• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 uknjižen 2.sprat što skuplji" pronađeno 274 nekretnina - prosečna cena 2.494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Grbavica, idealan za život ili izdavanje. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i uknjižen je 1/1, što omogućava brzu i jednostavnu kupovinu. Stan je svetao, ulično orijentisan, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098841 - uknjižen komforan dvoiposoban stan na Avijaci ji. Zgrada je u mirnom kraju okružena zelenilom. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa svim stvarima. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija. Drugi sprat, lift , velika terasa . KONTAKT....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061993 - uknjižen komforan dvoiposoban stan na Avijaci ji. Zgrada je u mirnom kraju okružena zelenilom. Stan kompletno renoviran i prodaje se sa svim stvarima. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija. Drugi sprat, lift , terasa . KONTAKT OSOBA SVETLANA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.350 €, 49,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007588. Komforan dvosoban stan površine 49m2, koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade locirane u jednoj od najtraženijih ulica u Novom Sadu - Branka Bajića. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu trpezarija, fizički odvojene kuhinje, odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Stan se nalazi u samom centru grada, pored Saborne crkve, par minuta hoda do pešačke zone, osnovne škole, pijace, fakulteta Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2 (uknjižene 74 m2). Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na top lokaciji kod Doma Zdravlja i Filozofskog fakulteta. Izvanredan za porodično stanovanje, kao i za izdavanje, sa odličnim rasporedom prostorija. Radovi su u završnoj fazi, stepen izgrađenosti je više od 90%. Po strukturi je troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 148.500 €, 54,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118208, II/IV, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Prodaje se kompletno namešten stan u mirnom delu Grbavice sa dosta slobodnog parkinga ispred same zgrade. Deo je miran i ozelenjen. Grejanje je na gas, kao i sanitarna topla voda. Kotao je nov, što stvara dosta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 147.290 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1099394 Na prodaju uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan, na Bulevaru Oslobodjenja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, odvojene sobe, uvučene kuhinje, kupatila i zastakljene terase koja je dvorišno orjentisana, kao i ceo stan. Zaklonjen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 147.250 €, 85,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve komforne spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Stan je u izvornom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 146.780 €, 37,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju nameštenog jednoiposobnog stana u novogradnji. Površine 37m2. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan poseduje terasu. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas i plaća se po utrošku. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 146.260 €, 48,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan, dvosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Strukturno je lepo raspoređen pa pruža komfornost, udobnost i slobodu korišćenja prostora. Nalazi se na 2. spratu u zgradi sa liftom. Odličan za život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 146.260 €, 46,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007057Odličan dvosoban stan koji se nalazi na 2. spratu poslovne zgrade locirane na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Futoške pijace. Uknjižen 1/1. Stan je pogodan kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija, pozovite na 060/141-68-69. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 146.260 €, 37,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, lux opremljen, uknjižen, prelep+++Agencijska oznaka stana 1063764, Novi Sad, Novo naselje, dvosoban, 37m2, drugi sprat. Stan u prelepom kompleksu, lux opremljen, odličnog rasporeda, grejanje je po utrošku. Stan poseduje urednu dokumentaciju, upisan je u katastar i moguće je kupiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 145.230 €, 53,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u NOVOM SADU, LIMAN 1 površine 53m2. U blizini Štranda, Promenade, Keja, fakulteta, osnovne škola i vrtića. Savršena lokacija. Odličan raspored prostorija. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Renoviran je i ne zahteva dodatna ulaganja. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007169.Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan površine 66m2 na drugom spratu zgrade na Novom naselju. Stan je savršenom rasporeda iz hodnika se ulazi u sve trostorije. Sastoji se iz dnevne sobe u čijem sklopu se nalazi trpezarija i kuhinja, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen, komforan dvosoban stan na Novom naselju - Sonsi. Odlican raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, dvostrano orijentisan, odlicno odrzavan. Drugi sprat, lift, terasa, IDS 18943. Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju,dvostrano je orijentisan,svetao je i funkcionalan,stan ima odvojenu kuhinju,terasu,grejanje je centralno gradsko.OBAVEZNO POGLEDAJTE. više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.370 €, 59,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Prodaja dvoiposobnog stana – Telep – 59m² – 2. sprat – Nov i neuseljavan 🏡✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep , u ponudi je nov, neuseljavan dvoiposoban stan površine 59m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade novije gradnje. 🏗️ Stan je potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118009, II/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju komforan dvosoban stan na Novom naselju ( ŠONSI) drugi sprat sa liftom. Stan se sastoji od komotnog predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, lepe lođe sa ostavom, kupatilo i spavaća soba. Stan je uknjižen. Više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEZ AGENCIJA!!! Prodajem ili menjam za veći, uknjižen, dvosoban stan na Novom naselju (deo ŠONSI). Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno četiri. Na petom spratu (potkrovlje) su šupe, za sve stanove. Stan poseduje terasu na kojoj se nalazi ostava. Centralno, gradsko grejanje,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107291, II/, lift, telefon, terasa, uknjižen, tavan, ostava. Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno četiri. Na petom spratu (potkrovlje) su šupe, za sve stanove. Stan poseduje terasu na kojoj se nalazi ostava. Centralno, gradsko grejanje, Protočna, topla voda, Biciklana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 140.000 €, 56,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112239, II/V, terasa, uknjižen. Prodajem klasičan dvosoban stan 56m2 u Maksima Gorkog ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je odličan za život a može i za kancelarije, ordinacije,biroe i dr. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.000 €, 54,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara.Prodaje se dvosoban stan od 54m2 ,na odličnoj lokaciji -kod Detelinarske pijace.Stan se nalazi na drugom spratu,zgrade renomiranog investitora i poseduje dve sobe ,odvojenu kuhinju sa ostavom ,kupatilo,hodnik i terasu. Prodaje se sa stvarima. Uknjižen i može i kupovina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111949, II/II, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, tavan, stambena zgrada. Prodaja troiposobnog stana sa dve terase. Drugi sprat. Poseduje pripadajući podrum. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, 3 sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta i škole. Odlična investicija za porodični život, kao i za izdavanje. Stan je uknjižene površine 62 m2 i terase 8m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra 1000040. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan. Ulazni hodnik, desno dnevna soba sa izlazom na terasu, pored kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na terasu,preko puta spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 54,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo Naselje 54 m2 na drugom spratu sa liftom dvosoban stan klasičnog rasporeda -u sve prostorije se ulazi iz hodnika,kuhinja je fizički odvojena ,lepa veća terasa koja gleda na dvorišnu stranu i zelenilo .Stan se prodaje sa većinom nameštaja koji je rađen po meri. Cena dogovor..Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 129.900 €, 42,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan komplet opremljen jednoiposoban stan u Tekelijinoj ulici u mirnom delu Podbare na svega 15 ak minuta hoda do centra grada i u blizini svih bitnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je originalno dvosoban, trenutno organizovan kao trosoban stan od 63,5m2, u starijoj zgradi u mirnom delu Grbavice. Stan je na drugom spratu od tri, dvostrano orjentisan u zgradi bez lifta, sa samo 11 stanova u ulazu. Kompletna renovacija stana radjena pre 10 godina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Na prodaju – Kompletno namešten dvosoban stan, Detelinara, 60m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je prostran i kompletno namešten dvosoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na DetelinarI . Zgrada je uredna i održavana, a okolina nudi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep uknjižen dvosoban stan 60m2 na Detelinari. Stan je na 2 spratu stambene zgrade bez lifta. Ima dve komforne sobe, trpezariju , kuhinja sa ostavom , dve terase i kupatilo. Takodje poseduje i podrumsku prostoriju. PVC je svuda postavljen osim u trpezariji. Dobar raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.700 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skoro pa nikad u ponudi, dvosoban LUX stan, direktno od vlasnika BEZ AGENCIJA - NEMATE PROVIZIJU! Stan je uknjižen, bez tereta , sa lux opremom u ceni, odmah spreman za overu kupoprodajnog ugovora, rentiranje ili udoban život i boravak. Od opreme izdvajamo BOSAL LUX model sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada, nedaleko od pešačke zone i Saborne crkve. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nedaleko su Pravni i Ekonomski fakultet, osnovne škole, vrtići, mnogobrojni lokali i trgovniski marketi. Stan je uknjižene kvadrature 80m2, nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113286, II/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju komforan jednoiposoban stan, povrsine 43m* Nalazi se na drugom spratu bez lifta u ulici Cara Dusana . Useljena 2012godine Mesecni troskovi, izuzetno mali. Odvojeno grejanje na gas,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 128.750 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, dvosoban, uknjižen stan 50m2 na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 2. sprat, lift u zgradi. Stan je u dobrom stanju, ima terasu sa hladnom ostavom, gleda na dvorište-mirna strana, nameštaj ostaje. Mogućnost parkinga u dvorištu. Cena 128 750eu - DOGOVOR.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.550 €, 52,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063558 - Uknjižen dvosoban stan na Podbari. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak, trpezariju i kuhinju. Postoji terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas sa malim troškovima. Drugi sprat, lift. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.550 €, 52,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100406 - Uknjižen dvoiposoban stan na Podbari. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju i ostavu. Postoji terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas sa malim troškovima. Drugi sprat, lift. KONTAKT OSOBA SVETLANA 062569714. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 128.000 €, 90,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi na Paliluli. RETKOST U PONUDI, KOMFORAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM NA GRAD! Stan ima 82m2 korisne, uknjižene površine. Nalazi se na drugom spratu manje trospratne zgrade bez lifta. Po stukturi je komforan dvosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 127.000 €, 82,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan dvosoban stan na Paliluli. Nalazi se u neposrednoj blizini hotela Marica. Stan se nalazi u manjoj zgradi na drugom spratu. Površina stana je 82m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, izdvojene spavaće sobe koja ima izlaz na terasu i dnevne sobe sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 126.700 €, 46,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam/Nova Detelinara. Uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari u ulici Janka Veselinovića. drugi sprat, lift, terasa, parking mesto u dvorištu zgrade. Stan je kompletno renobiran prošle godine i opremljen novim nameštajem. Komforna spavaća soba – staje francuski ležaj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 274)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>