• GoHome Professional
nekretnine ZRENJANIN - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • nekretnine ZRENJANIN - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine ZRENJANIN

  • Za upit "nekretnine zrenjanin" pronađeno 1 350 nekretnina - prosečna cena 728 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 65000 eura (prosečna cena)
    • do 78000 eura
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 82,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Lesnina. Kuća je kompletno renovirana. Lep raspored prostorija. Tri spavaće sobe, komforan dnevni boravak, trpezarija i kuhinja su zajedno U dvorištu se nalazi dvosoban renoviran stan, garaža i manja pomoćna prostorijaNove instalacije struje, vode Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 109.000 €, 124,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Duvanika – lokal površine 124m2 na placu površine 11,26 ara sa parkingom i kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, sanitarni čvor. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Centar, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 120.000 €
18.01.2026 - 100.000 €
06.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.agencijapragma.com

Centar – kuća za rušenje površine 150m2 na placu površine 9 ara. Monofazna struja, voda, kanalizacija. Uknjižena 1/1. Odlična lokacija! Moguća zamena za stanove u novogradnji ili starogradnji i za poljoprivredno zemljište, uz našu ili Vašu doplatu. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 45.500 €, 72,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 72m2 + garaža, nalazi se na zajedničkoj parceli sa još dve kuće – svaka sa svojim odvojenim ulazom i malim delom dvorišta oko 50m2. Trofazna struja, plin, kanalizacija, pvc stolarija, renovirano kupatilo, uknjižena. Agencijska....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 42.000 € na 34.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 34.000 €, 29,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 42.000 €
01.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + šupa. Monofazna struja, kanalizacija. uknjižen 1/1. Prodaje se sa nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 155.000 €, 180,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem naselje Zeleno Polje. U prizemlju kuće celom dužinom prostire se komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, toalet, kupatilo i spavaća soba. U potkrovlju sa blagim kosinama nalaze se tri spavaće sobe. Iz hodnika na potkrovlju izlazi se na veliku....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 7.500 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se senokoš pored Tamiša u Farkaždinu ukupne površine 2,5 lanca. pogodno za sadnju topolove šume ili druge namene. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 243.000 € na 225.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 225.000 €, 108,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 243.000 €
16.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.gsigma.rs

RETKOST NA TRŽIŠTU NEKRETNINA! Neuporediva kuća, izidana od temelja do krova - 2025 godine! Prizemna kuća površine 108 m2, na placu od 359 m2. Dizajnirana tako da ima 4 komotne spavaće sobe, kupatilo sa walk-in tušem, posebno toalet, vešernica. Kuhinja i trpezarija spojene sa komfornim....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 107,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Nova Kolonija – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 107m2 + pomoćna zgrada površine 29m2 na placu površine 7,65 ara. Plin, trofazna i monofazna struja, kanalizacija, tavanica betonska ploča, uknjižena 1/1. Moguća prodaja sa nameštajem. Moguća kupovina putem stambenog kredita!....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 26.000 €, 29,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + terasa 10m2 i limena ostava 20m2. Monofazna struja, novo kupatilo, grejanje na kaljevu peć, uknjižen. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 52.000 €, 96,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

Mužlja – trosobna kuća površine 96m2 + pomoćna prostorija (postoji prolaz do objekta iz kuće) na placu površine 4,5 ara. Plin, monofazna struja, spoljašnja pvc stolarija, uknjižena 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 110,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi kuća u naselju Čenta ukupne površine 110 m2 i 6,21 ar placa. Uknjižena. .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 25.000 €, 638,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Stajićevo - plac površine 6,38 ara uknjižen kao njiva II klase. Nadomak Zrenjanina na putu za Beograd. Širina placa je 21m, a dužina oko 32m. Takodje, postoje i temelji dimenzija 7x10,5m, koji su kvalitetno izradjeni, oko 40cm iznad zemlje. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 33.000 €, 115,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Melenci - trosobna kuća površine 115m2 + kuća u izgradnji s letnjom kuhinjom i tavanskim prostorom površine oko 40m2 + garaža na parceli površine 6,7 ara s kolskim ulazom. Monofazna struja, grejanje na gas (plinske peći), voda, uknjižena 1/1. Pored glavne parcele se prodaje još jedna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 116,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

