• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 prizemlje - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 prizemlje - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 prizemlje

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 prizemlje" pronađeno 4 153 nekretnina - prosečna cena 2.001 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.500 €, 102,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju uskoro useljivog, komfornog četvorosobnog stana koji se nalazi u modernoj zgradi renomiranog investitora na veoma poželjnoj lokaciji, nedaleko od Bulevara Patrijarha Pavla, Evrope i Cara Lazara. Ovaj stan je dvorišne orijentacije i nalazi se na visokom prizemlju......

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 317.830 €, 102,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan četvorosoban stan u izgradnji u urbanoj vili na Novom Naselju. Stanu pripada parking mesto u dvorištu zgrade,kao i terasa od preko deset kvadrata. Planirano vreme završetka izgradnje je septembar 2024. godine. Stan se nalazi na visokom prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 66.300 €, 102,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Bačkoj Palanci u blizini crkve, u ulici Kralja Petra. Lokal je dobijen spajanjem dva lokala te ima dve klime, dva sanitarna čvora, dva brojila, dva parking mesta. Nije pogodan za ugostiteljske delatnosti. Potreban depozit, useljiv odmah. Prizemlje, Nenamešten,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i čistom okruženju, smestila se ova prelepa nova kuća u Kaću koja vam nudi sav komfor i prostor za udoban život. Ova prostrana kuća ne zahteva nikakva dodatna ulaganja, što je idealno za one koji žele da odmah započnu svoje novo životno poglavlje. Kuća je smeštena na prostranom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 350.720 €, 102,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 422.500 €, 102,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan ulični lokal u centru Novog Sada, u ulici koja povezuje Bulevar oslobođenja i Spens, a sa druge strane Sinagogu, pešačke zone i glavnu Poštu tj. u središtu najvažnijih objekata u starom jezgru grada. Dosta prometan pešački deo grada. Lokal je bez bilo kakvog ulaganja, kompletno....

 
 
 
  Kuća, KAC, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća, novogradnja, bez ulaganja. U prizemlju ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo. Na spratu su četiri spavaće sobe i kupatilo. Garaža u prednjem ulazu u dvorište. 021/425-112 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 123,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju spratne kuće 123m u Sremskoj Kamenici na potezu Bocke. Kuća se nalazi na glavnom putu na Bockama. Kuća ima dva fizički odvojena stana.U prizemlju kuće nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. Na sprat se ide spoljnim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 210.000 €, 123,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u zoni porodične gradnje, nalazi se ova vertikala kao većinsko vlasništvo kuće (17/24 idealnih delova), građene 60-tih godina. Fizički je odvojena zasebnim ulazom i stepeništem, kao i zasebnim velikim dvorištem (odvojenim poravnanjem - pravno). Vertikala ima....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan neuseljavan četvorosoban stan u urbanoj vili na Novom Naselju. Stan se nalazi na visokom prizemlju visine preko 2,20 metara tako da porodica može da uživa u potpunom miru. Stan je dvorišno orjentisan. Stan je opremljen najkvalitetnijom opremom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 257.500 €, 102,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA STANA JE 1042055. Adamovicevo naselje. Odlicna salonska nekretnina u jednom od najlepsih delova grada. Trosoban stan, 102m2. izvorno stanje nekretnine. Nalazi se u prizemlju objekta.Poseduje deo dvorišta . Vila je sa dva stana .Ozidana je pre drugog svedskog rata....