• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 prizemlje podrum - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs do 130 m2 prizemlje podrum - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 prizemlje podrum

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 prizemlje podrum" pronađeno 368 nekretnina - prosečna cena 2.336 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan dupleks sa tri spavaće sobe na Salajci, jednoj od traženih lokacija u gradu. Uknjižen je na 54m2, a podno stan ima 80m2. Sastoji se od dve etaže, na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa i ostava, na gornjoj....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 125.000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ljubena Karavelova Veternik nov trosoban stan 80m2, odlican raspored dve etaze po 40m2, prva etaze, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo terasa, hodnik i ostava, druga etaza tri sobe sa kosinama, ostava i wcsa mogucnoscu kupovine i garaze sa mokrim cvorom od 17,5m2 u prizemlju. Moguca....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

IRIG, 80m2 KUĆA, 4544m2 PLAC Predstavljamo Vam ovo prelepo imanje uz glavni put na samom ulazu u Irig. U pitanju je kuća čvrste gradnje od kamena i cigle, na placu od 1151m2, a u ovoj ceni su uključena i donja dva placa spojena uz ovaj od 3400m2 koji se mogu i odvojeno kupiti mimo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 170.880 €, 79,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru Grbavice, gradnja i oprema vrhunskog kvaliteta. Lep i sunčan stan u prizemlju, a ima i garažu. Ravan prilaz, automatik, vrata EXTRA ponuda! Pozovite nas!064/215-02-36**/395561/ Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 79,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Čalijama na Matejevačkom putu, podrum, prizemlje i dva sprata, površine u osnovi 79m2 u sivoj fazi gradnje. Kuća je sa unutrašnjim stepeništem. U prizemlju kuće nalazi se lokal sa portalom do ulice, koji predstavlja jedinstven prostor sa mokrim čvorom i podrumskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 79,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno renoviran, dvoiposoban stan u Kostolačkoj ulici na Voždovcu, na visokom prizemlju uredne i redovno održavane zgrade na lokaciji koja pruža sve što je potrebno za dobro svakodnevno funcionisanje u gradu. U neposrednoj blizini su supermarket Vero, prodavnice, više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 134.100 €, 79,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Klise nalazi se ovaj prelep četvorosoban stan koji pruža savršen balans između komfora, funkcionalnosti i topline doma. Stan se prostire na dve etaže: prizemlje je osmišljeno kao otvoren, svetao dnevni prostor sa kuhinjom i modernim kupatilom, dok se na spratu nalaze....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 327.000 €, 78,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2022.,

www.oglasi.rs

Na raspolaganju je prelepa velika porodična kuća s korisnom površinom od 226m2! Građena je kvalitetno (sendvič zid) 2004. godine. Nekretnina je dizajnirana tako da može funkcionirati kao tri odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.750 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnoj lokaciji, na 5 minuta vožnje od grada. U prirodi ima 136m2 korisne površine za stanovanje, podrum i garažu u dvorištu. Prizemlje je sređeno a sprat je u sirovom stanju, PVC stolarija je postavljena u celoj kući. Za sve informacije pozovite nas. Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 78,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

