• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što skuplji do 2700 eura/m2

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što skuplji do 2700 eura/m2" pronađeno 925 nekretnina - prosečna cena 2.295 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 247.200 €, 104,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan potpuno opremljen 4-soban stan. Stan poseduje dve terase sa kojih se pruža pogled na Zmaj Jovinu gimnaziju, Sabornu crkvu i Trg republike. Odlična lokacija, blizina pešačke zone, parkinga, Dunavskog parka. osnovne škole i Zmaj Jovine gimnazije. Stan ima dva mokra čvora, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 105,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Sjajan porodični stan u dve etaže! Odličnog rasporeda, izuzetno svetao, betonske stepenice, odlični materijali! Pored toga, stan je dodatno opremljen novom belom tehnikom i nameštajem! Veoma svetao stan! Na gornjem nivou postoje blage kosine samo u dve dečije sobe, dok se u ostatku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 107,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastican Duplex od 107 kavdrata,sa prelepom terasom od 14 kvadrata.Na terasi se nalazi ostava,dupkex ima 8 krovnih prozora.Sam ulazak u stan podseca na kucni ambijent.Donji deo etaze je dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom,hodnik,kupatilo i spavaca soba,gornja etaza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.000 €, 109,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen 1/1, bez ulaganja sa pripadajućim parking mestom koje je u ceni. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 245.300 €, 96,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 244.660 €, 90,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Podbari- 10 minuta hoda od pešačke zone-centa. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno građene zgrade, bez lifta. Dvostrano je orijentisan, a čine ga velika kuhinja sa trpezarijom i ostavom, dnevni boravak, 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 244.420 €, 113,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, četvorosoban stan na Telepu u novoizgrađenoj zgradi, savršen za porodice koje traže udoban i funkcionalan prostor. Stan ima tri spavaće sobe i dva kupatila, što pruža dovoljno privatnosti i komfora. Velika terasa je idealna za opuštanje ili druženje, dok ostava dodatno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 244.200 €, 148,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77519, IV/V, dupleks, lift, terasa(2), uknjižen, novogradnja, fasada dobra, parking, ostava. Odličan duplex u samom centru grada! Na prvom nivou je dnevna zona, prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, toalet i ostava. Na spratu se nalazi predsoblje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 244.150 €, 144,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji u CENTRU Veternika sa rokom izgradnje oktobar 2025. godine. Uz stan GRATIS DVA parking mesta! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 242.260 €, 96,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu novogradnju, na fantastičnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Limana, odlična povezanost gradskim prevozom, u blizini škola, marketi. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost vraćanja PDV-a. Za više informacija pozovite nas. 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-telep/497546....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 241.060 €, 118,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu izgradnju. Rok završetka radova planiran je za septembar 2026. godine. Objekat se gradi po najsavremenijim građevinskim standardima, uz korišćenje prvoklasne keramike, vrhunske sanitarije i kvalitetnih završnih materijala. Posebna pažnja posvećena je svakom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 240.210 €, 101,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, dobro poznatog kvaliteta i opreme. Nalazi se na svega par minuta od vrtića i osnovne škole. U blizini su marketi, supermarketi, kao i Bulevar patrijarha Pavla koji je dobro povezan sa svim delovima grada. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine, kao i kupovina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 240.000 €, 90,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan troiposoban stan u centru prelepog naselja Vidikovac. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao, građevinske površine 99m2 ( dve terase od 9m2 i 11m2), korisne 78m2 i lako adaptivan u dve stambene jedinice. Pozicioniran u neposrednoj blizini velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 92,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 5, 92m2 + lođa i terasa, 9/11, CG, lift, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Na Vidikovcu, koji je deo gradske opštine Rakovica, smeštena je ulica Vidikovački venac, koja se prostire između ulica Patrijarha Joanikija i Pilota Mihaila Petrovića. Naselje sa kompletnom infrastrukturom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 240.000 €, 94,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.menadzer.biz

Preporuka - Gornji Grad - Dobar 3.0 stan u vojnoj zgradi 94 m2 - 1/3 bez lifta - Trostran - Dve velike terase i jedna lođa 5 m2 - Grejanje na struju (TA peći i klime) - Svetao, sunčan, okrenut ka parku i bez buke - Visina plafona 2.80 metara - 2 kupatila sa kadama - Može da funkcioniše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 109307, I/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran porodični stan.Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i wc te posebnom prostorijom za veš mašinu i garderobu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109307, I/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran porodicni stan.Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom, tri spavace sobe, kupatila i wc te posebnom prostorijom za ves masinu i garderobu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 96m 2 , TROIPOSOBAN Prodaje se lep, funkcionalan troiposoban stan u neposrednoj je blizini centra, pešačke zone, Saborne crkve, osnovne škole, dečijeg vrtića, Zmaj Jovine gimnazije, Riblje pijace i keja. Stan je pogodan za porodično stanovanje kao i za poslovnu delatnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan, kvalitetan i moderno dizajniran stan u Trgovačkoj ulici u blizini TC Mondo. U stanu centralno grejanje, topla voda i video nadzor. Stan ima i garažu koja se prodaje po ceni od 20000 eur. Stan ima 100kvm, uknjižen na 77kvm. Odmah useljiv. Prodaje se kompletno sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za ljubitelje nekretnine na visoko spratu odakle se pruza prelep pogled.Ova nekretnina je uknjizena na 60m2 a po merenju ima 100m2. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 104,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105115, I/IV, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, ostava, pogodan za pp. Odličan 3,5 soban stan pogodan za poslovnu delatnost i stanovanje. Stan se nalazi u neposrednoj blizini pešačke zone, Dunavskog parka, Riblje pijace, parkirališta. osnovne škole i Zmaj Jovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM LUX ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN OD 105m2, SA TEHNIKOM i KOMPLET NAMEŠTAJEM RAĐENIM PO MERI OD VISOKO KVALITETNOG MATERIJALA, SA LED RASVETOM, ŠTO SMANJUJE POTROŠNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI, BLIZU LIMANA 4 I GRBAVICE, NA UGLU BULEVARA EVROPE I PATRIJARHA....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 240.000 €, 106,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo porodičan stan kome nećete moći da odolite. Projektovan i dizajniran da zadovolji najviše standarde jedne porodice, da pleni izgledom, da odiše pozitivnom energijom, da kada jednom uđete odmah se zaljubite u životni prostor. Stan je četvorosobne strukture,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 240.000 €, 86,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 3. 5, 86m2 (dve lođe 6m2), 3/8, CG, lift, podrum, parking Svetao i funkcionalan, porodičan stan u kvalitetnoj stambenoj zgradi okruženoj zelenilom. Izvorno trosoban, ali je zbog potrebe vlasnika adaptiran u troiposoban. Stan poseduje prostran dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 240.000 €, 86,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Podrum Matice srpske Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni namestaj (kuhinja i plakari), postoji mogiucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 3 spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 239.900 €, 92,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Košutnjak, ul.Pere Velimirovića, vojna zgrada, parkovsko okruženje, idealano za porodice. Stan u izvornom stanju - prilika za one koji žele prilagoditi prostor prema svojim potrebama. Trostrana orijentacija garantuje mnogo prirodnog svetla. Prostorije: hodnik, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković - Indire Gandi 3.5, 93m2 (dve terase 5m2), 6/7, CG, lift, podrum, interfon, klima. Troiposoban stan u lepšem delu naselja Braće Jerković, u novijim zgradama. Trostrano orijentisan. Pogled iz dnevnog boravka orijentisan severoistočno a iz spavaćih soba jugozapadno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 239.000 €, 94,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, svetao, komforan i funkcionalan troiposoban stan u ulici Patrijarha Joanikija na Vidikovcu, useljiv po dogovoru, uknjižen 1/1 na ime vlasnika, bez tereta i zabeležbi, na 85m² korisnog prostora, a 94m²građevinske površine, tako da su osim keš kupaca....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 239.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 239.000 €, 85,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 245.000 €
01.03.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127547, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renobiran stan na Bežanijskoj kosi, u mirnom i uređenom okruženju sa odličnom povezanošću i blizinom auto-puta. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, pijaca,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127547, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renobiran stan na Bezanijskoj kosi, u mirnom i uredjenom okruzenju sa odlicnom povezanoscu i blizinom auto-puta. U neposrednoj blizini su skola, vrtic, pijaca,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 238.000 €, 85,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan od 85m2 na I spratu zgrade od mogućih 8. Stan se sastoji od 2 velike spavaće sobe i jedne manje sobe, koju kupac može pretvoriti u trpezarijski deo. Spavaće sobe gledaju na ulicu koja je mirna.Dnevni boravak iz kog se izlazi na veliku terasu gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 238.000 €, 85,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan 3.5 soban stan u Dr Ivana Ribara, Blok 71 Prodaje se izuzetno lep, svetao, funkcionalan i komforan troiposoban stan u neposrednoj blizini Savskog keja. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa izlazom na terasu, prostrane spavaće sobe, dečije komforne sobe, radne sobe, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 90,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan duplex. Ovaj čevorosobni stan se nalazi na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. Blizina Sajma, marketa, škola, autobuskih stajališta, fenomenalno povezan sa svim delovima grada. Parking u dvorištu samo za stanare. Stan se prodaje kompletno namešten. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 236.900 €, 91,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu na tržištu. U pitanju je četvorosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se prodaje kao i na slikama , a sam nameštaj je rađen po meri. Zgrada je odlično održavana i poseduje dva lifta. Grejanje je na gas što izuskuje i niže mesečne troškove.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 236.900 €, 87,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban renoviran salonac na TOP lokaciji, centar Novog Sada, ulica Ilije Ognjanovića, površine 87m2. Sastoji se iz dnevne sobe, tri spavaće sobe, kuhinje, kupatila, toaleta, hodnika, terase i ostave. Nalazi se na visokom prizemlju. Vredno svakog gledanja. U cenu stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 236.900 €, 87,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan sjajnog rasporeda na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Novoj Detelinari. Stan se prodaje namešten, bez ulaganja je. Za sve dodatne informacije pozovite agente prodaje. šifra 511474, b130 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 236.900 €, 100,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep četvorosoban stan na Novoj Detelinari. U pitanju je porodičan stan, koji se sastoji od komforne i svetle dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje koja je uvučena u odnosu na dnevni boravak, tri spavaće sobe, dva kupatila, wc, dve terase, garderobera i ostave. Lokacija odlična za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.900 €, 84,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u novoj zgradi. Odličan raspored, nalazi se na prvom spratu, prodaje se komplet namešten.064/215-02-36** Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 236.700 €, 100,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi predstavljamo lux renoviran stan u centru Žarkova sa odličnom infrastrukturom . Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 236.000 €, 121,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj pravi, porodičan stan se nalazi u kompleksu lamela u blizini T.C. Banjica, O.Š. Bora Stanković, pijace, bezena, Sportskog centra. Zgrade su masivne betonske kontukcije, od crvene fasadne cigle (građene sredinom 80-tih godina) - i sinonim su za kvalitetnu gradnju i odlične rasporede....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 600)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>