• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 prizemlje podrum - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs do 130 m2 prizemlje podrum - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 prizemlje podrum

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 prizemlje podrum" pronađeno 368 nekretnina - prosečna cena 2.336 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan površine 55m2 u mirnom delu Karaburme, na park koraka od Omladinskog stadiona. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 124.000 €, 55,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan iz otkupa, površine 55 m², u mirnom delu Karaburme, idealan za porodično stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne zgrade bez lifta, ušuškane među zelenilom, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban stan u izvornom stanju! Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini autobuske i železniče stanice, Sajma, marketa, hotela i drugih važnih lokacija. Strukturu stana čine dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, terasa i kupatilo. Stan se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Stan, KANJIŽA, 31.000 €, 55,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban komforan stan od 55kvm u centru Horgoša, na drugom spratu. Stan raspolaže sa dve odvojene sobe, hodnikom, kupatilom, kuhinjom, terasom i ostavom. Grejanje je na struju. Uz stan idu i dve garaže. U prizemlju zgrade se nalazi prodavnica i pekara. Pošta je u susednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 97.000 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Resnik, Dr. Aćima Medovića, dvosoban stan , prizemlje, CG, lođa, podrum, uknjižen, 54 kvm.Cena 97.000 Eur.Kontakt: 060/655-59-59 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 92.000 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Dvosoban stan u strogom Centru grada pored Riblje pijace,blizina Keja, Dunavske ulice i parka,Zmaj Jovine . . . stan se nalazi u prizemlju zgrade,dvorišno orjentisan,bez buke,ima kuhinju,dve sobe,kupatilo,ostavu,terasu . . . može da se koristi i za kancelarije,može da bude....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u neposrednoj blizini Panteljske crkve. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade koja nema lift i koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 54m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 150.000 €, 54,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan na veoma traženoj lokaciji, Dom zdravlja Voždovac, SC Šumice, hotel Srbija. Uknjižen na 54 m2, realne merene površine 65 m2. Zgrada je veoma uredna i održavana, lak pristup auto-putu. Nalazi se na visokom prizemlju, u visini prvog sprata. Okružen parkom i zelenilom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 85.000 €, 54,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120624, I/II, dupleks, klima, za renoviranje, stara gradnja, parking, podrum, deljiv, stambena zgrada. Stan iz otkupaprvi deo je stan u prizemlju od 27m2(kuhinjsko-trpezarijski deo i dnevna soba.kupatilo)za komplet renoviranjegrejanje na gasdrugi deo stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 53,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo četvorosoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta gradnje. Neposredna blizina Limana IV, škole, Bulevara Evrope i Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.100 €, 53,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. U izgradnji. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo dvoiposoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta gradnje. Neposredna blizina Limana IV, škole, Bulevara Evrope i Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Donjoj Vreženi . Nalazi se u prizemlju zgrade koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 53m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog dela koji predstavlja jednu sobu, degažana, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dve odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 164.800 €, 53,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jedinstvenu nekretninu, u centru Novog Sada. Ova nekretnina se nalazi na humanoj lokaciji okruzena je parkingom iznad stana dužinom celog se nalazi tavanski prostor a u prizemlju je ostava. Ova nepokretnost ima dve komforne sobe i odvojenu kuhinju. Za dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 27.000 €, 53,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Požarevac grad sa oko 40.000 stanovnika centar Braničevskiog regiona. Kosovska ulica tradicionalno jaka trgovačka ulica Požarevca.Blizina javnih službi, školskih ustanova, trgovina, blizina izlaza na magistralne i regionalne puteve ,lokacija je pogodna za izgradnju poslovnih i stambenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 142.140 €, 53,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Tražite