• GoHome Professional
srbija-nekretnine - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • srbija-nekretnine - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - srbija-nekretnine

  • Za upit "srbija-nekretnine" pronađeno 50 740 nekretnina - prosečna cena 1.323 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 90000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • bazen
    • luksuzan
    • centralno grejanje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KOVILOVO, 325.000 €, 350,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi kuća u naselju Borča potes Put za Ovču ukupne površine oko 350 m2 spratnosti PR+I+PTK i 4,63 ari placa. U nivou prizemlja se nalazi poslovni prostor ( lokal) i garaža. U nivou prvog sprata trosoban stan i u nivou potkrovlja blok faza zatvorena PVC stolarijom koja se može....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 3s482 Prodaje se odličan stan salonac površine 87 m² u srcu Smedereva, idealan za one koji traže vrhunski komfor i prestižnu lokaciju. Smešten u zgradi sa samo četiri stana, što garantuje mir i privatnost. Od prostorija poseduje: - prostran i svetao dnevni boravak, savršen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo lep, svetao, istocno orjentisan jednosoban stan na drugom spratu od četiri, ušuškan sa svih strana. Lako adaptibilan u jednoiposoban. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. Na samo 200m od okretnice....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 148.000 €, 75,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Borča ukupne površine 75,14 m2 po strukturi trosoban.Sastoji se od dnevne sobe,kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila + wc. Centralno grejanje,topla voda,lift. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 3.500 €, 218,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam ovaj izuzetan stan koji se prostire na celoj jednoj etaži, zauzimajući površinu od 218m2. Unutar ovog prelepog prostora nalaze se prostrani dnevni boravak, kompletno opremljena kuhinja i praktična ostava, čak četiri prostrane spavaće sobe, četiri kupatila, dve veličanstvene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju, nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe kupatilo terasa Dodatne informacije: parket u svim prostorijama PVC stolarija grejanje na struju stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan, luksuzno namešten stan površine 65m2 koji se nalazi na drugom spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u blizini Zelenog venca, hotela Moskva, Trga Republike, kao i svih neophodnih sadržaja i infrastrukture. Odlična povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 250.000 €, 180,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Aleksandrovo, prodaje se kuća sa potkrovljem površine 180kvm na placu površine 535kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinju, hodnik i kupatilo dok se na spratu nalaze: dve sobe i kupatilo. Kuća je građena od čvrste cigle i....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 99.000 €, 100,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880 Prodajemo u Banoštru Dvosobnu Lepu Vikend Kuću 100 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Vikendica je Uknjižena Spratna,čvrsta gradnja poseduje i pomoćne objekte koji se mogu prilagoditi u Stambene,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 93.780 €, 53,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u Železniku u Ulici Ilije Čalića. Zgrada je na legalizaciji ,ali može da se overi ugovor kod javnog beležnika. Od prostorija: predsoblje,kuhinja,trpezarija sa dnevnim boravkom,spavaće sobe i terasa. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 230.000 €, 96,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Lekino brdo, Dragačevska ulica. Prodaje se deo stana u kući , sa dve spavaće sobe, dnevnom sobom, trpezarijom, kuhinjom, kupatilom, terasom površine 15m² i radionicom u suterenu površine 15m². Etažno grejanje (pelet i struja), inverter klima Bosch – 18ica. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 156.500 €, 49,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan, na top lokaciji. Nekretnina za svaku preporuku. .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 68.000 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju vikend kuća uknjižena na 24m2 ( u prirodi 48 m2 ), na parceli ukupne površine 3.097 m2 (građevinsko zemljište izvan građevinskog područja ), Beli vrh - Čortanovci. Struja, septička jama, rezervoar za vodu, dopremanje pijaće vode cisternom. Vikendica ima i letnju kuhinju....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 650 € na 580 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 580 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 650 €
