• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 što skuplji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • oglasi.rs do 130 m2 što skuplji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 što skuplji" pronađeno 51 592 nekretnina - prosečna cena 2.262 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • namešten
    • parking
    • 1.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 425.700 €, 129,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Neimar , blizina Hrama Sv Save , 129m2 , smart - house , 1/ 3 , lift - direktan ulaz u stan , eg / toplotne pumpe - voda , Alu dtvo stolarija ,vrhunski Hrastov parket 1. klase , Hans -Grohe , Villeroy - Bosch , Geberit sanitarije , Italijanska keramika , dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 425.500 €, 123,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo salonski četvorosoban stan od 123m2 u Zemunu, Donjem gradu, na uglu Avijatičarskog trga i Karadjordjeve ulice. Stan se nalazi na prvom spratu uredne salonske zgrade, dvostrano orijentisan ( prema ulici i delom prema dvorištu). Sastoji se od ulaza, tri velike spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 425.000 €, 128,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji, u delu između Krunske i Njegoševe. Na dva nivoa, donji nivo ima dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i prelepu terasu, bez ulaganja. Gornji nivo je sve izjedna sa mogućnošću da se adaptira po želji. Visina u najvišoj tački gornjeg dela....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 425.000 €, 107,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvostrano orijentisan, četvorosoban stan, jedinstven na tržištu nekretnina. Verovatno vam ova rečenica zvuči kao kliše, ali verujte da je istina.. Ako zelite da svoju prvu kafu pijete na terasi čuvenog hotela Moskva, a da pri tom prošetate 5 min od svog stana, ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 425.000 €, 103,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan stan nadomak Hrama Svetog Save i Karađorđevog parka. Nalazi se u Nebojšinoj ulici, trosoban je, 103 m2 na 2.spratu/6 u zgradi sa liftom. Stan je kompletno renoviran, sa velikom terasom koja gled na Karađorđev parl. Stan je odlična investicija, mikrolokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 425.000 €, 83,00 m2 cca 5120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom naselju na Novom Beogradu, West 65, koji je izvanredan primer spoja savremene umetnosti i arhitekture, nalazi se ovaj trosoban stan. Impresivna izgradnja je učinila da ovaj deo grada postane simbol uspešnosti i kreativnosti. U West-u 65 se, osim modernih, po najsavremenijoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 425.000 €, 72,00 m2 cca 5900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94809, XII/XVI, klima, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum. Prelep i potpuno namešten, Dvostrano orijentisan, svetao stan sa pogledom na reku i na grad. Trenutno u zakupu, te se moze nastaviti zakup sa sadasnjim stanarima. U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 424.000 €, 106,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux 4,0 stan u izgradnji sa garaznim mestom na prvom spratu na mirnoj lokaciji kod Specijalnog suda. Prostorije: ulazni hodnik, gostinjski toalet, dnevna soba sa kuhinjsko- trpezarijskim delom i izlazom na terasu (5,5m2), ostava, spavaća soba sa zasebnim kupatilom 4-5m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 422.500 €, 102,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan ulični lokal u centru Novog Sada, na minut od Bulevara Oslobođenja i Spensa, a sa druge strane Sinagoge, pešačke zone i glavne Pošte tj. u samom središtu najvažnijih objekata u samom centru grada. Dosta prometan pešački deo grada. Lokal je bez bilo kakvog ulaganja, kompletno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan ulični lokal u centru Novog Sada, u ulici koja povezuje Bulevar oslobođenja i Spens, a sa druge strane Sinagogu, pešačke zone i glavnu Poštu tj. u središtu najvažnijih objekata u starom jezgru grada. Dosta prometan pešački deo grada. Lokal je bez bilo kakvog ulaganja, kompletno....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 422.300 €, 130,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Savršena kuća na Popovici bez ulaganja. Poseduje video nadzor, ozidan roštilj, prelep plac sa zasađenim voćem, plato za bazen Kuća za uživanje. U prirodi ima više kvadrata! Grejanje kombinovano: podno, radijatori i opcija na drvo-peć. Fantastičan pogleda na grad, Dunav i tvrđvu.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 422.300 €, 130,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršena kuća na Popovici bez ulaganja. Poseduje video nadzor, ozidan roštilj, prelep plac sa zasađenim voćem, plato za bazen Kuća za uživanje! Grejanje kombinovano: podno, radijatori i opcija na drvo-peć. Fantastičan pogleda na grad, Dunav i tvrđvu. Skroz dobra priča, za više....