• GoHome Professional
solis-nekretnine do 320000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • solis-nekretnine do 320000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 320000 eura

  • Za upit "solis-nekretnine do 320000 eura" pronađeno 1 599 nekretnina - prosečna cena 2.629 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • 4.sprat
    • renovirano
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054144, BULEVAR, TROSOBAN STAN, 78M2 Odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Laze Kostića, Novi Sad Na prodaju trosoban stan površine 78 m², smešten na 3. spratu od ukupno 5 u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi u ulici Laze Kostića, jednoj od najtraženijih i najpopularnijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054404.. KEJ, TROSOBAN STAN, 71M2.. U našoj ponudi je komforan, porodični trosoban stan na Keju, sa pogledom na Dunav. Nalazi se na četvrtom spratu lepo uređene zgrade, sa dva nova lifta. Stan je u izvornom stanju (osim kuhinje i kupatila), odlično održavan, sa očuvanim parketom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 250.000 €, 86,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053659..NOVI SAD – STAN – BULEVAR EVROPE TROIPOSOBAN STAN 86M2. Oglašavamo prodaju troiposobnog stana 86m2 na atraktivnoj lokaciji na bulevauru Evrope , prema kružnom toku. Zgrada u kom se nalazi stan je od renomiranog investitora .Stan je funkcionalnog rasporeda. Grejanje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.880 € na 250.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 260.880 €
05.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054347 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN - PENTHAUS 104,35m2… <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 254.000 € na 250.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 77,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 254.000 €
21.04.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054278. NOVI SAD, CENTAR, TROSOBAN STAN, 77m2. Oglašavamo prodaju trosobnog stana, poizicioniranog na prvom spratu starije zgrade, kvalitetne gradnje u centru Novog Sada, na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Stan je trenutno pod zakupom u funkciji poslovnog prostora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1043553 Prodaja stanova Novi Sad - nekretnine Novi Sad PRODAJA PENTHOUSA, ČETVOROSOBAN 110m2, BULEVAR EVROPE ! Stan koji će vas ostaviti bez daha ! Dodatno sve iznova radjeno najkvalitetnijom opremom i gradnjom. Komfornost i udobnost su glavni aduti. Parkig mesto je obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 250.000 €, 124,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050417, NOVI SAD, BULEVAR, PETOSOBAN TRIPLEKS, 124m2. **UNIKATNA PORODIČNA NEKRETNINA U CENTRU GRADA** Oglašavamo prodaju JEDINSTVENOG tripleksa na atraktivnoj lokaciji Bulevar, Trg Komenskog. Sama pozicija zgrade je odlična, mirna lokacija sa zelenilom ispred i oko same zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053573. NOVI SAD, SEVERNI TELEP, ČETVOROSOBAN, 87m2 .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 249.600 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054371, PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI - PETROVARADIN, ČETVOROSOBAN STAN, 95,99 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 249.000 €, 68,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

U ponudi je izuzetno funkcionalan i kompletno renoviran dupleks stan, smešten na 4. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižen na 68 m² , dok u stvarnosti raspolaže sa oko 80 m² korisne površine , zahvaljujući odlično organizovanom dupleks rasporedu. Donji nivo stana čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 248.500 €, 71,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049910…PRODAJA STANOVA NOVI SAD,EKSKLUZIVNO, PENTHOUSE, SAJAM KOMPLEKS, 71m2… Kupite vrhunski i pažljivo projektovan četvorosoban stan u Sajam Kompleksu. Odličan raspored sledećih prostorija: dve odvojene spavaće sobe i obe imaju izlaz na terasu, “open space” dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 248.000 €, 106,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054246…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, ČETVOROSOBAN STAN, 106m2…PORODIČNA NEKRETNINA, NOV, NEUSELJAVAN STAN, POVRAT PDV-a MIRIŠE NA NOVO .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 257.800 € na 248.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 248.000 €, 77,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.06.2025 - 273.700 €
28.10.2025 - 257.800 €
14.05.2026 - 248.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051418.. LIMAN I, TROSOBAN STAN , 77 M2 Prodaje se trosoban stan na Limanu I u ulici Vladislava Kaćanskog. Veoma atraktivna lokacija, blizu fakulteta, Keja, Štranda, tržnog centra Promenada i centra grada. Zgrada je novije gradnje. Stan ima tri sobe, kuhinju, malo i veliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.500 €, 75,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054458, PODBARA, TROSOBAN STAN, 75m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.320 €, 78,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050761…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, U NEPOSREDNOJ BLIZINI O.Š. PETEFI ŠANDOR…PORODIČNA NEKRETNINA U URBANOJ VILI…77m2…STAN SA PARKING MESTOM U CENI… Kupite pravu porodičnu nekretnine na idealnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.056 €, 103,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054026, NOVI SAD, ČETVOROSOBAN 102,94 m2 .

