• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 useljiv pogodan što jeftiniji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs do 130 m2 useljiv pogodan što jeftiniji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 useljiv pogodan što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 useljiv pogodan što jeftiniji" pronađeno 263 nekretnina - prosečna cena 1.481 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 110.000 €, 110,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran lokal u centru Petrovoradina, idealan za razne poslovne delatnosti. Lokal se nalazi u prometnoj ulici i ima odličnu vidljivost. Pogodan je za prodavnicu, kancelariju, frizerski ili kozmetički salon Površina lokala je 110 m2, prostran i funkcionalan prostor. Lokal....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Hadzi-Ruvimova ulica, 4.0,100kvm, stan u parku,polunamešten ili namešten, (nameštenost je stvar dogovora-moze i prazan i namešten), kuhinja+ostava+dnevna+3 spavaće sobe,2 mokra cvora-djakuzi,terasa,odvojen spavaći blok, americki plakari,2 kreveta,kompletna kuhinja,ugaona garnitura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom infrastrukturom (vrtić. škola, prodavnica, pošta, javni prevoz). Bez obzira što se stan nalazi u polusuterenu stambene zgrade, stan ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 110.000 €, 27,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, useljiv, bez većih ulaganja, svetao. Parking mesto, kao i mogućnost kupovine garažnog mesta. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Na odličnoj lokaciji, blizina marketa i gradskog prevoza. Pogodan za život i za izdavanje. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 110.200 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV JEDNOIPOSOBAN STAN, SQUARE GARDEN---Agencijska šifra 1000079. Stan se nalazi na 3. Spratu nove zgrade u kompleksu Skver Garden na lepoj lokaciji i odmah je useljiv. Pogodan je kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite: 069/407-0383, 021/305-3524. Resurs Nekretnine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.000 €, 33,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 33 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u zgradi novije gradnje u mirnom delu Mirijeva. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 soban stan u NOVOM SADU, ŽELEZNČKA STANICA površine 55m2. Stan je prazan i odmah useljiv. Izuzetno je funkcionalan i iskorišten. Puno zelenila i parking prostora oko stana. Odlično povezan sa glavnim saobračajnicama. Dobra komunikacija sa svim delovima grada. Svi potrebni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 41,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu JužnogTelepa Nov Jednoiposoban stan 41 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi na visokom prizemlju,dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaposeduje Lepu Veliku Terasu Ističemo kvalitetnu ugradnju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, stan sa garažom pogodan za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan prostor, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 4 prostorije, 2 m.čvora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, 4.0, stan sa garažom pogodan i za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada u zelenilu iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan stan, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 116.300 €, 69,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, naselje Erdoglija, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 69 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Stan se nalazi na prizemlju u zgradi, sa zasebnim ulazom. Namešten je, opremljen....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, useljiv, na odličnoj lokaciji. Ova prelepa stambena prilika se sastoji od velike spavaće sobe, male spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Kvalitetan tarket pod, etažno na struju putem sopstvenog kotla i radijatora. Dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 118.000 €, 30,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan bez većih ulaganja, u održavanoj vojnoj zgradi. Uknjižen na 18m2 korisne površine. CG, lift, obezbeđen parking u dvorištu zgrade za stanare. Svetao, renoviran, useljiv. Na odličnoj lokaciji, kompletna infrastruktura. Pogodan za život i za izdavanje. Za svaku preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Satelit, 118.900 €, 74,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na Futoškom putu. Dugo godina bio izdat, sada je prazan zbog prodaje. Useljiv odmah po isplati.Ima izlaz i sa dvorišne strane. Pogodan za razne delatnosti. Za više informacija nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 119.600 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam - Odličan, nov četvorosoban stan na odličnoj lokaciji + parking u dvorištu zgrade. Blizina Sajma, škole, vrtića, više marketa, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno funkcionisanje. Nalazi se u sklopu moderne urbane vile. Poseduje sopstveni parking u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 121.540 €, 39,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se savrsen jednoiposoban stan u sirem centru grada. Uknjizen, useljiv odmah po isplati. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Odlicna prilika da resite svoje stambeno pitanje. Novija zgrada, stara svega par godina. Prvoklasna oprema, renomirani investitor gradio zgradu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 122.000 €, 101,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran odmah useljiv stan podeljen u dve stambene jedinice. Pogodan za porodično stanovanje kao i za investiciju. Vredi pogledati. PROSTORIJE: hodnik, dnevna soba, 2 spavaće sobe, kuhinja kupatilo, 2 terase, ulaz, dnevna osba, kuhinja, kupatilo. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 2.5soban stan u ulici Milića od Mačve, u mirnom delu Mirijeva 4. Nadomak okretnice 27E, 25P, 79, E6. U blizini je neophodnih sadrzaja za udoban porodicni zivot, a dovoljno izdvojeno od gradske buke i vreve i na tacki ukrstanja vetrova, pa je lokacija izuzetno zdrava za....