• GoHome Professional
solis-nekretnine Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine Zadnjih 7 dana

  • Za upit "solis-nekretnine zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen 1.5 soban stan na Banjici, Paunov Breg, povrsine 31m2, novogradnja . Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno opremljen. Sva infrastruktura je dostupna, od prevoza ka svim delovima grada do marketa , pijace , sportskog centra, VMA, banaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 375.000 €, 147,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je 95,70m2 i terasa sa dvoristem 50,95m2. 2 kupatila i toalet . Toplotne pumpe Novogradnja rok mart 2027 godine. Garaza 35000 +pdv Cena + pdv Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 229.900 €, 57,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Vračara, u najnovijoj modernoj zgradi sa video-nadzorom, nalazi se stan koji pruža spoj prestiža, funkcionalnosti i vrhunskog komfora. Prostor je adaptiran tako da savršeno odgovara i stanovanju i poslovnim potrebama, što ga čini idealnim za različite namene — posebno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 365.000 €, 83,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, u zgradi Parkview, nudimo vam moderno uređen, prostran i izuzetno svetao stan sa fantastičnim otvorenim pogledom na reku i Kula Beograd. Zahvaljujući velikim staklenim površinama i odličnoj orijentaciji, stan obiluje prirodnom svetlošću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 247.190 €, 65,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica . Stan je vrlo komforne površine 65,05m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje. Zgrada je od četiri sprata i sa liftom. Ista struktura stanova dostupna i na drugim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan stan površine 53 m² smešten u mirnom delu naselja (kod crkve Svetog Proroka Ilije). Stan se nalazi u manjoj, održavanoj zgradi od samo 3 sprata (ukupno 12 stanova), što obezbeđuje miran komšiluk i privatnost. Stan se nalazi u samom prizemlju, odmah po ulasku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 416.500 €, 157,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u prestižnom kompleksu u izgradnji, u srcu Zemuna, u neposrednoj blizini ulice Cara Dušana i Ugrinovačke ulice. Grejanje je centralno sa kalorimetrima i plaća se po utrošku, a utrošak je minimalan zbog energetskog pasoša B klase koji poseduje objekat.....

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 120.000 €, 222,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se legendarna kafana Šofer na magistrali, u mestu Majdan na 10 km od Gornjeg Milanovca. Kafana je poznata i kao mala Jugoslavija, mesto gde su svraćali putnici iz celog regiona, na dobru muziku i ukusnu hranu. Uz objekat ide i plac od 35 ari građevinskog zemljišta. Prostor....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • zadnjih 7 dana (3138)
  • solis-nekretnine (1909)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>