• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kabl - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kabl - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kablovska

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 što manji do 2200 eura/m2 kablovska" pronađeno 8 842 nekretnina - prosečna cena 1.528 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kotež, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu naselja Kotež, u ulici Dušana Matića, nalazi se ovaj jednosoban stan za izdavanje. U neposrednoj blizini je sva neophodna infrastruktura, vrtić, škola, Dom zdravlja, pijaca, marketi, kao i svi ostali neophodni sadržaji za udobno i lagodno stanovanje. Povezanost sa ostalim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u ulici Branka Bajića, svi troškovi režija uračunati u kiriju od 350 eura. Depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% pri sklapanju ugovora. Sve informacije na 061 61 40 565, 069 640 221 ili 066 88 22 217. Broj licence 2158, A - nekretnine. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban namešten stan na Satelitu u ul.Stevana Momčilovića. Površina stana je 30m2,nalazi se na visokom prizemlju Stan se sastoji od:Dnevne sobe,kuhinje,spavaće sobe,kupatila i hodnika. Centralno grejanje,tv,klima,veš mašina U zgradi postoji biciklana Useljiv Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 320 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi 2 garsonjere ( 280-300e) i 2 stana sa jednom spavacom sobom (350-380e) Stanovi su svi na istoj lokaciji u istoj stambenoj zgradi. Stanovi su namesteni.Nalazi se iza okretnice 31 i 17 autobusa. Do zgrade se dolazi iz vinogradske ulice. Depozit u visini kirije obavezan. Svaki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 320 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljno izdajem novu grasonjeru u naselju Veljko Vlahovi ć , Bra ć e Jerkovi ć a od 01.10.2025. g. Nov nameštaj , lođ a plus terasa i eta ž no grejanje . Kirija 320 eura plus računi infostana oko 2800, mts box 3 oko 4500 i struja po računu koliko potrošite. Depozit u visini kirije.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno opremljena garsonjera od 30 km2, na 5. spratu novije zgrade na Podbari, na desetak minuta hoda od centra grada. Stan je u odlicnom stanju, potpuno je opremljen stvarima i uredjajima neophodnim za svakodnevni zivot, idealno jedne osobe ili para. Stan poseduje i komotnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan kod Železničke stanice u ul. Bulevar Jaše Tomića. Površina stana je 30m2, nalazi se na 3 spratu bez lifta. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, odvojene kuhinje, kupatila i hodnika Stan nema terasu Centralno grejanje, tv, veš mašina, klima Useljiv Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KNEŽEVAC, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lep, komforan, opremljen stan od 30m2. Stan se nalazi u Kneževcu, opština Rakovica. U blizini se nalazi autobuska stanica sa linijama 42(Petlovo brdo- Slavija),502, 501, kao i osnovna škola, Dom zdravlja Vidikovacka pijaca, kao i veći broj autobuskih stajališta sa linijama....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep namešten stan kod Satelitske pijace miran kraj povezan sa svim delovima grada,u neposrednoj blizini sve(pijaca,veliki marketi,gradski prevoz) Bez gužve i galame izuzetno povoljno za stanovanje, učenje,mirno obavljanje posla od kuće Ispred zgrade parking koji se ne naplaćuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se opremljena garsonjera u centru grada u ul Kisačkoj. Površina stana je 30m2 nalazi se na 3 spratu bez lifta Etažno grejanje na gas, klima, veš mašina, tv, terasa Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Useliv Kontakt 0658888080 Potreban depozit, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izdaje se lepo opremljena garsonjera na Novoj Detelinari - Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, hodnika i terase - Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom - Odmah useljiva - Potpuno nameštena Cena zakupa iznosi 300e + depozit + posrednička naknada....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan u kući površine 30m2 na drugom spratu sa posebnim ulazom. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kompletno renoviran stan sa novim namestajem u zgradi na drugom spratu sa liftom i kamerama,stan je pogodan za studente,sve informacije na viber ili Wats App +4915776202859 Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 250 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera kod Socijalnog u ul. Kraljevića Marka Površina stana je 30m2 nalazi se na 1 spratu u zgradi sa liftom. Centralno grejanje, klima, veš mašina, tv, lodja Informatika je 5000 din Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Useljiv 01.06 Kontakt 0658888080 Potreban depozit,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera kod Futoškog puta u ul. Gavrila Principa. Površina stana je 30m2 nalazi se na 1 spratu bez lifta i terase. Centralno grejanje, tv, veš mašina, klima, internet. Kućni ljibimci nisu dozvoljeni. Centralno grejanje je 4000 din. Računi za vodu su 950 din.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera kod Futoškog puta u ul. Gavrila Principa. Površina stana je 30m2 nalazi se na 2 spratu bez lifta i terase. Centralno grejanje na gas tv, veš mašina, klima, internet. Kućni ljibimci nisu dozvoljeni. Centralno grejanje je 4000 din. Računi za vodu su 950....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ČAJETINA, 200 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namesten stan za izdavanje na duzi period.Terasa, ves masina,tv,internet.. Useljiv. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 67.380 €, 31,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na fenomenalnoj lokaciji - Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u Subotičkoj ulici i veoma je dobro povezan autobuskim linijama do Univerziteta kao i do Centra grada. U samoj okolini ima mnogo manjih i većih marketa, osnovna škola, apoteka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544569-Nekretnina sa maksimalno iskorišćenim prostorom koji je u funkciji jednoiposobnog stana. Nalazi se u prizemlju, što omogućava brz i lak pristup stanu, bez fizičkih prepreka. Nalazi se u mirnom delu Adica, u zgradi koju je zidao dobro poznati investitor koji je realizovao mnoge....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 66.650 €, 31,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Petlovom brdu Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici, ali nadomak svih potrebnih sadržaja Garsonjera je površine 31m² i postoji mogućnost adaptacije Sadrži: Predsoblje Dnevni boravak sa kuhinjom Kupatilo Nalazi se u niskom prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 66.490 €, 31,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, promenjene su sve vodovodne i strujne instalacije, opremljen je novim nameštajem i savremenom tehnikom. Prodaje se sa većinom nameštaja i tehnikom, terasa od cca 10m2 nije u kvadraturi vrlo lako može da se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 64.000 €, 31,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 31m2 + 10m2 terasa, JEDNOIPOSOBAN U mirnom delu Novog Sada nalazi se ovaj stan pogodan za život ili investiciju. Na 3. spratu bez lifta, ima predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, zatvorenu terasu (~10m² + ostava) i spavaću sobu (nije uračunata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 63.860 €, 31,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina na odličnoj lokaciji, na 3. spratu stare kvalitetne zgrade, odličan raspored, na 2 minuta od stana osnovna škola, Gomex market, autobusko stajalište.kontakt. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 31,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR, 31m2, JEDNOSOBAN Prodaje se jednosoban stan na veoma traženoj lokaciji u gradu u neposrednoj blizini centra grada. Nalazi se na sedmom spratu zgrade sa liftom i čine ga dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Stan se prodaje polunamešten i dvorišno je orijentisan. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 63.150 €, 31,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 44,53m2 projektovane površine, po strukturi je garsonjera. Sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenskog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 63.000 €, 31,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru, u okviru naselja Karaula u ulici Andrije Jevremovića Jedna od najlepših lokacija na Zlatiboru na 15 minuta od centra i jezera Okruženo borovom šumom, u blizini vidikovca Karaula, izdvojeno od najveće gužve i buke Stan ima 30,82m2 Nalazi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.580 €, 31,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj. Pozicioniran je tako da se nalazite u neposrednoj blizini svih gradskih dešavanja. Organizacija stambenih jedinica je prilagođena savremenom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 31,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji, na samom ulazu u urbani deo Zlatibora, u blizini magistrale, a opet dovoljno izdvojeno od turističke verve, nalazi se ekološko naselje “Jelena Anžujska” u kome je smešten ovaj jednoiposoban stan. Naselje je izgrađeno u tradicionalnom planinskom stilu, sa kamenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.750 €, 31,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 57.680 €, 31,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maksimalno iskorišten prostor u 31 m2 sa spavaćom sobom u novogradnji na Petrovaradinu. U postojećoj ceni stana ostaje kuhinja. Postoje 2 stepenika za silazak u stan ali je u pitanju prizemlje. Za vise informacija kontaktirajte nase agente Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana u novoj zgradi koji se knjiži kao garaža. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom i kupatilom sa prirodnom ventilacijom. Grejanje je na toplotne pumpe. Parking ispred i u dvorištu zgrade. Odlična investicija....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 31,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman u blizini hotelskog kompleksa Kraljevi Čardaci (u okviru koga se nalazi spa centar i ostali zabavni sadržaj) u vikend naselju na Kopaoniku. Apartman je luksuzno opremljen i pogodan je za izdavanje tokom zimske i letnje sezone. Prodaje se sa nameštajem i svom pratećom....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA: ZA KUPOVINU OVE NEKRETNINE KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU. Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku izmedju Kraljevih čardaka i MUJEN LUXA nalazi se zgrada sa stanovima koji će do 10. decembra biti useljivi . Na prodaju luksuzan stan (studio-garsonjera) od 31m2 u prizemlju zgrade koji....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 55.620 €, 31,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maksimalno iskorišten prostor u 31 m2 sa spavaćom sobom u novogradnji na Petrovaradinu. U postojećoj ceni stana ostaje kuhinja. Postoje 2 stepenika za silazak u stan ali je u pitanju prizemlje. Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 54.863 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 54.160 €, 31,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.830 €, 31,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdvajamo iz ponude, prelepu garsonjeru u blizini Novosadskog puta. Lokacija odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. Za sve dodatne informacije pozovite nas. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.650 €, 31,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavajamo iz ponude, prelepu garsonjeru u blizini Novosadskog puta. Lokacija odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. Za sve dodatne informacije pozovite nas. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 51.500 €, 31,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs