• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 prizemlje parket - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs do 130 m2 prizemlje parket - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 prizemlje parket

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 prizemlje parket" pronađeno 252 nekretnina - prosečna cena 2.427 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BANJA, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji - naselje Ženeva, na idealnom mestu za život u mirnom okruženju. Nalazi se na parceli od 311 m2, kuća je starije, kvalitetne gradnje sa svim urednim komunalnim priključcima, Pr + Pk. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 323.000 €, 95,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U sve atraktivnijoj Banji Vrdnik, a u luksuznom kompleksu Fruške Residence, koji u svom sklopu ima i hotel sa bazenom i svim sadržajem za turiste, nudimo vam dva luksuzna apartmana od 95m2, sa prelepim pogledom na Frušku goru. Oprema: Spoljna izolacija od kamene vune, šestokomorna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 334.915 €, 95,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo četvorosoban stan na drugomm spratu, orijentisam ka ulici, izuzetno funkcionalan, sa tri spavaće sobe, komfornim dnevnim boravkom centralno orijentisanim, dva kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 235.000 €, 95,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal br. 1 u izgradnji od 95,12 m2 na prizemlju na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Ovo je cena za plaćanje u celosti a za odloženo plaćanje u dogovoru sa investitiorom. Lokal se sastoji od prostorije od 86,78 m2 i 4 mokra čvora. Postoji mogućnost korišćenja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 249.500 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN SA PRIVATNIM DVORIŠTEM U ponudi je prostran moderan kompletno renoviran četvorosoban stan na visokom prizemlju uredne stambene zgrade sa ograđenim dvorištem od 60m2 koje koristi samo ovaj stan. Predstavlja savršen spoj stana i kuće, za sve one koji traže komforan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 258.850 €, 94,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni objekat na jednoj od najbolje povezanih i najtraženijih lokacija u Novom Sadu! Lokacija: Kod železničke stanice, Banatić - sve na dohvat ruke! U krugu od samo 5 minuta hoda nalaze se: * Železnički park, Novosadski sajam, * Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Kuća, KLEK, 70.000 €, 136,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se polovina kvalitetno građene spratne, dvojne kuće sa kolskim ulazom i garažom u centru Kleka. Prizemlje: hodnik, dnevna soba, kuhinja s trpezarijom i terasa. Sprat: hodnik, 3 sobe, 2 terase i kupatilo. Izgrađena od blokova, fasada perlit i bavalit, podna izolacija stiropor....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 45.000 €, 92,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u Golom Ridu u blizini Lebana. Domaćinstvo se prostire na placu od 1606m2, na kom se nalazi porodična kuća od 92m2 i još jedna starija kuća od 42m2 i pomoćni objekti u funkciji štala, ambara i ostava. Kuća od 92m2 se sastoji od prizemlja i sprata, u odličnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 375.527 €, 91,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u jednom od najlepših delova Vračara, na Neimaru. Stan se nalazi u prizemlju luksuzne i intimne trospratne zgrade. Izuzetno dobro pozicioniran u mirnoj ulici. Moderno projektovan stan površine 90,74m2. Stan se po strukturi sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 189.500 €, 90,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket kao....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 267.610 €, 89,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 309.620 €, 137,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Pouzdan i prepoznatljiv ivestitir predstavlja svoj najnoviji projekat - savremeni četvorosobn stanov na Telepu. Ova izgradnja će vas oduševiti svojom kvalitetnom udobnošću.Lokacija izvanredna,sve blizu.U skoroj budućnosti pravi se bulevar. Karakteristike stana: * Grejanje: centralno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 88,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju manjeg stambenog objekta korisne povšine 68m2. Stan ima izlaz u dvorište gde samo ovaj stan ima pristup i taj dodatni prostor je oko 20m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Zapadne je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 289.845 €, 88,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo moderan poslovno-stambeni kompleks koji svojom lokacijom nudi savremen i komforan način stanovanja. Pored stanova kompleks je projektovan sa tri podzemne etaže parking prostora, kao i lokala u prizemlju sa raznovrsnim sadržajem dostupnim budućim stanarima....