• GoHome Professional
oglasi.rs do 100 m2 prizemlje Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 100 m2 prizemlje Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 100 m2 prizemlje Zadnjih 14 dana

  • Za upit "oglasi.rs do 100 m2 prizemlje zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PEĆINCI, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Karlovčić, centar - Lep 3.0 stan prizemlje 100 m2 - Velika zastakljena terasa - Kotao na drva i pelet - Sve renovirano i lepo uređeno - Ispred parking, česma, dvorište i bašta - Uknjiženo - Mogu svi stambeni krediti Uknjiženo 51 m2; dorađeno 49 m2 pre 8 godina i sve renovirano (PVC....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 191.823 €, 100,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni prostor površine 99.39 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 99,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu, prostranu šestosobnu kuću površine 99 m² ( Osnova), smeštenu na placu od 420 m², u mirnom i prijatnom delu Futoga – idealnu za udoban i kvalitetan porodičan život. Kuća je izgrađena 2009. godine i odlikuje je kvalitetna PVC stolarija, centralno grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 295.000 €, 100,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u agenciji ZidArt 2 lokala spojena u jedan Pogodno za više delatnosti. Opciono moguće kupiti samo jedan lokal. Prostor je na sprat. Prizemlje, plus galerija. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 400.000 €, 100,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Senjaku, u jednoj od najmirnijih i najbezbednijih ulica, nalazi se prostran porodični stan od 100 m² koji pruža retku kombinaciju komfora, privatnosti i izuzetne lokacije. Okružen je ambasadama, teniskim terenima i bazenom Senjak, što ovom kraju daje poseban osećaj sigurnosti i....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 159.000 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se zasebna, porodična kuća u najlepšem delu Ripnja, opština Voždovac. Nekretnina je smeštena na prostranom i uređenom placu od 15 ari, okružena borovima koji pružaju savršen mir i privatnost. Asfaltni put. Kuća se nalazi u veoma mirnom okruženju a opet blizu svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 489.000 €, 99,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Botanička bašta - Vojvode Dobrnjca lokal, 99m2, prizemlje, CG, podno grejanje, tri klime, internert, alarm, sigurnosne kamere, izlog Prodaje se moderan, luksuzan i opremljen lokal ukupne površine 99 m² (92 m² uknjiženo + 7 m² stakleni podest), sa dva ulaza i reprezentativnim....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 110.000 €, 95,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju moderna kuća u nizu na Zlatiboru, u naselju Rudine – jednom od najmirnijih i najlepših delova planine, poznatom po čistom vazduhu, otvorenim pogledima i neposrednom kontaktu sa prirodom. Kuća je novogradnja, pažljivo projektovana i funkcionalno organizovana na dve etaže,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 94,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Starčevu, nadomak Pančeva – mir, zelenilo i veliki potencijal Na prodaju kuća u Starčevu, u mirnoj i lepoj ulici, okružena zelenilom, idealna za porodičan život, odmor od gradske gužve ili život u prostoru koji pruža mnogo mogućnosti. Kuća je uknjižena na 94 m², što predstavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se troiposobanuknjižen stan na Krunskom vencu u Prote Mateje. Ulica je mirna, a stan se nalazi između Makenzijeve i Krunske ulice. U neposrednoj blizini stana su Hram svetog Save, Kalenić pijaca, parking Slavija, parking Vračarski Vidik u ulici Kneginje Zorke. Zgrada je predratna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100 m2 prizemlje zadnjih 14 dana (652)
  • oglasi.rs do 100 m2 prizemlje (3982)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>