• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do 210000 eura

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do 210000 eura" pronađeno 221 nekretnina - prosečna cena 2.312 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.440 €, 90,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan od 90m2 i parking mesto na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu!Stan se prodaje kompletno opremljen i nalazi se na drugom spratu dvospratnice 5 godina stare, bez lifta.Stan se vodi kao duplex, međutim ceo stan je na jednoj etaži. Poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 220.000 €, 90,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude jako prostran, svetao i komforan 3.5 soban stan na odličnoj lokaciji na opštini Palilula u Višnjičkoj Banji u ulici Stojana Stoleta Aranđelovića Stan je površine 90m2 na 2. spratu sa liftom u novijoj zgradi od 5 spratova Odlična lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 222.480 €, 90,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan, trosoban stan fenomenalnog rasporeda na Jugovićevu, nadomak Novog Naselja. Stan je u 90m2 trosoban po strukturi te je svaka prostorija ovog stana većih površina u odnosu na prosečne kvadrature na koje možete nailaziti u ponudi. Pored dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 128.000 €, 90,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi na Paliluli. RETKOST U PONUDI, KOMFORAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM NA GRAD! Stan ima 82m2 korisne, uknjižene površine. Nalazi se na drugom spratu manje trospratne zgrade bez lifta. Po stukturi je komforan dvosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 99.000 €, 90,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1017740 – Renoviran trosoban stan sa terasom, ostavom i odličnim rasporedom u jedinom soliteru u centru Vrbasa Na prodaju je izuzetno funkcionalan i svetao trosoban stan, smešten na drugom spratu jedinog solitera sa liftom u strogom centru Vrbasa. Lokacija nudi maksimalnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 201.600 €, 92,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosobni stan na drugom spratu zgrade sa liftom koji se nalazi u ulici Kornelija Stankovića na novoj Detelinari. Orijentisan je ka mirnom, dvorišnom delu – za razliku od buke gradske saobraćajnice, ovde vlada tišina i privatnost u udobnoj urbanističkoj poziciji. Ulaz....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Stan je u vlasništvu fizičkog lica a zgrada nije uknjižena, te je kupovina moguća samo za keš i nema PDV-a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 99,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Adicama Uknjižen Šestosoban stan 99 m2(realno ima 170 m2) na vrlo Lepoj i traženoj LokacijiStan se nalazi u Novoj kvalitetnoj zgradi na Drugom spratu,svetao je i funkcionalan,dvostrane orijentacije ima pet odvojenih spavaćih soba i dve lepe Terasemože....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 99,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu Vagres Sity. Stan je po strukturi troiposoban, uknjižene površine 99.04 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija kako za život, tako za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 87m2, plus dve terase....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 86.000 €, 119,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u kući, Duvanište. U blizini osnovne škole Ćele Kula, obdaništa, trošarinske pijace. Bruto površine 119m2. Stan se nalazi na 2. spratu kuće i sastoji od ulaznog hodnika, predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-221 (od ukupno 221)

<< <1 2 3 4 5 6> >>