• GoHome Professional
borča - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • borča - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - borča

  • Za upit "borča" pronađeno 382 nekretnina - prosečna cena 1.359 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Borča, 260.000 €, 156,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća spratnosti Prizemlje + Potkrovlje ukupne bruto površine 271m2 Plac površine 385m2.Odlična lokacija Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 127.000 €, 52,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen stan, u Borči, centar 3, u blizini škole, pošte, autobuske stanice.U Ulici Rathih vojnih invalida, okružen parkom , površine 52 m2, plus terasa 8 m2, 3/4, centralno grejanje, topla voda. Svetao, ima i pripadajući podrum, uknjižen, odmah useljiv. Odlična investicija,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 186,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća spratnosti P+PK , ukupne bruto površine 186,85 m2 ,ukupne neto površine 163,90m2 u kojoj su formirane dve zasebne stambene jedinice strukture 2.5 . U kući su završeni svi unutrašnji radovi i ugradni elementi od kuhinje do ugradnih plakara. Razvedeno u svim stambenim jedinicama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 84.000 €, 36,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan i potpuno renoviran dvosoban stan u mirnom i porodičnom delu Borče. Odmah je useljiv. Stan je površine 36m2 i prostor je optimalno iskorišćen. Prostorije u stanu su: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i praktična ostava. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 75 m2. Odlična lokacija, kod pijace, etažno grejanje, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 50.000 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen jednoiposoban stan koji se nalazi u potkrovlju zgrade, na nivou trećeg sprata. Od prostorija poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu površine 7m2, čajnu kuhinju i kupatilo. Nalazi se u centru Borče u tihom i mirnom okruženju. Iza zgrade se nalazi izuzetno lepo i dobro održavano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 52.600 €, 35,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi jednoiposoban ukupne površine 35.08 m2 u nivou potkrovlja.Stan se nalazi na dobroj lokaciji u uglavnoj ulici Ivana Milutinovića.U fazi ozakonjenja Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 98.000 €, 60,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam potpuno nov, moderno uređen i uknjižen stan na Paliluli, na savršenoj lokaciji nedaleko od centra grada. Ova nekretnina kombinuje funkcionalnost, udobnost i odličnu povezanost sa svim sadržajima. Osnovne karakteristike: Površina stana: funkcionalno raspoređena kvadratura....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 160,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine!!! Po merenju 160m2 + 4ara placa, TA, terasa. Godina gradnje 2011. Uknjižena građevinsku površinu površina 151m2, korisna 129m2. Kuća na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve etaže i prizemlja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.000 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen, renoviran i potpuno nov stan površine 46m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji u Borči. Kao dodatnu pogodnost, vlasnik obezbeđuje jedno parking mesto gratis. Osnovne karakteristike: Površina: 46m² Uknjižen i odmah spreman za kupovinu Renoviran....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 134.000 €, 172,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ozakonjena (legalizovana)kuća Spratnosti Pr+1 Ukupne bruto površine 212,05 m2 ,ukupne neto površine 172,13m2 u okviru kojeg su formirane dve stambene jedinice stan br.1 u nivou prizemlja po strukturi trosoban neto površine 86,95m2 i stan br.2 u nivou prvog sprata po strukturi trosoban....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 66,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Borča, Psunjska, 62m2, Vertikala kuće ------------------------------------------- 62m2, pr+1, 3.0, EG, parking Dva stana u vertikali kuće, zasebni ulazi. Oba stana su renovirana, s tim da je donji stan kompletno namešten. Ne postoji mogućnost kupovine samo jednog stana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 133.000 €, 64,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen 1/1 na prodavca, 58m2 korisne površine, 64m2 građevinske površine. U najlepšem delu Borče, okružen parkovima i zelenilom. Blizu škole, vrtića, Doma zdravlja, pijace, nedaleko od Lidla i Šoping centra kao i okretnice autobusa. Slobodan parking oko zgrade. Dobro održavana zgrada....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 310.000 €, 280,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 280 m2 i 10 ari placa. Sastoji se od 4 spavaće sobe, dva kupatila, kuhinja i dnevna soba,špajz. PVC prozori, roletne sa el.mehanizmom,italijanska keramika. Kuća poseduje tri inverter klime i kotao na gas koji još nije priključen. Prodaje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 192,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča potes Ovčanski put spratnosti Po+PR+PTK, ukupne bruto površine 252 m2, neto površina 192,16 m2. Ozakonjeno.Odlična lokacija, na samom Ovčanskom putu. Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.900 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Borča, opština Palilula. Stan je površine 57m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje iz 2015e godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 83.000 €, 67,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan dupleks u naselju Borča ukupne površine 67,92 m2 koji se nalazi u nivou prvog sprata neto površine 46,36 m2 i potkrovlja neto površine 21,56 m2. Odlična lokacija. Blizina osnovne škole, prodavnica, apoteka itd. U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 244.999 €, 135,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 135m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena. Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 70m2, od: Dnevni boravak, hodnik sa stepeništem, kupatilo, dve terase (manja od 1m2....