• GoHome Professional
oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do 210000 eura

  • Za upit "oglasi.rs do 110 m2 što manji uknjižen 2.sprat do 210000 eura" pronađeno 221 nekretnina - prosečna cena 2.312 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Na prodaju troiposoban stan – Grbavica, 70m² (površina poda 118m²) | 2. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je atraktivan troiposoban stan na odličnoj lokaciji u Grbavici. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, idealan kako za porodični život tako i kao investicija. 📐 Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 172.000 €, 71,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju mesto za veš mašinu ),2 terase ( iz svih soba izlaz na terasu ),2 klime,alarm ,dnevni boravak i trpezarija OPEN SPACE oko 36m2 ,Veliko lepo dvorište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 172.000 €, 71,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan 71m2 drugi sprat grejanje gas dnevni boravak 35m2 dva kupatila dve klime dve terase parking mesto u dvorištu Registered three-room apartment 71m2 second floor heating gas living room 35m2 two bathrooms two climates two terraces parking place in the yard Зарегистрирована....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 166.860 €, 71,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007426.Prodaje se prostran, porodičan trosoban stan od 71 m2 na drugom spratu zgrade sa liftom u mirnom kraju Salajke. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje, dva kupatila i dve terase. Svaka soba ima izlaz na terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KLISA, trosoban stan sa parking mestom 71m2+++ Agencijska oznaka-1062798 Na prodaju uknjižen trosoban stan u potkrovlju zgrade na Klisi, u neposrednoj blizini Roda šoping centra. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 98.000 €, 71,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat u kući koja ima četiri odvojene stambene jedinice međusobno su spojene unutrašnjim stepeništem, 92 m2. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i velike terase sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.990 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo prelep trosoban stan na Telepu, u novijoj zgradi, a sređen i opremljen po posebnim standardima. Stan se nalazi u manjoj zgradi, na drugom spratu, a kompletan enterijer je još u izgradnji prilagođen željama vlasnika. Ima dve spavaće sobe, dva sanitarna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 151.000 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Doma Zdravlja. U blizini nekretnine se nalazi i tržni centar Delta Planet, Idea, Nišavski Kej, kao i mnogobrojni fakulteti, škole, trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 126.200 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan na Trgu kralja Aleksandra. Stan se nalazi na drugom spratu u starijoj, očuvanoj zgradi bez lifta. Sastoji se od hodnika, trpezarije koja ima izlaz na manju terasu, odvojene kuhinje, prostrane i osvetljene dnevne sobe sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 163.770 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1095373 Na prodaju uknjižen trosoban stan na Novom Naselju-Šarengrad. Stan je KOMPLETNO RENOVIRAN pre dve godine, sve je rađeno "po meri" i prodaje se NAMEŠTEN. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa sopstvenim prozorom, hodnika, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 39 m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 73 m2. Karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamšten trosoban stan kao poslovni prostor preko puta Doma zdravlja, u ulici Vojvode Tankosića u zgradi novije gradnje sa liftom na drugom spratu, uknjižene površine 73m2. Stan se sastoji iz hodnika do kog se dolazi do svih prostorija, komforne dnevne sobe koja ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 123.600 €, 74,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1053612 - Uknjižen trosoban dupleks na Telepu. U cenu je uračunata i montažna garaža u dvorištu. Drugi sprat, dve terase, dva mokra čvora. Grejanje centralno na gas. Terasa.