05.04.2026 - 580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se potpuno renoviran i moderno opremljen stan površine 50 m².Stan je kompletno sređen i opremljen novim nameštajem i tehnikom. Struktura: dnevna soba kuhinja sa šankom spavaća soba kupatilo sa tuš kabinom Stan poseduje: novu kuhinju sa aparatima frižider sa zamrzivačem veš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 325.000 €, 69,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Za svaku preporuku, lux trosoban stan. Novogradnja vrhunskog kvaliteta iz 2023. god. Hrastov parket, podno grejanje u kuhinji i kupatilu, alu stolarija, blindirana ulazna vrata. Stan je orijentisan jugoistočno. Zahvaljujući velikim prozorima obezbeđuje osunčanost tokom čitavog dana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 585.000 €, 167,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Park city, 167m² ++|++ Luksuzno opremljen stan u Park city-u na Limanu III sa poglednom na park. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe od kojih je jedna master sa kupatilom i garderoberom. Ima odvojenu prostoriju za vešeraj. Velika terasa sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 343.000 €, 102,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Stari grad 3.5, uknjižen na 97m2 mereno 102m2 , 1/4, lift, podrum, salonski, kaljeva peć, klima, mogućnost priključka na CG(cevi u stanu) Prostorije: hodnik, dnevni boravak, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, prostrana kuhinja sa trpezarijom, ostava i terasa. Funkcionalan i komforan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 280 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U PONUDI ZA IZDAVANJE JEDNOIPOSOBAN STAN PREKO PUTA SAJMA, ODMAH USELJIV, TOP LOKACIJA. DNEVNA SOBA SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVACA SOBA, HODNIK, KUPATILO. DEPOZIT U VISINI KIRIJE, AGENCIJSKA PROVIZIJA 50%. REGISTAR POSREDNIKA 1500, BR. LICENCE 2158. KONTAKT BR. 0603105957 I 069640221....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 295.000 €, 106,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 106m2 plus ulazna terasa, pr/1, grejanje na gas, klima, ktv, internet, interfon. Banovo brdo je urbano naselje i centar opštine Čukarica, koje je Požeškom ulicom povezano sa centrom Beograda. Lješka ulica se prostire između Radničke i Nikolaja Gogolja, a paralelno sa Požeskom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 149,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća građena od mešanog materijala na odličnoj lokaciji u naselju Mali Radanovac, površine 149 m2. U svom sastavu ima predsoblje, kupatilo, dve spavaće sobe, dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom koja ima izlaz na terasu, i 4 pomoćne prostorije u koje se ulazi iz dvorišta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 150.000 €, 34,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednoiposoban stan u odličnoj salonskoj zgradi, na dobroj lokaciji kod Takovske. U izvornom stanju ,zapadno orijentisan. agencijska provizija 2% Mića 063/633-683 1/2 Jaše Prodanovića -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 100.000 €, 98,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Urađena izolacija samo fasada nije. Ima letnjikovac sa kaminom u dvorištu i može i kolima da se uđe. .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 1.090.000 €, 4400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen plac od 43,62 ara. Vojvođanska ulica u Surčinu, blizu centra, u blizini je škola, marketi, stadion Dozvoljenja gradnja, informacija o lokaciji na uvid. Parcela iza ulične: - porodično stanovanje, max 4 stana po objektu, na 6 parcela po 444m2. Front 27m prema....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 52,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličan dvoiposooban stan na Grbavici. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve sobe, kupatila i terase od 6m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Nekretnina se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade u mirnoj ulici. Dvorišna orijentacija obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 284.280 €, 120,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

