• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura do 2700 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura do 2700 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura do 2700 eura/m2

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura do 2700 eura/m2" pronađeno 530 nekretnina - prosečna cena 2.448 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • 4.sprat
    • parking
    • podrum
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.800 €, 64,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1054277. NOVI SAD, BULEVAR, DVOSOBAN STAN, 64m2. Oglašavamo prodaju dvostrano orijentisanog, prostranog dvososbnog stana, pozicioniranog na trećem spratu zgrade starije, kvalitetne gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak iz kog se izlazi na terasu, kuhinju sa manjom ostavom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.800 €, 44,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2025. - 118.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051979 PETROVARADIN, 43.52m2, DVOSOBAN .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 110.700 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052728. NOVI SAD, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 41m2. Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaću sobu i kupatilo. Nikada nije useljavan, kompletno je renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 148.500 €, 55,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1053879: Dvosoban stan, železnička stanica, Novi Sad, 55m2 Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan površine 55 m², smešten u Gagarinovoj ulici, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Železničke stanice i sa brzom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se sastoji od prostrane....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 120.000 € na 135.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 120.000 €
19.03.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1053934 NOVI SAD, NOVO NASELJE , JEDNOIPOSOBAN STAN, 50 m² Iz ponude izdvajamo odličan jednoiposoban stan od 50 m² na lokaciji Novo Naselje - BISTRICA. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, dobar raspored stana. Spavaća soba je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 137.700 €, 51,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048323 NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOSOBAN 51 m2 Predstavljamo Vam stan na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici sa dosta zelenila i parking mesta. Stan je u blizini Sajma, Bolnice, pijace, škola, vrtić, marketa,… Ima veliki dnevni boravak, odvojenu kuhinju, spavaću sobu, terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 178.000 €, 66,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053059 , NOVI SAD , PODBARA , TROSOBAN, 66M2 ,… P redstavljam vam funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u ulici Marka Miljanova, u neposrednoj blizini su osnovna škola, Kej, brojna igrališta, kao i sav ostali sadržaj potreban za ugodan život jedne porodice.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.700 €, 63,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053452…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN, RUMENAČKA ULICA, 63m2… Predstavljam vam odličan, komforan, klasik dvosoban stan površine 63m2, pozicioniran na prvom spratu stambene zgrade odličnog kvaliteta. Akcenat na vrhunski raspored sledećih prsotorija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 70.000 €, 26,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052868, TELEP-JUŽNI, GARSONJERA, 26 m2 Predstavljam Vam garsonjeru na najlepšem i mirnom delu Telepa. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Prodaje se namešten. Nalazi se u prizemlju i dvostrano je orijentisan. Grejanje je na gas. Ispred zgrade ima javnih parkinga. Petefi Šandora.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 169.500 €, 63,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051786, NOVI SAD, NOVO NASELJE, DVOSOBAN STAN, 63M2 Nudimo vam odličan dvosoban stan na Novom naselju. Odlikuje ga komforna osvetljena dnevna soba sa izlazom na terasu, odvojena trpezarija i odvojena kuhinja sa ostavom. Svaka prostorija ima prirodnu ventilaciju, pa postoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.900 € na 145.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 145.000 €, 54,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 149.900 €
07.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054585 NOVI SAD - SAJAM, DVOSOBAN STAN 54 m² Ako dugo čekate savršen, za manju porodicu, dvosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji, onda ste na pravoj adresi. Naime, u pitanju je prodaja komfornog, dvosobnog stana od 54 m², komplet, sa puno ukusa i stila, renoviranog. Kod....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 91.210 €, 34,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054338 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, GARSONJERA 33,78m2… <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 28,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2024.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify"> ŠIFRA: 1050299, NOVI SAD, TELEP, STAN, 28 m2. <span lang="EN-US" style="mso-bidi-font-family: Calibri;color:black"> Oglašavamo prodaju uknjiženog manjeg dvoiposobnog stana podne površine 46 m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053733, NOVI SAD, BULEVAR, TROSOBAN, 56M2, SPRAT 9/10, DVA LIFTA Nudimo Vam interesantan stan, sa prelepim pogledom na Panonsku ravnicu. Na idealnom mestu na Bulevaru, a uvučen i sklonjen od buke. Svetao i prozračan. Skoro do savršenstva iskorišćen prostor, sa upakovane....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 173.000 € na 158.000 € dana 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 158.000 €, 59,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.10.2025 - 173.000 €
12.03.2026 - 158.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053002. PETROVARADIN, ALIBEGOVAC, DVOIPOSOBAN STAN, 59m2. Oglašavamo prodaju kompletno opremljenog dvoiposobnog stana pozicioniranog u prizemlju novoizgrađenog kompleksa na Alibegovcu. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe (od kojih je jedna master....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 120.000 €
07.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054482…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, SAJAM, BETANIJA, DVOSOBAN STAN 43m2 PLUS GALERIJA KOJA NIJE UŠLA U NAVEDENU KVADRATURU… OBEZBEĐENO PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU Vrhunska lokacija i romantično potkrovlje Slobodana Bajića.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 126.000 € na 123.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.000 €, 46,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2025 - 129.600 €
10.02.2026 - 126.000 €
