• GoHome Professional
www.kvadratnekretnine.com - GoHome traženje oglasa na webu
  • www.kvadratnekretnine.com - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.kvadratnekretnine.com

  • Za upit "www.kvadratnekretnine.com" pronađeno 662 nekretnina - prosečna cena 2.276 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, ŠIMANOVCI, 142.440 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka poljoprivredno zemljište, 71. 22 ara Prodaje se poljoprivredno zemljište. Front prema ulici 22m. Uknjiženo. Agent: Anđelka Rastović - Obradović 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 79.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Mladenovac, Kosmaj - Koraćica plac - građevinsko zemljište, 95. 63a, front prema ulici 26m Na 50 km od Beograda, 6 km od Mladenovca, na 8 km od manastira Tresije, u ponudi je zemljište u građevinskom području koje se sastoji od tri parcele. Prve dve parcele su do asfalta (10. 22 ara)....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Stara Bežanija, 420.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Stara Bežanija - Ane Bešlić plac/građevinsko zemljište, 20a U ponudi građevinsko zemljište na samo 200m od auto-puta. Parcela se nalazi između ulica Peščarske i Ane Bešlić. Plac je potpuno ravan, kvadratnog oblika i nalazi se u zoni porodične gradnje. U blizini je predviđana....

 
 
 
  Plac, ŠIMANOVCI, 165.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka plac-građevinsko zemljište, 56 ari, front prema ulici 24m U industrijskoj oblasti Šimanovaca, na liniji projektovane obilaznice kroz Šimanovce, nalazi se građevinsko zemljište dimenzija 24m (front) x 250m dužine. Mogućnost kupovine suvlasničkog dela....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 650.000 € na 800.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, OSTRUŽNICA, 800.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 750.000 €
13.02.2026 - 650.000 €
08.05.2026 - 800.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Ostružnica - Bore Stankovića Makiš plac, 30 ari, front prema ulici40 metara U prilici smo da vam ponudimo plac od 30 ari sa poslovnim objektom. Poslovni objekat se sastoji od hale, sa mašinama za proizvodnju papirne galanterije i magacina - površine 500m2 i drugog manjeg....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 325.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Misa - Pelisterska plac, 124. 96 ari, front prema ulici 51 metara Prodaje se plac na Misi, 800 metara od glavnog puta za Vršac (Novoseljanski put). Dimenzije placa su 51m (front) x 245m i ovičen je putem sa dve strane. Do placa vodi nasut put, sa uličnim osvetljenjem u okviru....

 
 
 
 
+39%

Promena cene sa 61.000 € na 85.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 85.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
19.01.2024 - 240.000 €
26.04.2024 - 65.000 €
31.01.2025 - 61.000 €
20.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mali mokri lug - Rade Kondića plac, 5 ari, građevinsko zemljište Gradsko-građevinsko zemljište u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Zona porodične gradnje. Struja i voda na placu. Po Informaciji o lokaciji može da se zida oko 700m2. Za svaku preporuku! Uknjižen kao idealni....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 1.200.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zlatibor, Čajetina - Viogorska plac, 16. 32 ara Gradsko građevinsko zeljište pogodno za gradnju. Odlična investicija! Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent: Đorđe Ćirković 16 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 264.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Popova bara nova plac, 43. 78 ari, front prema ulici 25 metara Plac - poljoprivredno zemljište, nalazi se iza "Rode" na Zrenjaninskom putu. Odmah je pored ulice i ravan je. Ulica je osvetljena, i poseduje vodovod i kanalizaciju. Dozvoljena je individualna gradnja.....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 520.000 € na 650.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Železnik, 650.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2023 - 600.000 €
05.07.2024 - 520.000 €
20.02.2026 - 650.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Železnik - Avalska plac - građevinska parcela, 63. 26 ari, front prema ulici 130m Osnovna namena je stanovanje, zona S1, sa kojom su kompatibilni komercijalni sadržaji. Odnos osnovne i kompatibilne namene je min. 80% : max. 20%. Na svakoj građevinskoj parceli je dozvoljena....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 200.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 205.000 €
21.11.2025 - 210.000 €
13.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinsko zemljište, 18 ari, front prema ulici 12m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 45m x 40m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar gde je predviđena gradnja "mešoviti gradski centri....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 245.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Krnjača - Mokri Sebeš plac/građevinsko zemljište, 38. 72a U ponudi gradsko građevinsko zemljište površine 38. 72a. Po Informaciji o lokaciji, namena zemljišta je stanovanje sa komercijalnim sadržajem iz oblasti trgovine i uslužnih delatnosti, odosno u pitanju je zona individualnog....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 180.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Misa - Pelisterska plac, 61. 44 ari, front prema ulici 50 metara, asfalt, kanalizacija Prodaje se plac od 61, 44 ara, kao gradsko građevinsko zemljište. Dimenzije placa su 120x50m i nalazi se u okviru stambene zone u širem centru grada. Do pruge vodi asfaltni put i makadam....

