• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kabl - GoHome agencijska ponuda
  • oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kabl - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kablovska

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kablovska" pronađeno 8 842 nekretnina - prosečna cena 1.528 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • renovirano
    • opremljen
    • useljiv
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 79.000 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, CARA DUŠANA, JEDNOSOBAN STAN - UKNJIŽEN - izuzetno interesantna ponuda u mirnoj ulici punoj zelenila u zaleđu ulice Cara Dušana. U pitanju je deo kuće sa potpuno odvojenim ulazom iz dvorišta. Kompletno je, kvalitetno renoviran, urađena je dodatna izolacija, rešena kanalizacija,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 49.000 €, 34,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, IV sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 79.600 €, 34,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 34m2. Stan je u izgradnji. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Cena stana sa pdv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 79.750 €, 34,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 79.850 €, 34,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 81.370 €, 34,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvorišni stan, u mirnom delu grada, a opet izuzetno atraktivna lokacija. Kompletno renovoiran sa novom opremljenom kuhinjom u ceni. Prednost ove nekretnine je izuzetno lepo i ograđeno dvorište za uživanje. U blizini svih sadžaja neophodnih za udoban život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 81.400 €, 34,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u NOVOM SADU, ADAMOVIĆEVO NASELJE površine 34m2. Stan se nalazi u manjem objektu sa svega tri stambene jediinice u mirnoj ulici. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Prazan je i odmah useljiv. Kuhinja i kupatilo imaju prirodnu ventilaciju. Ekonomično grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 340 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 34m2 na trinaestom spratu u zgradi sa liftom u centru grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, jedne višenamenske prostorije, kupatila i zastakljene terase. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 34m2, JEDNOSOBAN Izdaje se komforna garsonjera. Sastoji se od predsoblja iz kog se ulazi u sve prostorije, levo je renovirano kupatilo sa tuš kabinom, pravo je fizički odvojena kuhinja sa šankom i zastakljena terasa, desno je dnevni boravak sa novim kaučom na razvlačenje,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 300 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 34m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta u blizini kuće za venčanje. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Slike kupatila biće naknadno unete. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera na Novom Naselju u ul.Stanoja Stanojevića. Površina stana je 34m2,nalazi se na 3 spratu sa liftom. Centralno grejanje,tv,veš mašina,klima,ostava,protočna topla voda Useljiv Kontakt 0658888080 Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 77.000 €, 35,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okviru naselja 25. maj Na dobroj lokaciji u ulici Andrije Jevremovića, na 15 minuta hoda od centra i jezera, u blizini vidikovca Karaula, Titove vile i više restorana i kafića Stan ima 35m2 Nalazi se u novoj zgradi na 4 spratu (od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 77.000 €, 35,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 
  Stan, OVČA, 76.000 €, 35,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Ovča po struktri jednosoban ukupne površine 35,76 m2. Velika terasa, cca 12 m2. Odlična lokacija, blizina saobraćajnice T6. Uknjižen. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 35,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jednoiposoban stan na Telepu. Zgrada se nalazi u mirnom delu Telepa. Stan je dvostrano orijentisan. Ispred zgrade nalazi se parking. Za dodatne informacije i razgledanje stana, slobodno pozovite naše agente prodaje. b119 sifra: 538551 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 73.500 €, 35,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 35 m2, na prvom spratu. Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se sa novim nekorišcenim nameštajem, tehnikom i posudjem. Na podu je parket, stolarija je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 35,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se predivan 1.5 stan na Zlatiboru, desetak minuta laganog hoda do jezera asfaltnim, ravnim putem. Idealan za odmor i investiciju. Nalazi se u mirnom delu planine, popularnom među posetiocima što potvrđuju i brojne pozitivne recenzije na booking.com platformi. Stan je potpuno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-606 (od ukupno 606)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>