• GoHome Professional
solis-nekretnine Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine Zadnjih 14 dana

  • Za upit "solis-nekretnine zadnjih 14 dana" pronađeno 72 nekretnina - prosečna cena 2.824 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054861 , NOVI SAD , DETELINARA , GARSONJERA, 20M2 ,… Oglašavamo na prodaju garsonjeru na Detelinari. Nalazi se u lepom okruženju punom zelenila, parkova i sportkih terena. Javnim saobraćajem je odlično povezana sa ostatkom grada tako da je dobra kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 113.000 €, 41,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051448, SOMBORSKI BULEVAR. DVOSOBAN STAN, 41 m2 Budući kupci, jedinstvena prilika da kupite fantastičan stan na odličnoj lokaciji od veoma cenjenog i respektabilnog investitora. Primenom najnovijih tehnologija u sferi gradjevine u idealnoj harmoniji sa arhitektama i dizajnerima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 102.000 €, 30,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054864, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, GARSONJERA, 30m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! <span style="font-size:14.0pt;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";color:black;="" mso-themecolor:text1"=""> Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054834, BULEVAR, DVOSOBAN STAN, 59M2 <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal"> Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ponudi je funkcionalan i komforan stan površine 59m², smešten na 4. spratu kvalitetne zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054849, NOVI SAD, KNEŽEV PARK, JEDNOIPOSOBAN STAN, 43m2. Predstavljamo vam funkcionalan jednoiposoban stan na četvrtom spratu moderne zgrade novije, kvalitetne gradnje u Kneževom Parku, jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.200 €, 63,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052221. NOVI SAD, SEVERNI TELEP, TROSOBAN 63 m2 . .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 360.000 €, 167,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054795, PENTHOUSE LUX, SREMSKA KAMENICA, ČETVOROSOBAN, 167M2 Na prodaju luksuzan penthouse površine 167m², smešten na putu za Popovicu, u ekskluzivnom kompleksu zatvorenog tipa, okruženom zelenilom, prirodom i potpunim mirom. Ova jedinstvena nekretnina predstavlja savršen spoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054283, PRODAJA STANOVA, NOVI SAD , TELEP - SEVERNI, JEDNOIPOSOBAN STAN, 42m2 U mirnom delu Telepa u našoj ponudi perfektan jednoiposoban stan, u urednoj i lepo održavanoj novijoj zgradi okruženoj zelenilom. Stan je odlično sređen sa velikim prozorima i obiljem prirodne svetlosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.000 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049965.. SALAJKA, DVOIPOSOBAN STAN 57m2.. Odličan dvoiposoban kompletno namešten stan u zgradi useljenoj prošle godine - nalazi se na Salajci, 10 min laganog hoda od centra grada. Stan je apsolutno bez ikakvih ulaganja, useljiv po isplati, sa mogućnošću kupovine garažnog mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054836. NOVI SAD, SEVERNI TELEP, TROSOBAN 55 m2. Trosoban 55 m² – Severni Telep, Novi Sad – U izgradnji. Na prodaju moderna dvoiposoban površine 55 m², smeštena u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Severnom Telepu, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 134.400 €, 56,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052204. NOVI SAD, SEVERNI TELEP, DVOIPOSOBAN 56 m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.500 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054813 NOVI SAD, NOVA DETELINARA , GARSONJERA, 25m2. ODLIČNA INVESTICIJA Prodaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, idealna kao investicija za stan na dan ili izdavanje. Nekretnina je dvorišno orijentisana, što obezbeđuje mir i privatan boravak, a u neposrednoj blizini nalazi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 168.000 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054881. SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, TROSOBAN STAN, 73m2. Oglašavamo prodaju trosobnog stana pozicioniranog na drugom spratu zgrade novije gradnje, koja se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Sremskoj Kamenici. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 127.000 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054843, LIMAN 4, DVOIPOSOBAN, 43M2 Prodaje se odličan dvoiposoban stan od 43m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 4. Stan je veoma funkcionalno preuređen i kompletno renoviran, idealan kako za miran porodičan život, tako i kao investicija za izdavanje. Ono....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.000 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051443.. NOVI SAD, TROSOBAN STAN, DUPLEX, 70 M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " times="" new="" roman",serif"="">Oglašavam prodaju odličnog stana od 79m2. Uknjižen je na 70m2, međutim u pitanju je Duplex sa ispravljenim kosinama. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 350.000 €, 94,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048610, NOVI SAD, BULEVAR EVROPE, 94 M2, TROIPOSOBAN. Oglašavamo prodaju odličnog troiposobnog stana na traženoj lokaciji, prekoputa hotela Šeraton. Stan je orijentisan ka ulici Laze Nančića, veliki dnevni boravak sa kuhinjom (36 m2), ima ostavu i dva kupatila. Budućnost grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.650 €, 45,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054854, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 45 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 45 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.710 €, 43,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054856, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 43 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 43 m2, pozicioniran u potkrovlju bez kosina, zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA, 1054749,NOVI SAD, JEDNOIPOSOBAN STAN,40 M2 NOVI SAD – SAVE KOVAČEVIĆA | LOKACIJA KOJA SE NE PROPUŠTA! Save Kovačevića.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.350 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048249. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054791, TELEP, BANIJSKA 30, DVOIPOSOBAN, 60M2 U ponudi je prelep trosoban stan od 60m² koji odiše toplinom doma i pruža savršen balans komfora, funkcionalnosti i porodične atmosfere. Idealan je za porodice, ali i za sve koji žele miran i prijatan životni prostor bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052518 NOVA DETELINARA, DVOSOBAN, 48m2 Postoje stanovi koji su samo lepo uređeni — i postoje oni u kojima se odmah oseti energija života, topline i udobnosti. Ovaj stan na Novoj Detelinari pripada upravo toj drugoj priči. Odličnog rasporeda, svetao i veoma prijatan za boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 210.000 €, 98,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054868- Prodaja Stanova- Novi Sad, Veternik Četvorosoban 98m2 -Stan se nalazi u mirnom delu Veternika koji je odlično povezan autobuskim prevozom kao i svim bitnim objektima za svakodnevno funkcionisanje. - Prostire se na površini od 98m2. U ulaznom delu se nalazi hodnik koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054863, NOVI SAD, BULEVAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 52m2. Predstavljamo vam funkcionalan jednoiposoban stan na prvom spratu zgrade novije, kvalitetne gradnje u blizini Bulevara oslobođenja. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na manju terasu, spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.250 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054879.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , JEDNOIPOSOBAN STAN, 55 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 55 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.860 €, 38,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054857, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 38 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 38 m2, pozicioniran na trećem spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.000 €, 57,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054807, NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE/CARA DUŠANA, TROSOBAN STAN, 57M2, KOMPLETNO I KVALITETNO RENOVIRAN Postanite vlasnik nekretnine na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu u zgradi starije, ali izuzetno kvalitetne gradnje. Ovaj trosoban stan sastoji se od komotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 179.000 €, 67,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054747, NOVI SAD, SAJAM, TROSOBAN, 67 m2 Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 67 m², sa pripadajućim numerisanim parking mestom, na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu. Stan se nalazi na prvom spratu (nije suteren), uknjižen je 1/1 i moguća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054883 NOVI SAD, SAJAM KOMPLEKS, TROSOBAN STAN, 69m2. ODLIČAN PORODIČAN STAN Na prodaju odličan stan u prestižnom Sajam kompleksu. Stan poseduje veliki hodnik iz kojeg se direktno ulazi u svaku prostoriju. Stan je opremljen visokokvalitetnim nameštajem i vrhunskom opremom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 237.600 €, 99,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt"> <span style="font-size:12.0pt;font-family:"Arial",sans-serif; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";color:black;mso-themecolor:text1; mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:SR-LATN-RS">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1043553 Prodaja stanova Novi Sad - nekretnine Novi Sad PRODAJA PENTHOUSA, ČETVOROSOBAN 110m2, BULEVAR EVROPE ! Stan koji će vas ostaviti bez daha ! Dodatno sve iznova radjeno najkvalitetnijom opremom i gradnjom. Komfornost i udobnost su glavni aduti. Parkig mesto je obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.000 €, 36,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054867 Prodaja stanova 36m2,jednoiposobni, Kamenjar, nekretnine Novi Sad.. Na prodaju odličan suterenski jednoiposoban stan sa odovojenom spavaćom sobom. Idealno iskorišćena kvadratura, komforno kupatilo, sve je izuzetno održavano. Iako je delimično suterenski stan, zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052249. NOVI SAD, SEVERNI TELEP, DVOSOBAN 44 m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.000 €, 28,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA, 1054859,NOVI SAD, garsonjera,28 M2 Preslatka nova garsonjera na Grbavici – mali stan sa velikim šarmom Danila Kiša.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 345.000 €, 115,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054793, ROTKVARIJA, VOJVODE ŠUPLJIKCA 39, ČETVOROSOBAN, 115M2 Na prodaju prelep četvorosoban duplex stan od 115m², idealan za porodičan život i sve koji traže spoj komfora, topline i funkcionalnosti. Stan se prostire na dva nivoa i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054598, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PRODAJA STANOVA NOVI SAD, DVOSOBAN STAN, GRBAVICA, TOLSTOJEVA ULICA, 56m2…KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN… Jedna od najtraženijih lokacija u gradu – Grbavica. Tolstojeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 179.800 €, 58,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047174, NOVI SAD, CENTAR, DUNAVSKA ulica DVOSOBAN 58m2. Predstavljamo fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu, nalazi se u odličnoj održavanoj zgradi, pešačka zona. Stan je odličnog rasporeda i ima zasebnu kuhinju sa trpezarijom kao i spavaću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 155.000 €, 42,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054846, NOVI SAD, KEJ, DVOSOBAN STAN, 42 m2. Retko u ponudi! Dvosoban stan na prestižnoj lokaciji! Predstavljamo vam dvosoban stan, površine 42 m2, pozicioniran na četvrtom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Kompletno renoviran i izuzetno funkcionalan, ovaj stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081346, POSLOVNI PROSTOR, 48m2, NOVI SAD Fantastičan uknjižen lokal 1/1, površine 48m², nalazi se u radu i ima zatvorenu baštu, s tim da postoji mogućnost iznajmljivanja velike bašte ispred lokala koja je 60m2 i iznajmljivanje ostave. Lokal se prodaje sa kompletnim inventarom....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000456, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PRODAJA GARAŽA NOVI SAD, GARAŽA NA GRBAVICI, GRBAVCIA, GOGOLJEVA ULICA, GARAŽA SA ROLO VRATIMA, 12m2, ODLIČNA INVESTICIJA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Retako u ponudi, uknjižena garaža na Grbavici, u Gogoljevoj ulici. Gogoljeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054817, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN STAN, 40m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan odličnog rasporeda, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Nekretnina je uredno održavana, sa dosta prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom!....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 72)

<< <1 2> >>