• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 prizemlje useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 prizemlje useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 prizemlje useljiv

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 prizemlje useljiv" pronađeno 399 nekretnina - prosečna cena 1.542 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 144.000 €, 120,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo poslovni prostor od 120m2 sa velikim izlogom kod Master centra Sajam. Lokal je odmah useljiv. Ulično je orijentisan i primetan. Ima dva nivoa. U donjem nivou je jedna velika prostorija, sanitarni čvor i magacin. Stepenicama se penje na gornju etažu gde su dve velike prostorije....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODMAH USELJIV LOKAL ODLICAN ZA KAFIC,ILI SLICNU DELATNOST. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 100% 069780578 CIRPANOVA, Visoko prizemlje, Namešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 206.000 €, 116,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara. Višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I. Ovaj lokal je kompletno renoviran i čine ga dve etaže - prizemlje veličine 58m2 i suteren veličine 58m2. Prizemlje predstavlja radni prostor i toalet, visoki plafon 3m i izlog. Suteren čini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 prizemlje useljiv'
110.000 €
88.000 €
800 €
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 116.000 €, 116,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, Centar, 64.200 €, 107,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Centru grada. Nalazi se na svega 100 metara od Gradske kuće, a 50 metara od Pozorišta i nove fontane. Lokal je prizeman, ukupne površine 60 m2 i ima veliki izlog, grejanje je podno, podovi su obloženi kvalitetnom keramikom. Useljiv odmah. Braće Radić,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 500 €, 105,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo u Futogu na glavnom Magistralnom putu Magacin od 105 m2 na TOP LOKACIJIUnutrašnja visina iznosi 3,20 metra ima Toalet, struju i voduPOGODNO JE ZA MAGACINZakupnina iznosi 500 epotreban je DEPOZIT u visini dve kirije.ODMAH JE USELJIV.Usluga Agencije iznosi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 66.300 €, 102,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Bačkoj Palanci u blizini crkve, u ulici Kralja Petra. Lokal je dobijen spajanjem dva lokala te ima dve klime, dva sanitarna čvora, dva brojila, dva parking mesta. Nije pogodan za ugostiteljske delatnosti. Potreban depozit, useljiv odmah. Prizemlje, Nenamešten,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 422.500 €, 102,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan ulični lokal u centru Novog Sada, u ulici koja povezuje Bulevar oslobođenja i Spens, a sa druge strane Sinagogu, pešačke zone i glavnu Poštu tj. u središtu najvažnijih objekata u starom jezgru grada. Dosta prometan pešački deo grada. Lokal je bez bilo kakvog ulaganja, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo 4,0 soban stan u novogradnji. Nalazi se u prizemlju zgrade ali je kao kuća sa sopstvenom baštom od 50 m2 i zasebnim ulazom, kapijom, alarmom i video nadzorom. Tri spavaće sobe, veliki Walk in garderober, velika vešernica sa mašinama za pranje i sušenje veša i dosta plakara.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Veternička rampa. Nenamešten ulični lokal u prizemlju porodične kuće. Ovaj lokal predstavlja jednu veliku prostoriju otvorenog tipa sa sanitarnim čvorom. Dva ulaza. centralno grejanje na gas. Ugovor o zakupu se sklapa sa fizičkim licem. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen stan u lux zgradi koja se nalazi u Sremskoj Kamenici,u naselje Tatarsko Brdo. Od centra grada udaljena je 4 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada sadrzi tri posebne stambene jedinice, tri garaze i tri parking....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 1.000 €, 100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao i prostran ulični lokal na Novom Naselju, površine 100m2. Lokal sa velikim portalima sto daje dosta mogućnosti za brendiranje. Orjentisan na dve strane što pruža dodatnu fleksibilnost za različite tipove delatnosti. Nalazi se u mirnom delu grada sa velikim brojem....