URBANA VILA - TOP LOKACIJA ! Izgradnja sa rokom useljenja novembar 2022.godine. Cena je sa pdv-om, tako da kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Vrhunska oprema: uvozna keramika, ulazna sigurnosna vrata, tarket-parket, podno grejanje na toplotne pumpe. Računi za grejanje....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 1.950.000 €, 600,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1086 Na samo pola sata od Beograda nalazi se prava oaza sa sopstvenim bazenom i vinogradom. Mesto gde se spajaju mir, minimalizam i vrhunska tehnologija. Kuća se prostire na 600m2 i 40ari placa od čega je deo vinograd i voćnjak koji broji 40 stabala raznog voća. Bašta puna cveća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129704, I/V. Komforan stan, u novijoj zgradi, potpuno opremljen. Odmah useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 36.000 €, 30,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar - pešačka zona (Pink tržni centar) - lokal u pasažu površine 30m2 + 10m2 podrumskog prostora. Sastoji se od poslovnog dela, ostave i sanitarnog čvora. Grejanje i hlađenje preko inverter klime. U radu. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 277.860 €, 112,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Izgradnja sa rokom 2024.godine. Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide garažno mesto i bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 64.500 €, 51,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

20964, 061 234 30 11 Stefanela, Dobar dvosoban stan, klasičan raspored sve iz hodnika, terasa ,lift.Stan je na desetom spratu, uknjižen. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 1.300 €, 120,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se moderan, potpuno nov poslovni prostor od 120 m2 u mirnom delu Mirijeva. Prostor je veoma funkcionalan i pogodan za ordinacije, kancelarije, IT firme, gejming studije, kao i druge delatnosti kojima je važan komforan i organizovan radni ambijent. Prostor obuhvata tri veće....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 56.000 €, 64,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je poslovni prostor-lokal površine 64 m², smešten na jednoj od najatraktivnijih i najfrekventnijih lokacija u Ćupriji, u samom srcu gradske pijace. Ova pozicija obezbeđuje izuzetnu vidljivost i konstantan protok ljudi tokom celog dana, što prostor čini idealnim za uspešno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 84.000 €, 84,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen lokal u centru Barajeva od 84 m2, sa jednim mokrim čvorom. U blizini lokala se nalaze lokalni kafići i prodavnice. Postoji mogućnost spajanja/proširenja sa drugim lokalima. Pre godinu dana se nalazio restoran pored lokala sa odličnim prometom i lokalno stanovništvo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 412.000 €, 117,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fenomenalan komforan četvorosoban stan na Grbavici. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 154.500 €, 83,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prizemna kuća od 83 m2 na Avijaciji na placu od 384 m2. Osim kuće na parceli su još dve nusprostorije od 24 m2 i 25 m2. Svi objekti kao i parcela su uknjiženi 1/1, što je retkost, tako da se može kupiti i putem stambenog kredita. Kuća je delimično renovirana i uz određena....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, LEŠTANE, 37.500 €, 1250,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se hladnjaca u Leštanu, na Kružnom putu, 6km od auto puta Beograd - Nis, 17km od Slavije. Prostor se sastoji od: - Četiri rashladne komore, ukupne povrsine 800 m2, za skladistenje zamrznute ili rashladjene robe na rezimu "od -200 C do + 40C", - prostora za komisioniranje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 200.000 €, 68,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN DVOSOBAN STAN ILI POSLOVNI PROSTOR U CENTRU GRADA, PRAVA PRILIKA! Naš komitent prodaje komforan dvosoban stan u samom Centru grada na TOP lokaciji. Stan ima 68m2+terasa i trenutno je u funkciji poslovnog prostora a stan se sastoji od jedne velike prostorije koja bi bila u....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 600.000 €, 222,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican poslovni prostor u blizini Velikog parka. Novogradnja, ima izlaz na dve ulice, na glavnoj ulici izlog, bocno magacinski prostor. Podeljen na tri celine. Izlog do ulice 150m2, magacinski prostor, toalet, velika ostava. Grejanje i hladjenje tri inverter klime. Pogodan za razlicite....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca Pozarevac, Hajduk Veljkova, 80 m2, 2a, delimicno renovirana, prokljucak za gas pored objekta .

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 30.000 €, 9127,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište površine 91.27 ari na Vezirovom brdu, pored glavnog puta. Ukoliko želite da pogledate zemljište sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na sledeće brojeve telefona: 064/831-20-64 064/831-20-81 065/84-77-441 ili možete doći lično u agenciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.900 €, 38,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano