• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat što skuplji" pronađeno 271 nekretnina - prosečna cena 2.494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 580.000 €, 105,00 m2 cca 5520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo izuzetno očuvan, prostran salonac od 115m2(u katastru upisan 105m2) koji odiše duhom starog Beograda, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija – Dorćol. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i održavane zgrade, ima funkcionalnu strukturu 4.0. Prostor je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 464.900 €, 86,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan 3.0 lux renoviran stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi na drugom spratu u Kosovskoj ulici, nadomak Skupštine. Ima odličan raspored i sastoji se od dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, gostinjskog toaleta, prostranog kupatila,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Stari Grad, 450.000 €, 113,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban salonski stan u centru Beograda, u Nušićevoj ulici, na drugom spratu reprezentativne zgrade sa liftom i mermernim ulazom. Stan površine 113 m² uknjiženo (realno 129 m² + 2 terase od 8 m²) odlikuje se autentičnim salonskim rasporedom i visinom plafona od 3,2....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat što skuplji'
365.000 €
357.000 €
350.000 €
  Stan, NOVI SAD, Centar, 397.700 €, 117,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100594 - Uknjižen četvorosoban LUKSUZAN stan U STAROM GRADU blizu Suda, nove Palate Pravde i Dunava. Savršen kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor /advokatska kancelarija, Javni beležnik IT firma i sl,/ Poseduje tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 339.900 €, 100,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***Luksuzan dupleks-Novo Naselje***U ponudi petosoban stan od 100m2 u mirnom delu grada,idealan za porodični život.Dupleks stan na dva nivoa: prvi sprat:prostran dnevni boravak,potpuno opremljena kuhinja,moderno kupatilo sa tuš kabinom i terasa od 8 m2 sa pogledom na park.Drugi sprat:četiri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 335.926 €, 104,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odlican trosoban stan povrsine 104,09m2 na Novom Beogradu u Bloku 65 - SavAda, na odlicnoj lokaciji na pešačkoj udaljenosti od više škola i centara sa velikim izborom sportskih i rekreativnih aktivnosti. Nadomak ovog kompleksa nalaze se više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 334.750 €, 115,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako tražite prostran, funkcionalan i odmah useljiv stan u jednom od najtraženijih delova Novog Sada, ova nekretnina je vredna vaše pažnje. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen – iz ulaznog hodnika ulazi se u dnevnu zonu sa prostranim dnevnim boravkom i kuhinjom, dok je spavaći....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 331.660 €, 115,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 88,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo prostran trosoban stan, na drugom spratu održavane zgrade sa iiftom, iz 2002. godine. Stan se sastoji od ulaznog dela, toaleta, velikog dnevnog boravka sa velikim prozorima, trpezarijskog dela spojenog sa dnevnim boravkom, odvojene kuhinje sa prozorom, lodje orijentisane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 88,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan trosoban stan u neposrednoj blizini Čuburskog parka i na samo 5 minuta hoda od Kalenić pijace. Smešten na drugom spratu zgrade iz 2002. godine, ovaj stan nudi sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se sastoji od: - Ulaznog hola koji vodi u dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 329.600 €, 87,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno nov penthouse od 87 m2, sa terasom od 180m2, garažom i parking mestom+++Agencijska oznaka stana 1062748, Novi Sad, Vetrenička rampa, 87 m2, troiposoban, drugi sprat. Ukoliko želite mirno i komforno stanovanje, a želite terasu od 180 m2,svoju garažu, parking mesto, mali broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 319.300 €, 105,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063541 - Uknjižen , potpuno lux renoviran , četvorosoban stan u centru grada u blizini Spensa. RETKO u ponudi. Trostrano je orijentisan u mirnoj ulici.Prodaje se svom ugradnom opremom i dva klima uređaja. Iznad stana je betonska ploča i tavan. U kvadraturi se pored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 315.180 €, 85,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1063504, Novi Sad, Centar, 85 m2, trosoban, drugi sprat ( od tri). Salonski trosoban stan, nadasve komforan i svetao. Plafoni 320 cm. Adapatacija na