nekretninu u starogradnji i ljubitelji ste Limana, onda imamo savršenu ponudu za vas! Predstavljamo vam fenomenalan dvosoban stan na Limanu 1, u kuli u Veljka Petrovića. Nekretnina je u odličnom stanju, poseduje dnevni boravak, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, komfornu spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 149.000 €, 52,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičan dvosoban stan u urbanom naselju Filmski grad u mirnoj ulici Ace Joksimovića. U blizini je škola, vrtić, prodavnica, gradski prevoz, parkić za decu, šetalište na Košutnjaku. Nalazi se na visokom prizemlju odlične zgrade sa osam stanova od kojih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 147.000 €, 52,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN STAN U ZGRADI OD FASADNE CIGLE – MIRNA ULICA, ZELENO OKRUŽENJE! U ponudi je prostran stan od 52 m² (uknjiženih 43 m²), sa dvema zastakljenim lođama, smešten u visokom prizemlju zgrade od fasadne cigle, u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica Banovog Brda – Toše Jovanovića.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.290 €, 52,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog i komfornog dvosobnog stana, koji se nalazi na mirnoj i traženoj lokaciji. Uknjižen na 52m2 + terasa koja nije ušla u kvadraturu stan. Nekretnina se sastoji iz dnevnog boravka sa izlaskom na terasu, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 84.200 €, 52,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121052, 22.99a, spratna, struja, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PONUDA - Odlična, spratna, uknjižena vikend kuća na 52m2, u najlepšem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 145.000 €, 52,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od žute fasadne cigle sa urednim prilazom i lepo održavanim ulazom sa prostaranim hodnikom. Ima odličnu poziciju da je u prizemlju, ali zbog nagiba terena kompletan stan je na poziciji drugog sprata. Izvorno ima jednu lodju, a stanu je pridodata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.500 €, 52,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odlican dvosoban stan na odlicnoj lokaciji. Renoviran, prelep. 52m2, visoko prizemlje, dvosoban. Centralno gradsko grejanje, ima podrumsku prostoriju. Pvc prozori, nov lakovani laminat, nova kuhinja, prelepo kupatilo. Pre 2 god renovirano kupatilo i PVC prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.000 €, 52,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan dvosoban stan površine 52,33m2 sa dvorištem od 31,84m2 u novogradnji na Pašinom brdu Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od pet spratova Ova atraktivna lokacija, smeštena između Vračara i Šumica, obezbeđuje sve uslove neophodne za kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 149.350 €, 52,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja iz 2023. Godine. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, 2 spavaće sobe i terasu od 6m². Takođe stan ima parking mesto ispred zgrade i podrumski box od 3m² za ostavu. Nalazi se na trećem spratu u zgradi od deset spratova koji zbog kosine ima visinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 133.900 €, 51,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, Bulevar kralja Petra I. Uknjižen, renoviran trosoban stan u blizini osnovne i srenje škole, vrtića, sup-a i glavne autobuske stanice. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe. kupatilo sa tuš kabinom i zatvorena terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u ulici Patrisa Lumumbea 51m2+9m2 ( zastakljena terasa ). Stan je u potpunosti kvalitetno renoviran pre godinu dana, uknjižen je i odmah useljiv. Prostorije stana: -hodnik, -kuhinja + trpezarija, -dnevni boravak, -spavaća soba, -zastakljena terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.000 €, 51,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u naselju Stepa Stepanović koji se prodaje namešten. Stan se nalazi na visokom prizemlju i veoma je pogodan za starije ljude, dvostrano je orijentisan i na prozorima se nalaze sigurnosne rešetke. Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, trpezarija, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban funkcionalan stan sa prostranom terasom, dvostrano orjentisan, u stambenoj zgradi kvalitetne stare gradnje, u mirnom kraju naselja Karaburma, na obodu Zvezdarske šume. U blizini je stanica gradskog prevoza autobusa 27 i 27e koji saobraćaju do centra grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 189.900 €, 51,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115966, I/IV, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan,u cenu su uključeni svi ugradni plakari kao i ugradna kuhinjaispod stana se nalazi stan u prizemlju zgradestan poseduje dve terase koje nisu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 106.600 €, 51,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predatavljamo Vam komforan dvosoban stan iod 51 m2 na Staroj Detelinari. Poseduje dnevni boravak sa izlaskom na terasu, odvojenu spavaću i kuhinju, kupatilo i ostavu. Stan se nalazi u mirnom delu grada, ispred zgrada nalazi se autobuska stanica a u neposrednoj blizini su prodavnice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 109.999 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan koji je u visokom prizemlju u izvornom ali izuzetno korektnom stanju. Renoviran pre 2 godine tako da ima open space i dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, kupatilo i 2 spavaće sobe. Ima pripadajući podrum.. Stan je za svaku preporuku. Mogu i kreditni kupci. Prikaz na mapi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 125.000 €, 51,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ROTKVARIJA, 51m2, DVOIPOSOBAN Predstavljamo Vam renoviran dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju starije zgrade, kvalitetno zidane. Poseduje pripadajuću podrumsku prostoriju. Vlasnička dokumentacija je uredna i postoji mogućnost kupovine putem stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo lep i funkcionalan dvosoban stan od 50 (52) kvm na prizemlju u mirnoj ulici Ranka Tajsića (Emanuila Jankovića) nedaleko od Autokomande. Stan je zaštiċen od buke i nalazi se u kvalitetnoj zgradi naših poznatih književnika i umetnika, održavan i orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 117.000 €, 50,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se 2 garsonjere po 25m2 u prizemlju i spratu stambenog objekta. Stanovi su renovirani i predstavljaju odličnu investiciju za izdavanje. Oba stana su u dobrom stanju bez većih ulaganja. U blizini svih bitnih sadržaja u centru Zemuna. Deset minuta hoda udaljenosti od Zemunskog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u blizini Autokomande, odlično povezan sa gradskim prevozom, u blizini škola, vrtića i pijace. Stan se nalazu u prizemlju zgrade i gleda na unutrašnje dvorište tako da je jako tih. Stan se sastoji od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, toaleta, ostave. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan, površine 50m2, na Dorćolu, u prizemlju starije zgrade, u Dositejevoj ulici. U neposrednoj blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za udoban život i rad. Stan je luksuzno opremljen i sastoji se od antrea, dve odvojene sobe i toaleta. Dodatna prednost....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 226.600 €, 50,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRELEPA VIKENDICA, LEDINCINa predivnoj lokaciji Ledinaca prostire se kuća na 2500m2 zelene površine. Sama kuća ima 50m2. Na prizemlju je jedna velika prostorija nakon koje se prostire komforna velika terasa-veranda sa ugrađenim roštiljem. U sklopu kuće su uređen podrum i ostava. Potkrovlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo dvosoban stan u prizemlju kvalitetne zgrade iz perioda pre Drugog svetskog rata. Stan je pre nekoliko godina kompletno i luksuzno renoviran, trenutno se koristi kao poslovni prostor, ali se lako može prenameniti u stambeni. Idealan je za salone, ordinacije i slične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 224.888 €, 50,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja – Bez provizije! 💳 Mogućnost plaćanja na rate!– dinamičan plan otplate do završetka gradnje ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Mogućnost kupovine garažnog mesta 🏢 BW VIZIA – Moderan dvosoban stan....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 82.400 €, 49,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u centru Sremskih Karlovaca. Starija kuća trosobna i uknjižena i nova( nezavršena spratna kuća od 94 m2). U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja sa ostavom, hodnik i kupatilo. Sprat u sirovom stanju, nisu urađene pregrade. Ispod kuće je vinski podrum. Ima i pomoćnu....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 78.000 €, 49,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena stara sremačka kuća od 49m2 na placu od 569m2. Ograđeno dvorište. Front 10m. Gas ispred placa. Struja i voda u placu i u kući. Na placu je u sirovom stanju i novijeg datuma, deo većeg objekta koji nije legalizovan, dok je manji deo u prizemlju od cca 45m2 u kojem se živi.....

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 73.500 €, 49,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA, ODMAH USELJIVA! Moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi koja zadovoljava sve estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u centru Zaječara. Stan je nekorišćen. Zadovoljava sve potrebe savremenog načina života. Zgrada je izgrađena po redovnoj proceduri.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 368)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>