• GoHome Professional
indomio do 100000 eura renovirano - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • indomio do 100000 eura renovirano - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 100000 eura renovirano

  • Za upit "indomio do 100000 eura renovirano" pronađeno 2 233 nekretnina - prosečna cena 474 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan na Selenči u blizini parka, samoposluge. -Površina stana je 70 m2, stan se nalazi na 3. spratu (poslednji sprat), u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan poseduje hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo, prelepi dnevni boravak, dve spavaće sobe, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 80.000 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedna od unIkatnih nekretnina u centru grada kod ulice Vase Stajića i bivšeg Radničkog univeziteta ! Jedinstvenost nekretnine se ogleda u tome što se nalazi na staroj novosadskoj lokaciji, koja je poznata po izuzetnim vilama i stanovima velikih kvadratuta tzv. "salonci". Visina plafona....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 80.000 €, 107,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana Prizemlje: 3.0 stan uknjižene površine 53m2 - za renoviranje Sprat: 3.0 stan uknjižene površine 54m2 - kompletno renoviran Prodaje se isključivo....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Bagremaru od 48m2 u blizini hipodroma i Šumarica. Zgrada je starije gradnje, stan je kompletno renoviran od elektroinstalacija , cevi za vodu i kanalizaciju , zamenjena stolarija, urađeni podovi . Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, spavaće sobe....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 82.000 € na 80.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BELE VODE, 80.000 €, 35,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2025 - 84.000 €
30.04.2025 - 82.000 €
01.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Banovo brdo,Toše Jovanovića ulica,renoviran lokal u Stankom TC,2.5, uknjiženo 35kvm a mereno 42kvm,lokal u 2 nivoa, 2 mokra čvora,2 klime,grejanje na klime (mali režijski troškovi),izlog, dole dve kancelarije a gore jedna, novija gradnja, izlog, 80000e+2% ag.provizija (br.reg.220)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 79.900 €, 41,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran dvorisni stan na Limanu 3! Za vise informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan veoma lako adaptibilan u trosoban. Stan u prizemlju. Izuzetno veliki dnevni boravak, odvojena spavaća soba, prostrani kuhinjsko trpezarijski deo. Stan je u najvećoj meri upravo renoviran. Odvojen je poseban deo za garderobere duzine 12m i sirine 1.2m. Hitna prodaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.800 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KOMPLET RENOVIRAN, trosoban stan na prizemlju - 4 stepenika. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052806 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 79.800 €, 38,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni prostor koji je uknjižen na 38m2, bez tereta i zabeležbi u čiju kvadraturu nije ušla mala ostava na galeriji. Prostor ima jednu veću prostoriju koju je moguće podeliti na dve celine, kupatilo, malu kuhinju i ostavu. Nalazi se u poslovnom centru u Balkanskoj ulici,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.570 €, 43,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Perfektan dvoban stan koji lako može biti dvoiposoban. Uknjižen je . Nalazi se na drugom spratu, okrenut je na dvorišnu stranu sa puno zelenila i parking mesta. U neposrednoj blizini je škola, vrtić, igralište za decu, gradske linije za ceo grad, šetalište na Bulevaru Evrope i Cara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 79.310 €, 45,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ekstra lokacija u mirnoj ulici sa puno zelenila i parking mesta. Komplet renoviran stan, sa odlličnim rasporedom. Uknjižen na ime prodavca. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 79.300 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

