• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 do 2000 eura/m2 što skuplji" pronađeno 21 040 nekretnina - prosečna cena 1.378 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • uknjižen
    • 2.sprat
    • pogodan
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 255.000 €, 133,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 133m2, KUĆA Predstavljamo vam kuću u traženom delu grada sa velikim placem. Najveća prednost ove nekretnine jeste upravo njena lokacija i velik plac površine 766m2. Ovaj plac je pogodan za izgradnju zgrade spratnosti P+1+PK ili za poslovne namene. Front samog placa je oko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 255.000 €, 138,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Uknjižen duplex u novijoj zgradi, nedaleko od Sajma, odlična lokacija. Dvorišno orijentisan, bez ulaganja, sem higijenskih. Nije fixno.ž 066/051199 .

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 255.000 €, 140,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banoštor! Kuća sa izlazom na Dunav! U idiličnom Banoštoru, u neposrednoj blizini reke Dunav, nalazi se ova prostrana i funkcionalna kuća idealna za porodično stanovanje ili investiranje.. Ova spratna kuća prostire se na 115 m², a smeštena je na prostranom placu od 884 m², pružajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 254.900 €, 121,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zasovoljstvom prezentuje stan na fenomenalnoj gradskoj lokaciji-Savamaloj! Neverovatna gradska mikrolokacija obogacena BW kao novijim dodatkom! Sam stan je u izvornom stanju sto omogucava adaptaciju po afinitetu. Sastoji se iz velikog open space koncepta dnevne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prijatan i tih stan zapadne osunčane orjentacije. Krov izolovan kamenom vunom od 30cm, 40cm debeli zidovi, ispod poda betonska ploča od 60cm. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini a škola na 350m. Samo 150m od reke i 700m od Trga republike. Kao vlasnici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 254.000 €, 127,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo stan uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi u zgradi izgrađenoj 1910 godine, pod zaštitom države kao spomenik kulture. Renoviran je 2022. Promenjene vodovodne i elektro instalacije, keramika i sanitarije, PVC stolarija. Krov je kompletno rekonstruisan. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 254.000 €, 123,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan četvoroiposobanstan na Slajci. Nekretnina u blizini svega što je potrebno za život. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Za kupce prvog stana postoji refundacija PDV-a. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 253.100 €, 117,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE, površine 117 m². Stan je Penthouse. U pitanju je stan u izgradnji.Izuzetna lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja za život, škola, vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 253.000 €, 115,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92968, V/VI, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Nudimo vam fantastičnu nekretninu za izdavanje, stan smešten u staroj zgradi francuskog stila iz 1921. U pitanju je stan salonskog tipa, koji je nedavno kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 252.000 €, 126,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u samom centru izmedju Slavije i Čubure, izolovan od buke, idealan za mnoge biznise. U potpunosti renoviran, nekorišćen, 5 kancelarija. Agencijska provizija 50% Makenzijeva, Prizemlje, Delimično namešten, Internet.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 252.000 €, 140,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 15680, VPR/II, struja, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum. Prelep stan tj. kuca sa ogromnom dnevnom sobom u divnoj ulici. Poseduje garazu i podrum iz kog se moze uci u stan spolja i iznutra. Prva etaza prostrana dnevna soba povrsine 12 x....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 252.000 €, 120,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor cca 120m2 površine. Novogradnja. Lokal se satoji od tri dela (prodajni deo, magacin i kancelarija) i svi su oko 40 m2. Svetosavska 51-53, Novogradnja, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 250.850 €, 123,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulični, višenamenski lokal. Cena sa PDV-om. Pozovite nas za više informacija! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.500 €, 128,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana je 1098208. Novi Sad – grbavica/Futoška ulica. Duplex – neobičan stan traži odgovarajuće kupce. Stan je na III spratu, dve etaže, 95m2 + 45m2, donji deo – velika dnevna soba, mala spaća soba cca10m2, kuhinjsko trpezarijiski deo, kupatilo i lepa terasa. Gornji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.500 €, 128,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jedinstvenu nekretninu! Već pri samom ulasku u ovaj trosoban stan osetićete talas dobre energije, koju izazivaju prostori opremljeni u prirodnim materijalima. Predsoblje optimalne veličine uvodi Vas u prelepi dnevni boravak sa diskretno postavljenom i savšeno opremljenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.500 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odlicnu nekretninu na potesu Cara Dusana. U pitanju je komforan trosoban duplex na trecem spratu. Nekretnina je uknjizena 1/1. Za vise informacija i gledanje pozovite nase agente prodaje! https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-caradusana/526600 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.500 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 250.200 €, 139,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Sjajan višenamenski lokal, na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na svega par minuta laganog hoda kako do centra grada, tako i do Futoške pijace. Sastoj se iz dva dela, dole je veliki prostor koji može služiti kao magacin, kuhinja, sve u zavisnosti od konkretne....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 250.100 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 250.100 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-starimajur/546900 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 250.100 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://nekretnine-novisad.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-starimajur/546900 .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 250.100 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-starimajur/546900 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 250.000 €, 125,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. Predstavljamo namešten četvorosoban stan u sklopu kuće u neposrednoj blizini Subotičke ulice, pošte, Futoškog putaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, garderober, ostava, kupatilo, zasebno toalet sa tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 250.000 €, 125,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju funkcionalnog četvorosobnog u mirnoj ulici koja je uvučena od glavne saobraćajnice, nedako od Bulevara, Nekretnina je dvostrano orjentisana, kuhinja, dnevni boravak i manja soba gledaju ka ulici a dve veće sobe prema dvorištu. Sastoji se iz predsoblja, odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 250.000 €, 125,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, dplx u funkciji kao 2 zasebna stana .. / Šumadijski trg, kod opštine, starija zgrada, uredan ulaz, dva trosobna stana u 2 nivoa, jedan na IV drugi na V spratu, svetli, funkcionalni stanovi, renovirani, pvc stolarija, roletne, parket, nove instalacije, više mokrih čvorova,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 250.000 €, 126,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju 126 m2, pvc stolarija, komarnici, venecerijaneri, zavese pvc za krovne prozore, klima inverter 18 gornji i donji sprat. Stan se prodaje namesten,poseduje papir iz opstine da je predat za legalizaciju te notar overava kupoprodajni ugovor. Cena - dogovor. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 250.000 €, 128,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Batajnica, Zemun Na prodaju porodična kuća u glavnoj ulici u Batajnici. Nalazi se na ograđenom placu od 5 ari, izlaz na dve ulice. Parking za više automobila ispred objekta. U prizemlju tri spavaće sobe, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, sprat u sivoj fazi, za kompletno sređivanje.....