***SNIŽENA CENA ***Uknjižena Ruševna kuća 116 m2 NA PLACU OD 14. 48 a u okolini Zrenjanina... Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 13.000 €, 1047,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo u okolini Zrenjanina u Vikend zoni Lep Plac 1047 m2 na Dobroj Lokaciji dimenzije su 13x83 metaraPlac se nalazi na glavnom putu prema Beogradu više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-20893 (STATUS NEKRETNINE....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 123.600 €, 132,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvospratna kuća u Farkaždinu. U prirodi ima više kvadrata, cca 420m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 17.500 €, 285,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Duvanika - plac površine 2,85 ara. Plac je očišćen i bez objekata, bez komunalnih priključaka, a u Katastru su postoje upisani uknjiženi stambeni objekat površine 82m2 i pomoćni od 17m2 koji su uklonjeni. Širina placa oko 9m. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 60.000 €, 19800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2024.,

www.indomio.rs

Plantaža lešnika u K.O.Aradac, površine 1.98 ha, sa oko 670 stabala žbunastog lešnika starog 12 godina. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 79.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u širem centru Zrenjanina, izuzetna lokacija, površine 240m2, na parceli od 3a i 21m2.Prednji -ulični deo sastoji se od pet soba , kuhinje, kupatila i zavorenog trema.Zadnji deo kuće je u dosta lošem stanju i zahteva potpunu rekonstrukciju ili rušenje.Kuća uz detaljnu adaptaciju....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 71.500 €, 82000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Belo Blato - plac površine 8.2 hektara. Blizina novog auto puta Beograd-Zrenjanin. Zemljište u komadu. Na zemljištu je posađena topola 2016-te godine. Zemljište se nalazi kod nasipa na Tisi( preko nasipa je reka). Pored zemljišta nalaze se kanali sa vodom. Zemljište se graniči sa....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 15.000 €, 600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naseljenom mestu Ečka površine 5.57 ari odnosno 23m x 23,5m. Vodi se kao zemljište u građevinskom području, njiva I klase. U mirnoj ulici u blizini centra naseljnog mesta. Uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 188,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u centru Zrenjanina sa tri stambene jedinice, površine 188m2, na parceli površine 3,02ara.Sastoji se od trosobnog, dvosobnog i jednosobnog stana, svaki stan ima poseban ulaz iz dvorišta, kompletno adaptirana i detaljno rekonstruisana , odmah useljiva.Po podovima je parket i nova....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 180.000 €, 230,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se salonska kuća u Maloj Americi koja izlazi na dve ulice, sa dvorištem, baštom i letnjikovcem. Kuća ima prizemlje, sprat i tavan, u osnovi je površine 116m2, a ukupno ima oko 230m2 na placu površine 629m2. U dvorištu su pomoćne prostorije uknjižene na 64m2.Kuća ima kolski....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 6.000 €, 4316,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Mužlja - njiva 3. klase - plac površine 4316m2 ili 43ara. Nalazi se na 100m od kupališta Peskara. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 180.000 €, 17400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju njiva I klase u građevinskom području (potes Spahijski birt) u industrijskoj zoni na Lazarevačkom putu površine 173,06 ari. Nalazi se na samo 100-ak metara pored buduće obilaznice oko grada gde je urađena eksproprijacija zemlje kuda prolazi ista, odnosno na oko 250 m od....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 18.000 €, 719,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Placevi sa izlazom na reku Tisu kod Žabaljskog mosta Na prodaju dva zasebna placa na reci Tisi, oko 2.5 km od Žabaljskog mosta u rezervatu prirode "Ritovi donjeg potisja", potes Jegmeč-Vir. Placevi su prava retkost i egzotika iz razloga sto su jedni od malobrojnih koji imaju....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 5.000 €, 1500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve njive kod naseljenog mesta Perlez-potes Rit. Ukupne površine 14.17. ari. Jedan vlasnik. .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 120.000 €, 9263,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šećerana - građevinska parcela površine 92,63 ara na periferiji Zrenjanina u radno-industrijskoj zoni u blizini puta Zrenjanin - Beograd. Parcela se nalazi u građevinskom području, širina uličnog fronta je oko 36m, nema komunalne priključke, uknjižena. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 90.000 €, 73,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - tri jednosobna stana površine 73m2 (23m2-24m2-26m2). Svaki stan poseduje hodnik, sobu-dnevni boravak, kuhinju i kupatilo. Voda, struja, kanalizacija u odličnom stanju, demit fasada, zidovi 50cm debljine plus plafoni spušteni 30cm izolacija i dnevni boravci urađeni u rigipsu....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 74m2 (plus terasa), na Bagljašu, na odličnom mestu u blizini škole, vrtića, pijace, marketa Stan je na petom spratu u zgradi sa dva lifta i dvostrano je orijentisan, komotan i svetao. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dnevne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 64.000 €, 160,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Spuštena cena*-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 25.000 € 116 m 2 2 ***SNIŽENA CENA ***Uknjižena Ruševna kuća 116 m2 NA PLACU OD 14. 48 a u okolini Zrenjanina-065/385 8880....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 64.000 €, 160,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*Spuštena cena*-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu *EKSKLUZIVA*Prodajemo u srcu Zrenjanina Kuću 120 m2 sa razrađenim Lokalom od 37 m2 sa dva mokra čvorakuća se sastoji iz dva dela stambeni je sređen u Rustičnom stilu dok se lokal izdajenalazi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 44.000 €, 90,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Melenci - trosobna kuća površine 90m2 na placu od 2,89ara. Kuća je građena od čvrstog materijala, 80-ih godina, renovirana pre nekoliko godina. Kuća nije uknjižena, monofazna struja, grejanje na čvrsta goriva, nova septička jama, kolski ulaz, ograđen plac, jedan vlasnik. Agencijska....