8861, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen, dvosoban skoro KOMPLET RENOVIRAN stan na 11-om spratu, lift, terasa. Stan se sastoji od kuhinje odvojene sa prozorom, ostave, trpezarije i dnevnog boravka, prostrane sobe i kupatila. Terasa je zastakljena sa PVC stolarijom. Radjena hidroizolacija....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 79.300 €, 49,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Peti sprat, uknjizen,prostrano predsoblje sa odvojenim WC-om,velika i svetla spavaca soba,dnevni boravak sa trpezarijom sa izlazom na terasu,dvorisno orijentisanu,namestena i funkcionalna kuhinja,odvojeno kupatilo sa kadom i ves masinom,ugradni plakar,druga terasa koja moze sluziti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.200 €, 53,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41190, 061 234 30 11 Stefanela, Stan je u prizemlju, istočno orijentisan, renoviran i namešten od 53m2. Ima dve sobe, kuhinju, hodnik, degažman, kupatilo, terasu, ostavu, tavanski deo i biciklanu. Ugrađena su nova, sigurnosna vrata i estetska rešetka na terasi. Nalazi se u lepoj,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.150 €, 53,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,kod Master centra odličan dvoiposoban stan 53m2 na IV spratu,zamenjena spoljna stolarija,menjane instalacije, kompletno renovirano kupatilo po ceni od 79150,-evra kontakt Milorad Medan 063/516478(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050796 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 66,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U urbanom naselju Gaj u Barajevu predstavljamo vam ovaj dvoiposoban stan koji je renoviran u zadnjih par meseci. Stan koji gleda ka ulici ima PVC stolariju, a ostala stolarija u stanu je drvena, očuvana, ofarbana. Na podu u stanu je nov laminat, a kuhinja i pločice u kupatilu su u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 79.000 €, 45,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo delimično renoviran stan od 45m2 u zgradi od bele fasadne cigle. Nalazi se u blizini prevoza,prodavnice ,škole,vrtića. Oko zgrade parking. Stvarna kvadratura sa lođom je 50m2. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br.2 Miroslav .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 89.000 € na 79.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 79.000 €, 83,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 89.000 €
26.04.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

SAMO U SELEKT NEKRETNINAMA! Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan, duplex površine 83m2 u centru grada. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe i kupatila koji se nalaze na spratu i komfornog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom i terase koji su u prvom nivou. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 78.280 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2022.,

www.indomio.rs

Sjajan dvosoban stan u mirnom delu grada, sa pogledom na Frušku goru. Stan je u odličnom stanju, sve je novo, prazan i renoviran. Stan poseduje podrum u sklopu zgrade. Uvek ima parkinga ispred zgrade, veoma niski računi. Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera sa TA grejanjem i klimom, u zgradi bez lifta na IV/IV (iznad tavanski prostor), istočno orijentisana, sa pripadajućim podrumom, odmah useljiva. Renovirano kupatilo i ugradjena PVC stolarija. Zgrada je uknjižena, a stan poseduje kompletnu dokumentaciju za uknjižbu, koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 78.000 €, 36,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran stan sa terasom od 10m2, kod Bircaninove, jako retko u ponudi, 0652707927 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.450 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41002, 063 555 832 Zoran, Uknjižen jednoiposoban stan na Novom naselju u starijoj zgradi iz 1980. godine koja se odlično održava. Renovirano sve osim stolarije, mali računi, terasa, prvi sprat, 2 lifta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 47,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA!!! Nudimo Vam na prodaju fantastičan dvosoban stan u širokoj ulici koja obiluje zelenilom i slobodnim parking prostorom. U neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, dečija igrališta, marketi, apoteke, pekare, kafići. teretane, autobuske linije i sve ostalo neophodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 77.250 €, 48,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, kompletno renoviran stan na mirnoj lokaciji. Za ozbiljnje kupce moguć dogovor oko cene. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 39,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla, kompletno renoviran. Bez ulaganja, odličan za život ili izdavanje. Uknjižen, cena nije fiksna. Za više informacija pozvati... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 40,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam prelep uknjižen dvosoban stan. Kompletno je renoviran pre dve godine, ne zahteva ulaganja. Dvorišno orijentisan, mirna lokacija, puno zeleznila. Sve preporuke. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 44,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan renoviran stan u čistoj i urednoj zgradi. U neposrednoj blizini se nalazi dom zdravlja, vrtić, igralište za decu, puno zelenila, parking mesta, velikih marketa, sve što je potrebno za normalan i komforan život. Uknjižen je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, odličan noviji prazan odmah useljiv i uknjižen stan , dodatno renoviran. Stan se nalazi u izuzetno kvalitetnoj zgradi i deo je bliže Cara Dušana . U ceni je uračunata nova kuhinja sa belom tehnikom . (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053077 .

