• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura što manji Zadnjih 7 dana porasla cena

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura što manji zadnjih 7 dana porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 87.500 € na 99.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 99.000 €, 32,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 87.500 €
20.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu garsonjeru na samom početku Telepa, na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, novije gradnje. Stan je površine 32m2 dakle za svoju kategoriju je veoma prostran. Nalazi se na odličnom mestu tako da je idealan....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 123.600 € na 128.750 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MAJUR, 128.750 €, 47,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 123.600 €
20.05.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi koja se retko pojavljuje na tržištu, izdvajamo stan koji savršeno balansira cenu, kvalitet i lokaciju — idealan izbor kako za život, tako i za sigurnu investiciju. Na svega nekoliko minuta vožnje od centra Novog Sada, u mirnijem delu Petrovaradina, smešten je funkcionalan....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 88.800 € na 100.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 100.000 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 88.800 €
22.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2 spratu jednosobni cena 88800 e,od 69 m2 na vpr,1 i 2 spratu dvoiposobni, cena 127650,od 50 m2 na 1 i 2 spratu cena 92500,od 47 m2 na 1 spratu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 150.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
22.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 155.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi sprat. Odličan rapored upakovan u 61 m2. Dve spavaće sobe, prostrana dnevna soba, odvojena velika uhinja sa trpezarijm i špajzom, odvojeno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 2.sprat do 220000 eura što manji zadnjih 7 dana porasla cena (7)
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura što manji porasla cena (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>