 
 
 
  Farma, ZRENJANIN, 35.000 €, 181,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Salaš u Mužlji, u mužljanskim ritovima.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i trema.Na parceli je i jedan pomoćni objekat površine 22m2.Parcela ima oblik trapeza , dimenzija oko 57m širine i oko 80m dužine.Salaš je pogodan za ljubitelje domaćih životinja....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 26.400 €, 2637,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Bagljaš - plac površine 26,37 ara sa izlazom na nekategorisani put. Plac se nalazi na izlazu iz grada, u prirodi voćnjak I klase i njiva I klase, gradsko građevinsko zemljište. Dimenzije placa su 17,5m x 141m, nema priključke, uknjižen, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 53.000 € na 49.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 49.000 €, 63,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 53.000 €
17.05.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvorišni stan od 63m2 sa pripadajućom garažom.Renovirane dve sobe, kuhinja i malo kupatilo. Stan ima dobru poziciju u blizini nove pijace u Zrenjaninu. Квартира во дворе площадью 63 м² с прилагаемым гаражом. Отремонтированы две комнаты, кухня и маленькая ванная. Квартира имеет хорошее....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 30.000 €, 174,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Jankov Most - dve kuće površine 94m2 i 80m2 od mešovitog materijala + pomoćne zgrade na placu površine 28,34 ara sa kolskim ulazom. Potrebno renoviranje, monofazna struja, voda, manja kuća nije uknjižena. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 4.000 €, 845,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Perlez - Novi vinogradi - vinograd 1. klase površine 8 ara 45m2 - poljoprivredno zemljište. Uknjiženo. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 27.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Aradac - plac površine 15 ara. Građevinsko i poljoprivredno zemljište. Monofazna struja, gradska voda i bunar. Građevinska dozvola sa projektom kuće za izgradnju. Na udaljenosti 100m od škole i ambulante. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 

Ustanovili ste grešku?