 
 
 
  Plac, Stari Ledinci, 252.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

LEDINCI, STARI LEDINCI, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE, 6297m2. Oglašavamo prodaju poljoprivrednog zemljišta, površine 6297 m2, smešteno na odličnoj lokaciji u Starim Ledincima. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 245.000 €, 63,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052774…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, TROSOBAN STAN, TRG KOMENSKOG, PALATA KOMENSKI… Vaša nova nekretnina u zgradi koja ostavlja bez daha! Trg Komenskog.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 244.000 €, 106,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : Prodaja stanova, nekretnine Novi Sad , četvorosoban .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 243.500 €, 86,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053753, BULEVAR EVROPE, TROSOBAN, 86m2 Prodaje se moderan trosoban stan od 86m² na prvom spratu kvalitetne novogradnje, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija na Bulevaru Evrope. Odlična povezanost sa najprometnijim gradskim ulicama omogućava brz i jednostavan pristup....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 250.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004417, PRODAJA KUĆA - NOVI SAD, KLISA, SEDMOSOBNA, 197m2 Klisa, u neposrednoj blizini Sentandrejskog puta u našoj ponudi veoma funkcionalna, na dva etaža kuća. Novije gradnje, odlično održavana, na sređenom i interesantnom placu koji izlazi na dve ulice. U prizemlju imamo....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 250.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004117, NOVI SAD, TELEP-JUŽNI, KUĆA, 78m2 (+52m2). Na prodaju odlična kuća na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Kuća je nova, sagrađena pre tri godine. Materijali koji su se koristili za izgradnju su visokog kvaliteta. Nalazi se na placu površine 209m2. Projektovana....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 250.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :3002839, VETERNIK, FEŠTER Iskoristite priliku da kupite porodičnu kuću po sistemu "KLJUČ U RUKE" kuća je u fazi izgradnje. Vlasnik nekretnine i placa 1/1, kuća je površine 105 m2, plus krovna terasa cca 50 m2. Donja etaža : dnevni boravak,kuhinja trpezarija i kupatilo. Gornja....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 250.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 3003363, Sremski Karlovci, kuća na prodaju. Oglašavamo prodaju odlične porodične kuće u Sremskim Karlovcima, na lokaciji poznatoj kao Dudara, udaljena 1.2 km od centra mesta. Objekat je zidan osamdesetih godina, gradnja je na visokom nivou kvaliteta, domaćinski je održavana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 242.500 €, 48,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054434…SPENS, DVOSOBAN,48M2…., Predstavljamo Vam na odličnoj lokaciji dvosoban komplet opremljen stan. Pozicioniran na drugom spratu, dvorišne orjentacije.Pozovite za detaljnije informacije i razgledanje. KONTAKT: Nikolina Rokvić, menadžer prodaje, licenca br.2466, mob: +381642191034....

