• GoHome Professional
do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji d - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji d - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji do 2700 eura/m2

  • Za upit "do 340000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji do 2700 eura/m2" pronađeno 952 nekretnina - prosečna cena 2.296 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, APATIN, 46.400 €, 77,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lepo održavan stan, odmah iza Lidla, od 77m2 na petom spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa izlazom na zatvorenu terasu, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo i poseban toalet. Grejanje na struju. Novi osigurači, krov nedavno rađen.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 210.000 €, 78,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 229.900 €
21.11.2025 - 220.000 €
23.01.2026 - 215.000 €
04.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Ismeta Mujezonovića dupleks, 3.5, uknjižen na 78m2 (korisna površina 71m2 +2 lođe po 3.5m2), 5/7, CG, lift, podrum, parking Na prodaju duplex na odličnoj lokaciji na Bežanijskoj kosi, idealan za porodice koje traže mir, prostor i dobru povezanost sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 78,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan u blizini pešačke zone sa maksimalno iskorištenim prostorom. Kosine ne remete funkcionalnost. Nameštaj i plakari rađeni po meri. Prodaje se kompletno namešten sa svim stvarima. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. ID: 549235 - kon.tel. 069/2244173....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 78,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban komforan stan odličnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Veoma svetao, uknjižen 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 78,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na odličnoj lokaciji. Funkcionalnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u se prostorije. Tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena, izlaiz na terasu, gde se nalazi ostava, kupatilo i posebno wc. Parket u svim sobama, stolarija drvena. Stan je uredan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 195.700 €, 78,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan trosoban stan na Limanu. Nalazi se na 9. spratu koji nije poslednji, u zgradi koja poseduje dva lifta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i odvojenim radnim delom, kuhinje, dve velike spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Idealan za porodični....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, troiposoban stan površine 78m2, na odličnoj lokaciji na Novom naselju. Stan se nalazi na IV spratu, u kvalitetnoj, održavanoj zgradi sa liftom. Izvorno trosoban, trenutno adaptiran u troiposoban. Sastoji se iz dnevnog boravka, tri odvojene spavaće sobe, fizički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 78,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 188.500 €, 78,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Budućnost gradnja, stan se prodaje u nameštenom stanju kao što je na slikama, 3 sobe, kupatilo sa wc-om i odvojen wc, kuhinja, ostava, 2 terase, tavan, zajednicka biciklana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 188.500 €, 78,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Buducnost gradnja, stan se prodaje u namestenom stanju kao sto je na slikama, 3 sobe, kupatilo sa wc-om i odvojen wc, kuhinja, ostava, 2 terase, tavan, zajednicka biciklana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 185.400 €, 78,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan raspored stana u odličnoj zgradi od fasadne cigle. Okrenut je na dvorište sa pogledom na zelenilo. Oko zgrade ima puno parking mesta. Odličan porodični stan na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini su svi sadržaji potrebni za udoban život, veliki marketi, škola,vrtić,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 78,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

UDOBAN ŽIVOT U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI U CENTRU NIŠA NA MARGERU Novogradnja Niš - Marger Udbobni porodični stanovi sa funkcionalnim rasporedom prostorija na 3,5min hoda od TC Kalča i Obrenovićeve ulice!!! U blizini velikog broja vrtića, osnovnih škola i gimnazije, kao i velikog broja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.800 €, 78,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-bulevar/553796 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.800 €, 78,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, nekretnina na Top lokaciji. Nalazi se blizu vrtića, škola, parka, autobuskog stajališta. Okružena je zelenilom, dosta parking mesta ispred zgrade. Odlično održavana sama zgrada gde se nalazi, postavljeni novi liftovi. Poseduje podrumsku prostoriju i vešernicu tik uz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična cena! Prodaja izuzetno lepo održavanog porodičnog, četvorosobnog stana od 78m2 Stan se nalazi u mirnoj ulici, 50m od Bulevara Patrijarha Pavla, na trećem spratu kvalitetne zgrade starije gradnje, bez lifta. Svetao je i sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 220.000 €, 78,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex u održavanoj zgradi. Stan je u solidnom stanju, u donjem delu nalazi se kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevni boravak, kupatilo i dve lođe od po 3,5 m² i spavaća soba. U gornjem delu nalazi se predsoblje i spavaća soba, koji su pod blagim kosinama. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 148.200 €, 78,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, BISTRICA, 78 m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan, trosoban stan funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan sa puno svetlosti. Stan je idealan za sve koji traže udoban životni prostor sa svim potrebnim sadržajima. U neposrednoj blizini se nalaze sve autobuske....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 78,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetan uknjižen trosoban stan u centru grada u zelenom dvorištu, sa zidanom garažom. Odlična struktura stana sa dve velike komforne spavaće sobe. Dvostrano je orijentisan, istok i jug, tako da je osunčan većinom dana i izuzetno je svetao. Kompletno je renoviran pre 10 godina, kada....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 78,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan 1/1 bez tereta i zabeležbi. Na samo 5 min. hoda od centra, blizu hotela Tamiš, nalazi se zgrada distancirana od prometnih saobraćajnica, okružena zelenilom. Kvalitena gradnja debelih spoljnih zidova i duplih unutrašnjih pregradnih zidova između stanova. Zgrada bez lifta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 226.000 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125470, IV/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju klasican trosoban stan na Limanu tri 78m2 na cetvrtom spratu sa liftom. Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv. Nalazi se u delu koji predstavlja pravu oazu mira i zelenila. Oko zgrade....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125470, IV/VI, lift, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju klasičan trosoban stan na Limanu tri 78m2 na četvrtom spratu sa liftom. Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv. Nalazi se u delu koji predstavlja pravu oazu mira i zelenila. Oko zgrade....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.000 €, 78,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 85.000 €, 78,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

- Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Vlasnik 1/1. - Uknjižen stan. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Zaštićen od buke. - Nalazi se u samom centru Loznice. - Trg Jovana Cvijića. - Četvrti (poslednji sprat). - Zgrada nema lift. - Kosine jedino ima dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 211.150 €, 79,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam strukturno odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu-Liman 3. Stan je za kompletno ulaganje, ali ono što ga čini odličnim jeste dobar raspored prostorija i odlična lokacija, puna zelenila, mira, tišine i parkinga. Na svega 5 minuta od zgrade nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 209.540 €, 79,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

536107-Ovaj odličan četvorosoban stan na Grbavici, u Puškinovoj ulici, nudi udoban i praktičan životni prostor. Nalazi se u samom srcu Grbavice, što ga čini izuzetno praktičnim za sve vaše potrebe. U neposrednoj blizini stan se nalazi osnovna škola "Sonja Marinković", mnogobrojni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, veoma svetao, kompletno namešten trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, odličnog rasporeda, u novijoj zgradi. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i trpezarijom i ostavom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo, ulazni hodnik i deganžman i prelepa terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.000 €, 79,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 216.300 €, 79,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno opremljen četvorosoban stan površine 79m2 sa parking mestom Zgrada je novije gradnje, zavidnog kvaliteta. Nekretnina je savršenog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Svaka prostorija je odličnih dimenzija. Stan poseduje dve terase i dva mokra čvora. Podno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 178.000 €, 79,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, VOŽDOVAC, BANJICA, Paunova, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa, lodjom, sprat: 8/12, cg, protočna topla voda, lift, u izvornom stanju, dva mokra čvora, poseduje pripadajući podrum, Ovaj stan se može kupiti iz kredita banke. VIDEO PRIKAZ ovog stana pogledajte....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.800 €, 79,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade sa liftom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 219.900 €, 79,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Slobodana Perovića; 79m2+5m2 terasa+3m2 lodja, 3.0, V/5, cg, klima, lift, interfon, internet, ostava, podrum; Osunčan, trostran trosoban stan, uknjižen na grejnu površinu od 79,5m2 sa terasom i lodjom od ukupno 8m2; Prostran dnevni boravak; Odvojen spavaći blok,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 170.880 €, 79,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru Grbavice, gradnja i oprema vrhunskog kvaliteta. Lep i sunčan stan u prizemlju, a ima i garažu. Ravan prilaz, automatik, vrata EXTRA ponuda! Pozovite nas!064/215-02-36**/395561/ Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 165.000 €, 79,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, u mirnom delu Novog naselja u blizini OŠ, STARAČKI DOM, VRTIĆ..Zgrada uredna okružena zelenilom i velikim parkingom. Odličan četvoroiposoban stan sa lepom velikom terasom, dvorišno orijentisan. Ovaj, izvorno četvorosoban stan sa velikim dn.boravkom,....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 106.650 €, 79,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan na odličnoj lokaciji u Sremskoj Mitrovici, naselje Stari most. Stan je useljiv, održavan, uknjižen.U celom stanu ugrađena PVC stolarija pre 3 godine i komarnici. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju sa špajzom, dve spavaće sobe, ostavu, terasu, dva....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 82.000 €, 79,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Mladenovac, lep trosoban stan površine 79m2. Stan poseduje prostran dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dve ostave, kupatilo i terasu. Svi prozori su zamenjeni novim PVC prozorima. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je dobro održavana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 212.180 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na Socijalnom. Zgrada extra kvaliteta sa svega tri sprata i ima lift, mali broj stanara.Uz stan ima mogućnost i kupovine garaže u suterenu zgrade sa odličnim prilazom, garaža ima i struju. Stan se prodaje kompletno namešten, Odličan raspored sa dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 212.070 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 207.000 €, 80,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja, odlična zgrada, useljena 2012 godine. Centralno grejanje sa kalilometrima. Dvostrano orijentisan: jugozapad i severoistok. Predsoblje, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i terasa na prvom nivou. Na drugim nivou: velika soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan površine 80m², smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman. Nalazi se u zgradi izgrađenoj u kombinaciji fasadne cigle i betona, poznatoj po svojoj kvalitetnoj gradnji i termičkoj stabilnosti. Stan je okružen obiljem zelenila i parkova,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban, salonski stan od 80 m2 u užem centru Novog Sada, ulica Laze Telečkog. Stan je u vrlo dobrom stanju i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Poseduje veliku terasu od skoro 13 m2. Osim za život, veoma je pogodan za izdavanje ili kao kancelarijski prostor.U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118247, VI/VI, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, deljiv, stambena zgrada. Na prodaju veoma funkcionalan četverosoban stan 80m2na Grbavici u blizini Limanske pijace na šestom spratu sa liftom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 622)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>