• GoHome Professional
indomio do 100000 eura renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 100000 eura renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 100000 eura renovirano

  • Za upit "indomio do 100000 eura renovirano" pronađeno 2 231 nekretnina - prosečna cena 474 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 100.000 €, 24,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za prodaju je garsonjera od 24m2, a ugovorno ima 17,40m2. Prodaje se sa novim stvarima i svjim parking mestom. Renovirano. Samo keš kupci. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 100.000 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121950, V/V, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan površine 57 m², na 5. spratu zgrade bez lifta. Stan je svetao i funkcionalan, a sastoji se od: • dve spavaće sobe sa dograđenim....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu,naselje Korićani. Sprat kuće renoviran 2023. godine. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 100000 eura renovirano'
100.000 €
99.990 €
99.910 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 100.000 €, 56,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Mirijevu, površine 59m2 na šestom spratu. Zapadno orijentisan, renoviran pre 10 godina. Ag.provizija je 2%. Kontakt: Ratko 0640911774 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 100.000 €, 21,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na potezu izmedju Beogradjanke i Zelenog venca, u ulici Admirala Geprata. Prostor iako skromne kvadrature, funkcionalno koncipiran. Renoviran, klimatizovan, izolovan, dvorišno orijentisan sa pripadajućom terasom. Grejanje na TA pec što garantuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 100.000 €, 23,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlican stan u centru grada sa garažnim mestom koje ulazi u cenu stana. Stan je kompletno renoviran i prodaje se namešten. Terasa je zastakljena. Nameštaj po meri. Samo za keš kupce. Hitna prodaja. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 100.000 €, 28,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, funkcionalan lokal, nije na prometnom mestu, te je pogodan za kancelarije, magacinski prostor, ordinacije. Uz lokal, na korišćenje i dvorište od 12m2. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat PR/ ID oglasa: 23496. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 99.910 €, 37,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA !!! Kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica u Novom Sadu, u Radničkoj. Maksimalno iskorišten prostor, gde se iz malog hodnika ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak sa kuhinjom ima oko 16m2, spavaća soba oko 10-11m2 i prelepa terasa oko 4m2. Uknjižen je bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 99.910 €, 37,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran stan u odlično održavanoj zgradi, na lepoj lokacji sapuno zelenila i parking prostora. Uknjizen 1/1 na vlasnika. Ima zajedničku biciklanu i ostavu u podrumu. U blizini : Sajam, Lidl, AmbulantaOdličan stan za stanovanje kao i za iznajmljivanje. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 99.910 €, 127,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renovirana kuća u blizini samog centra Sremskih Karlovaca. Dvorište je ravno i ima kolski ulaz koji je na ulazu natkriven. Kompletna infrastruktura. Sve je renovirano sem krova, urađena fasada i izolacija, postavljene nove pločice i brodski pod, kuhinja i kompletna ne otpakovana bela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.910 €, 43,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i odmah useljiv dvosoban stan. Nalazi se na odličnoj lokaciji u čijoj se blizini nalaze škole, vrtići, medicinski fakultet, marketi, restorani i svi ostali sadržaji neophodni za život. Prednost je što je nekretnina dvorišno orjentisana, tako da pruža neophodan....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 108.000 € na 99.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 99.900 €, 34,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 108.000 €
10.05.2026 - 99.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 34 m2 Nudimo vam na prodaju uknjižen stan u predivnom kvartu punom zelenila. Kompletno je, kvalitetno renoviran i adaptiran. Dobijena je manja soba od nekih 7 m2. Pregrađena je samo gipsanim zidom, i vrlo lako može da se napravi potpuno....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 99.900 €, 52,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao i lepo uređen dvosoban stan u samom centru grada, u Karađorđevoj ulici , idealan za porodičan život ali i kao investicija za izdavanje. Površina: 52 m + lođa 3 m Struktura: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na lođu, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 99.800 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2022.,

www.indomio.rs

Sjajan stan u odličnoj zgradi u traženoj ulici! Lepe, prostrane sobe, lep parket, keramika Stolarija je PVC što možete videti na slikama, stan je renoviran i bez ulaganja, potrebno je eventualno higijensko krečenje. Gleda na dvorište u kom imate parking za stanare gde ćete uvekmoći....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.700 €, 44,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.indomio.rs