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 422.300 €, 127,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična višespratna kuća u mirnom delu Klise - Klisanski breg. Mogućnost odvajanja za četiri stambene jedinice. Kuća se nalazi na svega 5 minuta laganog hoda od Sentadrejskog puta i klisanske crkve. Izuzetno dobro i kvalitetno građeno. Kolima vrlo brzo može da se stigne do Bul. Evrope....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 422.300 €, 132,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću na jednoj od najtraženijih lokacija. Kuća je u blizini Bulevara Evrope, gde se nalazi sav sadržaj neophodan za život. Sama kuća je građena od cigle, čvrsta gradnja. Sama ulica je mirna i nije prometna. Na parceli se nalazi kuća do ulice koja se sastoji od velikog....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 422.300 €, 101,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća u Sremskoj Kamenici, sa predivnim placem za prave uzivaoce mira i zelenila. Za više informacija i sam obilazak, kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 422.300 €, 101,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća na Čardaku. Spratna kuća, čvrste gradnje. Sastoji se od Dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta. Za više informacije kontaktirajte nas! ŠIFRA: 550043 N22 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 422.300 €, 101,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa ravnim placem od 795m2. Čvrsta gradnja. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, wc, dve spavaće sobe, kupatilo. Za više informacija, pozovite 021/221-5500 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 422.300 €, 101,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Sremskoj Kamenici, smeštena na ravnom, prostranom placu okruženom brojnim stablima koja pružaju prirodan hlad i prijatnu atmosferu tokom cele godine. Idealna je za porodice koje žele mir i blizinu prirode, a istovremeno dobru povezanost s gradom. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 422.300 €, 89,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odlična spratna kuća na Salajci. Lokacijski na odličnoj poziciji, u blizini tržnog centra BIG, okolo prodavnice, autobuske stanice i svi neophodni sadržaji za život. Može biti dobra opcija za investitore. Nalazi se na placu od 456m2. U dvorištu postoji još jedna kuća na sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 420.000 €, 127,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban salonski stan od 127m2, sa dva ulaza, IV sprat od VI, lift, Svetozara Markovića kod Krunske, uknjizen,Cena 420.000E.. Kontakt 063 277 871 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 420.000 €, 116,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dupleks stan na 5. spratu (od ukupno 6), u odličnoj zgradi u Mileševskoj ulici. Stan je po strukturi četvorosoban, ali trenutno funkcioniše kao trosoban. Gornji nivo čine dve spavaće sobe i dva kupatila, dok se na donjem nivou nalaze prostrana dnevna soba, kuhinja sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 420.000 €, 115,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo prelep, odmah useljiv stan- dupleks, bez ulaganja, po premeru 115m2 (uknjiženih 96m2) Stan se nalazi u lepo održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom, na petom spratu, 3.0 po strukturi. Klima, internet, ktv, video nadzor Prostorije: I NIVO: Veoma prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 420.000 €, 111,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrani salonac u Resavskoj ulici, opština Vračar Ovaj stan od 111 m² (uknjižen je na 96m2)nalazi se u izvornom stanju, što predstavlja savršenu priliku za one koji žele da obnove svoj dom prema svojim željama Stan se nalazi na sedmom spratu manje zgrade od osam spratova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 420.000 €, 100,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122237, 3.36a, prizemna, uknjižen. Retka prilika na Adamovićevom naselju – trosobna prizemna kuća sa dvorištem ✨ Na prodaju održavana prizemna porodična kuća sa lepim dvorištem, smeštena u mirnom delu Adamovićevog naselja. Kuća je odmah useljiva i sastoji se od dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 420.000 €, 95,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

