• GoHome Professional
indomio do 98000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 98000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 98000 eura 60 m2

  • Za upit "indomio do 98000 eura 60 m2" pronađeno 2 709 nekretnina - prosečna cena 437 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 93000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • prizemlje
    • renovirano
    • pogodan
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.100 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Sarajevskoj ulici, blizu Palate pravde, idealno za advokatske kancelarije. Stan ima dve sobe, od kojih je jedna znatno veća, veliki hodnik, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i dve terase. Prvi sprat. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno renoviran salonski stan u Cvijićevoj ulici, u neposrednoj blizini Botaničke bašte. Stan je površine 60m², odličnog rasporeda i svetao. Sastoji se od prostrane spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i zasebnog toaleta. Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u prizemlju nove zgrade izgradjene 2023. godine, kompletno je opremljen, nije dozvoljeno izbacivati namestaj ali je dopusteno ubaciti dodatni ako postoji potreba. Kuhinja ima, rernu, plotnu, sudo masinu, frizider i zamrzivac kao i bojler od 10L. Tv je LG 42, u zgradi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 98000 eura 60 m2'
52.700 €
18.000 €
400 €
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 600 €
01.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan sa dvorištem – Banovo Brdo Izdaje se renoviran, neuseljavan i kompletno namešten prostran dvosoban stan površine 60m2. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata modernu kuhinju povezanu sa dnevnim boravkom i trpezarijom u open space konceptu, prostrano kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 890 €, 60,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor, na visokom prizemlju u Starom gradu, u Drinčićevoj ulici. Prostor se sastoji od ulaznog hodnika koji može služiti kao prijemni deo, tri zasebne sobe idealne za kancelarijske ili druge namene, odvojene i funkcionalne kuhinje, kao i kupatila. Nalazi se na....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 260 € na 280 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 280 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 260 €
24.04.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan trosobne strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dve terase od kojih je jedna zastakljena. Ukupna površina ovog stana iznosi 60m2 i nalazi se na šestom spratu u zgradi koja poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 1.050 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

U samom centru Novog Sada Lux, nov, kompletno namešten trosoban stan u novoizgrađenom objektu visokog kvaliteta gradnje. Stambeni prostor je do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran i opremljen upotrebom vrhunskih materijala i opreme prve klase. Čine ga dnevni boravak sa....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, ZRENJANIN, 1.100 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Zeleno Polje - lokal površine 60m2 + tri zasebna magacinska prostora na placu površine 4 ara. Sanitarni čvor, monofazna struja, centralno grejanje, klima. Postoji mogućnost izdavanja isključivo lokala po zakupnini od 600€/mesečno, takođe kao i izdavanje isključivo magacinskih prostora.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan, veoma luksuzno sređen stan, nov, neuseljavan, u zgradi Aurora koja se tek useljava. Kompletno je namešten veoma kvalitetnim Italijanskim nameštajem i kvalitetnom tehnikom, vrlo je komforan i funkcionalan. Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje, odvojene spavace sobe sa....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 83.580 € na 86.565 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 86.565 €, 60,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 80.595 €
15.03.2026 - 83.580 €
24.04.2026 - 86.565 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31,6m² do 67,4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KOMPLETNO OPREMLJEN RESTORAN. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen i renoviran stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru Nikole Tesle. Pored zgrade se nalazi autobuska stanica, preko puta Zemunski kej, u blizini su marketi, restorani, odlična mikrolokacija i povezanost sa centrom grada. Stan se sastoji iz predsoblja, dnevnog....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 450 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 500 €
18.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na Karaburmi. Stan je po strukturi dvosoban. Grejanje na struju, norveški radijatori i klima.Stan je odmah useljiv. Obavezan depozit. GREJANJE - Norveški radijatori, sprat 3/5, TERASA ID oglasa: 68689. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Omladinskih brigadaKompletno renoviran i lepo sređen trosoban stan, površine 60 m2, nalazi se na 1. spratu od ukupno osam u zgradi sa liftom. Stan je potpuno opremljen i namešten, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, održavan stan, na dobroj lokaciji, pogodan za poslovni prostor, kancelariju. Depozit u visini mesečnog zakupa. GREJANJE - Ostalo, sprat 1/2, INTERFON ID oglasa: 68354. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 800 € na 650 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 650 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 800 €
13.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Imamo ponudu savrsenog dvosobnog lux sredjenog stana, na izuzetnoj lokaciji u širem centru grada. U neposrednoj blizini se nalaze svi mogući infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan život. Vrtići, skole, dom zdravlja, pijaca, fakulteti, velik broj trgovinskih objekata sirokog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

#8788, Izdavanje, Stan, Beograd, LEKINO BRDO, 60 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 360 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9101990.Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na drugom spratu zgrade na Novoj Detelinari.Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u samom centru Mladenovca, glavna ulica. Stan ima 60m2. Nalazi se u potkrovlju, na četvrtom spratu. Struktura stana: Velika dnevna soba, jedna spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Gradska voda i kanalizacija, kao i trofazna struja. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno moderno opremljen dvoiposoban stan na Panteleju. Nalazi se na 2. spratu manje novije stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 60m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117432, I/III, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Stan na Lekinom Brdu, 60m2 - 2 spavace sobeKompletno opremljen stan1. Spavaca soba - Bračni krevet sa velikim garderoberom2. Spavaca soba - Dečiji kreveti na sprat sa velikim garderoberomMogucnost....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 850 €, 60,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u kući na Dedinju se izdaje sa uključenim SVIM troškovima struja, voda, infostan i internet. Mogućnost izdavanja i magacinskog prostora. Pogodan za kancelarije, salon, izložbeni ili prodajni prostor. Obezbeđen i parking. Agencijska provizija je u skladu sa opštim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2022.,