FANTASTIČNA NEKRETNINA. Prelep jednosoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu. U neposrednoj blizini marketa, autobuske stanice, Bolnice, Kliničkog centra.. KOMPLETNO RENOVIRAN. Nekretninu odlikuje mir i tišina jer je uvučena od glavnih Bulevara a ujedno za samo nekoliko sekundi....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.500 €, 59,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

FANTASTIČAN STAN U CENTRU GRADA - RETKO U PONUDI!Mladenovac Na prodaju odličan, kompletno renoviran stan površine 59m2 (bez terase), smešten na 4. spratu (ne poslednjem ) stambene zgrade u samom centru grada. Stan poseduje fenomenalan raspored koji maksimalno iskorišćava svaki kvadrat.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.400 €, 46,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan uknjižen 1/1. Renoviran, pogodan za porodicu sa decom, u mirnom delu Detelinare. Prodaje se delimično namešten. Svetao, dobar raspored, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Nema problema sa parkingom, oko zgrade uvek ima mesta. Za više informacije pozovite nase agente!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.000 €, 43,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep dvosoban stan površine 43 m² smešten u kući u mirnom delu Telepa. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji žele udoban život u tihom okruženju, a u blizini svih važnih gradskih sadržaja. Stan se nalazi u prizemlju kuće i potpuno je renoviran i moderno....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 99.000 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Centar, iza Danubiusa, dvosoban, delimično renoviran stan na 13.spratu koji nije poslednji. Uknjižen na 52 kvadrata, mereno ima 72 kvadrata. Hodnik, ostava, spavaća soba, dnevna soba, kuhinja i velika zastakljena lođa sa jedinstvenim pogledom na Dunav, tvrđavu i fontanu. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 99.000 €, 38,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – kompletno renoviran jednoiposoban stan od 38 m², Novi Sad (Telep – Adice) Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i moderno uređen jednoiposoban stan površine 38 m², savršen za mlade bračne parove, studente ili sve koji traže udoban i estetski skladan dom. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 98.880 €, 64,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,dvoiposoban stan na dobroj lokaciji.Renoviran i bez ulaganja, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053207 .

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 98.880 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam uknjižen stan u zgradi u centru Sremskih Karlovaca. U blizini se nalazi pijaca, pumpa, marketi, apoteke, autobusko stalajište. Ispred zgrade ima parking za stanare. Stan je kompletno renoviran pre godinu dana, pvc stolarija, promenjena vrata, pločice su u celom stanu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 98.570 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran stan na izuzetnoj lokaciji u gradu. Porodičan stan sa dve komforne spavaće sobe, dnevnom, trpezarijom, kuhinjom i kupatilom. Maksimalno iskorišten svaki kvadrat. Pored ugradnih ormana i američkog plakara, ostali bi i kuhinjski elementi. Novi vlasnici će uživati....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 54,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban, delom renoviran, stan na Bubnju.Struktura stana obuhvata dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 4m² koja nije uračunata u kvadraturu stana. Takođe, postoji mogućnost korišćenja terase od 40m².Stan je delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.300 €, 43,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvorišni stan površine 43m², potpuno renoviran i spreman za useljenje, koji se izdvaja po jedinstvenom konceptu – poseduje dva dvorišta, jedno veće i jedno manje, što ga čini pravom retkošću na tržištu. Veće dvorište idealno je za porodična okupljanja, druženja i opuštanje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 98.000 €, 62,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten stan na Prozivci u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa terasom, kupatila i dve zasebne sobe. Stan je potpuno renoviran, stolarija je PVC, podovi su laminati i keramičke pločice, ulazna vrata su sigurnosna.....

