• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 prizemlje parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 130 m2 prizemlje parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 prizemlje parket

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 prizemlje parket" pronađeno 249 nekretnina - prosečna cena 2.427 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 130,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, kvalitena kuća novije gradnje na ravnom delu (bez klizanja) Mramorskog brda. Ukupna površina kuće je 130 m2, prizemlje i potkrovlje, na ravnom pravougaonom placu od 698 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom oko 40 m2, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 645.000 €, 129,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan četvorosoban dupleks u novogradnji sa malim brojem stanova, na izuzetnoj lokaciji na Neimaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se sastoji iz dve etaže — prizemlja i suterena — pri čemu obe etaže imaju izlaz u sopstveno dvorište. Prizemlje čine predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 236.900 €, 128,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam fantastičnu spratnu kuću u strogom centru grada, pet minuta peške od Futoške pijace. Kuća je useljiva, novije gradnje, parket, pvc, velux prozori na spratu, nisu potrebna ulaganja. U prizemlju se nalazi predsoblje, hodnik, odvojena kuhinja, ostava, trpezarija i veliki dnevni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 130 m2 prizemlje parket'
221.400 €
206.000 €
250.100 €
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 325.290 €, 127,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal br. 1.3 u luksuznoj novogradnji u novom centru poslovno rezidencijalnog života Kragujevca od 127.97 m2 za 325.290 e sa pdv om. Lokal se nalazi na prizemlju luksuznog kompleksa i sastoji se od dva nivoa - prizemlja od 72.57m2 i galerije od 55.40 m2. Najviši standrad....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 227.370 €, 119,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 249.640 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket kao....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 226.950 €, 119,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 245.000 €, 118,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Lekinom Brdu, u neposrednoj blizini škola, vrtića, parkova i marketa, prodaju se stanovi u modernoj zgradi koja spaja urban život i porodičnu udobnost. Početak radova: maj 2025 Završetak izgradnje: septembar 2026 (rok 14 meseci) Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.000 €, 117,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan u mirnom kraju Popovice, na par minuta od novog mosta na Dunavu. Prizemlje i sprat su ukupne stambene površine 117m2 sa dodatnom terasom na spratu od 10m2. Stan poseduje potpuno privatnu garažu u suterenu objekta od 70m2 iz koje se može direktno pristupiti u stan, sopstveno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 300.750 €, 117,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dx stana u mirnom kraju Popovice,na par minuta od novog mosta na Dunavu. Prizemlje i sprat su ukupne površine 117m2 sa dodatnom terasom na spratu 10m2. Stan poseduje potpuno privatnu garažu u suterenu objekta od 70m2 iz koje se direktno može pristupiti u stan,sopostveno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 116,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Renovirana salonska kuća sa dve stambene jedinice u mirnoj ulici, u širem centru grada. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, izdvojene kuhinje, ostave i kupatila. Uknjiženo 116m2. Zidana od cigle, kara-tavan preko kog je izlivena betonska ploča, tako da se tavan može preurediti....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 360.500 €, 116,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća uređena za porodični život pre dve godine najkvalitetnijim materijalima. Najkvalitetnija Rehau pvc stolarija Najkvalitetnja Bosal unutrašnja vrata i podne lajsne rađene po meri (inače se koriste kao hotelska sobna vrata sa izuzetnom zvučnom izolacijom) Dvoje aluminijumskih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.830 €, 114,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 329.830 €, 114,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.740 €, 114,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 190.960 €, 113,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno ! Odlična kuća na najlepšem delu Klise. Ulica lepa i mirna. Korisna površine kuće preko 250m2. Zidana kvalitetno po sistemu sendvić zid. . Raspore- u suterenskom delu velika garaža i tri velike prostorije.Ulaz u suteren iz kuće i dvorišnog dela. U visokom prizemlju veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 113,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderno opremljen i kompletno renoviran četvorosoban stan u mirnom, porodičnom delu Bežanijske Kose, okružen zelenilom i parkom. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade iz 1995. godine, sa rampom za osobe sa invaliditetom i velikim javnim parkingom u hladu drveća.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 111,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Šumarice, površine 111 m2 u osnovi i pomoćni objekat, na placu površine 8,46 ari. Na placu površine 8,46 ari, nalazi se useljiva kuća, čvrste gradnje, koja u prizemlju ima veliki dnevni boravak, kuhinju, veliko kupatilo, hodnik i stepenište, koje....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 70.000 €, 110,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični život tako i za izdavanje. Sastoji se od dve nezavisne stambene jedinice, visokog prizemlja, ispod koga se, u jednom delu, nalazi garaža i sprata.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.070 €, 110,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112009, VPR/, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Veliki trosoban stan, 84 m² + 26 m² terasa, VP/6, CG, potpuno namešten, uknjižen. Moderna zgrada iz 1995. godine sa velikim javnim parkiralištem u hladu drveća za neograničen broj automobila. Dva prazna parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 575 Idealna investicija- mogućnost nastavka zakupa- trenutno izdat za 1090€ na godinu dana stranim državljanima. Mogućnost korekcije cene za ozbiljne keš kupce. Osnovne informacije: • Kvadratura: 110 m² (84 m² registrovano) • Terasa: 18 m² ( plus dodatno 12 m² natkriveno i zastakljeno)....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.760 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.640 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 370.000 €, 108,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na lokaciji Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo vam izgradnju sa svega par stanova, u ovoj kvalitetno zidanoj zgradi! Skriveno od gužve a na veoma atraktivnoj lokaciji naći ćete ovaj stan od 108m2 koji poseduje najbolju opremu. Da navedemo samo nekoliko:....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 120.100 €, 108,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109515, I/I, 3a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, mogućnost proširenja, horizontala. U neposrednoj blizini Aqua parka i planine Bukulje, na samo 70km od Beograda....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.000 €, 107,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux stan u novogradnji u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 107m2. Nalazi se na visokom prizemlju u manjoj novijoj zgradi koja ima lift. Stan je troiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 295.000 €, 106,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Lješka, u blizini opštine Čukarica prodaje se uknjižen, trosoban stan (prvobitno četvorosoban), u prizemlju privatne kuće. Uknjižen je na 106m2 i ima zaseban ulaz u odnosu na drugi deo kuće. Sastoji se od terase (sa koje se ulazi u stan), hodnika, prostrane dnevne sobe,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, svetao i funkcionalan trosoban stan u prizemlju kuće, koji se može koristiti i kao poslovni prostor, jer je i izdavan kao takav u dužem periodu. Prvobitno, stan je bio četvorosoban, ali je rušenjem zida sobe dnevni boravak proširen, tako da se....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan na visokom prizemlju jednospratne kuće u Lješkoj ulici. Po strukturi je trosoban, površine 106m2, uknjižen i po potrebi lako može adaptirati u četvorosoban. Poseduje zaseban ulaz nezavisan u odnosu na ostale stambene jedinice. Idealan je i kao stambeni I kao....