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI MAJUR, PETROVARADIN! Veoma komforan dvorišni stan, visoko prizemlje, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan je prazan, odmah useljiv po isplati. Drvena zdrava stolarija, hrastov parket, ima dva sanitarna čvora, ostavu, terasu. U neposrednoj blizini Tvrđave, a u krugu od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 129.900 €, 34,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Taš, stan pogoda za pp - kancelarije, ordinacije i sl .. / nedaleko od Tašmajdanskog parka, ugao Starine Novaka i ul. 27. Marta, starija salonska zgrada, uredan ulaz, interfon, visoki plafoni, stan pogodan za poslovni prostor- kancelarije, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.860 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 77 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran i useljiv stan u mirnom delu Grbavice, u zgradi kvalitetne novije gradnje. Stan se nalazi na trećem spratu i ima funkcionalan raspored: Dnevni boravak Kuhinja sa trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa sa pogledom ka dvorištu Zgrada poseduje lift i uredan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 133.000 €, 38,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, stan na odličnoj lokaciji. Zgrada uredna i održavana iz 2007. Izuzetno očuvan, svetao, sa odvojenom spavaćom sobom. Ravan plafon bez kosina. Iznad stana je većim delom stan u potkrovlju. Komunikacija sa gradom odlična, blizu autobuskog stajališta, parka i ostalih sdržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 138.000 €, 45,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, odmah useljiv, bez ulaganja. Uknjižen. U lepo održavanoj zgradi sa centralnim grejanjem. Pogodan za život i za izdavanje. Kompletna infrastruktura, blizina gradskog prevoza i Cvetkove pijace. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Stan za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 138.300 €, 61,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 61m2, TROSOBAN Prodaje se stan u prizemlju manjeg objekta, sa delimično polusuterenskim delom (dva stepenika dole). Dvostrano je orijentisan, jednim delom gleda na ulicu, a drugim na pripadajuće dvorište sa terasnim delom. Objekat je pozicioniran u neposrednoj blizini Suda,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 139.100 €, 107,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban prazan stan, na povučenom spratu, u objektu koji je potpuno nov. Useljiv septembar 2024. Pogodan i za poslovni prostor. Dvostrano orijentisan, sunčan. Mogućnost zakupa parking mesta. Depozit obavezan. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 139.999 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, kod Politike, prodaje se potpuno renoviran stan koji je spreman za useljenje. Stan se nalazi u niskom prizemlju održavane zgrade i dvostrano je orijentisan, što omogućava prirodnu svetlost tokom celog dana. Osnovne karakteristike: • Površina: 42m2, (uknjiženo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 141.500 €, 31,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je savršen jednosoban, renoviran stan na Dorćolu. Nalazi se na trećem od četiri sprata u predratnoj dvorišnoj zgradi bez lifta. Stan je jednostrano orijentisan sa pogledom na dvorište. Idealan je za život, investiciju ili kratkoročno izdavanje. Ranije je korišćen kao stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122132, III/, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 115m2, na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavace sobe, 2 terase, 2 kupatila, garderober. Stan je moderno namesten. Pogodan za porodicu. Uz stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.460 €, 82,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Četvorosoban stan 85 m2 na ODLIČNOJ TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu u mirnom kraju,ima Tri odvojene spavaće sobe, pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 148.500 €, 30,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Kompletno renoviran i opremljen jednosoban stan (30 m²) Prodaje se moderan jednosoban stan na odličnoj lokaciji, površine 30 m² (uknjiženih 21 m²). Stan je kompletno renoviran – zamenjene su elektro i vodovodne instalacije, završni radovi, nova unutrašnja i spoljna stolarija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 149.000 €, 57,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo poslovni prostor u jednoj od najlepših ulica na Vračaru. Lokal se nalazi u suterenu zgrade novije gradnje i ima svoj zaseban ulaz. Sastoji se od kuhinjskog dela, kupatila, hodnika, dve manje, kao i jedne velike prostorije koja je služila kao prijemni i izložbeni deo za klijente.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 149.000 €, 57,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.0 stan, u kvalitetnoj novogradnji, na odličnoj lokaciji. Bez ulaganja, useljiv. Mogućnost kupovine garažnog mesta u zgradi po ceni od 25.000 evra. Ostaju ugradni plakari u stanu. Na odličnoj lokaciji, pogodan za život i za izdavanje. Odličan za poslovni prostor (kancelarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 149.000 €, 57,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116391, SUT/IV, uknjižen, nov luks, pogodan za pp, stambena zgrada. **LUKSUZNO SREĐEN VIŠENAMENSKI PROSTOR NA VRAČARU** Luksuzno sređen višenamenski prostor u suterenu moderne zgrade, sa zasebnim ulazom, idealan za širok spektar poslovnih delatnosti, izdavanje ili stanovanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 149.000 €, 46,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, renoviran, useljiv. Prodaje se namešten kvalitetnim nameštajem. Uknjižen. Na dobroj lokaciji, pogodan za život i kao investicija za rentiranje. Stan za svaku preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 150.000 €, 43,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan od 43m2 na visokom prizemlju u Energoprojektovoj zgradi na Bežanijskoj kosi. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi, odmah useljiv. Vrlo sunčan stan s pogledom na park, zgrada ima dva ulaza i lift. Stan se prodaje kompletno opremljen pa je pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 152.950 €, 88,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Futog-Najlepši Troiposoban stan 88 m2 sa Gratis Parking Mestom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Troiposoban stan 90 m2 na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom Spratu,dvostrane orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 263)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>