• GoHome Professional
srbija-nekretnine - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • srbija-nekretnine - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - srbija-nekretnine

  • Za upit "srbija-nekretnine" pronađeno 50 739 nekretnina - prosečna cena 1.323 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 90000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • kablovska
    • interfon
    • 4.sprat
    • duplex
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.440 €, 70,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan, plus velika zastakljena terasa koja nije u kvadraturi. Grejanje je podno, kombinacija gasa i struje, imaju svoju podstanicu. Ima tri ostave! Parking mesto! Odličan je i za poslovni prostor! Nalazi se blizu autobuskih stajališta, marketa i svega što je neophodno za život!....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 269,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća građena u tri etaže.U suterenu se nalazi garaža,kotlarnica i ostava.U prizemlju se nalazi kuhinja sa izlaskom na terasu,dnevna soba,kupatilo i dve spavaće sobe.U potkrovlju se nalaze tri spavaće sobe,kupatilo i tavanski prostor pretvoren u ostavu.Na podovima se nalazi parket,stolarija....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 760.000 €, 273,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja extra lux stana na Vračaru u blizini Hrama, u pitanju je duplex , koji se prodaje kompletno opremljen. Stan se nalazi u manjoj zgradi kvalitetne gradnje, dupli zidovi , stolarija drvo-aluminijum , roletne na daljinsku komandu , stan ima svoja 2 garažna mesta. Ovaj lux stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 6.150 €, 410,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni kopleks je pozicioniran na najpristupačnijoj i najatraktivnijojlokaciji Beograda za poslovne aktivnosti. Kompleksa senalazi u atraktivnom delu Novog Beograda kojipredstavlja centralni poslovni zonu glavnog grada.Od aerodroma Nikola Tesla je udaljen svega desetminuta vožnje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 179.830 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

TROSOBAN DUPLEKS STAN U NOVOJ ZGRADI U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 1007836. Prodaje se komforan trosoban dupleks stan od 83 m2 na petom spratu tek završene zgrade u Petrovaradinu. Zgrada je završena u Decembru 2025. godine od strane kvalitetnog i pouzdanog investitora....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 3.000 €, 620,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj i prometnoj lokaciji u neposrednoj blizini Dušanovačke pijace, u ulici Vojvode Skopljanca na Voždovcu, u ponudi je luksuzan lokal za izdavanje, koji predstavlja izuzetnu poslovnu priliku. Lokal se nalazi u prizemlju kvalitetne zgrade novogradnje i ukupne je površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se udoban i funkcionalan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Rotkvarija, u neposrednoj blizini Dom zdravlja Novi Sad. Stan se nalazi na 3. spratu (od ukupno 5 spratova) u zgradi novije gradnje (2017. godina) sa liftom. Zgrada poseduje i dvorište. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 295.000 €, 115,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 120465, II/III, klima, terasa, uknjižen, nov luks, stara gradnja, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 1.500 €, 150,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 35441, I/I, video nadzor, klima, telefon, nov, novogradnja, fasada nova, parking. Izdaje se 6 kancelarija povrsine od ukupno 150m2 uz kancelarije postoji mogucnost iznajmljivanja magacinskih prostorija., veliki parking, pristup sleperima.Odlična lokacija na Novosadskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se jednoiposoban stan površine 41m2 na prvom spratu u zgradi bez lifta na Panteleju. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Grejanje je na struju. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 120.000 €, 230,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u naselju Brzi Brod u neposrednoj blizini marketa, autobuskuh stajališta, škole Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, površine oko 230 m2. U sastavu prizemlja je garaža iz koje se ide do dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 47,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Karaburmi, u ul.Patrisa Lumumbe, u blizini Vojvode Micka, nudimo vam odličan kompletno renoviran 2.0 stan. Stan se sastoji od: hodnika, kupatila, odvojene kuhinje, spavaće sobe, dnevne sobe i velike terase. Postavljena Pvc stolarija, kupatilo urađene instalacije, kao i za struju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Miljakovac, 165.000 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen objekat na 81kvm, a faktičko stanje je 101kvm. Lokal radi u kontinuitetu poslednjih 10 godina. Trenutno je zakupac u prostoru koji bi možda produžio Ugovor o zakupu. Prostor je pogodan za razne delatnosti. Prostorije: glavna prostorija, prodajna prostorija, kancelarija, magacin,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.720 €, 91,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Urbana vila sa svega 3 stana u zgradi. Skeletni sistem gradnje sa zidovima od termoizolacionih blokova, fasada će biti tipa "demit". Oprema stana je visokog kvaliteta. Grejanje je po utrošku i plaća se samo u grejnoj sezoni i naravno uz stan je obezbeđeno parking mesto. Za kupce prve....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 90.000 €, 370,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Spratna kuća sa potkrovljem, garažom i podrumom, ukupne površine cca 370 m2, na placu od 2,2 ara. Struktura prostora: prizemlje: pretprostor, predsoblje, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, dve sobe; podovi: parekt i pločice; stolarija drvena; spoljašnje stepenište sa....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 70.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u inidustrijskoj zoni u ul. Ivana Milutinovića. Površina placa je 57 ari i vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljište. Plac je ravan, pravougaonog oblika dimenzije 22x273m. Prostor po urbanističkom planu je predvidjen za poslovno-proizvodnu-trgovinsku delatanost. Odlična....

 
 
 
  Plac, IRIG, 116.960 €, 7570,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

*EKSKLUZIVA U IRIGU*Prodajemo u Pogodnom delu Iriga Veliki Plac od 7570 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIPlac ne nalazi na potezu Krstašica,struktura zemlje je Šumsko i Poljoprivredno zemljište dok je jedan deo u zoni Nacionalnog Parka struja i gradska voda su u blizini Placaizlaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.900 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u blizini Darvinove pošte, u ponudi je jednoiposoban stan na IV spratu bez lifta. Prostorije: dnevni boravak, sa trpezarijom i kuhinjom, antre sa plakarom iz koga se ulazi u spavaću sobu i kupatilo sa prirodnom ventilacijom i tuš kabinom. Prozori su PVC sa roletnama,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 230.000 €, 244,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Čenej - Žarka Zrenjanina kuća, 244m2, tri terase, Po+PR+Ptk, EG na gas, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 7.93a U ponudi lepa porodična kuća u Čeneju, malom mestu udaljenom 10ak minuta od Novog Sada. Kuća se nalazi u mirnoj ulici, pa je idealna za život. Kuća sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ČAJETINA, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se potpuno nov, do sada neuseljavan jednoiposoban stan povrsine 37m2 sa balkonom. Stan je moderno opremljen i sastoji se od: Dnevne sobe (garnitura za sedenje i stocic, sto za rucavanje sa stolicama, TV, ormar), kuhinje sa svim osnovnim elementima, spavace sobe sa francuskim....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 228.000 €, 381,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju porodična kuća 5 min od centra grada, u mirnoj ulici sa kompletnim komunalnim priključcima i gasom. - Ukupna površina kuće (sutere, prizemlje, sprat) je 381 m2, a placa je 360 m2. - U suterenu kuće se nalazi 8 prostorija i to čajna kuhinja, kupatilo, kotlarnica, ugljara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.360 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan trosoban stan u novogradnji na Telepu. Rok maj 2023.godine Nekretnina je opremljena vrhunskom opremom, grejanje na gas, mogućnost kupovine i garažnog mesta. Dvorište izlazi na dve ulice Za svaku informaciju nazovite našu agenciju. .

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 49.000 €, 3710,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Čukarica, Umka,Rucka plac 37.09 ari Na prodaju gradsko građevinsko zemljište u zoni stambene gradnje. Do parcele vodi zemljani, katastarski ucrtan put udaljen 15m od asfaltnog puta, gradska voda i struja i više linija gradskog prevoza u neposrednoj blizini. Parcela je ravna i nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 64.400 €, 52,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Telep. lep dvoiposoban stan u prizemlju zgrade sa grejanjem na gas. Prostran dnevni boravak sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe. Stanu je pripojen deo ulaza od 6m2 i može da posluži kao odlična ostava, predsoblje.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052321....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 21.000 €, 613,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen plac površine 6,13 a u Ribnici, 3 km udaljen od centra Kraljeva. Karakteristike placa: Cena: 21.000 EUR Površina: građevinsko zemljište, 6,13 a Lokacija: Ribnica, odlična lokacija Dodatne pogodnosti: na placu postoji priključak za struju i vodu, asfaltni prilaz.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX! Ekskluzivan 6.0 stan sa dvorištem 250m2, opremljen najsavremenijim uređajima i vrhunskim nameštajem, pružiće vam osećaj da ste sami u svom komforu, a okruženi zelenilom i prirodom! Prostorije: ulazni deo, dnevni boravak veličine manjeg stana, 5 spavaćih soba, trpezarija, kuhinja,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 8.000 €, 660,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Isti vlasnik prodaje 5 parcela za izgradnju kuća na gradskom građevinskom zemljištu sa izvedenim priključkom za struju do placeva i prilaznim putem,Parcele se nalaze u novoj zoni formiranja prostorno uređenog novog stambeno-poslovnog naselja. Parcele imaju prilaz iz tri pravca preko....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 49.000 €, 68,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoetažna kuća u Šumaricama, udaljena 6 km od Kraljeva, u neposrednoj blizini magistralnog puta Kraljevo- Kragujevac. Kuća je površine 68 m², na placu površine 12,81 a. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, ostave, kupatila, hodnika i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.150 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Iznajmljuje se luksuzan,nov, potpuno opremljen stan u samom centru Beograda, sa prelepim pogledom na Hram Svetog Save. Stan je nov i savremeno dizajniran, pružajući maksimalnu udobnost i funkcionalnost. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, moderne kuhinje, jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

