• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što skuplji do 2700 eura/m2

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što skuplji do 2700 eura/m2" pronađeno 925 nekretnina - prosečna cena 2.295 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan četvorosoban stan na Novom Naselju! NOVOGRADNJA! Fantastičan duplex! Cena nije fixna! 064/822-21-40 Terasa, U potkrovlju, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 108,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČAN PENTHOUS, opremljen vrhunskim nameštajem. U ceni su dva garažna mesta i velika ostava u suterenu zgrade. Stan ima prelep pogled na grad. šifra 529349, b130 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 108,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

108m2 Trosoban Bez ulaganja . Komplet namesten. Za više informacija pozovite na 021/221-5500 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 309.000 €, 108,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN PENTHOUSE NA BULEVAR PATRIJRHA PAVLA. U CENU UKLJUČNEN KOMPLETAN NAMEŠTAJ I TEHNIKA, DVA GARAŽNA MESTA OD 14 I 12M2, OSTAVA U SUTERENU ZGRADE OD 100M2 I OSTAVA NA TAVANU OD 7M2. UKNJIŽEN 1/1. ZA VIŠE INFORMACIJA POZOVITE 0648222-189 ILI 021/544-684. eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-bulevarpatrijarhapavla/529349....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 308.000 €, 150,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114219, V/VI, klima, lift, terasa(2), uknjižen, ostava. Prodaje se DUPLEX, 150m2, na Detelinari. Cetvorosoban, namesten stan u elitnom delu, dvostrano orjentisan sa centralnim grejanjem. Kalorimetri. Placanje u zimskoj sezoni po utrosku. Stan je prelepo namesten u skladu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 305.000 €, 103,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude perfektan petosoban dupleks, trostrano orijentisan, funkcionalan, svetao, u odličnom stanju, na sjajnom mestu, u ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu u Golf naselju. Stan je uknjižen 1/1 na ime vlasnika, na 103m² korisnog prostora (mereno ima i više),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 304.848 €, 105,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 105m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 303.600 €, 128,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite 069-771-595 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104766, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u zgradi sa recepcijom i obezbeđenjem, koji se po svom modernom enterijeru i fantastičnoj pozicioniranosti izdvaja od ostalih. Nalazi se u dinamičnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 109,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan uknjižen 1/1, bez ulaganja sa pripadajućim parking mestom koje je u ceni. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 270.000 € na 300.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300.000 €, 102,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 270.000 €
03.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se petosoban stan na Retenziji, na samoj granici Zemuna i Novog Beograda. Nalazi se na poslednjem spratu, dok se iznad stana nalazi potkrovlje. Lift ide do samog stana. Poseduje 4 spavaće sobe od kojih se jedna trenutno koristi kao radna soba. Postoji veliki broj ugradnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 120,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Ekskluzivna prodaja. - Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. - Prvi, jedini i isključivi vlasnici. - Izuzetno komforan stan. - Odličan raspored. - Dvostrano orijentisan (istok - zapad). - Sunčan i svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 297.050 €, 103,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban stan idealnog rasporeda! Nalazi se u strogom centru Novog Sada, i to u zgradi novije zgradnje. Postoji mogućnost dogovora oko nameštaja, kao i mogućnost kupovine garažnog mesta. Pozvati nas za više informacija. 514486 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 296.640 €, 120,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih i najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak Spensa, TC Promenada, fakulteta, strogog centra grada Ovaj stambeni prostor na prvoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 295.600 €, 125,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, BULEVAR OSLOBOĐENJA, ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM - izuzetna ponuda! Fantastičan stan na uvek traženoj lokaciji - zaleđe Bulevara oslobođenja, u neposrednoj blizini škola, vrtića, Futoške pijace, nekoliko linija gradskog prevoza. Odlično je organizovan, sa prostranim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 294.200 €, 102,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada.Snižena cena i dobra prilika za investiranje. Trosoban salonski stan sa dva ulaza (mogućnost podele na dva stana). Idealna lokacija, nadomak pešačke zone, Sinagoge, Srpskog narodnog pozorišta Ovaj lep salonski stan funkcionalnog rasporeda (u sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 292.320 €, 129,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, neuseljavan petosoban stan u Partizanskoj ulici. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, četiri spavaće sobe, dva kupatila, ostave, hodnika i tri terase. Stan poseduje master spavaću sobu sa kupatilom. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Vredno svakog razgledanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 290.000 €, 114,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U novijoj zgradi prodajemo četvoroiposoban, odličan, stan na dva nivoa, sa dva garažna mesta (na platformi 12m2) i ostavom u nivou garaža. Garažno mesto je po ceni od 19000eur. Svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan, sa fantastičnim pogledom, u zgradi sa liftom. Kvalitetan izbor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa parking mesto na Dorćolu. Stan je za kompletno sredjivanje na izuzetnoj lokaciji, ugao VIsokog Stevana i Dubrovačke, zgrada ima parking mesta za stanare. Stan je svetao, prostran i funkcionalan. Nalazi se u blizini škola, marketa, Studentskog trga, Kalemegdana. Prevoz ka svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 290.000 €, 99,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo prostran, trosoban stan u ul. Visokog Stevana. Blizina škole, obdaništa, gradskog prevoza kao i Beogradskog zoološkog vrta i Dunavskog keja. Struktura stana: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, ostava i terasa. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica - Vidikovački venac 4. 0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan, četvorosoban stan na Vidikovačkom vencu, smešten u kvalitetnoj i održavanoj zgradi od prepoznatljive crvene fasadne cigle. Stan površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 290.000 €, 1200,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2026.,

www.heroldo.com

- Objekat ima više od 1200 m2 i više od 30 parking mesta na placu 15a ipostoji mogućnost povećanja placa. - Nalazi se u mirnom delu severnog oboda grada Niša , 2 kilometara od aerodroma, 1 kilometar od petlje iz pravca Bgd i 4 kilometara od centra. - U poslovnom delu poseduje radionice....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRUPALE, 290.000 €, 1200,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 288.560 €, 136,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao dupleks, smešten u jednoj od najtraženijih gradskih lokacija – Grbavici. Stan se nalazi u mirnoj ulici, ali u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja: škola, vrtića, prodavnica, kafića i gradskog prevoza. Funkcionalnog rasporeda – donji nivo čine dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 288.400 €, 110,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan četvorosoban stan na Novom Naselju - 110m2! Stan se nalazi na 1.spratu, trostrano je orijentisan. Stan je u jednoj etaži. Ova nekretnina sadrži degažman, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom (oko 50m2), terasu sa hladnom ostavom, tri spavaće sobe, dva sanitarna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 288.400 €, 101,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan trosoban stan u novijoj zgradi. Dodatno rađen, gipsani radovi, halogena rasveta. U hodniku mesto za plakar. Komotan dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom od trpezarije. Spavaće sobe dvorišno orijentisane. Prelep pogled na grad! Prodaje se sa odličnim nameštajem. Jedinstvena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 288.400 €, 101,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/21-00690 424123 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 267.900 € na 286.138 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 286.138 €, 104,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 230.300 €
11.10.2024 - 236.700 €
01.12.2024 - 246.168 €
06.02.2026 - 267.900 €
22.03.2026 - 286.138 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun - Gornji grad 3.5, 104m2 (terasa), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 285.850 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen dupleks površine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u ekskluzivnoj zgradi novijeg datuma (2021.godina) u ulici Branka Bajića. Zgrada sa smart sistemom, liftom i video nadzorom. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.830 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux duplex stan na Novoj Detelinari, u jednoj od najlepših ulica. Ovaj komforan četvorosoban duplex od 111m2 u zgradi novije gradnje je fantastična rezidencija za vas i vašu porodicu. Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 285.000 €, 98,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116281, V/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum. Prodaje se DUPLEX, 98m2, na Grbavici u mirnom i pristupačnom delu grada. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora, dve terase saprelepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 285.000 €, 98,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116281, V/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se DUPLEX, 98m2, na Grbavici u mirnom i pristupacnom delu grada. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, tri spavace sobe, dva sanitarna cvora, dve terase saprelepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 284.795 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4. 5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan dupleks stan površine 103 m², smešten u mirnoj ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu, na 3. spratu uredne stambene zgrade bez lifta, sa ukupno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 283.870 €, 106,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i svetao duplex na Grbavici – uknjižen, kompletno namešten, sa pogledom na Frušku goru. Predstavljamo vam izuzetnu priliku da postanete vlasnik prostranog dupleksa od 106 m² u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Grbavici. Stan se prostire na dve etaže, pažljivo osmišljene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 283.700 €, 104,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican komforan stan sa pdv.064/215-02-36** Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 283.000 €, 169,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov PENTHOUSE , nadomak LIMANA 4 i Grbavice. Stan je odmah useljiv i postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Zgrada odličnog kvaliteta, stolarija, keramika, parket, spušteni plafoni, radjena tehnika, kontrola roletni bolera i ostalih uredjaja putem WI-FI SMART HOME....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 281.490 €, 106,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4. 5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan u zgradi novije gradnje sa dva garažna mesta na platformi. Stan je u dva nivoa, funkcionalan, svetao i sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Maksima Gorkog Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 297.000 € na 280.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 297.000 €
18.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, namešten, 3.0, cg, 4/4, podrum, garažno mesto, parking u dvorištu zgrade. Sređen 3.0 soban stan lako adaptibilan u 4.0 soban. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kuhinje, kupatila, dnevnog boravka (više od 50m2) koji je podeljen na 3 celine: trpezarija, TV soba i biblioteka kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 280.000 €, 101,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77915, V/VI, klima, lift(2), terasa(2), uknjižen, novogradnja, ostava. Stan je orijentisan dvostrano - dvorište i ulica (spavaće sobe ka dvorištu). Buka od saobraćaja je eliminisana izolacijom. Prostorije: velika dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 600)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com