• GoHome Professional
indomio do 98000 eura 60 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • indomio do 98000 eura 60 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 98000 eura 60 m2

  • Za upit "indomio do 98000 eura 60 m2" pronađeno 2 711 nekretnina - prosečna cena 437 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 93000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • dvorište
    • opremljen
    • za studente
    • parket
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan dvosoban stan sa dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom u velikom open space-u. Ima biblioteku i ogroman garderober za smeštanje stvari. Stan je jugoistočne orjentacije, svetao, gleda na dvorište. Spavaća soba sa garderoberom i terasom. Stan se nalazi odmah preko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan, namešten, dvosoban stan u jednoj od najprestižnijih i najtraženijih lokacija u Beogradu, u Knez Mihailovoj ulici. Stan je salonskog tipa u lepoj, očuvanoj, predratnoj zgradi, koja odražava duh starog Beograda. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Namešten, komforan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini pijace, Osnovne škole ´ Jovan Dučić ´Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Klimatizovan.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 700 €
26.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u centru Beograda, u Takovskoj ulici, izdaje se kompletno namešten stan površine 60 m² + terasa. Osnovne informacije: Struktura: 2.5 soban (dnevni boravak+2 spavaće sobe) Sprat: 3. sprat (zgrada sa liftom) Kvadratura: 60 m² + terasa Cena: 700 € mesečno Nameštenost:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 600 €, 60,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Rentiraju se dva lokala, jedan do drugog, povezani vratima, a mogu biti odvojeni. Oba imaju veliki izlog, mokri čvor, prazni, odmah useljivi. Nalaze se u zgradi i orjentisani su ka pijaci. U lokalima je centralno grejanje. Cena po lokalu 600E/mesečno. Agencijska provizija prostorije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 105.700 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja Beverly Hills. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i isto toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 60,37m2,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 60m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u Duvaništu. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, dve terase i ostave. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 98.880 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi, stan na vrhunskoj lokaciji. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je funkcionalan i potpuno opremljen dvosoban stan u samom centru Novog Sada, idealan za više osoba, porodice ili zaposlene koji traže praktičan i komforan smeštaj na atraktivnoj lokaciji. Stan je odlično organizovan i pruža udoban boravak. Sastoji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RIPANJ, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 75.000 €
08.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Ripanj kuća, 60m2, 18a, PR/0, čvrsto gorivo, parking, asfaltni put. Kuća u Ripnju na 150m od samog centra, nalazi se na placu od 18a koji je deljiv na dva dela. Širina placa do ulice je 47m2. Plac je u blagom padu, sa mogućnošću izgradnje stambenog objekta PR+1 ukupno 200m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan stan na prvom spratu sa lepim pogledom na Pašinom brdu.. Stan ima garažno mesto u zgradi uračunato u cenu. Ag proviz 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2023.,

www.indomio.rs

Stan renoviran prošle godine. Suteren, suv bez vlage sa zajedničkim dvorištem koje može da se koristi Pogodan za stambeni ili poslovni prostor .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepo sređen stan u luksuznom kompleksu West 65, kvalitetno opremljen, komforan, odvojena spavaća soba, grejanje na gas, zgrada sa recepcijom i obezbeđenjem, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 390 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.650 €, 60,00 m2 cca 28 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se LUX lokal u blizini spomenika Stefana Nemanje, Ekonomskog fakulteta i hotela Astorija. Lokal ima izlog prema ulici. Lokal je open space koncepta, poseduje i toalet. Pogodan je za kafić, poslastičarnicu, salon i druge slične namene. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno namešten, svetao i funkcionalan dvosoban stan veličine 60 m2, koji se nalazi na 14. spratu stambene zgrade u ulici Jurija Gagarina 143. Stan je idealan za parove, manje porodice, studente, pa čak i za tihe kancelarijske delatnosti. Stan se sastoji od dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 77.250 €, 60,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Čortanovci – vikend kuća na prodaju, idealna za mir, prirodu i odmor Na prodaju je prelepa vikend kuća u Čortanovcima, smeštena na oko 900 metara od glavnog puta, u tihom i zelenilom okruženom delu naselja. Prilaz je makadamski, a kompletna parcela površine 15.000 m² je ravna, pravilnog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 39.000 € na 36.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 39.000 €
10.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.indomio.rs