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 257.500 €, 87,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu spratnu kuću u najboljem delu Klise - Slana bara. Kuća u prirodi ima cca 180m2. Dvorište je veoma lepo sređeno. Poseduje kolski ulaz, radionicu,spoljašnji toalet i garažu sa podrumom. Sve je odlično očuvano - kao što se vidi na slikama. Na prizemlju od....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 236.900 €, 87,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu spratnu kuću u najboljem delu Klise - Slana bara. Kuća u prirodi ima cca 180m2. Dvorište je veoma lepo sredjeno. Poseduje kolski ulaz, radionicu,spoljašnji toalet i garažu sa podrumom. Sve je odlično očuvano - kao što se vidi na slikama. Na prizemlju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.370 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 86,75m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 172.700 €, 86,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NOVOGRADNJA U ŠIREM CENTRU* POVRAT PDV-A Nudimo Vam nove stanove, različitih struktura na fantastičnoj lokaciji u širem centru grada. Stambeno-poslovni objekat kojeg karakteriše odličan kvalitet gradnje i završnih radova kao i izbor prvoklasnih materijala ( šestokomorna pvc stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 144.500 €, 85,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan troiposoban stan na odličnoj lokaciji kod Doma zdravlja, na svega 5 minuta od Filozofskog fakulteta i 10 minuta hoda glavnog gradskog trga. Površine je 85m2, nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Dobar i funkcionalan raspored su glavne odlike stana.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Bubnju na odličnoj lokaciji za miran porodičan život. Nalazi se u neposrednoj blizini stambenog kompleksa Novi Niš. Nalazi se na placu površine 163m2 i stepeništem se sa ulice dolazi do njega. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje je u funkciji komfornog....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vikend kuća od ukupno 85m2 na ravnom placu od ukupno 1.430m2. Front placa 20m, dubina 71m. Sama pozicija kuće i placa je fenomenalna za beg od gradske buke. Na placu je razno voće poput šljive,kruške,jabuke,mlade sadnice kajsije, orah, grožđe, i pored toga razno cveće. Plac poseduje....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu vikend kuću na samo par minuta vožnje od Ruske Crkve na Banstolu. Vikend kuća od ukupno 85m2 na ravnom placu od ukupno 1.430m2. Front placa 20m, dubina 71m. Sama pozicija kuće i placa je fenomenalna za beg od gradske buke. Na placu je razno voće poput....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Bežanijske kose 2, u ulici Marka Čelebonovića, prodaje se izuzetno komforan svetao i sunčan stan na visokom prizemlju dobro održavane zgrade iz 1995. godine. Zgrada ima video nadzor, interfon i veliki javni parking okružen zelenilom. Po strukturi stan je četvorosoban,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – prostran i potpuno renoviran stan sa velikom terasom, odmah useljiv! Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu smeštenu na visokom prizemlju, 1 metar iznad nivoa terena, idealnu za porodično stanovanje ili poslovnu namenu. Ovaj funkcionalan i svetao stan dodatno oplemenjuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 151.200 €, 84,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte funkcionalnost u našem šarmantnom četvorosobnom stanu od 84m2 u prizemlju sa sopstvenom terasom i dvorištem od 83m2 u luksuznom objektu u izgradnji. Cena stana je 151200 eur+PDV(10%). Ovaj promišljeno dizajniran prostor nudi ulazni hodnik, dva kupatila,udobnu veću spavaću....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Bežanijska kosa 2 - Marka Čelebonovića, 3.5, 84m2+26m2 Veliki, kompletno opremljen stan zanimljivog koncepta u jednom od najlepših delova Bežanijske kose.Zgrada iz 1995. odlične gradnje, dobro održavana, okružena zelenilom i javnim parkingom. Zgrada takođe ima rampu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je renoviran stan 110m2 od čega je 84m2 kvadratura stana plus 26m2 terasa. Nalazi se u zgradi iz 1995. godine, u visokom prizemlju. Stan se prodaje kompletno namesten. Javni parking oko zgrade. Oko zgrade zelenilo. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavace sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.000 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan stan, u potpunosti renoviran, nalazi se na visokom prizemlju – oko metar iznad nivoa terena. Poseduje prostranu terasu od čak 26 m², koja nije uključena u zvaničnu kvadraturu stana. U toku renoviranja zamenjene su elektro i vodovodne instalacije u kuhinji i kupatilu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 145.330 €, 82,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Veterniku Izuzetan Četvorosoban stan 83 m2 na DOBROJ LOKACIJIstan se nalazi u Prizemlju zgrade,dvostrano je orijentisan,ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom,odvojenu kuhinju,Tri spavaće sobe,kupatilo,wc i dve Lepe Teraseističe se kvalitetna ugradnja Šestokomorna stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Na upit, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ovaj impresivni stan pruža neuporedivu kombinaciju luksuza i praktičnosti, savršen za one koji cene modernu tehnologiju u domaćinstvu. Bez obzira da li tražite komforno mesto za život ili investiciju, ovaj smart home će Vam pružiti sve što Vam treba! Objekat poseduje "Energetski pasoš"....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 81,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu u blizini OŠ Njegoš . Prizemlje je u funkciji troiposobnog stana, površine 81m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i dva kupatila. Na podu je parket, stolarija je aluminijumska, grejanje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 223.000 €, 81,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno funkcionalan stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je površine 81m2 i po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Potencijal stana i kao poslovnog prostora. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI MAJUR, PETROVARADIN! Veoma komforan dvorišni stan, visoko prizemlje, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan je prazan, odmah useljiv po isplati. Drvena zdrava stolarija, hrastov parket, ima dva sanitarna čvora, ostavu, terasu. U neposrednoj blizini Tvrđave, a u krugu od....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo ovaj veoma komforan dvorišni stan, smešten u visokom prizemlju na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, u blizini Tvrđave. Stan je prazan i odmah useljiv po isplati. Ovaj stan karakteriše drvena zdrava stolarija, hrastov parket, dva sanitarna čvora, ostava i terasa.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući kvalitetne gradnje kod Šojke. Nalazi se na finom mestu za porodični život, u blizini su osnovna škola, vrtić, brojni marketi. Površina stana je 79m2, nalazi se na visokom prizemlju. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog degažmana, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.345 €, 78,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 78,71m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 375.000 €, 78,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850-SPECIJALNA PONUDA-SNIŽENA CENA-Specijalna ponuda -STAN I GARAŽA 400 000 EVRA. NAPOMENA: Slike u oglasu prestavljaju realno stanje u kome se nalazi zgrada, stanje stana od 15.06.2025. godine i pogled iz stana (zbog izrade fasade skele zaklanjaju pravi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 78,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U modernoj zgradi iz 1995. godine okružanoj zelenilom i prostranim parkingom, nalazi se ovaj komforan stan sa prelepom terasom. Stan je pozicioniran u visokom prizemlju šestospratnice. Kompletno renoviran (elektro i vodovodne instalacije) PVC unutrašnja i spoljna stolarija, kvalitetno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 78,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

UDOBAN ŽIVOT U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI U CENTRU NIŠA NA MARGERU Novogradnja Niš - Marger Udbobni porodični stanovi sa funkcionalnim rasporedom prostorija na 3,5min hoda od TC Kalča i Obrenovićeve ulice!!! U blizini velikog broja vrtića, osnovnih škola i gimnazije, kao i velikog broja....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 26.000 €, 77,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju, P=77m2 na placu od 30ari. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i ostavom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća ima gradjevinsku dozvolu. Voda je bunarska sa hidroforom, struja trofazna. Kuća ima ozidano potkrovlje, potrebna adaptacija potkrovlja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 189.480 €, 77,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.780 €, 76,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 252)

<< <1 2 3 4 5 6> >>