 
 
 
  Kuća, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 97.950 €, 38,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Profesorska kolonija, Ljubomira Stojanovića, 38m2 . 38m2, 2.0, SUT/6, TA, interfon, renoviran, uknjižen. Odlična prilika, renoviran stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 59,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi fenomenalan stan u najtraženijoj ulici na naselju! Nalazi se u zgradi od fasadne cigle poznatoj po kvalitetu i odličnom rasporedu prostorija. Ulica nije bučna, a odlično pozicionirana, dovoljno parkinga, blizu prodavnica, škole, doma zdravlja i ostalih potrebnih objekata.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 97.850 €, 42,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top lokacija. Stan je kompletno renoviran 2018.godine. Prodaje se kompletno namešten. Uknjižen tako da se može kupiti i putem kredita..Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 52,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2022.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan od 52 m2 sa dve spavaće sobe. Visoko prizemlje sa zatvorenom terasom i ostavom. Potpuno zamenjene elektro i vodovodne instalacije, ugrađena visokokvalitetna sigurnosna vrata, Rehau PVC stolarija sa niskoemisionim staklima - energetski efikasna. Ugrađena španska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan od poda do plafona na fantastičnoj lokaciji u blizini medicinskog fakulteta, škole, autobuskih linija, marketa. Uknjižen 1/1 i useljiv po isplati. Ne propustite priliku pozovite naše agente prodaje za više informacija. Moguće gledanje stana svakim radnim danom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.850 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina na idealnoj lokaciji, stan renoviran kompletno pre godinu dana. Pogodan za život kao i za izdavanje. Dvorišno je orijentisan, izolovan od buke, tako da pruža odličan ambijent za stanovanje. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Mitrovica, odlična lokacija. Blizina keja i sadržaja za rekreaciju na obali i gradskoj plaži, čini idealno mesto za porodični život u naselju Dekanske bašte. Predstavljamo vam izuzetno lep i fukcionalan stan ,smešten na četvrtom spratu, zgrada sa liftom, renoviran, odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 97.500 €, 74,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,potpuno renoviran stan ,sve menjano -instalacije,pločice,vodovodne cevi , potrebno ,možda,samo krečenje.Ostaju ugradni američki plakari.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051698 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.400 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122660, PR/PR, terasa, uknjižen, dvorište/bašta. Na prodaju kompletno renoviran i namešten dvorišni stan na Telepu. Stan ima svoj zaseban ulaz a i uknjižen je 1/1. Idealan je za ljude koji žele intimu i da imaju svoje dvorište. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 97.200 €, 51,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan na Grbavici, blizina Limana. Za vise informacija mozete pozvati! .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 99.600 € na 97.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 97.200 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.600 €
01.05.2026 - 97.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran, dvosoban stan od 54m2 u ulici Topola u Kumodražu. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space), kupatila, predsoblja i terase. Stan ima i pripadajući deo dvorišta u kome može i da se parkira. Grejanje je na struju (dve klime,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 97.000 €, 49,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 49m², koji se nalazi u neposrednoj blizini osnovne škole Popinski borci. Stan je smešten na trećem spratu zgrade sa ukupno pet spratova, a zgrada poseduje lift i video nadzor, što dodatno doprinosi bezbednosti i udobnosti. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno renoviran i namešten stan u polusuturenu, dobro održavane zgrade u samom centru Zemuna, preko puta SC Pinki. Izvorno 1.0 uspešno adaptiran u jednoiposoban. Ukopan oko 1m, ušuškan i vrlo mala potrošnja struje. Grejanje/hlađenje klimom. PVC stolarija. Ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN - renoviran stan Dvosoban stan koji pruža prvi krajnje pozitivan utisak odmah pri ulasku u stan. U starijoj zgradi, očuvanoj i ograđenoj, sa kapijom i interfonom. Poseduje dvorište koje koriste manji broj stanara zgrade. Orjentacija stana - jugozapadna. U mirnoj ulici, a....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal koji se nalazi u širem centru grada,u ul. Cara Lazara, površine 80 kvm, u suturenu zgrade, grejanje na gas. Sastoji se od hodnika, četiri prostorije i dva toaleta. Lokal je renoviran, ulaz sa ulice. Uknjiženo ( zgrada ima Upotrebnu dozvolu ) cena: 96.000 eura .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 783)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>