• GoHome Professional
nekretnine zrenjanin 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine zrenjanin 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine zrenjanin 180 m2

  • Za upit "nekretnine zrenjanin 180 m2" pronađeno 66 nekretnina - prosečna cena 656 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 65000 eura (prosečna cena)
    • do 78000 eura
    • do 657 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Farma, ZRENJANIN, 35.000 €, 181,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Salaš u Mužlji, u mužljanskim ritovima.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i trema.Na parceli je i jedan pomoćni objekat površine 22m2.Parcela ima oblik trapeza , dimenzija oko 57m širine i oko 80m dužine.Salaš je pogodan za ljubitelje domaćih životinja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 180.000 €, 181,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju restoran, petosobna kuća i dva stana na placu od 13,40 a, na vrlo atraktivnoj lokaciji u širem centru grada. Restoran se sastoji od 2 sale kapaciteta 130 gostiju, kuhinje, dva sanitarna čvora, prostorije za garderobu. Kuću čini dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, pet....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 182,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća u naseljenom mestu Lukićevo površine 182 m2 na placu od 9.35 m2. Kuća građena od čvrstog materijala sastoji se od verande, hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, ostave, dve sobe i kupatila. Grejanje je na GAS, stolarija drvena. Po podovima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine zrenjanin 180 m2'
49.000 €
49.000 €
29.000 €
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2021.,

www.agencijapragma.com

Centar – trosoban luksuzni stan uknjižene korisne površine 146m2 (u prirodi ima oko 180m2) u samom centru grada. Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe svaka sa kupatilom, kuhinja sa trpezarijskim delom, predsoblje, još jedno kupatilo, kao i ograđeni deo sopstvenog dvorišta. Stan....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2025.,

www.gsigma.rs

Spratna kuća u naselju Duvanika. Uknjižena na 180 m2, u prirodi je mnogo veća. Plac površine 426 m2. Kuća se sastoji od 10 soba, 4 kupatila. Useljivih je 5 soba. Ostatak kuće nije završen i može se adaptirati po želji kupca. Urađeni su prezidi, malterisanje, postavljena stolarija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 155.000 €, 180,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem naselje Zeleno Polje. U prizemlju kuće celom dužinom prostire se komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, toalet, kupatilo i spavaća soba. U potkrovlju sa blagim kosinama nalaze se tri spavaće sobe. Iz hodnika na potkrovlju izlazi se na veliku....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična kuća površine oko 180 m2 na placu od 29.38 ari u naseljenom mestu Lazarevo. Prizemlje se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i spavaće sobe. Na spratu tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 135.000 €, 180,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vila u strogom centru grada, renovirana, odmah useljiva, oko 180m2. Vredi pogledati. Kontakt: 064/220-69-60 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 180,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem spratnu kucu od 180m2 novije gradnje od kvalitetnog i čvrstog materijala. Sendvič zid,fasadna spoljnja opeka Žabaljska.Podovi od parketa,gletovani zidovi. Centralno grejanje sa bojlerom Vailant i aluminijumskim radijatorima.Za sanitarnu vodu imam poseban gasni Vailant bojler....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 180.000 €, 181,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 178,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u naselju Nova Kolonija. Po strukturi je četvorosobna. Prostran dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, hodnik, dva kupatila. Drvena unutrašnja i spoljna stolarija, CG na plin, na podovima keramika, brotski pod Kolski ulaz, lep prostran....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 220.000 €, 178,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2023.,

www.gsigma.rs

Porodična dvojna kuća u centru grada, na obali Begeja. U prizemlju kuće nalazi se komforan dnevni boravak, sa izlazom na terasu i pogledom na reku Begej, trpezarija i kuhinja su zajedno, kupatilo unutrašnjim mermernim stepeništem penje se na sprat, gde se nalaze tri spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 99.000 €, 178,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u naselju Mala Amerika. Dvojna kuća. Sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi jednosoban stan (50 m2) i garaža u sklopu kuće. Na spratu kuće sa zasebnim ulazom nalazi se trosoban stan - komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija i kuhinja (ostava) sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 175.000 €, 183,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2022.,

www.gsigma.rs

Dve prizemne kuće na odličnoj lokaciji u širem centru grada. KUĆE SU SAGRAĐENE 1995. godine. Po strukturi su trosobne, dnevni boravak spojen je sa trpezarijom, kuhinja je odvojena, dve spavaće sobe, i kupatilo Na podovima keramika, parket, laminat, drvena spoljna stolarija, grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 80.000 €, 183,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Tisa kod Aradca - ugostiteljski objekat površine 115m2 (sala, kuhinja, ostava, sanitarni čvor i kupatilo) + stan u potkrovlju površine 68m2 (trenutno uknjiženo 38m2, ostalo u postupku legalizacije) + 2 terase. Trofazna struja, voda, prodaje se bez inventara. Moguća zamena za drugu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 150.000 €, 184,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.gsigma.rs