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Duvanište koji se nalazi u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. Nalazi se na drugom spratu (potkrovlju) kuće koja ima izolaciju i odredjenu fasadu. Površina stana je 75m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana: U ponudi stan u Kaluđerici, Bulevar Revolucije Vrlo kvalitetna novogradnja iz 2023. Uknjižene površine 75m2 Na drugom spratu od ukupno šest Postojeće parking mesto Uzvišenje na kojoj je pozicionirana zgrada daje mu odličan pogled Veoma dobre strukture, sadrži: prijemni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na top lokaciji kod Doma Zdravlja i Filozofskog fakulteta. Izvanredan za porodično stanovanje, kao i za izdavanje, sa odličnim rasporedom prostorija. Radovi su u završnoj fazi, stepen izgrađenosti je više od 90%. Po strukturi je troiposoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 204.000 €, 80,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem odličan, uknjižen, dvoiposoban stan 80m2 na Limanu 4, 2. sprat, lift, dve terase, dva toaleta. Ispred zgrade parking, ima topla protočna voda. Preko puta zgrade Lidl, blizu Ribarsko ostrvo. Pogodan za izdavanje kao i za stanovanje. Kontakt 065/385-8883 Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 190.550 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam u Centru Novog Sada Uknjižen Salonac 80 m2 u Pešačkoj zoni na drugom spratu u izvornom stanjuCena Dogovor više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21446 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880Mišo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102357, II/, salonski, terasa, uknjižen, za renoviranje, ostava. Prodaje se prostran, trosoban, salonski stan u centru grada. Stan je na drugom spratu bez lifta, dvorišno orijentisan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Top stan, novogradnja, na samo par minuta od centra grada, u srcu Petrovaradina+++ Agencijska oznaka stana 1059876. Novi Sad, Petrovaradin, 80m2, drugi sprat.uknjižen stan sa PDV-om. Savrsen stan za udoban porodični život. Ovaj stan će vas oduševiti svojom lokacijom i odlicno organizovanim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Stan se nalazi u samom centru grada, pored Saborne crkve, par minuta hoda do pešačke zone, osnovne škole, pijace, fakulteta Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2 (uknjižene 74 m2). Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada, nedaleko od pešačke zone i Saborne crkve. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nedaleko su Pravni i Ekonomski fakultet, osnovne škole, vrtići, mnogobrojni lokali i trgovniski marketi. Stan je uknjižene kvadrature 80m2, nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 127.000 €, 82,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan dvosoban stan na Paliluli. Nalazi se u neposrednoj blizini hotela Marica. Stan se nalazi u manjoj zgradi na drugom spratu. Površina stana je 82m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, izdvojene spavaće sobe koja ima izlaz na terasu i dnevne sobe sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.530 €, 83,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1006389. Stan se nalazi na drugom spratu novije zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji, i brzo je useljiv po kupovini. Uknjižen je 1/1. Poseduje 2 terase, hladnu ostavu na balkonu, u dvorištu je zajednički parking za stanare. Za više informacija pozovite 0600779668.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 83,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. Odličan troiposoban stan, dvostrano orijentisan površine 83m2. Stan je pozicioniran na drugom spratu zgrade sa liftom, sastoji se iz vrlo prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom, kuhinjom kao i izlazom na terasu koja je ulično orijentisana, tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 209.000 €, 84,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan na Banjici, u ulici Paunova, ozelenjena ulica, okružena parkovima, igralištima i svim potrebnim sadržajem za obezbeđen život. Zgrada je vojna od fasadne cigle- projektovao ju je profesor Arhitektonskog fakulteta, Aca Stjepanović. Završena je 1983.....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 93.000 €, 84,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu. Stan je na drugom spratu porodicne kuce, koja ima ukupno dva sprata i potkrovlje u kome je još jedan stan koji je takođe na prodaju. Nalazi se u blizini osnovne i srednje škole, dečijeg vrtića, pijace, tržnog centara. Stan ima hodnik, izdvojenu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.900 €, 85,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan u blizini OŠ "Sveti Sava", uknjižene površine 76m2, sa terasama 85 m2.. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri spavaće sobe, toaleta, kupatila i dve terase. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 147.250 €, 85,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve komforne spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Stan je u izvornom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan nalazi se na drugom spratu zgrade u mirnoj ulici, dvostrano orjentisan. Nova elektro i vodovodna instalacija, izolacija, fasada. Ulazna vrata sigurnosna. U stanu je granitna keramika iz Španije – I klase. Kupatila nova sanitarija sa bojlerom i sušačom za veš. PODNO GREJANJE....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 77.500 €, 87,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 87m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi na drugom spratu kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, sa izlaskom na terasu, dve velike spavaće sobe sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.550 €, 88,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan komforan stan na Salajci. Stan ima dve velike spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom. Prodaje se kompletno namešten kao na slikama. Nalazi se na mirnoj lokaciji izolovan od buke, dvostrano je orijentisan na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.550 €, 88,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1096301. Na prodaju uknjižen odličan, komplet opremljen stan u nov ijoj zgradi na Salajci na drugom spratu. Stan se sastoji od izdvojene kuhinje i ostave sa svojim prozorom, trpezarije sa dnevnim boravkom iz kojeg se ide na terasu, 2 velike spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 189.520 €, 88,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007184.Prodaje se porodičan, lepo sređen stan na vrhunskoj lokaciji, kod Socijalnog, u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi na 2. spratu, u pitanju je stan koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 189.500 €, 88,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja porodičnog, lepo organizovanog četvorosobnog stana na dve etaže. Stan se nalazi u širem Centru,u mirnoj ulici na par minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.Pozicioniran je u manjoj stambenoj zgradi na drugom spratu. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 184.000 €, 88,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115618, II/II, dupleks, terasa, uknjižen, renoviran. Prodaje se lepo sređen četverosoban stan u mirnoj ulici svega par minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Stan se nalazi u manjoj zgradi na drugom spratu bez lifta i u pitanju je duplex. Na prvoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 171.000 €, 88,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114131, II/, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, ostava. Prodajem namešten stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111949, II/II, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, tavan, stambena zgrada. Prodaja troiposobnog stana sa dve terase. Drugi sprat. Poseduje pripadajući podrum. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, 3 sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 154.500 €, 90,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100836 Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex u Petrovaradinu u neposrednoj blizini Petrovaradinske pijace. Stan se vodi kao duplex ali se sve nalazi na jednoj etaži, sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, prostrane spavaće sobe i dve dečije sobe,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan, 90m2 + 12m2 terase sa ostavom, parking mesto, Petrovaradin+++ Agencijska oznaka-1063988 Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex u Petrovaradinu u neposrednoj blizini Petrovaradinske pijace. Stan se vodi kao duplex ali se sve nalazi na jednoj etaži, sastoji se iz dnevnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 221)

<< <1 2 3 4 5 6> >>