www.indomio.rs

Izdajemo trosoban, porodični stan u Kisačkoj ulici, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je kompletno opremljen novim i modernim nameštajem. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. U cenu je uključeno i parking mesto u dvorištu zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan nadomak pešačke zone i Pupinove palate, a u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Spensa, TC Promenada i Futoške pijace. Ovaj stan čine dve etaže. Na donjoj etaži....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odmah useljiva jednoiposobna nameštena vikendica na mirnom mestu izneđu Kelebijske šume i šume na Makovoj Sedmici . Trofazna struja , klima , peći na čvrsto gorivo , bušeni bunar , termoizolacija , garaža , uredna dokumentacija , dobar komšiluk . Vikendica se prodaje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Lux, neuseljavan dvosoban stan na Banovom brdu, na korak od Ade Ciganlije, hipodroma i Košutnjaka. Veoma svetao sa puno prirodne svetlosti i prelepim panoramskim pogledom. Prostorije stana: predsoblje, prostrana dnevna soba sa trpezarijom i izlazom na veliku terasu, izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2024.,

www.indomio.rs

Dorćol, Strahinjića Bana, 2.0, 60m2 sa terasom. Stan se nalazi na l spratu, lift, inverter klima, kompletno namešten i opremljen. Prostorije: Hodnik, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i dnevna soba. Opremljenost stana: Kuhinja sa frižiderom,električnim šporetom, mikratalasnom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Banatiću Namešten Trosoban stan 60 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u ulici Pariske Komune na Četvrtom spratu,dvostrane orijentacije sa 2 terase kompletno namešten uredan održavan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,dve sobe jedna veća i manja,toalet sa ležećom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.500 €, 60,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120045, VPR/V, video nadzor, izlog, klima, terasa, nov, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Izdaje se lokal u centru Žarkova u Trgovačkoj ulici. Lokal se nalazi u prometnoj ulici iznad Ahilej teretane. S obzirom da gleda na Spasenovićevu ulicu, nije direktno....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 17.000 €, 60,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU SPRATNI DEO KUĆE POVRŠINE 60M2, NA PLACU OD 3,5 ARI, U BLIZINI "BIBCA". KOMUNALNO OPREMLJENA, STRUJA, VODA, KANALIZACIJA. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 92.280 €, 60,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor - lokal u blizini Narodnog Pozorišta. Lokal je uknjižen na 30m2 plus galerija sa istom kvadraturom, ukupno 60m2. Lokal je uličnog tipa, idealan za advokatsku kancelariju ili neku prodajnu namenu, manji kozmetički salon itd, zbog blizine centra grada, Osnovnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep stan u Maksima Gorkog, useljiv od 01.07. POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR. - Šifra nekretnine: 9105329 .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 60,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nove uknjižene planinske kuće -Vikendice, koja se nalazi u novoizgrađenom kompleksu, vikendice nisu lepljenje već su samostalne rađene su u nizu i građene su u dva nivoa, ukupne površine oko 60m (u osnovi je 35m2) +terasa+ 2 ara placa. Prodaju se komletno opremljena sa novim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se izdaje za 800 eura ili 1000 eura kompletno namešten. Kompletno je renoviran. U sastavu ima tri sobe, kupatilo, hodnik, kuhinju, trpezariju i terasu. Poseduje garažu sa daljinskim otvaranjem i još jedno parking mesto. Na raspolaganju je i veliko uređeno dvorište sa klupama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 103.000 €, 60,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvosoban stan velike kvadrature koji lako može biti dvoiposoban na potezu Keja. U samoj blizini stan je fakultet, centar, više marketa, kafića, i sve što je potrebno za miran život. Stan je odlično održavan, potrebna su manja ulaganja. Stan koji definitivno....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvorišni stan površine 60 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dve zasebne sobe, kupatila i ostave. Stanu pripada jedna pomoćna prostorija. Nalazi se u blizini centra grada. Stan se prodaje ili menja za garsonjeru uz doplatu. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 250 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 60m2. Ima 2 etaže. U prizemlju od prostorija ima manji dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo i kuhinju sa trpezarijom u koju se ulazi sa spoljne strane. Potkrovlje je ozidano pre 3 godine, ali nije završeno. Na ulazu se nalazi natkrivena terasa. Kuća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Zvezdara - Konjarnik - Olge Alkalaj60m2, 2.5, CG, 1/11, dvostrano orijentisan, renoviran, kompletno opremljenU mirnoj i zelenilom okruženoj ulici na Konjarniku, u Ulici Olge Alkalaj, izdaje se odličan, funkcionalan stan.Stan se nalazi na 1.spratu održavane zgrade, od ukupno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Nova vikendica ukupne površine 60m2 na placu 8.89a sa posađenim voćem, dunjom, kajsijom i šljivom u punom rodu. Vikendica poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, potkrovlje koje nije završeno i prelepu terasu od 15m2 sa pogledom na Ćupriju u planinu Rtanj. Vikendica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Vlasnik želi isključivo zamenu za kuću u bližoj okolini Novog sada, prednost sremska strana. Kuća mora biti uslovna za život, da grejanje bude na gas i da postoji asfaltni prilazni put. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 60m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u naselju Durlan. Stan se sastoji od manjeg hodnika, toaleta, kuhinje sa izlazom na terasu, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na TA peći, što omogućava kontrolu potrošnje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 769)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>