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se prizemni deo kuće – Telep | 100m² | Namešten | Dvorište | 2 parking mesta | Pet friendly 🐾🚗🌿 📍 Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Telepu, izdaje se prizemni deo kuće površine 100m², kompletno namešten i spreman za useljenje. Ova nekretnina pruža idealan spoj privatnosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor, useljiv odmah. Jeverejska, Visoko prizemlje, Delimično namešten, Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 250.000 €, 98,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LOKAL – VRAČAR, JUŽNI BULEVAR, UL. GOSPODARA VUČIĆA Na prodaju funkcionalan i renoviran lokal površine 98m², smešten u prizemlju zgrade novije gradnje (5 spratova), na atraktivnoj lokaciji – Vračar, Gospodara Vučića (blizina Južnog bulevara). 🔹 Dva zasebna ulaza 🔹 Izlog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250.000 €, 124,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 124m2, PETOSOBAN Predstavljam vam porodični stan na atraktivnoj lokaciji, u srcu Grbavice. Stan od 124m2 je u tri nivoa, dvorišno orijentisa, povučen od buke. Pre dve godine je kompletno renoviran, opremljen pažljivo odabranim materijalima visokog kvaliteta. Stan je bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 460.888 €, 95,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ NA PRODAJU – NAJVEĆI TROSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI | BW ETERNA 📌 Lokacija: Beograd na vodi, zgrada BW Eterna 🏷️ Cena: Snižena (uz mogućnost dodatne korekcije u zavisnosti od načina isplate) 🚗....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 239.000 €, 94,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, svetao, komforan i funkcionalan troiposoban stan u ulici Patrijarha Joanikija na Vidikovcu, useljiv po dogovoru, uknjižen 1/1 na ime vlasnika, bez tereta i zabeležbi, na 85m² korisnog prostora, a 94m²građevinske površine, tako da su osim keš kupaca....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 46.500 €, 93,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111025.Izdaje se prazan ulični lokal od 93 m2 u prizemlju, na glavnom putu na Klisi. Sastoji se od dve odvojene prostorije (68 m2 + 25 m2) i jednog toaleta. Ispred lokala dostupno je jedno parking mesto. Svi mesečni računi uračunati su u cenu zakupnine. Lokal je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, Na upit, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110892. Kompletno namešten četvorosoban stan površine 95m2, koji se nalazi u prizemlju kuće locirane u naselju Adice. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, 3 spavaće sobe i kupatila. Postoji mogućnost korišćenja roštilja i bazena u dvorištu. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 63.700 €, 91,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Beogradski kej. Izdavanje salonskog stana u svrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor čine ukupno 3 kancelarije - jedna velika i dve manje kancelarije i velika, zatvorena terasa koja takođe može predstavljati kancelariju. Opremljena kuhinja i kupatilo. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan površine 91m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebnog toaleta i terase. U....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 350 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao stan u prizemlju kuće u Sremskoj Kamenici, smešten u mirnom kraju punom zelenila. Idealan je za porodičan život ili tihu poslovnu delatnost. Stan je uknjižen na 90 m², ali u prirodi ima i više kvadrata, uz veliku terasu od 20 m² koja pruža dodatni prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 250 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prizemlje kuće u mirnom delu grada, u neposrednoj blizini Stop Shop-a. Ovaj funkcionalni prostor savršen je za parove, male porodice ili zaposlene koji žele udoban i pristupačan smeštaj. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa kuhinjom Dve spavaće sobe Hodnik Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BANJA, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 90 m2 JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA, kod POKRAJINSKE BOLNICE, visoko prizemlje, KLIMA, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR CENA mesečno 600 Evra + 600 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA 90 m2 - 600 Evra USELJIV IZ 4190....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 518.888 €, 125,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW KINGS PARK – Ekskluzivan stan u prizemlju uz Savski park 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Kings Park 🏢 Sprat: Prizemlje 📐 Površina:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 129.050 €, 89,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan smešten u mirnom delu Čalija, idealan za uživanje u kvalitetnom porodičnom životu. Ovaj komforan stan površine 89m2 nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade, što ga čini lako dostupnim. Prostorije su pažljivo raspoređene i obezbeđuju funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 283.000 €, 87,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Kupovina od investitora.