UDOBAN ŽIVOT U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI U CENTRU NIŠA NA MARGERU Novogradnja Niš - Marger Udbobni porodični stanovi sa funkcionalnim rasporedom prostorija na 3,5min hoda od TC Kalča i Obrenovićeve ulice!!! U blizini velikog broja vrtića, osnovnih škola i gimnazije, kao i velikog broja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Z.Stanica, 60.840 €, 78,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana kuća pogodna za poslovni prostor. Poseduje 3 kancelarije i čekaonicu. Površina parcele iznosi 200 m2. Može da se izdaje i kao stambena jedinica. Kuća poseduje 3 parking mesta, prostrano dvorište i podrum. Cena je 10 e po m2. Može da se ubaci još kancelariskog nameštaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 78,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U modernoj zgradi iz 1995. godine okružanoj zelenilom i prostranim parkingom, nalazi se ovaj komforan stan sa prelepom terasom. Stan je pozicioniran u visokom prizemlju šestospratnice. Kompletno renoviran (elektro i vodovodne instalacije) PVC unutrašnja i spoljna stolarija, kvalitetno....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 107.250 €, 78,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi – Kuće u nizu u blizini centra Stare Pazove Predstavljamo vam moderne kuće u nizu savršene strukture i kvadrature, idealne za porodičan život ili kao pametna investicija. Nalaze se u mirnom i razvijenom okruženju, u neposrednoj blizini centra Stare Pazove. Kuca ima 78m²....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 69041, 0.76a, prizemna, struja, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, tavan, cela. Kuca u Grobljanskoj ulici 26,200m udaljena od Gardoš kule i crkve Sv.Vasilija,građena punom ciglom(zidova debljine 30cm-40cm)a kraja70ih pocetkom80ih godina. Uknjizeno76kvadrata(u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan odličnog rasporeda na lepoj lokaciji, uvučeno od Bulevara, sa puno zelenila i parking prostora. Dobro održavana zgrada od crvene fasadne cigle, u prizemlju zajednička biciklana za stanare zgrade i pripadajuća ostava koju budući vlasnik dobija uz stan. Stan se može preurediti....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 127.000 €, 75,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude funkcionalan trosoban stan od 75m² u Batajnici, smešten u prizemlju kvalitetne zgrade sa samo tri stana. Mirno okruženje, zajedničko dvorište koje koriste isključivo stanari – idealno za porodičan život. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 99.000 €, 75,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana - Sokobanja, centar, kod Doma zdravlja Nudimo na prodaju potpuno opremljen dvoiposoban stan u samom centru Sokobanje, u neposrednoj blizini šetališta, sa odličnim pristupom svim sadržajima! Stan se nalazi na visokom prizemlju i ima 75 m², sa lodjom i parking mestom u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 315.000 €, 75,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104738, VPR/, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u kući sa dvorištem na odličnoj lokaciji, u rezidencijalnom delu Profesorske kolonije. Nalazi se u mirnom kraju sa obiljem zelenila, na pešačkoj udaljenosti od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran namešten stan, Kumodraž 2, 75m² – 600€ Idealno za porodicu ili 3 studenta Na 1. spratu kvalitetne zgrade (crvena fasadna cigla), izdaje se svetao, trostrano orijentisan stan od 75m². Poseduje 3 sobe (2 spavaće + velika dnevna), kompletno opremljen: nova klima (Midea), novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120460, III/VII, klima, lift, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija u gradu na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi od crvene fasadne....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 267.800 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vikend kuća sa okućnicom površine 82 kvadrata, sa garažom 19 kvadrata koja poseduje struju i vodu. Plac površine 6500 kvadrata. Nalazi se u blizini raskrsnice, sedma ulica posle "Ruske crkve". Postoji mogućnost uvođenja gasa. Kuća izolovana, urađena fasada. U prizemlju kuhinja sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.310 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na Novom naselju sa svim pratećim sadržajima neophodnim za miran i kvalitetan porodični život. Veliki parking je u neposrednoj blizini,takođe i škola, vrtić, igrališta za decu, marketi, autobuska stajališta i puno zelenih površina. Poseduju ostavu na tavanu....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 87.000 €, 74,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Temerinu, 73 kvadrata, više prizemlje,centralno grejanje,gas,vlasništvo 2-1, u bloku 22.Cena 87000e.Može i na kredit.Cena je fiksna. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.030 €, 73,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban, dupleks kod Zvezdara teatra! Cena: 210000€ Kontakt: +381668091211 lokacija: Zvezdara, Lion Površina: 73m2 Struktura: dupleks koji u svojoj strukturi ima: - predsoblje - dnevni boravak - kuhinja - trpezarija - tri spavaće sobe - kupatilo Opis: Renoviran i sređen dupleks....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 169.950 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 3. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, dve manje sobe i kupatila. U cenu stana ulazi i kvalitetna ostava u prizemlju suva i vrlo upotrebljiva kao i mesto u biciklani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na izuzetno atraktvinoj lokaciji, prvi ulaz,prohodnost na sve strane, Ribarac, Centar, Štrand ,Grbavicaogroman parking ispred zgrade. Stan je idealno orijentisan Jugo-Zapad Zgrada pedantno i kvalitetno održavana, pre mesec dana pušten NOV LIFT ZA 4 OSOBE. Video nadzor zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 139.050 €, 72,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen dupleks stan u dvorištu koji se deli samo sa još jednim vlasnikom. Pored uknjiženih 72m2 stambenog prostora poseduje i ostavu, deo dvorišta i parking u dvorištu. Sve je zidano čvrstim materijalom i odlično je održavano. Grejanje je na gas, pa su računi izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.980 €, 72,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 240.000 €, 72,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 Banovo brdo, Dragana Nikitovića, (Osiječka) Uknjižen, lux stan 72m2, vpr, gas, ktv, interfon, podrum, parking. Lepa lokacija, mirna ulica u blizini Požeške ulice i okretnice tramvaja. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, više tržnih centara, park za decu i ostalih sadržaja za....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 196.000 €, 72,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća Bešenovački Prnjavor 72 m2 *površina kuće 72 m2 *površina placa 2445 m2 vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) šifra nekretnine: 11336 šifra agencije: 1338 AGENCIJA ZA NEKRETNINE GRADJEVINSKI PLAC / POLJOPRIVREDNO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 139.000 €, 72,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 10 minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, na Karaburmi, u ulici Marijane Gregoran 1.prolaz, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na prizemlju uredne i održavane zgrade okružene zelenilom, sa velikim parkingom ispred, blizu stare okretnice. U blizini se nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 168.800 €, 71,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Zemunu, naselje Sava Kovacevic, ulica Vinarska, grejne povrsine 71m2, plus 5m2 terase/trem, dvoriste od 12m2 i ostava od 9m2, četvorosoban, uknjižen, zidano 2003. g., a renoviran 2020. g. i tom prilikom je urađena pvc stolarija, tehnika po zidu u dnevnoj sobi. okrečeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.800 €, 71,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar, 71m2. Oglašavamo prodaju uknjiženog stana, u zgradi crvene fasadne cigle. Nalazi se na IV spratu. Odvojena kuhinja, tri optimalne sobe, ostava u prizemlju. Lokacija koja svima odgovara. U neposrednoj blizini su svi značajniji objekti koji omogućuju udoban porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 252.350 €, 71,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep porodičan stan na vrlo atraktivnoj lokaciji sa pogledom ka Dunavu. Izuzetno prijatna lokacija za život, blizina šetališta, reke, parkova, dečijih igrališta, škola, vrtića. Iz hodnika u sve prostorije. Komforan dnevni boravak sa izlaskom na terasu sa pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 226.600 €, 71,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predivan porodičan komforan stan na najpoželjnijoj lokaciji u Novom Sadu, na limanu 1. Kompletno renoviran stan, odličnog rasporeda, tri spavaće sobe, ogroman dnevni boravak. Dvostrano orjentisan, dnevni boravak i prelepa terasa gledaju na Frušku goru, spavaće sobe na centar. Na 15....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetan stan u naselju Braće Jerković, opština Voždovac. Površine je 71m2 i po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dečije sobe, prostrane spavaće sobe, ostave, toaleta i kupatila. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.600 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan na Veterničnoj rampi, na 200m od Novog Naselja! Stan se nalazi na prizemlju urbane vile koja je useljiva za kroz mesec dana. Oprema je veoma kvalitetna, pvc stolarija, grejanje je podno na toplotne pumpe, keramika i sanitarija premium....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 127.800 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Zgrada je građena visokokvalitetnim materijalima. Cena je 1.800€ + PDV. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 253.350 €, 71,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 368)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>