• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što manji" pronađeno 1 610 nekretnina - prosečna cena 2.791 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 77,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101665, XI/XI, lift, terasa, uknjižen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Odlično pozicioniran, renoviran, svetao stan. Prodaje se sa kuhinjom i ugradnim plakarima. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 209.090 €, 77,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno opremljen trosoban stan na Novom Naselju. Stan ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora, ostavu i terasu. Uz stan dobija se i pripadajuća podrumska prostorija. Odličan sta bez ikakvih ulaganja na odličnoj lokaciji. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 174.000 €, 77,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114189, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodajem odlican cetverosoban dupleks stan na Somborskom bulevaru koji je gradio Galens. Uknjizen. Telefon. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 277.790 €, 77,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokaciji u Novom Sadu, Liman 1, u izuzetno kvalitetno građenoj zgradi! Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje koja je odvojena, dve komforne spavaće sobe, dva kupatila i prostrane terase. Nalazi se u mirnoj ulici i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 219.000 €, 77,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetao , dvostran, očuvan i zdrav dvoiposoban stan ; u zgradi iz kraja sedamdesetih godina, povučena od ulice, okružena zelenilom. Blizina autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škola..crkva. Stan očuvan , održavan, izmenjena stolarija u spavaćim sobama, izvorno dvoiposoban, i uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 269.640 €, 77,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna zgrada koja sadrži tri prostrana stana – po jedan na svakoj etaži. U suterenu je obezbeđeno po jedno garažno mesto i ostava za svaki stan za koje postoji mogućnost kupovine. Rok izgradnje je kraj 2026-te godine. Objekat ima lift. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine.....

 
 
 
  Stan, APATIN, 46.400 €, 77,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lepo održavan stan, odmah iza Lidla, od 77m2 na petom spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa izlazom na zatvorenu terasu, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo i poseban toalet. Grejanje na struju. Novi osigurači, krov nedavno rađen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 186.100 €, 77,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114790, VIII/XII, klima, lift(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, stambena zgrada. U ponudi predstavljamo stan u vojnim zgradama na Banjici. Nalazi se u Paunovoj ulici u kojoj cirkuliše....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-554 (od ukupno 555)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>