• GoHome Professional
do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji d - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji d - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji do 2700 eura/m2

  • Za upit "do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji do 2700 eura/m2" pronađeno 952 nekretnina - prosečna cena 2.296 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 134.000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117270, XI/XI, klima, lift, terasa, uknjižen, ostava, stambena zgrada. Stan se nalazi srcu naselja Brace Jerkovic, ojruzen zelenilom, parkovima i svom potrebnom infrastrukturom. Bliza marketa, trznog centra, doma zdravlja, osnovnih skola, vrtica. Povezan gradskim orevozom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 133.000 €, 64,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen 1/1 na prodavca, 58m2 korisne površine, 64m2 građevinske površine. U najlepšem delu Borče, okružen parkovima i zelenilom. Blizu škole, vrtića, Doma zdravlja, pijace, nedaleko od Lidla i Šoping centra kao i okretnice autobusa. Slobodan parking oko zgrade. Dobro održavana zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 131.800 €, 64,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Prodaje se odličan trosoban stan u neposrednoj blizini železničke stanice u Petrovaradinu - U neposrednoj blizini zgrade nalaze se marketi, menjačnica, pošta i sve što je neophodno - Nalazi se na šestom spratu zgrade sa liftom - Iznad stana se nalazi tavanski prostor, tako da stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odličnoj lokaciji , blizina škole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 125.000 €, 64,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan dvosoban stan na Novom Naselju. Stan je izvorno dvosoban ali se može prepraviti u dvoiposoban. Poseduje komfornu spavaću sobu, kuhinju i trpezariju, ostavu, kupatilo i terasu sa fenomenalnim pogledom na Novi Sad. Zgrada je odlično održavana sa biciklanom,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.anatnekretnine.com

Prodaje se porodični salonski stan u strogom centru, 64m2. Struktura: dnevni boravak sa kuhinjom, spajzom, terasom; soba sa terasom, spavaca soba, hodnik. Grejanje: gas. Nalazi se na III spratu bez lifta. Stan je komforan, funkcionalan, mogucnost renoviranja po zelji vlasnika, mogucnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.000 €, 64,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan funkcionalan, svetao, dvoiposoban stan, južno orjentisan, u zgradi, sagrađene 2007 godine, na 3.spratu, bez lifta, sa TA grejanjem. Stan se prodaje u kompletu sa nameštajem. Zgrada se nalazi u ul. Crvenih javorova, u Donjoj Vrežini, sa direktnim pešačkom prilazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!; Funkcionalan i delimično renoviran dvoiposoban stan u novogradnji iz 2006. godine, u održavanoj zgradi sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i zastakljena lođa (pretvorena u praktičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 174.900 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju. Trosoban stan 65m u Novom Sadu, na najtrazenijoj lokaciji u gradu, na Limanu, novija zgrada, fenomenalan raspred, velika dnevna soba, kuhinja i trpezarija posebno, terasa, kupatilo sa kadom, poseban degazman koji odvaja dve spavace sobe, na III spratu sa lifton,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 174.070 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je stan na odličnoj lokaciji,retko na tržištu,na Limanu 3,u Šeksirovoj ulici. Odličan kako za život tako i za izdavanje. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u dnevnu sobu, kuhinja sa odvojenom trpezarijom, kupatilom kao i još jednom prostranom odvojenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 169.500 €, 65,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Dugogodišnji vlasnici. - 65 m2. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Dvostrano orijentisan (zapad i jug). - Izuzetan pogled. - Zaštićen od buke. - Veliki dnevni boravak od 17 m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 65m2(terasa 6m2), CG, lift, PR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 65m2. Stan u prizemlju , koji je izdignut 3m do prozora i terase. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila, trpezarije, kuhinje i terase. Blizina javnog gradskog prevoza. Kontakt 063/155-9448....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 164.800 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji - Liamn 4. Stan poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa izlaskom na terasu i još jednu zastakljenu terasu i kuhinju sa prirodnom ventalicijom. Stan je dvorišno orijentisan sa sjajnim pogledom. U blizini nekretnine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život ili investiciju. Struktura stana: Ulazni hodnik Toalet Kupatilo Kuhinja Dnevni boravak sa trpezarijom 2 spavaće sobe Lođa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 162.000 €, 65,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114850, III/V, klima, terasa, uknjižen, podrum. Stan je delimično renoviran , bez potrebe za dodatnim trenutnim ulaganjem , parket odličan , kupatilo odlično , nova klima , sigurnosna trezor vrata. Zgrada nema lift. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan stan na odličnoj lokaciji na Limanu 3. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kupatilo je potpuno renovirano a terasa nedavno zatvorena. Stan se nalazi na osmom spratu zgrade ( nije poslednji) koja ima lift. U neposrednoj blizini,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

539532-Predstavljamo Vam odličan dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji - Liman 4. Stan poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa izlaskom na terasu i još jednu zastakljenu terasu. Kuhinja ima prirodnu ventilaciju. Stan je dvorišno orijentisan sa sjajnim pogledom. U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, porodični stan,65m2 Ovo je jedan izuzetno funkcionalan, lepo osvetljen ,dvostrano orijentisan stan, na perfektnoj lokaciji, u samom srcu Voždovca, u jednoj od najtraženijih ulica. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri sobe, komletnorenoviranog kupatila, trpezarije , odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115997, VIII/, lift, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking, ostava. Prodaje se 2.5 soban stan na 8. spratu (nije poslednji), u zgradi sa liftom. Zatvorena terasa + mogucnost nadogradnje francuskog balkona (zgrada ima dozvolu), ostava + ostava u ispred ulaznih vrata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvorno dvosoban stan odlične strukture u zgradi iz 80-ih, sa pogledom na zelenilo. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i lođa od 6kvm. Stan ima pripadajući podrum i mesto za odlaganje bicikla u prizemlju zgrade. U stanu renovirano kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 159.000 €, 65,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, dvoiposoban stan sa terasom, godina gradnje: 1983, visoko prizemlje, cg, lift, očuvan, poseduje pripadajući podrum, sunčan svetao okrenut ka parku, Kod Mup-a Ovaj stan se može kupiti iz kredita banke. VIDEO PRIKAZ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 154.500 €, 65,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, potez oko Sajma i Nove Detelinare. Prodaje se stan, uknjižen, bez tereta, renoviran – od tada u njemu nije niko živeo. U 65m2, tri odvojene sobe i odvojena kuhinja. Prelepa terasa – pravilnog oblika. Ostava na terasi. Još jedna ostava u funkciji garderobera. Lift, Cg, nije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 153.000 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan, površine 66 m², u mirnom delu Karaburme, idealan za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta, ušuškan u zelenilu i u neposrednoj blizini parka, što pruža osećaj privatnosti i mira, a opet ste na par minuta od svih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.562 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.332 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je trosoban stan na Limanu IV.Stan je po strukturi trosoban, spavaće sobe su okrenute ka Narodnom Frontu.Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.Strukturu stana čine dnevni boravak,dve spavaće sobe,kuhinja, kupatilo, ostava i terasa.Fantastičan porodičan stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 134.000 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119574, III/XIV, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava. Odličan dvosoban stan 65m2 na Novom Naselju! Fantastična lokacija na minut od vrtića i škole! Na mirnoj lokaciji, ulica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 65,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Savršen četvorosoban dupleks smješten je na izuzetno privlačnoj lokaciji Nove Detelinare. U prizemlju stana nalazi se prostrani dnevni boravak s kuhinjom i trpezarijskim prostorom, glavna spavaća soba, kupatilo te terasa koja uključuje i dodatnu ostavu. Na gornjem katu su dvije dodatne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 118.600 €, 65,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 65,40 m2, na atraktivnoj lokaciji, kod Delta Planeta. Stan je trosoban, adaptiran u četvorosoban, čime je povećana korisna površina stana. Sastoji se od prostrane i osvetljene dnevne sobe sa trpezarijom, odvojenom, renoviranom kuhinjom koja izlazi na lođu, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 109.000 €, 65,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na bulevaru Nemanjića, kod zone 3. Nalazi se na sedmom spratu zgrade koja ima dva lifta i koja je priključena na centralno grejanje. Stan je po strukturi dvoiposoban korisne (grejnje) površine 65m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, toaleta, kuhinje sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.550 €, 65,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106056, III/III, lift, telefon, terasa, u izgradnji, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp. Prodaju se stanovi u izgradnji u Panteleju. Ono što ovu zgradu čini drugačijom od ostalih jeste specifičnost njene fasade, pokrivena parking mesta, ostava uz svaki stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! 064/215-02-36** Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 189.900 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opis Stana: Vranjska, Zvezdara, Lipov Lad- Lion, spratnost 13/15, stara gradnja, centralno grejanje, dva lifta, interfon, 65m²(uknjizen na 59m²) trosoban. Prostorije u stanu: veliki hodnik, kupatilo, ostava, 3 sobe, trpezarija kuhinja, terasa, podrum. Stan se nalazi blizu OS Jelena....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 67.000 €, 65,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Vrdnika površina stana 65m2 grejanje na struju i čvrsto gorivo 2 sobe zgrada starije gradnje agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### šifra agencije: 1338 šifra nekretnine: 12957 Stan se nalazi u zgradi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 179.000 €, 66,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi,uknjizen,lux renoviran stan.Od radova u stanu je uradjeno sledece,na krovu je uradjena nova hidroizolacija na duploj ploci,nova kosuljica na podu sa novim parketom,zidovi novo mallterisanje sa mrezicom i lepkom,nova elektro ,vodovodna,kanalizaciona mreza,nova spoljna pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 172.330 €, 66,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. šifra 543898, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 66,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prostran trosoban stan od 66 m2 na Bulevaru Oslobodjenja. Stan je odličnog rasporeda sa mogućnošću adaptacije u troiposoban. Zgrada je uvučena od Bulevara, što pruža mir i privatnost, a ujedno ste na odlično povezanoj lokaciji. Za više informacija pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.520 €, 66,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan na odličnoj lokaciji. Odličan raspored stana.Odličan kvalitet opreme stana kao i sama pozicija stana. Grejanje na kalorimetre po utrošku. Za više informacija i razgledanje stana pozovite: 0668442299. Vaše GOLD NEKRETNINE Terasa, Lift, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 183.000 € na 182.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.000 €, 66,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 183.000 €
06.03.2026 - 182.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.menadzer.biz

Vojvode Stepe, novija zgrada (kod bioskopa) - Lep 2.5 stan CG 66 m2 - Bez lifta 2/2 - Dvostran: sunčan, svetao, topao i sa lepim pogledom - Garderober, ostava, 2 mokra čvora, podrum - Lepo namešten - Spušteni plafoni, parket, PVC prozori, ugradni plakari i kuhinjski elementi - Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.560 €, 66,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan dupleks od 66m², uknjižen 1/1, koji se nalazi u mirnom delu Salajke, na trećem spratu zgrade bez lifta. Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, idealno za porodični život. U donjem nivou stana nalazi se prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 622)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>