• GoHome Professional
borča - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • borča - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - borča

  • Za upit "borča" pronađeno 383 nekretnina - prosečna cena 1.361 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Borča, 59.000 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 4.0 naselje Borča Mali Zbeg.Stan na prvom spratu sa galerijom.Ukupne grejne površine 75 m2 +terasа .priključak na vodovodnu mrežu i elektropriključak. U procesu legalizacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 65.500 €, 39,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom delu Borče. Jako blizu osnovne škole. U blizini staju autobusi 95, 85 i 104. Stan je renoviran i okrečen i nisu potrebna ulaganja. Uknjižen je na 39m2, a u osnovi ima 47m2. Mogućnost kupovine parking mesta ispred Prostorije: kuhinja, kupatilo, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 350.000 €, 360,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105875, 5.5a, spratna, pr + vp, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta. Sa pomoćnim prostorijama ima oko 500m2, 2 sređena stana po 42m2 i 2 od 60m2, radionica, garaža. Predato na legalizaciju. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča potes Ovčanski put, ukupne površine 130 m2 i 4 ara placa. Odlična lokacija. U procesu legalizacije. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća u izgradnji u naselju Borča, potes Ovčanski put. U procesu ozakonjenja. Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo poslovni prostor u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena od 52m2. Lokala se sastoji iz tri celine velikkog ulaznog dela oko 30m2, zatim od međuprostora sa mokrim čvorom oko 10m2 i terase od oko 12m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 71.000 €, 36,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi jednoiposoban u naselju Borča ukupne povšrine 36 m2 +3 m2. Stan ima ostavu.U procesu legalizacije. Odlična lokacija.Blizina prevoza,škole,prodavnica itd. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 64.000 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan u Borci na 1 spratu 40m2 sa jednom odvojenom spavacom sobom. Zgrada ima 6 stanova nalazi se na 100 metara od skole vrtica. Kontakt: 0641241568 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 450.000 €, 157,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2022.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča(Popova Bara) ukupne površine 360 m2 (PR+I+PK)U kojoj su formirane tri zasebne stambene jednice.Plac površine 11 ari .Na placu su izgradjeni pomoćni objekti ukupne površine 100m2. Sve uknjiženo može na kredit Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 145.000 €, 121,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan dupleks sa dva komforna kupatila i dva garderobera, u besprekornom stanju. Uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi, dvostran istok sever. Kompletna infrastruktura, lak izlaz na Zrenjaninski put. Zastakljena terasa 17m2. Terasa, Internet, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 192,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča potes Ovčanski put spratnosti Po+PR+PTK, ukupne bruto površine 252 m2, neto površina 192,16 m2. Ozakonjeno.Odlična lokacija, na samom Ovčanskom putu. Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 73.000 €, 47,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi jednoiposoban ukupne površine 47,67 m2. Odlična lokacija.U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 106.000 €, 45,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117664, VI/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se nov stan.Kompletno namesten,moderan,prelep.Nalazi se u centru Borce.Blizu skole,vrtica,marketa sve sto vam je potrebno za udoban zivot.Ko poznaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 62.500 €, 50,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117293, PR/, izlog, nov, zidani, fasada dobra, parking, poslovna zgrada. Na prodaju je lokal,odlicne povrsine sa iskoriscenim prostorom.Pogodno je i za agenciju,stomatoloska ordinacija,frizerski,kozmeticki salon,butikSta god vam padne na pamet.Ima izlog tako da moze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 50.000 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi garsonjera ukupne površine 26 m2. Odlična lokacija. Uknjižen. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 310.000 €, 280,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 280 m2 i 10 ari placa. Sastoji se od 4 spavaće sobe, dva kupatila, kuhinja i dnevna soba,špajz. PVC prozori, roletne sa el.mehanizmom,italijanska keramika. Kuća poseduje tri inverter klime i kotao na gas koji još nije priključen. Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 133.000 €, 64,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen 1/1 na prodavca, 58m2 korisne površine, 64m2 građevinske površine. U najlepšem delu Borče, okružen parkovima i zelenilom. Blizu škole, vrtića, Doma zdravlja, pijace, nedaleko od Lidla i Šoping centra kao i okretnice autobusa. Slobodan parking oko zgrade. Dobro održavana zgrada....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, BEOGRAD, Borča, 370.000 €, 163,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi poslovno-stambeni prostor ukupne površine 163 m2 izgrađeno na placu ukupne površine 20,5 ari placa.Pogodan za različite namene. Kuća 108 m2 uknjižena + nadograđeni deo,poslovni prostor (hala). Grgetečka, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 391.500 €, 261,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini Zrenjaninskog puta izdaje se hala koja se može koristiti kao maloprodajno magacinski objekat ili se adaptirati potrebama zakupca. Od ukupnih 261 m2, 45 m2 je galerijski deo. Objekta je priključen na elektro, vodovodnu i kanalizacionu mrežu. Mogućnost prilaza šleperima, hala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Borče III, opština Palilula Stan je površine 80m2 i po strukturi je troiposoban Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinje, manje sobe, radne....