• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 useljiv pala cena zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 useljiv pala cena zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 useljiv pala cena zadnjih 7 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 useljiv pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 218.000 € na 199.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 199.000 €, 56,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 215.000 €
06.02.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 218.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 56m2 ( 52m2 merena kvadratura + 2 terase ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , bez lifta , eg / mermerni radijatori , perfektan , kompletno , luksuzno renoviran stan , odmah useljiv ( neuseljavan posle renoviranja ) , dvostrano orijentisan jug - zapad....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 194.800 € na 183.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 183.000 €, 61,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 194.800 €
22.05.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo klasičan Dvosoban stan na Limanu I kod Fakulteta,blizina Štranda, Spens-a,Promenade,III sprat sa liftom,nije poslednji.Stan ima odvojenu kuhinju sa trpezarijom,dve velike sobe,kupatilo,ostavu,terasu,podrum.U sve prostorije se ulazi iz predsoblja.Oko zgrade ima....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.000 € na 169.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 189.000 €
26.04.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 175.000 €
20.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, svetao, funkcionalan 2.-soban stan sa terasom, u blizini šetališta, reke, parkova i prirode. Pogodnost stana je što je izuzetno funkcionalan, a pozicija 7.sprata stan čini veoma svetlim i pogodnim za pogled prema parku. Nalazi se na VII spratu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.000 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 154.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 305.000 € na 289.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 65, 289.000 €, 59,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 305.000 €
17.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 209.000 €
29.04.2026 - 207.000 €
22.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4 lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Kvalitetan i funkcionalan dvosoban stan, u soliteru na uglu Bulevara....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 150.000 € na 143.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 143.000 €, 56,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 155.000 €
10.05.2026 - 150.000 €
20.05.2026 - 143.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov stan u novoj zgradi, kompletno zavrsen i spreman za useljenje odmah. Moguca je kupovina samo u kesu. Stan poseduje veliku dnevnu sobu i 2 spvace sobe. Nalazi se na samo 3 minuta do buduce zeleznicke stanice, 7 minuta do aerodroma Nikole Tesle, 10 minuta do Novog Beograda.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 110.000 €
22.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1320 Za sve informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0633255742. Na prodaju renoviran dvosoban stan od 51 m² u Mirijevu, u blizini ulice Matice srpske. Stan se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade sa ukupno 12 spratova i liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 197.000 € na 192.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 192.000 €, 50,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 199.000 €
10.05.2026 - 197.000 €
20.05.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Braće Grim, 1/5,-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-47.00m2, Odličan dvosoban stan na prvom spratu sa liftom, prazan i odmah useljiv. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Centralno grejanje je do vrata. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 213.900 € na 210.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 210.000 €, 49,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 228.000 €
12.04.2026 - 219.000 €
11.05.2026 - 213.900 €
20.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran jednoiposoban stan na odličnoj i veoma traženoj lokaciji u bloku 11b. Uknjižen, čista papirologija. Pravo visoko prizemlje sa baštom/zelenom površinom ispred samog stana i zgrade koja daje veliki osećaj privatnosti, izuzetno funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 useljiv pala cena zadnjih 7 dana (80)
  • solis-nekretnine do 60 m2 useljiv pala cena (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>