• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji" pronađeno 21 040 nekretnina - prosečna cena 1.378 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • duplex
    • dvorište
    • 4.sprat
    • bazen
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 235.900 €, 111,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palata pravde. Dobar stan u blizini Kliničkog centra, Palate pravde i Beograda na vodi. Stan se nalazi se na IV spratu stare salonske zgrade, bez lifta. Uknjižena korisna površina je 111 m2. Dva mokra čvora. Mogućnost ugradnje lifta. Terasa sa koje se pruža pogled na grad. Veoma povoljna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 235.870 €, 112,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

**Prodaje se kuća na Podbari,na vrhunskoj lokaciji u ulici Jug Bogdana,kompletno nameštena.Kuća je površine 112m2 plus garaža od 22m2.Kuća se sastoji od velikog dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjim i odvojenom trpezarijom,dve spavaće sobe,dva kupatila,ostave,podrum plus tavanski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 235.870 €, 108,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007128.Troiposoban dupleks stan koji se nalazi na 4.spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u centru Novog Sada. Stan je odlične strukture i renoviran je, tako da ne zahteva dodatna ulaganja. UKNJIŽEN, BEZ TERETA I ZABELEŽBI. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 235.790 €, 127,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija nas kotnaktirajte. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 235.000 €, 117,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***EKSKLUZIVNA PRODAJA*** Prodaje se dupleks od 117 m² (uknjižen), sa 20 m² krovne terase koja pruža fantastičan panoramski pogled na Frušku goru i grad. - Struktura stana: • Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom • 3 spavaće sobe • 2 kupatila • Velika terasa sa podnim grejanjem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 235.000 €, 126,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Banjica Bulevar oslobođenja Dupleks četvorosoban stan sa 3 terase 104+22 sa terasama. 12 od 13 spratova. Kupatilo, Gostinjski wc, CG, Topla voda svuda, kablovska, klima, ostava pored stana, podrum, 2 lifta, veliki parking -Donji nivo - dnevni boravak, kuhinja, trpezarija wc, terasa.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 235.000 €, 142,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kompletno renovirana kuća u najlepšem delu Petrovaradina. U prirodi kuća ima oko 200m2. Kompletno renovirana u poslednjih godinu dana. Kuća se prodaje kompletno nameštena. Može da funkcioniše kao dve potpuno odvojene stambene celine, dvosoban i trosoban stan. Hrastov parket pvc stolija....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 235.000 €, 142,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 235.000 €, 113,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 113m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban duplex stvarne kvadrature 124m2 sa izuzetno prostranom terasom i prelepim pogledom na kraj. Stan je sačinjen od dve etaže i na donjoj se nalazi prostran dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, toalet, kao i prethodno spomenuta terasa....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 234.900 €, 116,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena luksuzna vila sa bazenom na mirnoj lokaciji. Novi Futog. Pogled na Dunav i šetalište. Kvalitetno građena kuća (sendvič zidovi, vrhunska hidro i termo izolacija, spušteni plafoni sa modernom rasvetom), a i lepog enterijerskog rešenja. Lepo uređeno dvorište može zasigurno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 234.380 €, 111,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U stanu je jasenov parket, PVC petokomorna stolarija, sigurnosna vrata. Zgrada rađena sitnom ciglom, sendvič zid, na zgradi demit fasada. U ceni je i garaža u suterenu za dvoje kola. Odličan stan!U stanu je jasenov parket, PVC petokomorna stolarija, sigurnosna vrata. Zgrada rađena....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U stanu je jasenov parket, PVC petokomorna stolarija, sigurnosna vrata. Zgrada rađena ciglom, sendvič zid, na zgradi demit fasada. Minimalna ulaganja u vidu higijenskog održavanja. Odlično iskorišćeni kvadrati. Stan strukturno odličan. Uknjižen na vlasnika 1/1. Odličan stan! šifra:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 233.980 €, 123,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 soban stan PETROVARADIN, površine 123m2. Stan je u izgradnji. Nalazi se u manjoj urbanoj Vili. Stan je izuzetno funkcionalan, odličnog je rasporeda. Dva kupatila. Odlično povezan sa Gradom i ostalim delovima Petrovaradina. Kalorimetarsko merenje utoška toplote. Zavređuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 233.100 €, 111,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno komforan i funkcionalan stan u Beogradu na vodi. Stan je površine 111m2 i nalazi se na 11. spratu stambene zgrade od 16. spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od prostranog predsoblja koje vodi do svake prostorije u stanu, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 232.780 €, 113,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban duplex stan površine 113 m², koji se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom delu Telepa .Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Osvetljenost i funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 232.000 €, 136,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se gradi prema najvišim modernim standardima, koristeći samo vrhunske materijale i savremene tehnike gradnje. Poseban fokus je na kvalitetu i komforu, kako bi budući stanari uživali u maksimalnoj udobnosti. Karakteristike stanova: Podovi: Tarket prve klase, elegantni i dugotrajni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 231.750 €, 116,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu kakva se retko sreće na tržištu. U pitanju je petosoban stan u izgradnji sa rokom useljenja kraj 2025. godine. Raspored je odličan, ogroman dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom, kao i spavaći deo koji je odvojen degažmanom koji sadrži tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 231.750 €, 116,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Pedstavljamo Vam odličan petosoban stan na mirnoj i urbanoj lokaciji. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i ostave. U blizini autobuska stanica, škola, vrtića, market, sve što je neophodno za svakodnevni život. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 231.750 €, 115,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća sa malim dvorištem. Na 10 min vožnje do centra, u blizini vrtića (3 vrtića na 5 min) Osnovne škole i Dunava. Idealna kuća za porodicu. Prizemlje 115 m2 useljivo sređeno a potkrovlje siva faza 88m2. Za više informacija pozovite. Kontakt: 0601100585 Agencijska....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 231.750 €, 115,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetno građena kuća novije gradnje, lepog enterijerskog rešenja na granici Lipovog gaja i Adica. Kuća odličnog rasporeda. Hodnik iz kog ulazi u svaku od prostorija. Komforan i svetao dnevni boravak iz kog se ulazi u kuhinju koja poseduje ostavu i prirodnu ventilaciju. Dve komforne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 231.750 €, 110,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstven, moderan dizajnerski sredjen i potpuno opremljen novim namestajem i belom tehnikom stan na izuzetnoj lokaciji, sam pocetak Futoške ulice. Stan je po strukturi duplex i zauzima ceo 5. i ceo 6. sprat (sam na spratu). Dole je ulaz, hodnik, jedna spavaca soba i kupatilo,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 231.380 €, 112,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Stan se nalazi na prvom spratu. Osim prostrane dnevne sobe, sadrži i tri spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 230.930 €, 118,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep dupleks stan u Novom Sadu, na Novoj Detelinari, mirna lokacija bez puno saobraćaja, a ujedno u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja: Maxi, Univer, kafići, restorani, apoteke, škole, vrtići, pošta, butici Bukvalno sve na dohvat ruke! Površina stana: 118....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.850 €, 115,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! Kontakt : 021/221-5100....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 230.720 €, 125,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna, na pola gotova izgradnja! U mirnoj ulici bez imalo prometa, a pak na odličnoj lokaciji, nalazi se ova urbana vila sa svega nekoliko stanova. U kvalitet gradnje se možete uveriti i lično, a da navedemo samo nekoliko od karakteristika ove izgradnje: podno grejanje, italijanska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.580 €, 115,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 230.000 €, 115,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centralnom delu Kanarevog brda, u ulici Petra Konjovića, nalazi se ovaj izuzetno komforan trosoban stan. Smešten je na drugom spratu, u urednoj i održavanoj zgradi. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, marketi i svi ostali neophodni sadržaji za stanovanje. Saobraćajna povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 230.000 €, 115,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan 4.0 stan na dobroj lokaciji, bez dodatnih ulaganja eventualno higijensko krečenje. Pripadajući podrum, ostava, francuski balkon.Zgrada bez lifta. Uknjižen na 70m2-u ukupnu kvadraturu od 115m2 ulazi i adaptirana terasa od 45m2. Agencijska provizija 2%//Agent:065/3160873//....