• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 useljiv pogodan što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs do 130 m2 useljiv pogodan što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 useljiv pogodan što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 useljiv pogodan što jeftiniji" pronađeno 263 nekretnina - prosečna cena 1.481 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 92,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109309, XI/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp. HITNA PRODAJA!!!Troiposiban transformabilan stan površine 92 m², na XI spratu, u blizini gradskog Sup-a, pogodan za stanovanje i za poslovni prostor, sa jednim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

???? Dizajnerski Perfektan Stan na Salajci – 50 m², Širi Centar Novog Sada – Idealna Investicija! U ponudi prostran i moderno uređen stan od 50 m² , nalazi se na odličnoj lokaciji – Salajka, širi centar Novog Sada , sa brzom vezom do svih delova grada i na samo par minuta od strogog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 155.000 €, 30,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran jednosoban stan površine 30m2. Stan je uknjižen, prodaje se kompletno namešten i odmah useljiv. Izolovan od buke, pogodan kako za život tako i za izdavanje. Lokacija je veoma atraktivna i dobro povezana sa ostalim delovima grada. Agencijska provizija za kupca 2%.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 155.750 €, 63,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 8000146.Prodaje se ulični lokal u prometnom delu Bulevara, idealan za tihe delatnosti (kancelarije, ordinacije, ateljee i slično). Lokal se prostire na dva nivoa: nisko prizemlje (33 m2) i visoko prizemlje ( 30m2) što omogućava funkcionalnu organizaciju prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 69,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetan trosoban stan površine 69 m², smešten na Adicama, u mirnom kraju. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe i dve terase – jednu sa izlazom iz dnevne sobe, drugu iz spavaće sobe. U stanu je urađena galerija od 12m2 iznad dnevne sobe,idealna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan površine 91m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebnog toaleta i terase. U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 176.800 €, 104,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5.0, 104m2, terasa, EG, 3/3. Slavija, premium poslovni prostor odmah useljiv, u zgradi na odličnoj lokaciji. Pogodno za ordinaciju jer poseduje sve performanse potrebne za standarde ordinacije, kao i za kozmetički salon i slično. Odlično za kompanije kojima je potreban poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 182.000 €, 140,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJA – Porodičan petosoban stan na Klisanskom bregu | POVRAT PDV-a Na prodaju prostran, svetao i funkcionalan petosoban stan na mirnoj lokaciji – Klisanski breg, idealan za veću porodicu ili one koji žele komfor i privatnost. Stan se nalazi u novogradnji, sa modernim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 183.400 €, 94,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom centru grada, te je pogodan kako za porodičan život tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, površine 94.07m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU LOKAL – VOŽDOVAC, UL. VOJVODE STEPE (KOD CRKVE) Prodaje se lokal površine 63 m² na izuzetnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe, neposredno kod crkve. Lokal je do sada funkcionisao kao ordinacija, ali je pogodan za različite namene – kancelariju, salon, maloprodaju, apoteku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 190.000 €, 43,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep, jednoiposoban stan površine 43 m², smešten u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Crveni Krst, u ulici Svetolika Rankovića, na lokaciji koja pruža sve pogodnosti urbanog života, u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, pijace, škole, vrtići, parkovi, kafići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 190.000 €, 43,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan, bez ulaganja, u lepo održavanoj zgradi. Useljiv, prodaje se namešten. Svetao, na odličnoj lokaciji. U mirnoj ulici, kompletna infrastruktura. Stan za svaku preporuku. Pogodan za život i za izdavanje. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 192.000 €, 51,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 51m2, terasa, dva lifta, IV/V, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi, dvosoban stan u novogradnji na Zvezdari. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici u blizini Gradske bolnice. Stan se nalazi na četvrtom spratu, istočno orijentisan. Grejanje je centralno sa kalorimetrima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 195.000 €, 40,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, po strukturi 2.0, u kvalitetnoj zgradi novije gradnje. Uknjižen, luks, bez ulaganja. 37m2 grejne površine + terasa 3m2. Svetao, dvostrano orjentisan. Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Zgrada sa liftom i centralnim grejanjem. Na odličnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 76,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Direktna prodaja*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI.Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 199.300 €, 86,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odmah useljiv ulični lokal na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se u izuzetno prometnoj ulici. Sastoji se od prizemlja, galerije, suterenskog dela i magacina oko 30m2 koji nije u kvadraturi. Pogodan za kafić, IT sektor, kancelarije, butik. Odmah je useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.900 €, 96,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep - Odličan, komforan četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Blizina vrtića, škole, više supermarketa, Bulevara Evrope, Limana IV Nalazi se na II spratu manje stambene zgrade što budućim stanarima obezbeđuje mir i privatnost življenja. Ovaj stan čine prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 221.400 €, 123,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115249, V/VI, klima, lift, francuski balkon, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. LUX stan, komforan, funkcionalan, polunamešten, poseduje veliku dnevnu sobu, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlično organizovan nov lokal - poslovni prostor na frekventnoj lokaciji u ulici Dimitrija Tucovića, u blizini KBC Zvezdara. Lokal sa izlogom koji se sastoji od jedne prostorije sa jednim mokrim čvorom uz mogućnost da se lakim pregradnim zidovima podeli u više manjih prostorija. Lokal....