Porodična salonska kuća površine 184 m2, na veoma atraktivnoj lokaciji - mirnom delu užeg centra grada Zrenjanina. Kuća se sastoji od dve spavaće sobe, dva dnevna boravka, kuhinje, trpezarije, špajza i kupatila. Visoki plafoni i prostrane sobe pune dnevne svetlosti. U dvorištu se....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 176,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna kuća u centru Mužlje sa dve stambene jedinice, dve garaže, urednim dvorištem i parkom koji je okružuje. Prva stambena jedinica se sastoji od hodnika sa dva ulaza, kuhinje s trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i kupatila. Drugu stambenu jedinicu čini kuhinja, dve sobe....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 176,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća sa potkrovljem ukupne površine 176 m2 + dve velike i jedna mala terasa na placu od 2,90 ari. Sastoji se od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, ostave, pet spavaćih soba i dva kupatila i jedno nedovršeno. Građena od čvrstog materijala i kvalitetno izolovana. Po....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 180.000 €, 175,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Duvanika – Poslovni prostor – hostel površine 175m2, prodaje se kompletno opremljen, izliven temelj i temeljna ploča za objekat (restoran) 16mx4m, hala 20mx16m, visine 5m, 6 soba sa 6 kupatila, trpezarija i vešeraj, trofazna struja, plin, kanalizacija, grejanje i hladjenje soba inverter....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 90.000 €, 175,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2022.,

www.gsigma.rs

Salonska kuća u neposrednoj blizini centra grada. Uknjižena na 175 m2, na prostranom placu od 712 m2. Sastoji se od četiri sobe, kuhinja je zajedno sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Na podovima keramika, parketi, CG na plin (ili struju), spoljna i unutrašnja stolarija drvena, trofazna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 125.000 €, 175,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Bagljaš. Površine 175 m2, na placu 4.33. Kuća je održavana. Sastoji se od dve stambene jedinice - trosobnog i dvosobnog stana. Grejanje u kući je centralno na gas. Stolarija spoljna PVC. Na podovima keramika, parketKuća je zidana od cigle, na plafonu štukatur.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 89.000 €, 175,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.indomio.rs

Kuća u blizini centra, 175m2 , na parceli od 712m2. Sastoji se od četiri sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika. Po podovima su parketi, grejanje je na struju ili gas, spoljna i unutrašnja stolarija je drvena. Na parceli postoji i pomoćna prostorija površine 30m2. Sve na....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 190.000 €, 175,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetna nekretnina u samom srcu Zrenjanina, u ulici Ive Lole Ribara. Na prostranoj parceli površine 648 m² nalaze se dve stambene kuće i pomoćni objekat, što ovu ponudu čini idealnom kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju ili kombinaciju stanovanja i poslovanja.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 150.000 €, 174,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Kuća u neposrednoj blizini centra grada, nedaleko od parka. Kuća je prizemna. Uknjižena na 174 kvadrata. Renovirana je pre oko deset godina. Veoma je svetla, prozračna. Sa tri različite strane je moguće da se uđe u kuću. Samim tim postoje različite mogućnost korišćenja ove nekretnine.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 130.000 €, 186,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2024.,

www.gsigma.rs

Spratna kuća u širem centru grada. Površine 186 m2 na placu od 6.10 ari. U prizemlju se nalazi jedna soba, kuhinja i trpezarija sa izlazom na terasu i kupatilo. Na spratu tri sobe i kupatilo. Centralno grejanje u kući na čvrsto gorivo. Kuća poseduje priključak za gas. Lokacija je....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 186,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – četvorosobna kuća površine 186m2 na placu površine 6,1 ara sa garažom, kolskim ulazom i pomoćnim zgradama. Trofazna struja, plin, centralno grejanje na čvrsto gorivo. U postupku legalizacija nakon kog će kuća moći da se kupi putem stambenog kredita. Mogućnost zamene za....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 30.000 €, 174,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Jankov Most - dve kuće površine 94m2 i 80m2 od mešovitog materijala + pomoćne zgrade na placu površine 28,34 ara sa kolskim ulazom. Potrebno renoviranje, monofazna struja, voda, manja kuća nije uknjižena. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 170.000 €, 186,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir - novosagrađena trosobna kuća (izgrađena 2019.godine) površine 186m2. Pored kuće na parceli postoje još dva objekta - letnja kuhinja sa toaletom i ostavom i garaža sa radionicom. Sve je sagrađeno na parceli površine 24ara u čijem se zadnjem delu nalazi voćnjak i zasadi oraha....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.200 €, 186,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izuzetnu prizemnu kuću površine 186m², izgrađenu 2019. godine, smeštenu u mirnoj ulici u naselju Elemir, idealnu za porodičan život ili odmor u prirodnom ambijentu. Kuća se nalazi na velikom, ograđenom placu od čak 24 ara, bogatom zelenilom i voćnjakom. Struktura kuće:....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 69.000 €, 187,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.gsigma.rs

