• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 prizemlje parket - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs do 130 m2 prizemlje parket - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 prizemlje parket

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 prizemlje parket" pronađeno 252 nekretnina - prosečna cena 2.427 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 187.264 €, 52,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo moderan poslovno-stambeni kompleks koji svojom lokacijom nudi savremen i komforan način stanovanja. Pored stanova kompleks je projektovan sa tri podzemne etaže parking prostora, kao i lokala u prizemlju sa raznovrsnim sadržajem dostupnim budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 500.000 €, 143,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru - 122m² Prodaje se luksuzan četvorosoban stan od 122m² na drugom spratu vrhunske novogradnje na Vračaru, sa planiranom useljivošću u martu 2025. godine. Ovaj stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 180.810 €, 51,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Lekinom Brdu, u neposrednoj blizini škola, vrtića, parkova i marketa, prodaju se stanovi u modernoj zgradi koja spaja urban život i porodičnu udobnost. Početak radova: maj 2025 Završetak izgradnje: septembar 2026 (rok 14 meseci) Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 180.215 €, 51,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo dvosoban stan u prizemlju, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada je smeštena u mirnoj ulici, udaljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, na Staroj Detelinari. Lokacija koja ima sve karakteristike koje idu u korist humanog načina života. Park sa visokim drvećem, marketi u prizemlju, lepo povezana sa celim gradom, dečja igrališta u neposrednoj okolini. Parkinga ima dovoljno za sve stanare. Zgrada građena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 u blizini Pantelejske crkve. Površine je 50m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hdonika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.680 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, u novijoj zgradi sa liftom, na Detelinari. Lokacija koja ima sve karakteristike koje idu u korist humanog načina života. Park sa visokim drvećem, marketi u prizemlju. Brojnim autobuskim linijama, odlično je povezana sa svim lokacijama u gradu. U neposrednij blizinini....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 51.550 €, 50,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan 50m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi u prizemlju kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe ,kupatila i kotlarnice. Na podovima je parket, stolarija je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Staroj Detelinari nudi idealnu lokaciju za udoban život. Okružen je parkom sa visokim drvećem, marketima u prizemlju i blizinom dečjih igrališta. Dobro je povezan sa ostatkom grada, a parking je obezbeđen za sve stanare. Zgrada je kvalitetno građena sa fasadom od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 158.750 €, 50,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su moderno projektovani stanovi u novoj urbanoj zgradi sa svega 16 stambenih jedinica, što garantuje privatnost i miran život u zelenom okruženju. Objekat kombinuje funkcionalnost, estetiku i vrhunski kvalitet gradnje, savršen za porodični život ili investiciju. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 50m2, EG, lift, VPR/V, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Lep, svetao stan u novogradnji, nalazi se na visokom prizemlju (visina do prozora 3.5m). U stanu je korišćena italijanska keramika, hrastov parket, kuhinja ima prirodnu ventilaciju. U blizini, despanzera, škole, obdaništa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 158.750 €, 49,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj urbanoj zgradi koja kombinuje funkcionalnost, estetiku i komfor, smeštena u mirnom i zelenom okruženju. Projekat je koncipiran tako da obezbedi visok nivo privatnosti i udobnosti, sa svega 16 stanova i kompletnim sadržajem za savremeno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 99.220 €, 49,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 109.140 €, 49,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 177.012 €, 49,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u samom srcu Lekinog brda. Stan se nalazi u prizemlju luksuzne i kvalitetne zgrade od tri sprata. Površina stana je 49,17m2 i po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 172.980 €, 49,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 171.745 €, 49,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 174.580 €, 49,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo dvosoban stan u prizemlju, sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.490 €, 48,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 144.630 €, 48,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.430 €, 48,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.430 €, 48,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora, podnih obloga - troslojni parket, italijanska keramika, troslojna PVC šestokomorna stolarija, spolja....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 144.750 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za stanom, na veoma traženoj lokaciji koji će zadovoljiti sve Vaše kriterijume idealnog doma? Mi imamo jedinstvenu ponudu koja se ne nalazi često na tržištu i koju vredi pogledati. Prodaje se stan jednoiposobne strukture, površine 48m2+33m2 dvorišta na jednoj od najboljih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 110.210 €, 48,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007483.Prodaje se komforan dvosoban stan (48m2) u visokom prizemlju stambenog objekta lociranog u mirnom delu Satelita, u okruženju punom zelenila. U neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića, marketa i raznih drugih sadržaja potrebnih za život. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 145.110 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.610 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini. Površine je 46,63m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade spratnosti P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste materijali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 167.160 €, 47,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo jednoiposoban stan u prizemlju, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada je smeštena u mirnoj ulici, udaljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 108.670 €, 46,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan, visoko prizemlje, dvostrano orijentisan. Miran kraj Stare Detelinare, okolina puna zelenila, u blizini 3 vrtića, 2 osnovne škole, marketi, igrališta. Ulica jednosmerna, dosta parkinga.Na 50m od zgrade stajalište za autobus 3 i 13. Stan poseduje hodnik iz kog se....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 138.950 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.545 €, 45,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45,34m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 74.550 €, 45,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan apartmanskog tipa u izgradnji, u stambenom objektu P+II+PK, u Sokobanji. Stan je projektovane povšine 45.17m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dve sobe, kupatila i terase. Ova struktura nalazi se u prizemlju i II spratu. Zgrada ispunjava....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.600 €, 45,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 129.900 €, 45,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ruže Jovanović, pr/3, u blizini Bulevara, visina stana je pravo visoko prizemlje (ispod stana se nalazi stan), lođa zastakljena, stan je trostrano orijentisan, svetao, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, hrastov parket, sređen, dve klime, bez ulaganja, ugradni elementi i kuhinja ostaju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.990 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.850 €, 44,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,44m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.490 €, 44,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,25m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 156.310 €, 44,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.650 €, 44,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.200 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura, idealni kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija: Jednoiposobni stanovi od 44 m² Dvoiposobni i trosobni stanovi do 67 m² Cena: 1.800 € po m² sa PDV-om Mogućnost povraćaja PDV-a za prvu kupovinu Uz stan se dobija parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 125.600 €, 43,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni objekat na jednoj od najbolje povezanih i najtraženijih lokacija u Novom Sadu! Lokacija: Kod železničke stanice, Banatić - sve na dohvat ruke! U krugu od samo 5 minuta hoda nalaze se: * Železnički park, Novosadski sajam, * Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 252)

<< <1 2 3 4 5 6> >>