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 168.000 €, 145,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi na dobroj poziciji, blizu Pupinovog mosta i Zrenjaninskog puta sa druge strane.12km od Novog Beograda.Izgradjena je 2006. U prizemlju su dupli zidovi izolacija je odlicna.Hodnik sa kupatilom i 2 spavace sobe i kuhinja sa dnevnom sobom.U prizemlju kuce u zasebnom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 78,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi trosoban, ukupne korisne površine 78 m2. U procesu ozakonjenja. Stan ima veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik, kupatilo, soba spavaća veca, soba manja spavaća. Kupatilski namestaj ostaje uz stan kao i klima uredjaj i norveški radijatori. Namestaj ostaje po zeji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 325.000 €, 350,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča potes Put za Ovču ukupne površine oko 350 m2 spratnosti PR+I+PTK i 4,63 ari placa. U nivou prizemlja se nalazi poslovni prostor ( lokal) i garaža. U nivou prvog sprata trosoban stan i u nivou potkrovlja blok faza zatvorena PVC stolarijom koja se može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 71.000 €, 36,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi jednoiposoban u naselju Borča ukupne povšrine 36 m2 +3 m2. Stan ima ostavu.U procesu legalizacije. Odlična lokacija.Blizina prevoza,škole,prodavnica itd. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 84,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan-karingtonka ukupne površine 84 m2 + 3 m2 terase. Po strukturi je trosoban,sastoji se od dve etaže.U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i mokri čvor i ima izlaz na terasu i ograđeno dvorište. Na spratu je spavaći deo sa terasom. Odlična lokacija,blizina autobuskog stajališta,prodavnica,pijace,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 122.000 €, 101,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran odmah useljiv stan podeljen u dve stambene jedinice. Pogodan za porodično stanovanje kao i za investiciju. Vredi pogledati. PROSTORIJE: hodnik, dnevna soba, 2 spavaće sobe, kuhinja kupatilo, 2 terase, ulaz, dnevna osba, kuhinja, kupatilo. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 97.000 €, 53,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvoiposoban ukupne površine 53,84 m2. U procesu legalizacije. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 67,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u kući u naselju Borča ukupne površine 67 m2, za renoviranje.Priključak struje, vode i kanalizacione mreže. Odlična lokacija. Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117443, I/II, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, u izgradnji, parking, deljiv, stambena zgrada. Prodaju se tri stana,u Borci kod malog Zbega.Stan na prvom spratu je u procesu sredjivanja,ima pregrade sve uradjene.Na drugom spratu takodje imaju 2 stana,i ona su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 36.000 €, 17,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adaptirana Garaža u stan ukupne površine 17.67m2 Izvorno stanje.Odlična lokacija Borča centar 3 Kod Okretnice autobusa linije 95,85,96,105l Terasa, Internet.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 139.900 €, 137,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu kuću od 137 m2, koja se nalazi u odličnom, mirnom naselju, u Borči - Pretok, na 6,5 ari placa. Plac je uknjižen na 6.5 ari placa. Kuća je na legalizaciji. Kuća ima prizemlje i prvi sprat. Sastoji od dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,2 kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.900 €, 52,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 52 m2 novogradnja trosoban, odmah useljiv .Stan je kompletno zavrsen.Stan ima svoje etazno grejanje..Struja, voda, kanalizacija , sve je prikljuceno.Kredit nije moguc.Zamena moguca za auto i doplatu. Tel. 0638183882 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 120,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 120 m2 od kojih je u prizemlju dvosoban stan 60 m2 i na spratu takođe dvosoban stan 60 m2. Plac 9,91 ar, pomoćni objekat na placu cca 20 m2. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 200,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 200 m2 i 7 ari placa. Kuća ima veliku dnevnu sobu, kuhinju i kupatilo. Ispod stepenica koje vode na sprat ima ostavni deo. Stepenicama iz dnevnog boravka ulazi se u veliku otvorenu sobu iz koje se ulazi u dve naspramne sobe koje deli između....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi dvosoban ukupne površine 57,65 m2 u centru jedan u naselju Borča. Odlična lokacija, blizina mesne zajednice, policije, trgovinskih lanaca itd. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 23.750 €, 13,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi garsonjera ukupne površine 13,66 m2.Prvi sprat (potkrovlje). U procesu legalizacije.Odlična lokacija. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 14,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi adaptirana garaža u stan ukupne površine 14,48 m2. Odlična lokacija, centar 2 u Borči,blizina pijace. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 23,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo uređena i odlično održavana garsonjera sa čajnom kuhinjom na samom ulasku u Borču. PVC stolarija, kvalitetan parket, zvučno i termički dobro izolovana. Istočno orjentisana. Dobra mikrolokacija - blizina velikih supermarketa, autobuskog stajališta, parking prostora Odlična....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 250,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna porodična kuća u mirnom delu Borče – 250 m² + uređeno dvorište! Na prodaju prostrana, luksuzna kuća u Borči, udaljena svega 1 km od Zrenjaninskog puta – dovoljno blizu svim sadržajima, a izdvojena od gradske buke i gužve. ???? Plac: 5,5 ari ???? Stambena površina: 250 m²....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude višenameski poslovni prostor ukupne poršine 80m2 koji se sastoji od dve prostorije sa kupatilom. Postoji mogućnost i renoviranja dodatnog prostora po potrebi. Podovi su obloženi keramičkim pločicama, visina plafona je 3m, grejanje je centralno na gas.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 1.5 površine 50m2 U nivou 4. sprata.Borča ,centar 1 ulica Branka Radičevića.U procesu legalizacije Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 33.000 €, 27,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u naselju Borča centar 3, mala Pijaca , ukupne površine 27m2. JNA, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 62.500 €, 50,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117293, PR/, izlog, nov, zidani, fasada dobra, parking, poslovna zgrada. Na prodaju je lokal,odlicne povrsine sa iskoriscenim prostorom.Pogodno je i za agenciju,stomatoloska ordinacija,frizerski,kozmeticki salon,butikSta god vam padne na pamet.Ima izlog tako da moze....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 382)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>