• GoHome Professional
do 330000 eura lift - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 330000 eura lift - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift

  • Za upit "do 330000 eura lift" pronađeno 30 939 nekretnina - prosečna cena 2.635 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • novogradnja
    • uknjižen
    • luksuzan
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+29%

Promena cene sa 240.000 € na 310.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 15623, PK/PK, terasa, uknjizen, za renoviranje, ulaz mermerni, fasada nova, parking, ostava, stambena zgrada. Potkrovlje koje se sastoji od 2 spavace sobe, dnevne sobe, galerije, kuhinje, hodnika, kupatila, terase. Svetao. Za sredjivanje. Nalazi se na IV spratu prelepo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstvena prilika u srcu Vračara, Beograd. Fenomenalna pozicija. Stan sa pogledom na Hram. ID440 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju stan u Beogradu, Vračar. Sama pozicija ovog stana je fenomenalna i retko se pojavljuju stanovi u prodaji na ovoj lokaciji. Stan gleda na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 310.000 €, 55,00 m2 cca 5640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo izuzetan dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence, koja je useljiva. Stan se nalazi na drugom spratu novog objekta sa dva lifta. Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 310.000 €, 86,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123909, II/V, klima, lift, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalan i svetao stan povrsine 86m², idealan za porodican zivot. Stan se sastoji od cetiri komforne sobe, master kupatila, dodatnog gostinjskog WC-a, kao i terase sa prelepim pogledom. 86 m² stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 310.000 €, 86,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123909, II/V, klima, lift, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 86m², idealan za porodičan život. Stan se sastoji od četiri komforne sobe, master kupatila, dodatnog gostinjskog WC-a, kao i terase sa prelepim pogledom. 86 m² stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 360.000 € na 310.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 99,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 360.000 €
20.03.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijsk oznaka 1102222 - CENA 310000 + 3% agencijska provizija. CENA sa nameštajem. Uknjižen lux stan na naj traženijoj lokacijim, Grbavici. Stan je jako lepog rasporeda, kvalitetno namešten i sve je u ceni osim frižidera. Poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak, izdvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 136,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dupleks stana u centru Novog Sada U ponudi je prostran dupleks stan površine 136 m², smešten u samom centru Novog Sada, na trećem spratu zgrade bez lifta. Na donjoj etaži stana nalazi se kuhinja, velika dnevna soba, kupatilo i jedna spavaća soba, dok gornji nivo obuhvata tri....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-428 (od ukupno 428)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>