najvišem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 299.990 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan jedinstvene strukture, na Gundulićevom vencu, na samo par min od centra grada, a u blizini svih neophodnih infrastrukturnih i gradskih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade sa interfonom i sopstvenim dvorištem. Dvostrano je orjentisan (jug-sever)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 298.700 €, 83,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Dunavskog parka, Keja, mirna ulica, zgrada sa malim brojem stanova i divnim sopstvenim dvorištem. Agencijska oznaka stana 1099401, Novi Sad, Centar, 83 m2, trosoban, drugi sprat. Izuzetno svetla trosobna nekretnina, zanimljivog rasporeda koji se lako može promeniti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 298.700 €, 83,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Dunavskog parka, Keja, mirna ulica, zgrada sa malim brojem stanova i divnim sopstvenim dvorištem+++Agencijska oznaka stana 1062553, Novi Sad, Centar, 83 m2( plus oko 10 m2 terase, koji nisu knjiženi u ono vreme), trosoban, drugi sprat. Izuzetno svetla trosobna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 298.000 €, 65,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan i lux uredjen dvosoban stan od 65m² u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sredačkoj ulici, u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za život ili investiciju. Osnovne informacije: Površina: 65m² (u katastru 58m2) , na drugom spratu stambene zgrade, podno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 297.355 €, 105,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan u novogradnji sa mogućnošću za povratak PDV-a. Dvorišno je orijentisan i smešten na 2. spratu u zgradi sa liftom. Poseduje prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, kupatilo i tri spavaće sobe od kojih jedna ima zasebno kupatilo i terasu. Idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 295.000 €, 111,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE SVIM NAŠIM KLIJENTIMA Zgrada je smeštena u prestišnom delu grada, nedaleko od Knez Mihajlove ulice i nadomak Kalemegdana, to je predratna zgrada sa dva sprata. Stan je 4.0 soban po strukturi u dva nivoa. Nalazi se na 1 i 2 spratu, dvostran je, svetao, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 295.000 €, 88,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Cvetni trg, Njegoševa, četvorosoban, uknjižen, četvorosoban, dupleks od 88m2. Drugi sprat od dva, sa grejanjem na struju -TA. Na prvom nivou su hodnik, kuhinja, trpezarija, dve sobe, kupatilo, ostava i terasa (12m2), a na drugom nivou su dve sobe sa krovnim prozorima. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 295.000 €, 81,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan koji se nalazi u Resavskoj ulici, u lepo održavanoj zgradi na 2.spratu /10 sa centralnim grejanjem, klima, interfon, podrum, lift, kablovska i internet. Uknjižen 1/1, površine 79,81 m2 (terasa 4,58 m2); merena površina je 81,02 m2 (terasa 5,69 m2). Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 285.000 €, 109,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini kružnog toka na Autokomandi, u ulici Vojvode Stepe prodaje se stan koji je lokacijski savršeno povezan sa svim delovima grada. Stan je svetao i trostrano orijentisan. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i zaseban je na celom spratu. Fino sređen, lepo organizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Slavija, Beogradska, 75m2 . 75m2, 2.0, 2/5, EG, lift, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Prodaje se stan na Slaviji, na drugom spratu kvalitetno sagrađene i odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.810 €, 100,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo petosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Luksuzan petosoban stan od 100 kvadratnih metara u mirnom delu grada, idealan za porodični život. Uknjižen na 100m2 dok je podna površina veća. Stan se prodaje namešten kao na slikama. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 278.100 €, 108,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju fantastičnog četvorosobnog stana na prelepoj lokaciji, sa puno zelenila. Zgrada vrhunskog kvalitetagradnje i opreme u stanu. Stan je uknjižen na 108m2, sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom i izlaskom na dve terase, jedna zastaklena dvorešno orjentisana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 275.000 €, 79,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u zgradi iz 60-ih godina u Resavskoj ulici gde se u neposrednoj blizini nalaze Klinički centar, vrtići, osnovne, srednje škole i ostali sadržaj koji ovaj kraj čini veoma komfornim za život. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade sa liftom, dobro održavan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 270.000 €, 118,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Lekino brdo, Đorđa Kratovca, 106m2 .. 106m2, 3.0, 2/3, CG, terasa, garaža, interfon, telefon, internet, kablovska Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 267.000 €, 57,00 m2 cca 4680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan – Svetozara Marovića, preko puta škole Vladislav Ribnikar Na prodaju svetao i prostran stan u ulici Svetozara Marovića, preko puta OŠ "Vladislav Ribnikar", smešten u dvorišnoj zgradi na 2. spratu (zgrada nema lift). Stan se nalazi u mirnom kraju, idealnom za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 267.000 €, 57,00 m2 cca 4680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara, nadomak Cvetnog trga, u ulici Svetozara Markovića, prodaje se ušuškan i šarmantan dvosoban stan od 57m², smešten u salonskoj zgradi iz 1936. godine, na drugom spratu uredne dvorišne zgrade. Stan je dvostrano orijentisan, većim delom prema zapadu, što mu obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 262.030 €, 106,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen cetvorosoban stan na Novoj Detelinari u zgradi iz 2005. godine. Funkcionalan raspored, sa komfornim dnevnim boravkom i tri lepe spavace sobe. Drugi sprat, lift, tri terase, dva sanitarna cvora, IDS 72808. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.500 €, 66,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan na Novom Beogradu po strukturi dvosoban, ukupne površine 66 m2 od kojih je terasa 5 m2 zastakljena. Nalazi se na drugom spratu od tri, potpuno adaptiran, trostrano orijentisan. U stanu ostaje kuhinja, kao i plakari u spavaćoj sobi i predsoblju. Blizina 10 linija prevoza,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 257.500 €, 102,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, pešačka zona, četvorosoban, novija gradnja ! Retka prilika! +++Agencijsaka oznaka 1064032, Novi Sad, Centar. Retko u prodaji, četvorosoban u samom centru grada. Stan je na drugom spratu zgrade sa liftom , nije poslednja etaža. Renoviran je pre par godina . Potrebno je samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 257.500 €, 80,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007536.Kompletno renoviran trosoban stan koji se nalazi na najlepšoj lokaciji u Novom Sadu u ulic Maksima Gorkog. Nalazi se na 2.spratu. Uknjižen 1/1. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, na "Zemunskom Dedinju" u ekskluzivnom naselju "Tri nove", u najlepšoj zgradi - vili prodaje se 3.0 lux stan na drugom spratu od tri. Stan je uknjižen, sa dva parking mesta, dvorištem iza zgrade koje je mirno i tiho. Od prostorija ima hodnik, trpezariju, kuhinju, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 252.000 €, 72,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan veći dvosoban stan od 72m2,adaptibilan u trosoban gde se dobija soba dimenzija 2.30m X 4,60m.,terasa,2.sprat sa liftom,grejanje na GAS.Visina plafona 2,7m do 3m,roletne na elektromotor,komarnici.Odlična zgrada,novogradnja,sa parking mestima u dvorištu zgrade.Miran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 252.000 €, 70,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odlican dvosoban stan povrsine 69,90m2 na Novom Beogradu u Bloku 65 - Savada, na odlicnoj lokaciji na pešačkoj udaljenosti od više škola i centara sa velikim izborom sportskih i rekreativnih aktivnosti. Nadomak ovog kompleksa nalaze se više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 251.500 €, 95,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VLASNIK Novi Sad, deo Podbare blizu Keja , ulica Marka Miljanova.Odlican, komforan, 4.0 cetvorosoban KOMPLETNO NAMESTEN stan, 95 kv.m., na veoma atraktivnoj lokaciji. Neposredna blizina strogog centra, keja (5 min peske), skola, vrtica, vise marketa, gradskog prevoza. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 54m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 88m2. ( dodatnih 15....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 248.000 €, 46,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan i potpuno renoviran dvosoban stan u srcu Dorćola u blizini Kalemegdana površine 46m². Predstavlja kombinaciju šarma stare gradnje ii modernog komfora , prestiža i urbanog načina života. Nalazi se na idealnom drugom spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 244.660 €, 90,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Podbari- 10 minuta hoda od pešačke zone-centa. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno građene zgrade, bez lifta. Dvostrano je orijentisan, a čine ga velika kuhinja sa trpezarijom i ostavom, dnevni boravak, 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan je u izvornom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 271)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>