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno prostranu kuću u Titelu. Odlično je pozicionirana i nazali se u samom centru. Površine je 102m2 i po strukturi je spratna. Prostire se na lepo uređenom placu od 6,85 ari. Kuća je novije gradnje sa kvalitetnim materijalima. Grejanje je centralno,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 303.520 €, 101,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 291.980 €, 101,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 232.300 €, 101,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Oslobođenja, Novi Sad - lokal površine 101m2 - na jednoj od najprometnijih lokacija u gradu - idealno za više delatnosti - izlazi na 2 strane Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz ili 066 82 92 300 , Novi Sad, Bulevar Evrope 44,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.070 €, 101,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 75.000 €, 101,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju deo kuće sa pripadajućim placem od 2.5 ara. Kuća se nalazi u naselju Komren, odlična lokakcija, u blizini su Elektronski i Mašinski fakultet, Aerodrom, Mega Maxi, autobuska stajališta ( 10-ak minuta do centra grada). Stan je po strukturi troiposoban, površine 101 m2. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 360.500 €, 101,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na Klisi u blizini sportskog centra Slana Bara. Kuća je useljena 2002 godine i građena je kvalitetnim materijalima i opremom. Kuća u prizemlju poseduje ogroman dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, vešeraj, radnu sobu, špajz, odvojen....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 262.650 €, 101,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODMAH USELJIVA, ODLIČNA KUĆA NA TELEPU. ODLIČNA LOKACIJA. NAMEŠTENA, HITNA PRODAJA! +++ Agencijska oznaka nekretnine 3044831, Novi Sad, Telep. Prodaje se kuća , površine 101m2, na mirnom mestu u blizini vrtića i osnovne škole. Uvučena kuća sa malim dvorištem koji je maksimalno iskorisćeno,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 412.000 €, 101,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica, Čardak. Prodaje se kuća korisne površine 101 m2, trosobna sa uknjiženim pomoćnim objektom od 19m2. U prizemlju dnevna soba, trpezarija, kuhinja, toalet. Na spratu dve spavaće sobe i veliko kupatilo. Prelepo okruženje, vrhunska lokacija, plac 8 ari prepun zelenila.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 422.300 €, 101,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Sremskoj Kamenici, smeštena na ravnom, prostranom placu okruženom brojnim stablima koja pružaju prirodan hlad i prijatnu atmosferu tokom cele godine. Idealna je za porodice koje žele mir i blizinu prirode, a istovremeno dobru povezanost s gradom. U prizemlju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo ulični lokal u Temerinskoj ulici,ima suteren,prizemlje i galeriju, može za više delatnosti,kancelarije,trgovina,ordinacije . . . Temerinska, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 900 €, 100,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na prvom spratu, uknjižene površine 100m2 sa grejanjem na struju ili može biti etažno sa kotlom, zavisno od želje zakupca. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, četiri kancelarije/sobe, kuhinje i toaleta. Svaka kancelarija poseduje klima uređaj. Moguće korišćenje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 618.000 €, 100,00 m2 cca 6180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Kvalitetno građena kuća na Popovici, na mirnoj lokaciji, sa pogledom na grad. Kuća je u tri etaže i svaka etaža može da funkcioniše odvojeno. U prizemlju je velika garaža.Zidano je kamenom i fasadnom ciglom sa izolacijom. Sem estetskih radova kuća ne zahteva ulaganja. Plac je lep,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 66.950 €, 100,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu vikendicu na obali Dunava kod Čelareva u vikend zoni. Ukoliko ste u potrazi za vikendicom koja je na obali reke ovo je prava prilika za Vas. Vikendica poseduje dnevnu sobu, kuhinju i kupatilo na prizemlju, na spratu su dve sobe, kupatilo i balkon. Spolja....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Brzeću na 100 metara od gondole, odlična investicija za one koji žele da nađu mir u prirodnom okruženju a blizu skijališta. Kuća je površine oko 100 m2, u funkciji dva apartmana, u sastavu kuće je i garaža od 20m2. U prizemlju kuće nalazi se jedna velika soba, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 74.000 €, 100,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu kuću u mirnom delu Titela, nadomak reke Tise. Kuća je spratna i površine 100m2, prostire se na 3,65 ari placa. U prizemlju kuće se nalazi prostrana garaža. Lokacija ove kuće savršeno kombinuje prednosti prirodnog okruženja, sa blizinom reke Tise....