↕Odličan, veoma svetao četvorosoban stan u novoizgrađenom stambenom objektu modernog dizajna. Nadomak osnovne i srednje škole, a u blizini Bulevara cara Lazara i Bulevara Evrope. Ovaj lep stambeni prostor čine komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 209.000 €, 85,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Trosoban komplet namešten stan na Klisi,blizina Auto-puta,marketa Roda . . . stan je u prizemlju zgrade (samo dva stana),ima svoj ulaz pripadajuće dvorište,u stanu je sve novo odrađeno,ima kuhinja sa velikim dnecnim boravkom, trpezarija,dve spavaće sobe,kupatilo,ostava .....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, Na upit, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111105.Izdaje se potpuno namešten trosoban stan u prizemlju zgrade na Avijaciji. Useljiv je odmah i pogodan je za više studenata. Puno besplatnog parkinga oko zgrade. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 84,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u ulici Branka Bajića. Stan je dupleks i na prvoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom koja je zavučena. Gornja etaža: 3 spavaće komforne sobe, i jedna manja soba koja može biti i kao spavaća i kao radna a može i vešeraj da bude. Stepenice su odlične.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – prostran i potpuno renoviran stan sa velikom terasom, odmah useljiv! Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu smeštenu na visokom prizemlju, 1 metar iznad nivoa terena, idealnu za porodično stanovanje ili poslovnu namenu. Ovaj funkcionalan i svetao stan dodatno oplemenjuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cerak, 215.000 €, 83,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Na prodaju lokal – Čukarica, ul. Ratka Mitrovića, 83 m² Prodaje se funkcionalan lokal površine 83 m² na odličnoj lokaciji u ulici Ratka Mitrovića, opština Čukarica. Lokal se nalazi u prizemlju, poseduje izlog ka ulici, što ga čini idealnim za različite delatnosti – trgovinu, uslužne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 157.700 €, 83,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u zgradi novije gradnje u blizini OŠ Pavle Savić. Komforan i funkcionalan. Brzo useljiv. Nalazi se na visokom prizemlju u visino prvog sprata. Ispod stana su lokali. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve terase. agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 145.330 €, 82,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Veterniku Izuzetan Četvorosoban stan 83 m2 na DOBROJ LOKACIJIstan se nalazi u Prizemlju zgrade,dvostrano je orijentisan,ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom,odvojenu kuhinju,Tri spavaće sobe,kupatilo,wc i dve Lepe Teraseističe se kvalitetna ugradnja Šestokomorna stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.300 €, 82,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jako lep komforan i svetao porodičan stan na dva nivoa. U prizemlju se nalazi veoma prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, kupatilom i terasom. Gornju etažu čine dve odvojene spavaće sobe i kupatilo. Useljiv odmah. Kontakt 0693831006 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks na Bulevaru. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem, prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i kupatila, a na spratu se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo. Stan je useljiv od 01. 12. Pozovite nas za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 144.151 €, 81,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep četvorosoban stan u novogradnji sa povratom pdv-a za kupce prvog stana, u modernom stambenom komleksu u Veterniku, bliže Novom Sadu.Stan ima odličan raspored, tri spavaće sobe, u koje se u sve ulazi iz hodnika, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo, posebno ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 89.100 €, 81,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105870.Izdaje se odličan ulični lokal (81m2) u prizemlju nove zgrade nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. Sastoji se od jednog većeg prostora i magacina veličine oko 8m2. Visina plafona u lokalu je preko 3m. Lokal poseduje dva sanitarna čvora, kao i sigurnosni alarm....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo ovaj veoma komforan dvorišni stan, smešten u visokom prizemlju na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, u blizini Tvrđave. Stan je prazan i odmah useljiv po isplati. Ovaj stan karakteriše drvena zdrava stolarija, hrastov parket, dva sanitarna čvora, ostava i terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....