• GoHome Professional
do 330000 eura lift Oglasi objavljeni od poslednje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 330000 eura lift Oglasi objavljeni od poslednje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 330000 eura lift oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u soliteru sa tri lifta, cg, dva mokra čvora. Uknjižen. Renoviran pre par godina. Lepa terasa. Sprat 13 od 19. Ceo stan gleda na Dunav. Agenc. provizija 2% Agent: Jelena Krstić br.licence 1296 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 360.000 € na 330.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 330.000 €, 144,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 360.000 €
22.03.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan uknjižene površine 100 m2, u prirodi 144m2, na sedmom spratu u zgradi sa liftom (lift ide do 6.sprata) u ulici Narodnog fronta, Liman 4. Strukturu stana čini prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, prostorija predviđena da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi. Salonac sa funkcionalnim rasporedom orjentisan prema dvoristu i izolovan od buke. Visina plafona 3.20m, dvostrano orjentisan, dva mokra cvora. Stan delimicno renoviran pre 10 godina. Ukupna povrsina stana sa terasom iznosi 103m2. Infostan i porez za stan se obracunavaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U našoj ponudi imamo funkcionalan trosoban stan površine 80 m² na atraktivnoj lokaciji – u neposrednoj blizini Hotel Jugoslavija. Stan se nalazi na 13. spratu (od ukupno 18) u zgradi sa četiri lifta. Izuzetno je svetao i ima otvoren panoramski pogled na reku, kao i na Lido, što predstavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2. 0, 55m2 (terasa 5m2), 10/17, CG, dva lifta, interfon, podrum, parking Opremljen dvosoban stan u luksuznoj novogradnji, sa otvorenim pogledom na reku. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Građevinska dozvola na 52. 23m2, merena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran salonac u srcu Beograda. Stan se nalazi nedaleko od Brankovog mosta i nalazi se na trecem spratu odrzavane zgrade bez lifta. Strukturu čine prostran salon, dnevna soba sa trpezarijom, velika spavaća soba, dve manje spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, hodnik i terasa. Visina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca 4.0, 114m2 (lođa 5m2), EG na struju, lift, 6/6, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra i Kalenić pijace u ponudi je četvorosoban dupleks sa lođom koja ima otvoren pogled na grad. Donji nivo: hodnik, dnevnotrpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2023.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 55m2 (terasa 6. 42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno je elitno naselje Beograd na vodi (Belgrade Waterfront). Pored planirane kompletno razvijene infrastrukture, u blizini se gradi i mega....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vojvode Šupljikca Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 48,00 m2 cca 6880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2025.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 48m2(terasa 1. 6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj blizini Trga republike i Skadarlije. Počinje od raskrsnice sa Makedonskom ulicom, kod Radio Beograda, preseca Bulevar despota Stefana,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 330000 eura lift (31353)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.