 
 
 
  Plac, VRDNIK, 247.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072269, PLAC, VRDNIK, 5591 M2 Na prodaju je građevinski plac od 5591 m2 u Vrdniku. Prilaz do placa je asfaltni put, a samo 50m do placa je tucanik, a u neposrednoj blizini placa su svi priključci. Na placu je zasad oko 300 stabala kajsija i šljiva. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 240.570 €, 81,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054712, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 81m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 240.397 €, 84,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054601, NOVI SAD, PODBARA, TROSOBAN, 84,35... .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 240.350 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053275, SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN, 95M2 Na prodaju četvorosoban stan u mirnom porodičnom naselju, okružen zelenilom U ponudi je izuzetan četvorosoban stan, smešten na trećem spratu manje stambene zgrade u jednom od najlepših i najmirnijih delova Sremske Kamenice . Okružen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054473 NOVI SAD, SAJAM KOMPLEKS, TROSOBAN STAN 65m2… Oglašavamo prodaju LUX TROSOBNOG stana u poznatom stambenom kompleksu kod Novosadskog sajma sa svim sadržajima za urbano stanovanje na dohvat ruke. Stan je veoma funkcionalan u ovoj kvadraturi pa se tako iz hodnika ide se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 97,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049219… PRODAJA STANA RUMENAČKA … SAJAM 97m2, ČETVOROSOBAN Nudimo vam fenomenalan sveže renoviran stan bez ulaganja na izuzetnoj lokaciji. Stan je na prvom spratu i ima odličan raspored iz hodnika u sve prostorije, komotan dnevni boravak , kuhinja je odvojena sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053610, NOVI SAD, LIMAN IV, STAN, 96m2 . NOVO U PONUDI! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 240.000 €, 56,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050888, KRALJEV PARK, TROSOBAN STAN 46M2 Na prodaju je trosoban stan, kompletno namešten stan pozicioniran u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Kraljevića Marka.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 239.000 €, 91,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052140, NOVI SAD, GRBAVICA, TROSOBAN STAN, PROŠETAJTE SE KROZ NEKRETNINU SA 3D TEHNOLOGIJOM! POŠTOVANI KLIJENTI! Izdvajamo za vas dobar trosoban stan, na Grbavici, blizu Limanske pijace, škole i obdaništa. Stan je klasičnog rasporeda. Odvojena je kuhinja sa trpezarijom. Takođe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053838, NOVI SAD, DETELINARA, TROSOBAN STAN, 67m2 U mirnom i prijatnom delu grada, u novijoj zgradi renomiranog i proverenog investitora, nalazi se porodičan, moderno opremljen trosoban stan površine 67m2, pozicioniran na drugom spratu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 237.820 €, 94,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA1053858,NOVI SAD, PENTHAUS,94 M2 RETKO U PONUD I – Luksuzni penthaus sa panoramskim pogledom, Telep Heroja Pinkija.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 237.600 €, 80,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054620, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 80m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 237.600 €, 99,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt"> <span style="font-size:12.0pt;font-family:"Arial",sans-serif; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";color:black;mso-themecolor:text1; mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:SR-LATN-RS">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 237.000 €, 97,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1051191 NOVI SAD, GRBAVICA, PETOSOBAN STAN, 97 M2 Iz ponude izdvajamo petosoban stan od 97 m2 na lokaciji Grbavica. Nekretnina je odličan, porodičan petosoban stan kompletno renovirana od poda do plafona. Sve ama baš sve je promenjeno u stanu : pod, prozor, vrata, sva....

 
 
 
  Poslovni prostor, CEREVIC, 236.900 €, 325,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081263, ČEREVIĆ, 325 m2, STAMBENO-POSLOVNI OBJEKAT. Izdvajamo iz ponude retku nekretninu na našem tržištu. Radi se o stambeno-poslovnom objektu koji se sastoji od 250 kvadratnih metara poslovnog dela sa komplet opremom za proizvodnju testenina i pasta, kapaciteta 24 tone na....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053239, PRODAJA STANOVA-KOPAONIK, DVOSOBAN STAN, 59m2 Kopaonik, ekskluzivna lokacija , zahvaljujući razvijenom turističkom centru sa savremenim hotelima i pratećim objektima, predstavlja jednu od najpopularnijih turističkih destinacija u Srbiji i na Balkanu. U našoj ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 235.570 €, 89,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA: 1053816 NOVI SAD, PETROVARADIN, MIŠELUK, STAN 89m2… <span lang="SR-LATN-RS"....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 768)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>