• GoHome Professional
indomio do 98000 eura renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 98000 eura renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 98000 eura renovirano

  • Za upit "indomio do 98000 eura renovirano" pronađeno 2 191 nekretnina - prosečna cena 443 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 93000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 4.sprat
    • 2.sprat
    • podrum
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 97.950 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Profesorska kolonija, Ljubomira Stojanovića, 38m2 . 38m2, 2.0, SUT/6, TA, interfon, renoviran, uknjižen. Odlična prilika, renoviran stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 59,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi fenomenalan stan u najtraženijoj ulici na naselju! Nalazi se u zgradi od fasadne cigle poznatoj po kvalitetu i odličnom rasporedu prostorija. Ulica nije bučna, a odlično pozicionirana, dovoljno parkinga, blizu prodavnica, škole, doma zdravlja i ostalih potrebnih objekata.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 98.000 €, 62,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten stan na Prozivci u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa terasom, kupatila i dve zasebne sobe. Stan je potpuno renoviran, stolarija je PVC, podovi su laminati i keramičke pločice, ulazna vrata su sigurnosna.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 98000 eura renovirano'
97.850 €
97.850 €
97.500 €
  Kuća, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 52,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2022.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan od 52 m2 sa dve spavaće sobe. Visoko prizemlje sa zatvorenom terasom i ostavom. Potpuno zamenjene elektro i vodovodne instalacije, ugrađena visokokvalitetna sigurnosna vrata, Rehau PVC stolarija sa niskoemisionim staklima - energetski efikasna. Ugrađena španska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan od poda do plafona na fantastičnoj lokaciji u blizini medicinskog fakulteta, škole, autobuskih linija, marketa. Uknjižen 1/1 i useljiv po isplati. Ne propustite priliku pozovite naše agente prodaje za više informacija. Moguće gledanje stana svakim radnim danom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 97.500 €, 74,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,potpuno renoviran stan ,sve menjano -instalacije,pločice,vodovodne cevi , potrebno ,možda,samo krečenje.Ostaju ugradni američki plakari.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051698 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.400 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122660, PR/PR, terasa, uknjižen, dvorište/bašta. Na prodaju kompletno renoviran i namešten dvorišni stan na Telepu. Stan ima svoj zaseban ulaz a i uknjižen je 1/1. Idealan je za ljude koji žele intimu i da imaju svoje dvorište. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 97.200 €, 51,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan na Grbavici, blizina Limana. Za vise informacija mozete pozvati! .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 99.600 € na 97.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 97.200 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.600 €
01.05.2026 - 97.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran, dvosoban stan od 54m2 u ulici Topola u Kumodražu. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space), kupatila, predsoblja i terase. Stan ima i pripadajući deo dvorišta u kome može i da se parkira. Grejanje je na struju (dve klime,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 97.000 €, 49,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 49m², koji se nalazi u neposrednoj blizini osnovne škole Popinski borci. Stan je smešten na trećem spratu zgrade sa ukupno pet spratova, a zgrada poseduje lift i video nadzor, što dodatno doprinosi bezbednosti i udobnosti. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno renoviran i namešten stan u polusuturenu, dobro održavane zgrade u samom centru Zemuna, preko puta SC Pinki. Izvorno 1.0 uspešno adaptiran u jednoiposoban. Ukopan oko 1m, ušuškan i vrlo mala potrošnja struje. Grejanje/hlađenje klimom. PVC stolarija. Ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN - renoviran stan Dvosoban stan koji pruža prvi krajnje pozitivan utisak odmah pri ulasku u stan. U starijoj zgradi, očuvanoj i ograđenoj, sa kapijom i interfonom. Poseduje dvorište koje koriste manji broj stanara zgrade. Orjentacija stana - jugozapadna. U mirnoj ulici, a....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal koji se nalazi u širem centru grada,u ul. Cara Lazara, površine 80 kvm, u suturenu zgrade, grejanje na gas. Sastoji se od hodnika, četiri prostorije i dva toaleta. Lokal je renoviran, ulaz sa ulice. Uknjiženo ( zgrada ima Upotrebnu dozvolu ) cena: 96.000 eura .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 96.000 €, 32,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban uknjižen stan površine 32m2, u ulici Riste Marjanovića. Stan se nalazi na visokom prizemlju, u mirnom i prijatnom okruženju. Kompletno je renoviran i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom – sve je novo i spremno za useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura:....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 112.000 € na 96.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 96.000 €, 31,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 112.000 €