Nedaleko od centra grada , na odličnoj lokaciji , prodaje se dvosobna kuća sa još dve prostorije koje su nekad bile izdate za potstanare. Malo uredno dvorište, gradska voda , kanalizacija , monofazna struja , suvlasništvo na parceli ali nema zajednički ulaz sa drugim suvlasnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i odmah useljiv dvosoban stan površine 60m², koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji u naselju Nova Detelinara, Pasterova ulica, Novi Sad. Stan je smešten na 3. spratu od ukupno 6 u zgradi sa liftom. U pitanju je kvalitetna starija gradnja, a stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten trosoban stan, na drugom spratu, na periodu od 20.01 do 20.09.2023. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća površine 60 m2 na placu od 2.15 ari. sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, ostave, spavaće sobe i kupatila. Građena od mešovitog materijala, grejanje na čvrsto gorivo ili klimu, struja monofazna, gradska kanalizacija, po....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Dorćol,Carigradska ulica,3.5,60kvm, prazan renoviran salonac za PP idealan, ulazni deo+3 kancelarije-pogodan za više delatnosti, dvostran, dvorišna terasa, novo kupatilo + wc, pvc, podno grejanje (info stan sa održavanjem 2700din), 2 klime, 2 ulaza,useljiv, GARAŽA uz doplatu u Budimskoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Set in the lively Vracar this nice apartment will provide everything you need for a perfect stay! .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi vikendica u naselju Trešnja-Sopot ukupne površine 60 m2 i 12,16 ari placa.Kuća se nalazi u neposrednoj blizini jezera. Uknjiženo. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i kompletno renoviran dvosoban stan kod parka Čair, na samo deset minuta hoda o centra grada. Stan se nalazi na 2. spratu stambeno zgrade bez lifta. Površine je 60m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Apelovac, 330 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite slobodu koju stan ne može da pruži? Na potezu Bogoslovija / Trošarina izdaje se kompletno opremljena kuća od 60m² koja nudi savršen balans između urbane lokacije i potpune privatnosti. Prostor prilagođen vašim potrebama Za Porodice: Bezbedno, ograđeno dvorište od 3 ara idealno....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 98.880 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam uknjižen stan u zgradi u centru Sremskih Karlovaca. U blizini se nalazi pijaca, pumpa, marketi, apoteke, autobusko stalajište. Ispred zgrade ima parking za stanare. Stan je kompletno renoviran pre godinu dana, pvc stolarija, promenjena vrata, pločice su u celom stanu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad-centar kod riblje pijace, izdaje se dvosoban stan od 60m2, namešten, odmah useljiv. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi na 4 spratu bez lifta, nalazi se na odličnoj lokaciji. Pet friendly Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux dvosoban stan Crveni krst, u ulici Silvija kranjčevića. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u izdavanju trosobnog stana, u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, kod osnovne škole „Mika Antić“, od 60 kvadrata po ceni od 600 evra. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#40752, Izdavanje, Stan, Beograd, SKUPŠTINA, 60 m. .

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 50.000 €, 60,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Šifra:#v91 Vikendica sa prelepim pogledom na Kosmaju, na 50km od Beograda Od prostorija poseduje: -prvi novo: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, -drugi nivo: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, -treci novo: dve spavaće sobe Cena: 50.000€ Šifra:#v91 Kvadratura:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT zastupa izdavanje stana u centru Zemuna. Nalazi se u blizini gradskog parka i Zemunske bolnice. U neposrednom okruženju je sva urbana infrastruktura a sam položaj zgrade i stana pružaju intimu stanovanja, bez buke i gradske gužva. Idealna prilika za porodice i studente.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 380 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124340, IV/VI, lift, terasa(2), parking, stambena zgrada. Izdaje se prostran dvosoban stan od 60m2 kod Sajma. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa liftom. Poseduje dve odvojene sobe, kuhinju, kupatilo, dve terase. Odmah je useljiv. Pogodan i za strance. Bez kućnih ljubimaca.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Set in the nicest street in Vracar this lovely apartment is definitely up to date! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Betanija, 150 €, 60,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se podrumski prostor u zgradi pogodan za odlaganje stvari (magacinski prostor). Ulaz je zaštićen sa dvoje vrata. Mogućnost zakupa još dodatnih 50m2 u okviru istog podruma. Za više informacija pozovite nas: 0642928877 Šifra nekretnine: 9103399 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U najotmenijem stambenom naselju u Beogradu, u mirnom i tihom delu prestonice, na Dedinju, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je u neposrednoj blizini dvorskih kompleksa, brojnih ambasada, diplomatsko konzularnih predstavništva, Vojnomedicinske akademije, ortopedije Banjica. Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 60,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Na centralnoj lokaciji u Beogradu izdaje se kompletno renoviran prostor veličine 60 m2. Poseduje prostrane prozore sa obiljem svetla i ujedno je zaštićen od gradske buke, što ga čini odličnim izborom za različite poslovne delatnosti. Prostor obuhvata jednu veliku kancelariju, uz korišćenje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 60,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan sredjen potpuno renoviran, zgrada odrzavana pored ministarstvo Finansija. Pogodan I za poslovni prostor-advokatske kancelarije ili kliniku.. Opremljenost: Prema zahtevima Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 56.650 €, 60,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Strukturno odličan stan, lepog rasporeda, u mirnom delu Novog Naselja, punom zelenila. Idealno mesto za porodično uživanje. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

The brand new flat in the belgradewaterfront is simply beautiful! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 772)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>