Salonska dvojna kuća sa dva stana naselje Mala Amerika. Kuća se sastoji od dvoiposobnog stana okvirne kvadrature 90m2 - kuhinja sa trpezarijom + ostava, iz dnevnog boravka se ide u dve sobe od ulice, i kupatilo. Na podovima parket i drvena stolarija. Centralno grejanje na gas. U produžetku....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 187,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna,kuća ( 178m2) sa garažom, letnjikovcem, pomoćnom prostorijom ( 29m2) i baštom, sa dva ulaza, na placu od 768m2. Sastoji se od 2 predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 5 soba, 2 kupatila, garderobe i ostave. Pomoćne prostorije - kotlarnica i radna soba. Stariji,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Bagljaš, 250.000 €, 188,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.gsigma.rs

Lokal na prodaju u novoj zgradi naselje Bagljaš. Površine 188 m2. Na podovima keramika. Lokal poseduje jedno kupatilo i dva sanitarna čvora. Cena je bez PDV-a. Odlična lokacija... Izlog Direktan ulaz sa ulice.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 188,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u centru Zrenjanina sa tri stambene jedinice, površine 188m2, na parceli površine 3,02ara.Sastoji se od trosobnog, dvosobnog i jednosobnog stana, svaki stan ima poseban ulaz iz dvorišta, kompletno adaptirana i detaljno rekonstruisana , odmah useljiva.Po podovima je parket i nova....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 172,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna, četvorosobna kuća 172m2, na parceli od 891m2 na Starom Bagljašu. Kuća ima dva ulaza, zatvorenu terasu, hodnik, tri sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak, ostavu sa kotlarnicom i kupatilo. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, kanalizacija. etažno grejanje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 140.000 €, 189,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Centar – kuća za rušenje površine 189m2 na placu površine 7,1 ara. Monofazna struja, voda, kanalizacija. Uknjižena. Plac je na odličnoj lokaciji i pogodan za komercijalne delatnosti! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Na upit, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2023.,

www.sigmaexcl.com

Po ulazu postoji hodnik sa sanitanim čvorom koji vodi u salon sa stepeništem i dve ulične sobe. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Na upit, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.sigmaexcl.com

Kuća na prodaju Melenci Trofazna struja, Gas, Voda, Renovirano… More Details .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Na upit, 178,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2022.,

www.sigmaexcl.com

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Mužlja, 120.000 €, 190,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

U naselju Mužlja, na placu od 7194 kvadrata se nalazi objekat od 190 kvadrata. Plac je širine uličnog fronta 20 metara. Ova širina parcele, kao i veličina, omogućava dobro manevrisanje teretnih vozila prilikom dostave razne vrste robe. Prilaz parceli je odličan. U ovom momentu u objektu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 84.000 €, 190,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.agencijapragma.com

Šumice – spratna dvojna kuća površine oko 190m2 na parceli površine oko 3 ara sa kolskim ulazom. U suterenu se nalazi letnja kuhinja, kupatilo i garaža; na spratu je dnevni boravak, kuhinja i trpezarija i u potkrovlju hodnik, dve spavaće sobe, jedna manja soba i kupatilo. Trofazna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 250.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2024.,

www.gsigma.rs

Na prodaju sambeno - poslovni objekat koji se nalazi u samom centru grada u pešačkoj zoni. Grejanje CG - gas Klima Stolarija PVC.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća ukupne površine 190 m2 na placu od 3.74 ara. Glavna kuća sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom i kupatila. U produžetku nalazi se stan koji može biti spojen sa glavnom kućom i sastoji se od pred ulaza, glavnbog hodnika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 62)

<< <1 2> >>