• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji" pronađeno 1 610 nekretnina - prosečna cena 2.791 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajam, 154.500 €, 65,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, potez oko Sajma i Nove Detelinare. Prodaje se stan, uknjižen, bez tereta, renoviran – od tada u njemu nije niko živeo. U 65m2, tri odvojene sobe i odvojena kuhinja. Prelepa terasa – pravilnog oblika. Ostava na terasi. Još jedna ostava u funkciji garderobera. Lift, Cg, nije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE NA JEDNOJ OD NAJTRAŽENIJIH LOKACIJA U GRADU.PRVI VLASNIK 1/1,UKNJIŽEN. NA SKICI JE RASPORED. MÒŽE KOMPLETNO NAMEŠTEN NOVIM NAMESTAJEM I TEHNIKOM. NAKNADNO JE DODATNO OPREMLJEN. SVE INFORMACIJE NA TEL. 064 12 07 467. SAŠA. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 67.000 €, 65,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Vrdnika površina stana 65m2 grejanje na struju i čvrsto gorivo 2 sobe zgrada starije gradnje agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### šifra agencije: 1338 šifra nekretnine: 12957 Stan se nalazi u zgradi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji - Liamn 4. Stan poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa izlaskom na terasu i još jednu zastakljenu terasu i kuhinju sa prirodnom ventalicijom. Stan je dvorišno orijentisan sa sjajnim pogledom. U blizini nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 65,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Savršen četvorosoban dupleks smješten je na izuzetno privlačnoj lokaciji Nove Detelinare. U prizemlju stana nalazi se prostrani dnevni boravak s kuhinjom i trpezarijskim prostorom, glavna spavaća soba, kupatilo te terasa koja uključuje i dodatnu ostavu. Na gornjem katu su dvije dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 162.000 €, 65,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114850, III/V, klima, terasa, uknjižen, podrum. Stan je delimično renoviran , bez potrebe za dodatnim trenutnim ulaganjem , parket odličan , kupatilo odlično , nova klima , sigurnosna trezor vrata. Zgrada nema lift. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan stan na odličnoj lokaciji na Limanu 3. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kupatilo je potpuno renovirano a terasa nedavno zatvorena. Stan se nalazi na osmom spratu zgrade ( nije poslednji) koja ima lift. U neposrednoj blizini,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo prestižan, luksuzno opremljen stan u veoma održavanoj zgradi '70. godina. Nalazi se na 2. spratu /6, sa liftom. Veoma je svetao, preko celog dana, izolovan od buke zbog orijentacije ka dorištu. Sastoji se od ulaznog hodika, dnevnog boravka, trpezarijskog dela sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 198.050 €, 65,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 169.500 €, 65,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Dugogodišnji vlasnici. - 65 m2. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Dvostrano orijentisan (zapad i jug). - Izuzetan pogled. - Zaštićen od buke. - Veliki dnevni boravak od 17 m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

539532-Predstavljamo Vam odličan dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji - Liman 4. Stan poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa izlaskom na terasu i još jednu zastakljenu terasu. Kuhinja ima prirodnu ventilaciju. Stan je dvorišno orijentisan sa sjajnim pogledom. U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 189.900 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opis Stana: Vranjska, Zvezdara, Lipov Lad- Lion, spratnost 13/15, stara gradnja, centralno grejanje, dva lifta, interfon, 65m²(uknjizen na 59m²) trosoban. Prostorije u stanu: veliki hodnik, kupatilo, ostava, 3 sobe, trpezarija kuhinja, terasa, podrum. Stan se nalazi blizu OS Jelena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 174.900 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju. Trosoban stan 65m u Novom Sadu, na najtrazenijoj lokaciji u gradu, na Limanu, novija zgrada, fenomenalan raspred, velika dnevna soba, kuhinja i trpezarija posebno, terasa, kupatilo sa kadom, poseban degazman koji odvaja dve spavace sobe, na III spratu sa lifton,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.150 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 174.070 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je stan na odličnoj lokaciji,retko na tržištu,na Limanu 3,u Šeksirovoj ulici. Odličan kako za život tako i za izdavanje. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u dnevnu sobu, kuhinja sa odvojenom trpezarijom, kupatilom kao i još jednom prostranom odvojenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 205.000 €, 65,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan na odličnoj lokaciji na Bežanijskoj kosi nedaleko od pijace, u blizini škole, vrtića, kao i Maxi-ja sa dosta parking prostora oko zgrade, gde je ulaz u zgradu sa strane ulice, ali i iz dvorišta pretvorenog u prelep park. Stan je dvostrano orijentisan - južno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 109.000 €, 65,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na bulevaru Nemanjića, kod zone 3. Nalazi se na sedmom spratu zgrade koja ima dva lifta i koja je priključena na centralno grejanje. Stan je po strukturi dvoiposoban korisne (grejnje) površine 65m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, toaleta, kuhinje sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan 2.5 stan na Bežanijskoj kosi u ulici Peđe Milosavljevića. Nalazi se u odlično odrzavanoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, prostrane lodje, kupatila, hodnika. Postoji mogučnost proširenja stana za jos 20 m2. Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 237.000 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veliki dvosoban stan od 65m² na odličnoj lokacijiu u ulici Maksima Gorkog, u neposrednoj blizini čuvene Kalenić pijace. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade bez lifta, dvostrano je orijentisan i odlukuje se svetlim i prostranim prostorijama. Raspored obuhvata:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, porodični stan,65m2 Ovo je jedan izuzetno funkcionalan, lepo osvetljen ,dvostrano orijentisan stan, na perfektnoj lokaciji, u samom srcu Voždovca, u jednoj od najtraženijih ulica. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri sobe, komletnorenoviranog kupatila, trpezarije , odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! 064/215-02-36** Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.850 €, 65,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan porodičan stan na Grbavici! U blizini osnovne i srednje škole, vrtića, prodavnica, mega marketa, autobuskih stajališta i svega potrebnog za svakodnevni život. Prodaje se komplet namešten i sa parking mestom u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite! Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115997, VIII/, lift, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking, ostava. Prodaje se 2.5 soban stan na 8. spratu (nije poslednji), u zgradi sa liftom. Zatvorena terasa + mogucnost nadogradnje francuskog balkona (zgrada ima dozvolu), ostava + ostava u ispred ulaznih vrata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 194.200 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji različitih struktura i spratnosti. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Useljivo - jun 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Povrat istog za kupce prve nekretnine. Mogućnost kupovine ostave, parking i garažnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 153.000 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan, površine 66 m², u mirnom delu Karaburme, idealan za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta, ušuškan u zelenilu i u neposrednoj blizini parka, što pruža osećaj privatnosti i mira, a opet ste na par minuta od svih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u lepo održavanoj, kvalitetnoj zgradi sa 2 lifta i centralnim grejanjem. Uknjižen na 55m2 korisne površine, mereno ima 65m2 sa lođom. Renoviran, bez ikakvih ulaganja. Svetao, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Javni parking ispred zgrade. Kod X gimnazije. Na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je na prestižnoj i mirnoj lokaciji nadomak Bulevara kralja Aleksandra i Tašmajdana svetao i funkcionalan dvostrano orijentisan dvoiposoban stan. Prostorije u stanu su: hodnik, dnevni boravak, veća spavaća soba, manja spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo,lođa i terasa.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 183.000 € na 182.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.000 €, 66,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 183.000 €
06.03.2026 - 182.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.menadzer.biz