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 161,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine!!! Na prodaju kuća koja je u postupku legalizacije i objekat koji je uknjižen i može se koristiti i kao poslovni i kao stambeni objekat. Parcela ima 5 ari. Kuća se sastoji od prizemlje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja nameštene kuće – Porodična kuća 188 m² sa uređenim placem 11 ari – Borča Cena: 398.000 EUR Na prodaju izuzetna porodična kuća površine 188 m² na prostranom i uređenom placu od 11 ari, smeštena u mirnom delu Borče. Kuća je građena kvalitetno i sa pažnjom na detalje, idealna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 67,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u kući u naselju Borča ukupne površine 67 m2, za renoviranje.Priključak struje, vode i kanalizacione mreže. Odlična lokacija. Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 92.000 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121578, I/III, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Nudimo stan u Borči,između Rode i Liska i Šopija. Dve komotne spavaće sobe,komotan dnevni boravak,komotana kuhinja sa trpezarijom. Kupatilo. Dve terase. Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 87.000 €, 85,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Borča u nivou prizemlja,Po strukturi 2.0 (dvosoban) ukupne površine 85.54 m2. Ulazni hol 11.26 m2, kuhinja/trpezarija 14.19 m2, dnevni boravak 26.89 m2, kupatilo 5.54 m2, soba 12.14 m2 i terasa 15.52 m2.Blizina Zrenjaninskog puta i Borče centar 1 U procesu ozakonjenja.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 93.000 €, 100,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u sivoj fazi, na dva nivoa. Nalazi se na 7 ari placa. Asfalt do kuće, voda, struja........0312 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. agencijska provizija 2% 2% .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 230.000 €, 271,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 271 m2 i 36,82 ari placa idealna za miran život i uživanje u prirodi,formiran je zaseban vrt + pomoćni objekti. U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 51.000 €, 25,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča u mirnoj ulici Diznijeva, po strukturi garsonjera ukupne površine 25 m2.Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i ima funkcionalan raspored. Odmah useljiv. Odlična lokacija.Blizina prodavnica, prevoza i svih neophodnih sadržaja.Knjiži se budući kupac.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 54.900 €, 29,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se sređen funkcionalan jednosoban stan sa velikom terasom. Stan je odmah useljiv, a postoji mogućnost proširenja za još jednu etažu. Satoji se od velike sobe, izdvojene kuhinje, velike terase i kupatila. Nalazi se u mirnoj i lepoj ulici dvospratnih i jednospratnih zgrada sa....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 14,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi adaptirana garaža u stan ukupne površine 14,48 m2. Odlična lokacija, centar 2 u Borči,blizina pijace. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 45,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi trosoban ukupne površine 45,27 m2.Odlična lokacija. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 1.5 površine 50m2 U nivou 4. sprata.Borča ,centar 1 ulica Branka Radičevića.U procesu legalizacije Terasa.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 134.000 €, 172,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ozakonjena (legalizovana)kuća Spratnosti Pr+1 Ukupne bruto površine 212,05 m2 ,ukupne neto površine 172,13m2 u okviru kojeg su formirane dve stambene jedinice stan br.1 u nivou prizemlja po strukturi trosoban neto površine 86,95m2 i stan br.2 u nivou prvog sprata po strukturi trosoban....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 370.000 €, 311,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117611, 10a, spratna, 1, telefon, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, podrum, deljiv, cela. Prodaje se prelepa kuca u Borci.Slike su i vise nego dovoljne da se vidi,da je stvarno luksuzna.Prostrana od 311kw i 10 ari dvorista.Dnevni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 66,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Borča, Psunjska, 62m2, Vertikala kuće ------------------------------------------- 62m2, pr+1, 3.0, EG, parking Dva stana u vertikali kuće, zasebni ulazi. Oba stana su renovirana, s tim da je donji stan kompletno namešten. Ne postoji mogućnost kupovine samo jednog stana.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Borči od 80 kvadrata na dva sprata. Nalazi se u blizini Pravoslavne Crkve, u mirnom kraju. Pogodna je za porodicu sa decom. Na 15 minuta je udaljena od autobuskih linija 95 i 96 koje su dobro povezane sa centrom grada. U donjem delu kuće se nalaze 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 73,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na nivou potkrovlja kuće sagrađene 2005. godine. Vrlo svetao, osunčan, dvostrano orjentisan. Odlična termoizolacija, pvc stolarija. Sastoji se od tri komforne sobe sa minimalnim kosinama, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Stanu pripada i dvorišni prostor od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 127.000 €, 52,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen stan, u Borči, centar 3, u blizini škole, pošte, autobuske stanice.U Ulici Rathih vojnih invalida, okružen parkom , površine 52 m2, plus terasa 8 m2, 3/4, centralno grejanje, topla voda. Svetao, ima i pripadajući podrum, uknjižen, odmah useljiv. Odlična investicija,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 160,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine!!! Po merenju 160m2 + 4ara placa, TA, terasa. Godina gradnje 2011. Uknjižena građevinsku površinu površina 151m2, korisna 129m2. Kuća na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve etaže i prizemlja.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 75.000 €, 105,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 45 m2 + 60 m2 nadograđeno. Za adaptaciju. Zajedničko dvorište. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 97.000 €, 53,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvoiposoban ukupne površine 53,84 m2. U procesu legalizacije. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban ukupne površine 57 m2. Odlična lokacija.Uknjižen. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 383)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>