• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kabl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kabl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kablovska

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kablovska" pronađeno 8 839 nekretnina - prosečna cena 1.528 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
    • bazen
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 26.780 €, 13,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera u Sadovima. Za više informacija pozovite naše agente... Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u novoj zgradi. Stan se nalazi na prizelju. Sadovi! Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 23.750 €, 13,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi garsonjera ukupne površine 13,66 m2.Prvi sprat (potkrovlje). U procesu legalizacije.Odlična lokacija. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kablovska'
29.680 €
150 €
36.280 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.050 €, 15,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera u blizini Bulevara Evrope. Prodaje se nameštena. Odlična prilika za investiciju kao i za život. Ograđena terasa od oko 4m2 ispred stana je dodatni plus ovog stana. Pozovite nas što pre i postanite vlasnik ovog divnog stana. Naši agenti prodaje vam stoje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 36.050 €, 18,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozovite 021/221-5500 Agencijska sifra: 512687 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-spens/512687 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 41.200 €, 19,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini je autobusko stajalište, dobro povezana s gradom. Uvučena, na mirnom i tihom mestu. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 41.200 €, 19,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera u izgradnji! Nalazi se u neposrednoj blizini Železničke stanice. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Rok useljenja je početak 2024. godine. Za više informacija pozovite Vašeg agenta prodaje! 021/662-0001 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 40.380 €, 19,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 43.260 €, 19,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika na top lokaciji u gradu. Odlična pozicija u blizini Sajma. Najpovoljnija nekretnina uknjižena 1/1 kao stan. Vredi pogledati. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 33.000 €, 19,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja – Novogradnja između parkova Borići i Čuka, u podnožju planine Ozren Na atraktivnoj lokaciji, na samo 1 km od Mermernog šetališta, gradi se moderna stambena zgrada koja svojom orijentacijom (severoistok–jugozapad) pruža idealne uslove za stanovanje ili izdavanje apartmana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 31.830 €, 19,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

554187-Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji pogodan za investiciju. Ova nekretnina ima dve etaže i to, na donjoj etaži se nalaze kupatilo, kuhinja i dnevna soba. Na gornjoj etaži se nalazi spavaća soba gde ima mesta za francuski ležaj, plakar i radni sto. U prirodi ovaj stan ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 44.290 €, 19,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 1 stan u Novom Sadu, SAJMISTE, površine 19 m². Stan je Polusuteren. Blizina svih sadržaja. Odličan i za izdavanje. Vredi pogledati. Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 230 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renovirana garsonjera, nalazi se na odličnoj lokaciji preko puta Univerexporta i restorana Brka. Ispred zgrde se nalazi autobusko stajalište i ima dovoljno parking mesta. Garsonjera je potpuno opremljena i nameštena, u cenu zakupa ulazi i internet i kablovska. Odmah useljivo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 41.200 €, 20,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garosnjeru koja se nalazi u novijoj zgradi u neposrednoj blizini Najlon pijace. Sama zgrada je odlično održavana. U blizini se nalazi sav sadržaj neophodan za život u vidu supermarketa, kafića, pijace Sam stan ne zahteva ulaganja, grejanje je podno na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 20,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 39.140 €, 20,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divšibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 38.110 €, 20,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divčibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 38.110 €, 20,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divšibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi interesantna garsonjera u Novom Sadu – lokacija Telep. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, dvorišno je orijentisan ka jugu. Ova garsonjera, iako zahteva određena ulaganja, nudi sjajnu priliku da je uredite potpuno po svom ukusu – bilo da kupujete kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Žarkovu od 20 m/2 sa terasom od 15 m/2 koju mozete i da zatvorite i pretvorite u stambeni prostor, stan je u prizemlju i u odlicnom stanju. Stan se trenutno izdaje a režije su oko 50 EUR. Odlican je za 1 osobu, topao zimi i hladan leti. Stan nije uknjižen. Cena: 45000....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 36.300 €, 20,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 20 m2, u izgradnji, prizemlje stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi garsonjera, u sklopu koje su dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 14,77 m2, kupatilo 3,96 m2 i hodnik 1,89....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 355 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem garsonjeru u centru Beograda, poželjno zaposlenoj ženskoj osobi. Stan je u stambenoj zgradi, na trećem spratu, čist, renoviran, namešten, tehnički opremljen, sa terasom i grejanjem na struju. Moguć je dogovor o ceni. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 350 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera za izdavanje – širi centar, blizu Mašinskog fakulteta Lokacija: Blizina Mašinskog fakulteta / Poštanske štedionice, Tašmajdan Tip stana: Garsonjera Izdaje se: Namenjeno za jednu osobu, par ili studenta Opis: Izdaje se funkcionalna i prijatna garsonjera u mirnom i lepo povezanom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u centru grada u ul.Papa Pavla. Površina stana je 20m2,nalazi se na prizemlju Centralno grejanje,tv,veš mašina,klima Useljiv Kontakt 0658888080 Potreban depozit, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se u suturenu manje stambene zgrade, novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima i posle renoviranja neuseljavan. Površina stana je 20 m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera za izdavanje na atraktivnoj lokaciji u okolini Novosadskog sajma. Useljiva odmah. Stajalista linija 3, 8 i 11 su u blizini a Železnička i glavna autobuska stanica su na oko 10 minuta hoda. Stan je namešten i ima pogled na dvorište. Pet-friendly. Potreban depozit, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 46.090 €, 21,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam useljevu garsonjeru na Sajlovu. U blizini nekretnine nalazi se autobuska stanica, marketi, pekare Odličnog kvaliteta i opreme. Grejanje po potrošnji. Za više informacija pozovite našu agenciju.064/8222-116 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.110 €, 21,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok kraj godine. Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Agencijska šifra: 551497 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 44.000 €, 21,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Studio u centru Zlatobora (500m od jezera ) Prizemlje Parking Kompletno namešten Terasa Moguca zamena za nekretninu u Novom Sadu ili okolini Vise informacija na Viber ili Whastapp 004915901431241 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 40.310 €, 21,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru u centru Zlatibora! Prodaje se kompletno nameštena, u pitanju je novija gradnja, bez ikakvih ulaganja. Nalazi se u neposrednoj blizini jezera, a oko zgrade ima dovoljno parking mesta. Ako tražite nekretninu u koju biste investirali novac, ovo je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 39.140 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

450330-Nekretnina se nalazi na odličnoj, mirnoj lokaciji. Stan poseduje galeriju od 12m2, ima ulaganja, dobro je za izdavanje! Za više informacija pozovite nas ! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 38.000 €, 21,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Kotež ukupne površine 21,29 m2 po strukturi garsonjera. Odlična lokacija.U procesu legalizacije. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 33.225 €, 21,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Garsonjere razlicitih kvadratura: 21 m2 - 33225 eur 26 m2 - 41270 eur 28 m2 - 44080 eur Vredi pogledati!!! 0611436777 Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.410 €, 22,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera u mirnom i lepom kraju Novog Naselja u ulici Seljačkih buna u blizini škola, vrtića ,doma zdravlja, marketa i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Kraj je takodje veoma lepo povezan gradskim prevozom sa svim drugim krajevima grada. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 47.740 €, 22,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i nema nikakvih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 45.070 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Agencijska šifra: 551500 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.580 €, 22,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok kraj godine. Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Agencijska šifra: 551494 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.290 €, 22,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok kraj godine. Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Agencijska šifra: 551499 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 44.290 €, 22,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! https://win-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-somborskarampa/551489 Win nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770, 064/8222-154, 064/8222-155 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....