stan 45 kvadrata u potkrovlju odrzavane zgrade na 4 spratu bez lifta. Interfon, kablovska, fiksni telefon, trofazna struja. Vlasnik 1/1, uknjizen, bez oprerecenja hipoteke. Prodaje se BEZ posrednicke agencije tako da kupac ne placa proviziju postednickoj agenciji od 2%. Zgrada je....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 36.000 €, 5096,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju veliki plac na Gabrovačkom putu, odličan za izgradnju neke kuće, brvnare, montažnog objekta i slično sa pogledom na grad. Plac je nepravilnog oblika, površine 51 ar, prednj front je 63m, dok je dubina placa 105m, druga strana oko 37m. Veći deo puta do placa je asfalt, mala....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.900 € na 145.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 145.000 €, 58,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 149.900 €
26.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, trosoban stan u svetlom i funkcionalnom potkrovlju, sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zgrada je smeštena pored šetališta i velikog javnog parkinga, okružena zelenilom i igralištima za decu. U neposrednoj blizini se nalaze objekti za snabdevanje, škola, vrtići, pošta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan ( u katastru - posl.prostor) u prizemlju kvalitetne stambene zgrade u nižem delu Mokranjčeve ulice, blizu crkve Sv.Nikola, vrtića, BUS stajališta i trgovina. Odlična investicija za izdavanje. Sastoji se od manjeg ulaznog dela, višenamenske prostorije, manje....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 54.500 €, 39,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert ekskluzivno zastupa prodaju odličnog stana, sa stilom i ukusom izgrađenog i sređenog u Krnjači, preko puta kafane-restorana "Bitolj". Smešten je na idealnom prvom spratu , trospratne, kvalitetne zgrade, novijeg datuma. Izuzetna oprema stana: blindirana ulazna vrata, kvalitetna....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 67.000 €, 7411,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela povrsine 74.11a uz glavni put, smer ka Transkopu. Postoji mogućnost kupovine još jedne parcele odmah uz ovu površine 43.77ari. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 320.000 €, 410,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U Somboru, na Novoj Selečni prodaje se poslovni prostor 410m2 koji je idealan za npr. zubnu ambulantu ili neku kliniku, a bogami i za kancelarije. Obezbeđen parkin prostor ispred objekta, grejanje putem toplotne pumpe, gradska voda i kanalizacija. Odmah useljivo, vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 439.000 €, 250,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća- u nizu višesobna dvostrano orjentisana u odlično održavanom stanju.UKNJIŽENA na površinu od 250m2 bez tereta, U neposrednoj blizini TC ’’Stadion’’, osnovne škole, srednje škole, javnog prevoza Miran kraj bez velike buke. U okolini dela nasela su individualne porodične kuće,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 470.000 €, 206,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Solarna dolina u Alibegovcu postavlja temelje za održivu budućnost naše zajednice. Osnovna ideja bila je ostvarivanje visokog nivoa energetske efikasnosti. Postignuta je upotrebom kvalitetnih termoizolacionih materijala, stolarije, toplotnih pumpi i optimalne prostorne organizacije.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 638.600 €, 450,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno prostrana kuća na odličnom placu u Sremskim Karlovcima. 450m2 stambenog objekta i 450m2 zelene površine. Objekat nije u potpunosti završen (suteren, drugi sprat i potkrovlje nisu osposobljeni za život)Objekat pruža mogućnost za raznorazne ideje gradnje..Podno grejanje....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 75.000 €, 240,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odmah useljivu prostranu kuću sa prelepim pravilnim placem koji izlazi na dve ulice! U sklopu kuće se nalaze dve garaže ,podrum ,više spavaćih soba kao i tri kupatila. Grejanje -kotao na čvrsto gorivo .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Želite luskuz a da ne budete u stanu ili apartmanu kada dođete na odmor, volite mir i tišinu, prirodu i zelenilo? Tvrdimo da u ponudi imamo ono što Vam treba. Predstavljamo Vam “DAVID RESIDENCE VILLAS”. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Palata Pravde, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, u zgradi Arkadia prodaje se uknjiženo garažno mesto od 12m2, na nivou -1. Garažno mesto je blizu ulaza u zgradu. AGENCIJSKA PROVIZIJA 750 eura Kontakt Darko Mlađenović 063/197-3601 licenca br. 593 www.princenekretnine.com .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 840)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>