• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 useljiv pala cena Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 useljiv pala cena Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 useljiv pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 useljiv pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 316.000 € na 310.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 310.000 €, 53,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 316.000 €
17.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo 2.0, funkcionalno organizovan stan, u BW Libera preko puta Galerije. Dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, jedna spavaća soba, kupatilo, hodnik sa plakarima. Terasa sa pogledom na reku. Prodaje se kompletno namešten i odmah je useljiv. Ima i garažu uz doplatu od....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.000 € na 169.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 189.000 €
26.04.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 175.000 €
20.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, svetao, funkcionalan 2.-soban stan sa terasom, u blizini šetališta, reke, parkova i prirode. Pogodnost stana je što je izuzetno funkcionalan, a pozicija 7.sprata stan čini veoma svetlim i pogodnim za pogled prema parku. Nalazi se na VII spratu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 175.000 € na 169.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 199.900 €
22.04.2026 - 189.000 €
29.04.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 175.000 €
20.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan za renoviranje, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Jurija Gagarina (Blok 61), na jednoj od najtraženijih lokacija. Stan se nalazi na sedmom spratu uredne višespratnice, koja poseduje putnički i teretni lift, video nadzor....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 305.000 € na 289.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 65, 289.000 €, 59,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 305.000 €
17.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 150.000 € na 143.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 143.000 €, 56,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 155.000 €
10.05.2026 - 150.000 €
20.05.2026 - 143.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov stan u novoj zgradi, kompletno zavrsen i spreman za useljenje odmah. Moguca je kupovina samo u kesu. Stan poseduje veliku dnevnu sobu i 2 spvace sobe. Nalazi se na samo 3 minuta do buduce zeleznicke stanice, 7 minuta do aerodroma Nikole Tesle, 10 minuta do Novog Beograda.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 218.000 € na 199.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 199.000 €, 56,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 215.000 €
06.02.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 218.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 56m2 ( 52m2 merena kvadratura + 2 terase ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , bez lifta , eg / mermerni radijatori , perfektan , kompletno , luksuzno renoviran stan , odmah useljiv ( neuseljavan posle renoviranja ) , dvostrano orijentisan jug - zapad....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
22.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 151.500 € na 147.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.000 €, 49,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 151.500 €
22.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran dvosoban stan. Agencijska oznaka stana 1102366. Cena 151.500eu + 3% agencijske provizije. Nova Detelinara, blizina Sajma. Odmah useljiv stan na redovnoj etaži, u zgradi sa liftom. Obezbeđen parking za stanare zgrade. Vlasništvo nad nekretninom. Kontakt 064/823-6....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 163.000 € na 159.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 159.000 €, 62,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 169.000 €
15.05.2026 - 163.000 €
20.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 180.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 62,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 185.000 €
20.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Liman 2 - RETKOST NA TRŽIŠTU!!! - prodaje se klasičan dvosoban stan od 62m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 . Stan ima odličan raspored, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, lepe spavaće sobe, kupatila, ostave u stanu i terase sa ostavom. Nalazi....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 useljiv pala cena zadnjih 7 dana (57)
  • solis-nekretnine do 60 m2 useljiv pala cena (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>