----- Bez Provizije----- Extra Lux stan u blizini zvezdinog stadiona u mirnom delu grada u ulici koja nije prometna, a na par kilometara od autokomande i veze sa svim delovima grada kao i autoputem. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se marketi, skole, autobuska stajališta, sportski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 420.000 €, 140,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 418.930 €, 128,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! n22 Šifra: 526480 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 418.930 €, 123,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 415.300 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda u gradu. Retko u ponudi-KEJ. Fenomenalan komforan komplet renoviran četvorosoban stan. Odlična oprema stana; sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija sa el.podizačima roletni, hrastov parket, keramika uvozna, rasveta u stanu, video nadzor. Rasored stana lep. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 415.300 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1063503, Novi Sad, Centar, 112 m2, četvorosoban, prvi sprat ( od tri). Salonski četvorosoban stan, nadasve komforan i svetao. Plafoni 320 cm. Adapatacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 415.300 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan četvoroiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtaženijih lokacija za stanovanje. Nadomak šetališta keja, osnovne škole, a u neposrednoj blizini Dunavskog parka, Izvršnog veća. Ovaj lep i svetao stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 415.000 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stanova u starijoj, kvalitetnoj zgradi, smeštenoj u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u gradu – svega nekoliko minuta hoda od Dunava i samog centra, a ipak u mirnoj i tihoj ulici, idealnoj za život ili poslovne delatnosti. Stanovi su kompletno renovirani – uključujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan od 135m² sa tri spavaće sobe i dva kupatila, kompletno namešten i opremljen. Moderan nameštaje i tehnika. Stan odlikuju kvalitetni materijali, moderan enterijer i fantastičan panoramski pogled. Dodatne pogodnosti: • Privatna krovna terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 415.000 €, 81,00 m2 cca 5120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u salonskoj zgradi iz 1937. godine. Renoviran, opremljena kuhinja. Sve prostorije imaju priordnu ventialciju. Jugozapadno orjentisan, odmah useljiv. PROSTORIJE: predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet. (agencijska provizija 2%)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 414.000 €, 90,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🟦 Luksuzan stan na 7. spratu – Beograd na vodi 🔹 Lokacija: Beograd na vodi 🔹 Spratnost: 7/24 🔹 Lift: Da 🔹 Pogled: Savršen pogled na 🔹 Cena: [414.000 EUR.] ✅ Novogradnja ✅ Savremeni enterijer ✅ Blizina tržnog centra, restorana i kafića ✅ Odlična povezanost sa javnim prevozom....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 413.750 €, 118,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan salaš na potezu pri izlazu iz Temerina. Na parceli od 30882 kvadratnih metara nalazi se hala od 500 m2 za tovljenje pilića, jedna pomoćna prostorija od 118m2 u sirovom stanju i prizemna kuća od 228m2 za ulaganje koja je podeljena na tri dela. Ceo plac je izdat u arendu i zasadjeno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 412.000 €, 130,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Prelepa kuća na fantastičnoj lokaciji. Miran deo naselja idealan za porodični život. U blizini je škole, parka, doma zdravlja. Renovirana i lepo sređena kuća, sve instalacije su rađene iznova. Vredi pogledati!!! https://www.trg-nekretnine.rs/property/399400 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 412.000 €, 130,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra grada, u mirnoj i prijatnoj ulici, nalazi se kuća koja spaja komfor, moderan dizajn i izuzetnu lokaciju. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj gradske udobnosti i privatnosti. Ukupne površine 130 m², kuća je kompletno renovirana i uređena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 412.000 €, 122,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Retko u ponudi, odličan četvorosoban stan na jednoj etaži. Stan bez ulaganja. Prodaje se kompletno namešten. Dvostrano orijentisan. Mogućnost kupovine garaže u dvorištu zgrade. 021/221-5500 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 412.000 €, 122,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-spens/544236 Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 412.000 €, 120,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji, na Bulevaru patrijarha Pavla, nalazi se dvojna kuća sa dva stana sa zasebnim ulazima. Poseduje lepo dvorište sa prostorom za odmor, kao i dve radionice. Stanovi trenutno funkcionisu kao odvojene stambene jedinice ali se mogu spojiti i u jednu celinu. Za vise informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 412.000 €, 132,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, uknjižen luksuzno opremljen petosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, četiri....