15.05.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Idealna investicija ili prvi dom. Kompletno renoviran: nove elektro i vodovodne instalacije, stolarija, krov, kuhinja i kupatilo, nekorišćeno. U stanu ostaje nova kuhinja, sa elektro opremom, nekorišćena. VPR: dnevna soba,kupatilo, kuhinja 16m2. PTK: spavaća soba, ukupno 15m2 (mereno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 98.000 €, 115,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Suteren je renoviran. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 95.800 €, 59,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41494, 061 234 30 11 Stefanela, Dvosoban stan kompletno renoviran sa lepim rasporedom iz hodnika se ulazi u sve prostorije.Kuhinja ima svoj prozor i izlaz na terasu kao i dnevna soba.Velika spavaca soba veoma svetla sa izlazom na malu terasicu u degazmanu prostor za veliki plakar.U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 95.790 €, 58,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan trosoban stan na Staroj Detelinari. Stan je kompletno renoviran, bez ikakvih ulaganja. U mirnom kraju, punom zelenila, infrastrukturno dobro povezan. Poseduje i ličnu ostavu od 7m2 u podrumu zgrade. Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. Tel:021/662-0001....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 95.500 €, 55,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Klasičan dvosoban stan idealnog rasporeda! Renoviran stan sa izuzetno komfornom spavaćom sobom i dnevnim boravkom, odvojenom kuhinjom i kupatilom u koje staje veš mašina. Za više informacija stojimo na raspolaganju. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 98.500 € na 95.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 98.500 €
10.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Banovog brda, na par minuta hoda od Požeške ulice, nalazi se ova funkcionalna garsonjera. Smeštena je na četvrtom spratu uredne i održavane zgrade, okružene zelenilom a u neposrednoj bliizini se nalazii više autobuskih linija koje su odlično povezane sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan na fantastičnoj lokaciji u gradu. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona, promenjene sve instalacije, nova stolarija, tarket, odlična keramika. Stan prazan odmah useljiv, raspored idealan iz hodnika u sve prostorije. Vredi pogledati, za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

ODLIČAN 2,5 stan na prvom spratu u porodično stambenoj zgradi, sa dvorištem, u blizini Košutnjaka. Stan je u celosti renoviran, bez ikakvih ulaganja i odmah useljiv. Stan ima dve sobe, dve kuhinje, dnevni boravak sa trpezarijom, dva kupatila i veliki hodnik. U kupatilima i kuhinjama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, idealnog rasporeda sa dve terase, komplet renoviran, uknjižen, u lepoj zgradi na atraktivnoj lokaciji. Ako tražite tako nešo, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija, ili svratite do naše agencije. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 105.000 €
22.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, dvorište/bašta, ostava. Kuća je dvostrano je orijentisana veoma svetla i funkcionalna . Izgled unutrašnjosti je identično novogradnji, jer je komletno renovirana sa svim instalacijama....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 110,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar II, prodaje se dvojna kuća salonskog tipa površine 110kvm na placu površine 380kvm. U svom sastavu kuća poseduje: prostranu dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik, kupatilo i ostavu. Objekat je građen od čvrste cigle, grejanje je na kaljave....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 54,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban, delom renoviran, stan na Bubnju.Struktura stana obuhvata dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 4m² koja nije uračunata u kvadraturu stana. Takođe, postoji mogućnost korišćenja terase od 40m².Stan je delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 95.000 €, 37,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125328, IV/V, klima, telefon, uknjižen, renoviran. Na prodaju jednoiposoban stan na Novom naselju blizu škole na četvrtom spratu bez lifta. Podne površine je 48m² ali je knjižen na 37m2. Uknjižen jer. Može kupovina putem stambenog kredita. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 95.000 €, 30,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Na prodaju kompletno renoviran i opremljen stan na trećem spratu u zgradi bez lifta u ulici Oblačića Rada na Detelinari. Dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavača soba, kupatilo, hodnik. Odlična lokacija, blizina škole, autobuske stanice. Uknjiženo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 94.760 €, 75,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet renoviran prizemni stan, dvostrano orijentisan, u poslednoj zgradi u Narodnog fronta, odličan raspored, mirna lokacija sa puno zelenila i parkinga., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052876 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 98.570 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran stan na izuzetnoj lokaciji u gradu. Porodičan stan sa dve komforne spavaće sobe, dnevnom, trpezarijom, kuhinjom i kupatilom. Maksimalno iskorišten svaki kvadrat. Pored ugradnih ormana i američkog plakara, ostali bi i kuhinjski elementi. Novi vlasnici će uživati....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 94.500 €, 63,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U blizini crkve i marketa nalazi se kompletno, moderno renoviran stan. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe i kupatila. Stan se prodaje sa namestajem i tehnikom. Zgrada je povucena od ulice, sredjena, sa parking prostorom ispred....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 94.400 €, 59,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Top lokacija! Uknjižen i komplet renoviran stan sa odličnim velikim prostorijama. Idealna nekretnina za sve, može biti i stambeni prostor ili za neke kancelarije, školu stranih jezika, jer je moguće odličnu reklamu postaviti. Stan je renoviran, bez trunke ulaganja: hrastov parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 94.250 €, 61,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan dvoiposoban stan u mirnom delu Petrovaradina. Stan je renoviran i odmah useljiv. Pozovite nas za svaku informaciju .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.900 €, 114,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN KOMFORAN stan kod Spensa i stadiona Vojvodine i novog tržnog centra Promenada. Četvrti sprat,114m2 u dva nivoa. Prvi nivo ima 58m2 (velika dnevna soba spojena s trpezarijom,renovirana kuhinja sa prozorom,spavaća soba od 12m2 i kupatilo). Drugi nivo ima 56m2 (3 sobe različite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.500 €, 47,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118857, SUT/III, uknjižen, renoviran, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se renoviran, dvosoban stan u suterenu zgrade stare 15ak godina. Pogodan za poslovnu delatnost. Grejanje na struju. Dodatno rađena hidroizolacija. Uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 93.000 €, 70,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118250, 3a, spratna, 1, renoviran, dvorište/bašta, vikendica. Prodaje se renovirana vikendica na Kamenjaru, u prvom redu do Dunava, pogled na reku i obronke Fruške gore.Uknjižena na 27 m², realna površina oko 70 m². Prostire se na dva nivoa:– Prizemlje: kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 93.000 €, 220,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća odlične starije gradnje na 1.5 ari placa na top lokaciji u centru Mataruške banje. Zbog same pozicije objekta, odlična je prilika kao višenamenska investicija za stambeni prostor, restoran, kafić ili hostel. Po strukturi je prizemlje sa spratom, površine 180m2, podeljena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 93.000 €, 42,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno renoviran jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom. Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom spavaća soba kupatilo terasa Dodatne informacije: kompletno renoviran parket na podovima....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 93.000 €, 100,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROIPOSOBAN STAN U CENTRU GRADA, BLIZU CAPITOL PARKA. RADI SE O KOMFORNOM STANU, VISOKE SPRATNOSTI, BEZ LIFTA, BEZ ULAGANJA. STAN JE RENOVIRAN, GREJANJE NA STRUJU. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 98.880 €, 64,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,dvoiposoban stan na dobroj lokaciji.Renoviran i bez ulaganja, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053207 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 785)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com