 
 
 
  Kuća, KOSJERIĆ, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Površina imanja 8.6 Ha Sve na jednom mestu. Od toga šuma 1.7 Ha Kuća 140m2. Kompletno renovirana 2011 god. Uradjena fasada sa izolacijom, podovi, zidovi, elektro instalacije. Voda, struja, telefon. Voda dobra cele godine, seoski vodovod koji se uredno održava. Ima nekoliko izvora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjizen Dupleks odlicnog rasporeda Dole veliki dnevni boravak plus odvojena kuhinja sa trpezarijom Gore 3 spavace sobe sa izlazom na veliku terasu 2 sprat Video nadzor Obezbedjenje na ulazu u kompleks Kontakt na tel 0694416635 Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250.000 €, 124,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 124m2, PETOSOBAN Predstavljam vam porodični stan na atraktivnoj lokaciji, u srcu Grbavice. Stan od 124m2 je u tri nivoa, dvorišno orijentisa, povučen od buke. Pre dve godine je kompletno renoviran, opremljen pažljivo odabranim materijalima visokog kvaliteta. Stan je bez....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana – idealan za porodičan život! Prodaje se stan u zgradi iz 2004. godine, sa jednim liftom. Zgrada je opremljena video nadzorom, poseduje prilaz za invalide, dvorište i podrum. Ispred i oko zgrade nalazi se parking okružen zelenilom. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 250.000 €, 132,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks na odličnoj lokaciji. Grejanje na toplotne pumpe, svetao stan, dvostrano orjentisan. 2 mokra čvora, 2 terase, 2 francuska balkona. Zgrada sa liftom. Kompletna infrastruktura, stan za svaku preporuku. Stan je uknjižen na 26m2, čeka se rešenje iz Katastra nepokretnosti koje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 250.000 €, 123,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moguc dogovor oko cene..Stan se nalazi na najboljoj poziciji na Banovom brdu Prostrani hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dva mokra čvora i ostavu. Ispred je parking, pored zgrade javna garaža, u blizini sva potrebna infrastruktura....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dupleks.Funkcioniše kao dva trosobna stana. -Prvi nivo - 70m2 Dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom,dve spavaće sobe,wc, kupatilo i terasa. -Drugi nivo 53m2 Pedsoblje, kuhinja sa trpezarijom,tri spavaće sobe i kupatilo. Pvc stolarija sa roletnama,parket,sve održavano. Može da....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen dupleks na odličnoj lokaciji Banovog Brda. Funkcioniše kao dve stambene jedinice, po strukturi trosobnih stanova. Prvi nivo čine: predsoblje, dva mokra čvora, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe i terasa. Drugi nivo čine: Predsoblje, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250.000 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se veoma lep duplex u blizini kasarne i Jodnje banje. Stan se sastoji iz dva nivoa i veći deo stana (100m2) se nalazi na prvom nivou: veliki dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, velika terasa i kupatilo. Na gornjem nivou ima oko 40m2, odnosno veliku sobu, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 250.000 €, 143,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelepu prizemnu kuću u samom centru Rume, u Glavnoj ulici, na placu od 6ari. Uknjižena stambena površina 143m2. Kuća ima veliki dnevni boravak, spavaću sobu, dve manje sobe, kuhinju, kupatilo i hodnik. Kompletno je renovirana pre tri godine. Urađen je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 78048, V/, lift, terasa, uknjižen, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep i uređen stan velike površine, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće i sobe za garderobu, kao i kupatila i velike terase sa prelepim pogledom na grad Na podu je parket, stolarija je pvc, renoviran i uredno održavan stan. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 250.000 €, 117,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici, na početku Tatarskog brda, u blizini marketa, gradskog prevoza na nekoliko min. vožnje od centra grada. Ovaj lux tripleks, nalazi se u urbanoj vili i zauzima tri nivoa, dvostrano je orijentisan, ima dve terase i dva kupatila. Na prvom nivou se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 116,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ponuda koju Vam predstavljamo je jedinstvena i ne nalazi se često na tržištu i zato ako spadate u grupu kupaca koji traže porodičan stan, u strogom centru grada, kompletno opremljen, koji će ispuniti sve Vaše kriterijume idealnog doma, ovo je prilika koju ne smete propustiti. Prodaje....