02.04.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053495, NOVI SAD - PRODAJA STANOVA, DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 46 m² U mirnom delu Detelinare u našoj ponudi odličan, renoviran i funkcionalan dvosoban stan. Stambeni objekat u kome se nalazi stan je odlično održavan, okružen zelenilom, dečijim igralištima i šetalištem, idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.130 €, 42,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054340 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 41,53m2… <span style="font-size:12.0pt;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:="" sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.000 €, 48,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054024 Prodaja stanova, dvosobni 48m2 centar,nekretnine Novi Sad. U starom jezgru Novog Sada , u blizini Almaške crkve, Riblje pijace i pešačke zone, se prodaje ovaj zanimljiv komforan dvosoban stan od 48m2. U zgradi je starije gradnje, ciglom građene i odlično izolovane.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 80.000 €, 30,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049300 NOVI SAD, ANTUNA URBANA, 30 m2, JEDNOSOBAN. Oglašavamo prodaju jednosobnog stana u ulici Antuna Urbana. Stan je pozicioniran na prvom spratu i sastoji se od hodnika, odvojene sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i ostavom i kupatila. Stan je uknjižen 1/1. Za više informacija,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 94.758 € na 98.474 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 98.474 €, 37,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.12.2025 - 94.758 €
10.03.2026 - 98.474 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051114, SOMBORSKI BULEVAR, JEDNOIPOSOBAN STAN 37m2.. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.000 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052922, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 62 m2. NOVO U PONUDI! Petefi Šandora.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052976…EKSKLUZIVNO…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, CARA DUŠANA, ADAMOVIĆEVO NASELJE, DVOSOBAN STAN, 64m2…KOMPLETNO NAMEŠTEN BEZ ULAGANJA SA PARKING MESTOM UKJUČENIM U CENU…KOMPELTNO RENOVIRAN I NAMEŠTEN STAN SA PARKING MESTOM U NAVEDENOJ CENI…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.950 €, 35,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054677, JEDNOIPOSOBAN STAN 35m2, MIŠELUK .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 146.000 €, 55,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052669, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN , 55m2 U našoj ponudi idealan dvoiposoban porodičan stan na Novoj Detelinari. Stambena zgrada novije veoma kvalitetne gradnje odlično održavana. Svetao, čist, prostorno i strukturno odlično koncipiran, Dve zatvorene terase, maksimalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053896, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN STAN, 49m2 Prodaje se dvoiposoban stan na Novoj Detelinari, ukupne uknjižene površine 49 m², stvarne 55,5 m² kroz dva balkona koji nisu uknjiženi. Stan je južno orijentisan prema ulici, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 65.000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053661, SATELIT, JEDNOSOBAN STAN, 24M2 <span style="font-size:12.0pt; line-height:107%;font-family:" arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:="" bold"=""> <span style="font-size:12.0pt;line-height:107%; font-family:" arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054673.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - BISTRICA , JEDNOIPOSOBAN STAN, 48 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 48 m² na lokaciji Novo Naselje - BISTRICA. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053400, AVIJACIJA, DVOSOBAN STAN 48M2.. Predstavljam Vam dvosoban, porodičan stan u novoizgrađenom kompleksu SQUARE GARDENU. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda u datoj kvadraturi. Nalazi se na prvom spratu i prodaje se delimično opremljen, sa kuhinjom i ugradnim plakarima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054426, NOVI SAD, PODBARA, DVOSOBAN STAN, 48m2. Na jednoj od traženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom delu Podbare, u neposrednoj blizini centra grada, prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 48m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.700 €, 38,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052053, SOMBORSKI BULEVAR, JEDNOIPOSOBAN STAN 38.5m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.700 €, 38,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052052, SOMBORSKI BULEVAR, JEDNOIPOSOBAN STAN 38m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.400 €, 53,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054302, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN STAN, 53 m2. Odlična investicija! U ponudi dvosoban stan veličine 53 m2, pozicioniran na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Stan sadrži hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo sa tuš kabinom i terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 135.000 €, 51,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053574..Prodaja LUX stanova Novi Sad, Nova Detelinara, dvosoban 51m2 sa parking mestom. Vaš novi dom čeka na vas! U srcu jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, predstavljamo vam savremeni luksuzni stan u novoj zgradi. Ovaj prelepi stan se nalazi u potkrovlju i nudi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 121.250 € na 116.400 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.400 €, 44,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 121.250 €
05.05.2026 - 116.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA;1054172 PRODAJA STANOVA U NOVOM SADU NOVO NASELJE- ŠARENGRAD- PRODAJEMO JEDNOIPOSOBAN STAN 44M2 Prodaje se jednoiposoban stan površine 44 m² u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje – Šarengrad. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem, u mirnom i uređenom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 120.400 € na 116.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.500 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 120.400 €
07.05.2026 - 116.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054445, NOVI SAD, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 43m2. U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji na Novom Naselju, površine 43m2, pozicioniran na prvom spratu stambene zgrade. Seljačkih Buna.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.000 €, 50,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051562, NOVI SAD, GRBAVICA, STAN 50m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.400 €, 35,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053936, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 35m2. NOVO U PONUDI! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 68.600 €, 26,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1053442, GARSONJERA 26m2, MIŠELUK .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054400. PETROVARADIN, NOVI MAJUR, DVOIPOSOBAN STAN, 55m2. Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog dvoiposobnog stana površine 55m2, pozicioniranog u prizemlju nove zgrade kvalitetne gradnje. Stan je funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.795 €, 60,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052270. NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN STAN, 59m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 149.900 €, 57,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA1053302,BULEVAR,NOVI SAD, DVOIPOSOBAN ,57 M2 Ćirpanova.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 530)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>