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.400 €, 89,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Veliki Četvorosoban PentHaus 85 m2 sa pripadajućom krovnom Terasom od 110 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Petom spratu,lepe orijentacije u mirnom kraju,re pogodan je za udoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 250.000 €, 98,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LOKAL – VRAČAR, JUŽNI BULEVAR, UL. GOSPODARA VUČIĆA Na prodaju funkcionalan i renoviran lokal površine 98m², smešten u prizemlju zgrade novije gradnje (5 spratova), na atraktivnoj lokaciji – Vračar, Gospodara Vučića (blizina Južnog bulevara). 🔹 Dva zasebna ulaza 🔹 Izlog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – prostran i potpuno renoviran stan sa velikom terasom, odmah useljiv! Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu smeštenu na visokom prizemlju, 1 metar iznad nivoa terena, idealnu za porodično stanovanje ili poslovnu namenu. Ovaj funkcionalan i svetao stan dodatno oplemenjuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101044, III/III, dupleks, klima, lift, terasa(2), luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. Nudimo Vam fantastičnu nekretninu za izdavanje na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, nadomak Kalenić pijace. Stan je duplex, nalazi se na poslednjem spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 265.000 €, 57,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na par minuta hoda do Skadarlije, Trga republike u ul. Bulevar Despota Stefana prodajemo na vpr/2 dvosoban salonski stan koji trenutno funkcioniše kao dvoiposoban. Dvostrano je orijentisan, svetao, funkcionalan. Iz centralnog hodnika se ulazi u sve prostorije. Prostorije: ulazno predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 290.000 €, 99,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo prostran, trosoban stan u ul. Visokog Stevana. Blizina škole, obdaništa, gradskog prevoza kao i Beogradskog zoološkog vrta i Dunavskog keja. Struktura stana: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, ostava i terasa. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 297.800 €, 113,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Odličan Četvorosoban Dupleks stan 118 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi u delu Novog Sada koji je Pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 309.000 €, 125,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen višenamenski lokal bez trunke ulaganja. Poseduje pripadajuću ostavu koja nije ušla u kvadraturu. Dva ulaza, ulični i dvorišni. Pogodan je za kancelarije, teretane, kozmetičko frizerske salone. Useljiv je po isplati. Opremljen je kuhinjom, poseduje dva sanitarna čvora sa tuševima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 312.000 €, 130,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj izvanredan četverosoban stan u rezidencijalnom delu Dedinja pruža 138m2 luksuznog prostora sa tri spavaće sobe, 3mč (2 kupatila i toalet) terasom i lođom, trostrano orijentisan (ne gleda na ulicu). Kompletno renoviran i sveže okrečen, stan je opremljen modernim nameštajem i pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 330.000 €, 79,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno sunčan i svetao dvostrano orjentisan stan u blizini crkve Svetog Marka i Tašmajdana. Renoviran i brzo useljiv. Pogodan za život kao i za rentiranje. Ostaje nova ugradna kuhinja. Zastakljena lođa gleda na Hram i Beograđanku a balkon na Crkvu Svetog Marka. Odličan za svaku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 339.140 €, 95,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Odličan Četvorosoban Dupleks stan 127 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi u delu Novog Sada koji je Pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 400.000 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban stan u Mutapovoj ulici – renoviran, dvostrano orijentisan. Na prodaju komforan četvorosoban stan u mirnoj i prestižnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na trećem od ukupno četiri sprata, u urednoj zgradi od crvene fasadne cigle....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 580.000 €, 105,00 m2 cca 5520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo izuzetno očuvan, prostran salonac od 115m2(u katastru upisan 105m2) koji odiše duhom starog Beograda, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija – Dorćol. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i održavane zgrade, ima funkcionalnu strukturu 4.0. Prostor je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, Na upit, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111105.Izdaje se potpuno namešten trosoban stan u prizemlju zgrade na Avijaciji. Useljiv je odmah i pogodan je za više studenata. Puno besplatnog parkinga oko zgrade. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope. Kancelarijski prostor u blizini Bulevara Evrope i hotela Sheraton. Nalazi se na I spratu višenamenskog objekta. Poseduje kuhinju i klimatizovan je. Ima sopstveni toalet. Zakupcu ostavljena mogućnost odabira sistema grejanja (gas ili na struju). Pogodan za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105538 Odličan ulični lokal površine 71m2 koji se sastoji iz 2 etaže. Pogodan za razne delatnosti. Lociran je u veoma prometnoj ulici na Grbavici. Gornja etaža je površine oko 20m2, dok je donja etaža površine oko 50m2. Useljiv odmah. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, Na upit, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano