• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura zadnjih 7 dana porasla cena

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura zadnjih 7 dana porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 142.120 € na 155.040 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 155.040 €, 64,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 142.120 €
22.05.2026 - 155.040 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 150.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
22.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 155.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi sprat. Odličan rapored upakovan u 61 m2. Dve spavaće sobe, prostrana dnevna soba, odvojena velika uhinja sa trpezarijm i špajzom, odvojeno....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 123.600 € na 128.750 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MAJUR, 128.750 €, 47,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 123.600 €
20.05.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi koja se retko pojavljuje na tržištu, izdvajamo stan koji savršeno balansira cenu, kvalitet i lokaciju — idealan izbor kako za život, tako i za sigurnu investiciju. Na svega nekoliko minuta vožnje od centra Novog Sada, u mirnijem delu Petrovaradina, smešten je funkcionalan....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 88.800 € na 100.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 100.000 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 88.800 €
22.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2 spratu jednosobni cena 88800 e,od 69 m2 na vpr,1 i 2 spratu dvoiposobni, cena 127650,od 50 m2 na 1 i 2 spratu cena 92500,od 47 m2 na 1 spratu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 2.sprat do 220000 eura zadnjih 7 dana porasla cena (7)
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat do 220000 eura porasla cena (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>