• GoHome Professional
oglasi.rs do 100 m2 prizemlje Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 100 m2 prizemlje Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 100 m2 prizemlje Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs do 100 m2 prizemlje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 234.000 €, 90,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132441, II/IV, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, garaza. Na prodaju odlican trosoban stan od 90m2 u ulici Valentina Vodnika na drugom spratu. Sastoji se od lepog dnevnog boravka, zasebne kuhinje, kupatila, dve lepe spavace sobe i terase.Uz stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132281, I/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan povrsine 87m² sa dve komforne spavace sobe, prostranom terasom i pripadajucim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 84,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Donela oglas lično kontakt F.U ponudi porodična seoska kuća sa vise spavaćih soba . Sastoji se iz PR 42m2 +SP 42m2 + pomocni objekat uknjižen na 36 m2 ,ukupno 6 spavaćih soba, dva dnevna boravka , dve kuhinje ,vise ostava , letnja kuhinja ,vise toaleta i kupatila . Kuca ima u prizemlju,....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 90.000 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Impozantna nekretnina, Vikendica na Gružanskom jezeru - nova gradnja, Brvnara površine 81 m2, plac 319 m2, do vode Na prodaju vikendica - brvnara na Gružanskom jezeru, nove gradnje, opremljena i funkcionalna kako za odmor tako i za život. Dimenzije objekta su prizemlje 9x6 metara,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako i za konforno i kvalitetno stanovanje veće porodice. Kompletno LUX renoviran najsavremenijim materijalima: alu stolarija, centralna klima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Branka Krsmanovića 2.5, 66m2, VPR/5, EG, interfon, podrum Kompletno renoviran dvoiposoban stan na pravom visokom prizemlju. Samo je jedna prostorija orijentisana ka ulici, a sve ostale sobe su orijentisane ka dvorišnoj strani što obezbeđuje mir od svakodnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102631 CENA 190.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan na Limanu 1, u neposrednoj blizini fakulteta, Štranda. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom i ostavom, kao i prirodnom ventilacijom, dve velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 178.740 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 31.000 €, 50,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikend kuća u mestu Osladić, zaseok Andrići kod Valjevske Kamenice , udaljena je 30 km od Valjeva, na idealnom, mirnom, mestu za zdrav život i uživanje u prirodi i čistom vazduhu. Kuća je po strukturi P+l, površine u osnovi oko 50m2, na 3200m2 uređenog placa sa zasadom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Zemun, Centar - Glavna 2.0, 50m2 (terasa 13m2), EG na struju, VPR, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji, u samom srcu Zemuna, u Glavnoj ulici, a ipak izdvojen od gradske buke i užurbanosti. U pitanju je dvorišni stan, do kojeg se....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100 m2 prizemlje najnovije (22)
  • oglasi.rs do 100 m2 prizemlje (3982)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>