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 116m2, LOKAL Lokal se nalazi u novijoj zgradi sa parkingom ispred i unutar zgrade za stanare. Obezbedjen je rešetkama i nema ulaganja u samom lokalu, stanje je novo. Grejanje je na gas sa kalorimetrima po potrošnji. U prizemlju lokala se nalazi open space prostor odmah sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 113,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96973, V/VII, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, ostava, deljiv. U ponudi tek useljen,lux opremljen stan u novogradnji na Panteleju. PRODAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN ( Bosh tehnika). namestaj uredjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 230.000 €, 134,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, veliki, funkcionalan i svetao dupleks, uknjižen na ime vlasnika na 134m² korisnog prostora, bez tereta i zabeležbi, u jednom od najmirnijih delova Ceraka, u Sandžačkoj ulici. Na prvom nivou se nalazi veliki dnevni boravak iz kojeg se izlazi na....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 230.000 €, 136,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem veliku kuću u Rumi sa poslovnim objektom - halom. Kuća je pogodna za porodičan život, sa mogućnošću organizovanja poslovnih poduhvata, s obzirom da postoji hala u dnu dvorišta (oko 100 m2). Postoje dve odvojene stambene jedinice: prva jedinica ima dve velike sobe do ulice,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Maršić, 230.000 €, 108,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu , Maršić, površine 107 m2, plac 496 m2. Kuća je novije gradnje, iz tri nivoa. Lepo sređena, uređena i opremljena luksuznim nameštajem. Nalazi se u mirnoj ulici. U prizemlju se od prostorija nalaze kuhinja sa dnevnim boravkom, kupatilo, spavaća soba i pomoćna....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 230.000 €, 106,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u mirnom i porodičnom kraju Petrovaradina, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog prevoza. Prostor je svetao, funkcionalan i moderno uređen, sa pažljivo biranim nameštajem i kvalitetnom tehnikom – sve spremno za useljenje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 230.000 €, 105,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108781, IV/IV, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, ostava, stambena zgrada. Prodaje se četvorosoban stan u najlepšem planski uredjenom gradskom kvartu, okružen zelenilom, idealan za miran porodični život. Stan je na 4. spratu, a sprat iznad su ostave koje pripadaju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 229.150 €, 130,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna prilika u prelepom i mirnom delu Novog Sada, u ulici paralelnoj sa Futoškim putem. Kuća je odlično pozicionirana, dvostrano je orjentisana i ima lep pogled na dve ulice. Kuća ima izuzetno dobar raspored, u prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 229.000 €, 108,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran dupleks u srcu Novog Sada. Na prvoj etaži se iz hodnika ulazi u sobu koja može biti pogodna za poslovni prostor, toalet i terasa. Druga etaža poseduje; hodnik, dnevnu sobu, 2 spavaće sobe, kuhinju,ostavu i kupatilo. Stan je opremljen kuhinjom i velikim plakarima. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 228.660 €, 120,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju modernog luksuznog objekta koji se nalazi u mirnom i lepom delu gradu, smeštenom na manje od stotinu metara od Dunava i na samo 5 km od centra grada. Ono čime ćemo moći da se pohvalimo biće gradnja savremenim materijalima, visok koeficijent energetske efikasnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 228.660 €, 111,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predivan stan u dva nivoa u atraktivnoj ulici , Svetojovanskoj , novogradnja,od centra 10 minuta koracima.Stan ima 111m2,prodaje se samo sa ugradnim stvarima. na prvoj etaži nalazi se hodnik, odvojena velika dnevna soba ,kuhinja, kupatilo i odlična terasa.Na gornjem spratu imaju tri....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U stanu je jasenov parket, PVC petokomorna stolarija, sigurnosna vrata. Zgrada rađena sitnom ciglom, sendvič zid, na zgradi demit fasada. U ceni je i garaža u suterenu za dvoje kola. Odličan stan! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 228.000 €, 120,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90818, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, garaza, stambena zgrada. Stan za izdavanje u ponudi, na izuzetnoj lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta i Tašmajdanskog parka. U neposrednoj blizni ima i banaka, škola, Kalenić pijaca je takođe vrlo blizu. Stan je moderno opremljen,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 228.000 €, 120,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo novu, luksuznu A frame smart kuću na Zlatiboru Kuća se nalazi na pola puta između centra Zlatibora i Ribničkog jezera ( otprilike 3km od centra i 3km od Ribničkog jezera) na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru - Kobilja glava Jedinstvena lokacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 523)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>