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 184.000 €, 100,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje. U neposrednoj blizini su vrtić, škola, ambulanta, pošta. Građena je od ytonga (25 cm) sa stiroporom 5 cm, čime....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 226.600 €, 100,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Banoštoru-potez prema Suseku, izdaje se kao stan na dan +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045443 , Banoštor-potez prema Suseku udaljena 1 km od Dunava . Oglašavamo prodaju imanja u mirnom delu Fruške Gore. Šumsko zelenilo ušuškalo je kuću na imanju od 51 ar pa samim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uređen poslovni prostor, obezbeđen. Cena: 500 EUR/mesečno Mob- 064 1182264 Arona Zagorice 31, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 400 €, 100,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal površine100m2 koji je iz dve celine /dva lokala od 30m2 i 70m2/ u prizemlju porodične kuće sa etažnim /parnim/ grejanjem. Sastoji se od ulaznog dela ispred kog se nalazi natkriven prostor, dve veće prostorije i dva mokra čvora. Ima klimu. Izdaje se neopremljen. Lepo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo 4,0 soban stan u novogradnji. Nalazi se u prizemlju zgrade ali je kao kuća sa sopstvenom baštom od 50 m2 i zasebnim ulazom, kapijom, alarmom i video nadzorom. Tri spavaće sobe, veliki Walk in garderober, velika vešernica sa mašinama za pranje i sušenje veša i dosta plakara.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Ugrinovcima - Grmovac. Građenja je od bloka, i sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. Prizemlje- prostrani hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Kompletno sređeno prizemlje ( podovi od laminata, unutrašnja i spoljašnja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 100,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam spratnu kuću, smeštenu u mirnom i atraktivnom delu grada, na Klisi. Ova nekretnina ima sve što vam je potrebno za udoban i kvalitetan život, uz blizinu vrtića, škole i marketa, čineći je idealnim izborom za porodični život. Raspored prostorija u kući je pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.400 €, 100,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063921, Novi Sad, Telep, 100m2, četvorosoban, drugi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Veternička rampa. Nenamešten ulični lokal u prizemlju porodične kuće. Ovaj lokal predstavlja jednu veliku prostoriju otvorenog tipa sa sanitarnim čvorom. Dva ulaza. centralno grejanje na gas. Ugovor o zakupu se sklapa sa fizičkim licem. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan u kući, u blizini Niške pivare i restorana Vazdušna banja, površine 87 plus 13m2. Stan se nalazi u prizemlju kuće i sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, komforne trpezarije sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaćeg degažmana koji čine dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 386.250 €, 100,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Predivna vikendica na Popovici! U izdvojenoj slepoj ulici sa glavnog puta, ova vikendica predstavlja jedan pravi mali raj za ljubitelje prirode i sve one koji tragaju za mirnim, tihim mestom za odmor. U pitanju je jedna spratna trosobna kuća starije, ali kvalitetne i stilski prijemčive....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor koji se nalazi na veoma prometnoj lokaciji u blizini Narodnog pozorišta. Površine je 100m2, nalazi se u prizemlju. Prostor je zbog svoje strukture i lokacije pogodan za različite namene: cvećare, prodavnice, knjižare i slično. Za više informacija o ovoj....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 16.000 €, 100,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na selu (vikendica), oko 8km od Leskovca, pored magistralnog puta Leskovac-Niš, u mestu Priboj. Ukupna površina placa je 387m2, a objekat ima u osnovi oko 100m2. Sastoji se od podruma (15m2), prizemlja i potkrovlja. Prizemni deo kuće je sledeće strukture: hodnik, dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuca sa radionicom u blizini glavnog puta Novi Sad Veternik.Na spratu se nalazi kompletno namešten moderno opremljen dvoiposoban stan sa dve terase U prizemlju je radionica poslovni prostor.Moze da se iznajmi zasebno.Cena zakupnine stana 300 eura ,radionice 200 eura Niski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 510)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>