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 77.000 €, 36,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Krnjača, Grge Andrijanovića, 36m2 ------------------------------------------------------- 36m2, 1.0, pr/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, renoviran U prilici smo da ponudimo lep jednoiposoban stan (kompletno renoviran) sa zastakljenom terasom (PVC stolarija) u lepo....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 74.750 € na 77.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.000 €, 22,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 69.500 €
27.02.2026 - 74.750 €
10.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru na prvom spratu u dvorištu zgrade površine 22m2 kompletno renovirano trenutno su radovi u toku kontakt 0603088993 Vanja (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 76.390 €, 33,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Samo kod nas u ponudi! Odlična nekretnina na veoma atraktivnoj lokaciji. Stan je smešten u blizini svih sadržaja koje naš grad nudi. Stan je odličan za studente i kao investicija zbog svoje lokacije i zbog toga što je u potpunosti renoviran. Jedinstvena nekretnina u ovom delu grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 76.220 €, 53,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan je na drugom spratu, ima pripadajuću ostavu na tavanu, a u prizemlju je zajednička ostava i biciklana. Ceo je dvorišno orijentisan i veoma svetao. Stan je komlet renoviran pre pet godina: Pvc stolarija, sigurnosna vrata, instalacije, pločice u kuhinji i kupatilu , sve sanitarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 104.000 €, 39,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Samo kod nas ! Kompletno renoviran dvosoban stan u blizini limanskog parka, škole, vrtića, štranda Promenjene su sve elektro i vodovodne instalacije, postavljena je nova pvc-stolarija sa roletnama, ulazna sigurnosna vrata, hrastov parket, odlična keramika. Okrenut je na dvorišnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 104.000 €, 43,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1077393 - Uknjižen jednoiposoban stan na Novom naselju. Kompletno je renoviran i doboro održavan. Trenutno se prodaje samo za KES. Prvi sprat, terasa, .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 104.000 €, 54,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.indomio.rs

***KOMPLETNO RENOVIRAN stan u najlepšem delu Novog Naselja*** Fantastično koncipirana nekretnina sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Dvorišno orijentisan, sa obiljem svetlosti i zelenila. Ispred zgrade uvek više nego dovoljno parking mesta. Blizina svih neophodnih sadržaja-škole,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 76.000 €, 59,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift, ali spratnost je veoma prijatna za svakodnevno korišćenje jer nema napornih stepenica. Stan je kompletno renoviran, sa novom električnom instalacijom,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo prostran i svetao stan površine 93 m² u Ćupriji. Stan je kompletno renoviran i opremljen modernim nameštajem i uređajima, spreman za useljenje. Izuzetno funkcionalan raspored prostorija i kvalitetna gradnja čine ovaj stan idealnim domom za porodice ili pojedince koji traže....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 77.000 € na 76.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 76.000 €, 77,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 77.000 €
06.05.2026 - 76.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan na Selenči, na odličnoj lokaciji, na Staparskom putu u blizini Lidla, osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 77m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, ostavu, kuhinju sa trpezarijom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 75.200 €, 24,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličnu, odmah useljivu garsonjeru na Podbari. Stan je u zgradi iz 2000-ih, renoviran, opremljen i spreman za momentalno useljenje ili izdavanje. Odlična lokacija, 15 minuta hoda do centra grada, u blizini keja, kraj bogat besplatnim parking mestima, u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća u Durlanu u neposrednoj blizini pošte i Maksija u Knjaževačkoj ulici. Nalazi se na placu od 163m2. Kuća je smeštena u donjem delu placa, tako da prednji deo predstavlja dvorište od nekih 110m2. Nepkretnost je površine 50m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 75.000 €, 82,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u naselju Bagljaš, 1 SP, sastoji se iz 2 etaže, u 1. prvoj etaži nalazi se ulaz, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, terasa, degažman, kupatilo, soba; 2 etaža-galerija, kupatilo, soba. Sta je kompletno renoviran, PVC stolarija sa roletnama i komarnicima, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 75.000 €, 47,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan u Erdogliji. Struktura: hodnik, dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, degažman, kupatilo. Stan je kompletno renoviran, i useljiv bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Zamenjeni podovi, keramika u kuhinji....