• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs do 130 m2 što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 što skuplji" pronađeno 51 592 nekretnina - prosečna cena 2.262 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 504.320 €, 134,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Za sve dodatne informacije pozovite nas. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 503.000 €, 131,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na TOP lokaciji, u neposrednoj blizini centra i pešačke zone, Stražilovska ulica, površine 131m2. Poseduje tri spavaće sobe, prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, dva kupatila, toalet, ostavu, dve terase. Stan se prodaje sa nameštajem. U cenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 502.564 €, 127,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Crvenom krstu nadomak svih važnih gradskih tačaka nastaje zgrada sa karakterom, spoj modernog dizajna i vrhunskih materijala namenjena onima koji žele više od proseka. Svaki stan nudi maksimalnu funkcionalnost i osećaj privatnosti uz detalje koji prave razliku: cg sa kalorimetrima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 500.000 €, 114,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo lokal P=114m2 u samom centru grada, pogodan za sve delatnosti.Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446,065/9513 377.Libo agencija upisana u registar posrednika pod brojem 495. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 500.000 €, 103,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Pozicioniran na najekskluzivnijoj lokaciji, u srcu starog Beograda, u neposrednoj blizini Terazija, Hotela Moskve, Knez Mihailove ulice, pozorišta, muzeja, u pešačkoj zoni, nalazi se ovaj atraktivan troiposoban salonac. Smešten je u zgradi, koja je pod zaštitom Zavoda za zaštitu spomenika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 500.000 €, 103,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetan salonski stan na prestižnoj lokaciji u pešačkoj zoni, u samom centru grada, u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja, restorana, kafića kao i kulturnih i javnih institucija. Stan se nalazi na četvrtom spratu predratne zgrade, sa visokim plafonima, velikim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 500.000 €, 100,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se vila Petrovaradinu na 3min kolima od centra Novog Sada na mesecnom nivou ili na duzi vremenski period od par meseci ili godina.Kuca poseduje 3.odvojene spavace sobe,3.kupatila, 2.kuhinje i apartman u gornjem delu od 50m2 ima 7 parking mesta u dvorištu zgradeIzdaje se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 500.000 €, 143,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru - 122m² Prodaje se luksuzan četvorosoban stan od 122m² na drugom spratu vrhunske novogradnje na Vračaru, sa planiranom useljivošću u martu 2025. godine. Ovaj stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 499.250 €, 131,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno atraktivan troiposoban salonski stan u samom centru Novog Sada. Ova nekretnina odiše šarmom starogradnje, sa visokim plafonima od čak 3 metra, dvostrano orijentisan, svetao i prozračan. Stan poseduje prostranu terasu sa koje se pruža prelep , otvoren pogled, pravo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 499.250 €, 131,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno retko u ponudi. Komplet adaptitan salonac u preivnoj zgradi, nadomak muzeja I Dunavskog parka+++ Agencijska oznaka stana 1064128, Novi Sad, Centar, 131 m2, troioposoban, prvi sprat. Izvrstan raspored prostorija, Visina plafona 320 cm, salonac kaotakav. Kompletno adaptiran,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 499.240 €, 131,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD, RETKO U PONUDI! Uknjižen, komforan troiposoban salonski stan u centru grada ( blizina Dunavskog parka ). Prvi sprat, terasa, ostava, parking mesto u dvorištu zgrade. Agencijska oznaka 1003461. Kontakt - Aleksandar, tel. 063/777-6233, 021/382-68-30, Kalidas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.888 €, 101,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Plaćanje na rate do završetka izgradnje! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Jedno garažno mesto je obavezno/CENA GARAŽE JE 50 000 evra TAKOĐE PORED STANOVA SA DVE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 498.500 €, 126,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju petosobnom stana 126m u izgradnji, Penthaus se nalazi na V spratu modernog stambeno-poslovnog kompleksa u Novom Sadu, nadomak Dunava, na jednoj od najpopularnijih lokacija u gradu Liman V. Najmoderniji način i stil gradnje, sa praking mestima i garažama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 496.548 €, 139,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 522 Prodaja stanova u ekskluzivnom kompleksu “New Minel” BEZ agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana • Recepcija i sigurnost: Recepcija sa ljubaznim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 495.000 €, 131,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan salonac na jednoj od najtraženijih lokacija - Krunskom vencu. Stan je veličine 130m2 mereno, a uknjižen je na 111m2. Nalazi se na trećem spratu od četiri u zgradi od samo četiri stana. Na samom ulazu u stan je prostran hodnik sa ugradnim ormarima i prostire se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 495.000 €, 101,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan trosoban stan na svega minut hoda od Hrama Svetog Save u tek izgrađenom stambenom objektu renomirane građevinske firme. Stan se nalazi na poziciji trećeg sprata i ulično je orijentisan. Sastoji se od širokog ulaznog hodnika, kuhinje otvorenog plana sa ostrvom koja....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U novoj luksuznoj zgradi kod Hrama, na trećem spratu, moderan i prostran , izuzetno funkcionalan i estetski atraktivan stan površine 101m2. Prostorije: hodnik, open space concept (dnevno trpezarijski deo) sa izlazom na prostranu terasu idealnu za opuštanje, kuhinja opremljena svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 494.999 €, 109,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 AKCIJSKA CENA: 495.000 EUR – DO KRAJA JUNA 2025! 💶 Cena po m²: samo 4.540 – FIXNO! 🏢 ODMAH USELJIV LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN Sa prelepim pogledom na park i reku Savu ________________________________________ ✨ OSNOVNE INFORMACIJE: • Lokacija: Beograd....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 494.400 €, 131,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran četvorosoban salonac, smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade, sa terasom koja direktno gleda na Dunavski park – idealno za one koji traže udoban život u centru grada ili žele sigurnu poslovnu investiciju. Stan ima ukupnu površinu od 131m2 i odlikuje se visokim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 494.400 €, 113,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća na Klisi.Odlična lokacija. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 494.400 €, 106,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična spratna kuća. Odlično održavana, bez ulaganja. Ima 2 predivne terase za svaku pohvalu. Dole je kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i izlaz na predivnu veliku terasu koja gleda na dvorište. Na prvom spratu su 2 spavaće sobe, kupatilo, velika terasa. Na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 494.400 €, 100,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnoj lokaciji U blizini OŠ, Medicinske škole, radnji, autobuske stanice, a uvučena od buke Kuća poseduje dve spavaće sobe + dnevni boravak, kuhinju odvojenu + trpezariju i kupatilo. Kuća je uvučena tako da ima prednji i zadnji deo placa, ima i ostavu iza kuće i pravi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 494.400 €, 90,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prelepa, kvalitetna spratna kuća u lepom kraju Klise. Kuća je građena od kvalitetnih materijala, pločice, stolarija kvalitetni, drvenarija dobra. Celom bazom kuće nalazi se tavan i podrum sa dosta nus prostorija. Kuća takođe poseduje i garazu do koje može da se dođe i sa spoljne strane....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 494.400 €, 140,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetnu priliku, lokal u poznatoj ulici u srcu grada. Lokal je uknjižen 1/1, bez tereta. Trenutno u zakupu razrađen kafić, može da se nastavi saradnja sa njima kao zakupcima. Specifična nekretnina, interesantna za ovakav ili neki drugi biznis. Slobodno pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 494.400 €, 140,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulicni lokal - strogi centar - mogucnost dogradnje tri stana - pesacka zona . Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 493.000 €, 106,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodnična kuća na Lepoj lokaciji, Bez većih ulaganja, Salajka, 106m2 +++ Agencijska oznaka stana 3045014, Salajka, 106m2. Oglašavamo prodaju dvojne kuće na dobroj lokaciji. U prizemlju se nalazi kuhinja sa trpzarijom sa izlazom na terasu koja glada na dvorište, spavać sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 491.000 €, 127,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode Stepe, Voždovac. ???? Lokacija: Vojvode Stepe, Voždovac ???? Površina: 127 m² ???? Struktura: 4-soban stan (veliki dnevni boravak + 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 490.000 €, 114,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prestižnoj i jednoj od najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Arene, nalazi se ovaj komforan četvorosoban stan. Svi sadržaji neophodni za svakodnevni život nalaze se oko zgrade sa urednim i očuvanim ulazom koja je okružena zelenilom i sa dosta parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 490.000 €, 135,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo veliki trosoban stan od 135m2 na povučenom spratu stambeno-poslovne zgrade u neposrednoj blizini Slavije, sa mogućnošću proširenja za još 50m2 u tavanskom delu. Stan je jednostrano orijentisan prema zapadu i sastoji se od prostranog ulaza, dva kupatila, dve velike spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 488.888 €, 103,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 486.270 €, 121,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izvanredan kvalitet gradnje i opreme. Privlačna lokacija, cena sa uračunatim PDV-om. Postoji opcija kupovine parking mesta ili garažnog prostora. Za više detalja ili organizaciju posete, slobodno nas kontaktirajte. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Atraktivna lokacija, cena sa PDV-om. Mogućnost kupovine parking ili garažnog mesta. Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 485.000 €, 118,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ultra lux stan u zgradi iz 2022 sa obezbeđenjem FTO, privatnom garažom, sa otvorenim pogledom ka zelenilu. Stan je svetao, dvostrano orijentisan, a dolazi se sa 3 lifta. Sve je do detalja osmišljeno , pa je i način odlaganja kućnog otpada u skladu sa najsavremenijom tehnologijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 485.000 €, 101,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110623, III/IV, klima, lift, terasa(2), uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, ostava, stambena zgrada. **HRAM, 3.0, LUX NOVOGRADNJA, 101m2**Izuzetan nov 3.0 stan sa dve terase, uknjižen na 101m2, na trećem spratu luksuznog novoizgrađenog objekta, nadomak Hrama Svetog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 484.800 €, 101,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101032, III/, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičan stan u nedavno useljenoj novogradnji vrhunskog kvaliteta, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 484.700 €, 134,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep cetvorosobni salonac na prvo spratu zgrade cija terasa sama izlazi i gleda na dunsvski park.Stan poseduje veliku dnevnu sobu iz koje se izlazi na terasu,tri spavace sobe,velika ostava,veliko predvorje koje moze iskoristiti za dosta stvari,kuhinja i jos jedna ostava....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 484.100 €, 137,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu porodičnu kuću u Futogu. Razrađen biznis kao jedna od dodatnih mogućnosti prihoda. Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 484.100 €, 75,00 m2 cca 6460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam ovu neverovatnu vikendicu sa pogledom koji uzima dah! .

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 484.100 €, 75,00 m2 cca 6460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu ekskluzivnu vikendicu na parceli od 5409m2, smeštenu na idealnoj lokaciji, u srcu Vrdnika. Ova nekretnina nudi neodoljiv spoj poslovnog potencijala, prirodnog mira i romantične atmosfere. Vikendica se nalazi na idealno pozicioniranom terenu sa panoramskim pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 484.000 €, 116,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan četvoroiposoban stan u izgradnji na jednoj on najprestižnijih gradskih lokacija na uglu Radničke i Stražilovske ulice jednog od najprestižnijih investitora.Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od hodnika,master kupatila,master sobe(20,07 m2)toaleta,degazmana,2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 483.000 €, 97,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116202, XI/XVI, klima, lift, terasa, u izgradnji, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 481.600 €, 130,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Top lokacija, extra kvalitet, strukturno fenomenalan. Pouzdan i nadaleko poznat investitor. Cena sa pdv-om, stan je dvorišno orijentisan. Blizina Doma Zdravlja, Limanske pijace, Promenade kao i Fakulteta. https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stan/novi_sad-grbavica/493853....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 558)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>