Vojvode Stepe, novija zgrada (kod bioskopa) - Lep 2.5 stan CG 66 m2 - Bez lifta 2/2 - Dvostran: sunčan, svetao, topao i sa lepim pogledom - Garderober, ostava, 2 mokra čvora, podrum - Lepo namešten - Spušteni plafoni, parket, PVC prozori, ugradni plakari i kuhinjski elementi - Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

B. ADZIJE 66 IV TA 99.000 Prodaje se dvoiposoban stan od 66mkv na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se od centralnog predsoblja, dnevne, kuhinje, spajza, trpezarije, spavace sobe, decije sobe, sanitarnog cvora, lodje iz spavace sobe i terase iz trpezarije. Stan je klasicne stare....

 
 
 
  Stan, KULA, 95.700 €, 66,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u izgradnji u Kuli u ulici Svetozara Markovića.U pitanju je proveren investitor Spirala invest koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 3/4 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 66,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan dvosoban stan sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je uknjižen na 59 m² grejne površine, uz dodatnu terasu i zasebnu lođu, a ukupna funkcionalna površina pruža visok nivo komfora i odlične mogućnosti....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 66,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2025.,

www.heroldo.com

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130911, V/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prelepo renoviran i kompletno opremljen stan na Novom Naselju. Stan je uknjizen na 66 m2, sa terasom ima 70 m2. Nalazi se na 5. spratu od 6. Dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaca soba, terasa i jos jednu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 80.000 €
03.03.2025 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 145.000 €, 66,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Čukarička padina prodaja stana. Retko u ponudi stan u dobroj zgaradi od fasadne cigle sa liftom. Veliki dvosoban stan, sunčan, svetao. Dvostaran, orjentacije jug i istok. Odmah useljiv, prazan stan. Od prostorija ima veliki dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130911, V/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prelepo renoviran i kompletno opremljen stan na Novom Naselju. Stan je uknjižen na 66 m2, sa terasom ima 70 m2. Nalazi se na 5. spratu od 6. Dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, terasa i još jednu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.520 €, 66,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan na odličnoj lokaciji. Odličan raspored stana.Odličan kvalitet opreme stana kao i sama pozicija stana. Grejanje na kalorimetre po utrošku. Za više informacija i razgledanje stana pozovite: 0668442299. Vaše GOLD NEKRETNINE Terasa, Lift, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban, delimično namešten stan na četvrtom spratu u novogradnji u mirnoj ulici Pavla Ivića na Jugovićevom naselju. Lokacija stana je izuzetno povoljna, smeštena u mirnom delu grada, uvučena od Bulevara vojvode Stepe, tačnije na Novom Naselju. Ova pozicija omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 185.000 €, 66,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110079, VPR/VI, lift. Stan odličnog rasporeda, dvostran, u zgradi od bele fasadne cigle sa dva ulaza . Dva mokra čvora, podrum, zajednička prostorija. Stan ima 66+proširena postojeća lođa tako da mereno ima 76m U otkupu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,namesten stan 66m2.Bela tehnika nova( bosh,lg).Stan poseduje ostavu i podrum.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.900 €, 66,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Useljiva. Divan trosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 555)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>