 
 
 
  Kuća, EČKA, 60.000 €, 106,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća površine u osnovi 106 m2 + potkrovlje na placu od 6 ari u naseljenom mestu Ečka. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve sobe, ostave, kupatila. Potkrovlje čine dve sobe. Po podovima postavljen parket i keramika, grejanje na gas, struja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 295.000 €, 106,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN STAN SA ZASEBNIM ULAZOM – IDEALAN ZA PORODICU ILI POSLOVNI PROSTOR! Na prodaju trosoban stan u prizemlju kuće, u jednoj od najtraženijih ulica Banovog brda – Lješka ulica, mirna, atraktivna lokacija u neposrednoj blizini Požeške ulice i svih infrastrukturnih sadržaja neophodnih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 291.980 €, 101,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.070 €, 101,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 303.520 €, 101,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 75.000 €, 101,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju deo kuće sa pripadajućim placem od 2.5 ara. Kuća se nalazi u naselju Komren, odlična lokakcija, u blizini su Elektronski i Mašinski fakultet, Aerodrom, Mega Maxi, autobuska stajališta ( 10-ak minuta do centra grada). Stan je po strukturi troiposoban, površine 101 m2. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 262.650 €, 101,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODMAH USELJIVA, ODLIČNA KUĆA NA TELEPU. ODLIČNA LOKACIJA. NAMEŠTENA, HITNA PRODAJA! +++ Agencijska oznaka nekretnine 3044831, Novi Sad, Telep. Prodaje se kuća , površine 101m2, na mirnom mestu u blizini vrtića i osnovne škole. Uvučena kuća sa malim dvorištem koji je maksimalno iskorisćeno,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan je po strukturi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Kertvaroš, 135.000 €, 97,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u kertvarošu, potpuno opremljena, poseduje prizemlje i dva sprata. Podovi parket i pločice, vrata i prozori pvc, grejanje centralno na gas. Kuća poseduje veliki balkon sa koga se izlazi u dvorište gde se nalazi zidani roštilj i šupa, kuća ukupno ima 160 m2 s balkonom koji je....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji - naselje Ženeva, na idealnom mestu za život u mirnom okruženju. Nalazi se na parceli od 311 m2, kuća je starije, kvalitetne gradnje sa svim urednim komunalnim priključcima, Pr + Pk. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 323.000 €, 95,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U sve atraktivnijoj Banji Vrdnik, a u luksuznom kompleksu Fruške Residence, koji u svom sklopu ima i hotel sa bazenom i svim sadržajem za turiste, nudimo vam dva luksuzna apartmana od 95m2, sa prelepim pogledom na Frušku goru. Oprema: Spoljna izolacija od kamene vune, šestokomorna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 334.915 €, 95,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo četvorosoban stan na drugomm spratu, orijentisam ka ulici, izuzetno funkcionalan, sa tri spavaće sobe, komfornim dnevnim boravkom centralno orijentisanim, dva kupatila....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 249)

<< <1 2 3 4 5 6> >>