 
 
 
  Izdavanje, Plac, SURČIN, 1.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Ledine - Vojvođanska plac, 57. 60a, front prema ulici 15m U ponudi za izdavanje plac od 57. 60a dimenzija oko 15m2 (front prema ulici) x 384m. Izlazi na dve asfaltirane ulice - Vojvođansku i Sremskih partizana. Ograđen je sa tri strane. Nije nasut tucanikom. Pogodan je za....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 1.318.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Ugrinovci – Zemunska plac, 227. 57 ari, front prema ulici 86 metara Na prodaju parcela u Ugrinovcima u prometnoj Zemunskoj ulici u pravcu Batajnice. Pristup je odmah do puta, dostupni voda i struja. Dimenzije placa su 86m x 260m. Prema dostupnoj informaciji o lokaciji dozvoljena....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 620.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun - Grmovac plac, 111. 60 ari, front prema ulici 36 metara Prodaje se zemljište pravougaonog oblika u građevinskom području površine 111, 60 ari. Front prema asfaltiranoj ulici je 36m. Ispred placa je vod struje. Prema informaciji o lokaciji, predmetna parcela je obuhvaćena planom....

 
 
 
  Plac, RUŠANJ, 82.300 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Rušanj - Beogradska 2. deo plac/građevinsko zemljište 8. 23a Retko u ponudi! Na samo 15km od mosta Gazela, na samom ulazu u naselje Rušanj sa Ibarske magistrale, prodaje se građevinska parcela površine 8. 23a. Locirana je u zoni individualne stambene izgradnje, koja je potpuno....

 
 
 
  Plac, SLANCI, 80.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Slanci - Maršala Tita plac, 9. 94a Plac se nalazi par minuta od Višnjičke banje, na glavnom putu pored autobuske stanice autobuske linije 202. Pored placa je struja i voda. Plac je pravouganog oblika. Dozvoljena je gradnja i poseduje informacjiu o lokaciji. Uknjižen. Agencijska....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Barajevo - Glumčevo brdo plac, 70. 92a Zemljište u građevinskom području, okruženo šumom, u blizini Beograda. U neposrednoj blizini parcele su asfaltni put, priključci za struju i vodu, kao i gradski prevoz, škola i prodavnice. Poseduje Informaciju o lokaciji. Uknjizen na 7092m2.....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 67.750 € na 88.750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, VRČIN, 88.750 €
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 67.750 €
08.05.2026 - 88.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Vrčin - Pavla Vujisića plac/poljoprivredno zemljište, 13. 55a, front prema ulici 22m Prodaje se zemljište od 13. 55a u neposrednoj blizini naplatne rampe u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema asfaltiranoj ulici je 22m. Ispred placa dostupan priključak za....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 790.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Radiofar – Vasilija Ostroškog plac, 18371m2, front prema ulici 48 mtara U ponudi je zemljište u području, uknjiženo kao njiva II klase, 1/1 (front ka asfaltiranoj ulici oko 48mx383m). Prema informaciji o lokaciji namena parcele je kombinovana: 1) severni deo parcele (oko 56....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Plac, FRUSKA GORA, 40.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Fruška gora, Erdevik - Karađorđeva poljoprivredno zemljište, 22. 98a Parcela površine 22. 98a, sa privremenim objektom od 100m2, koji služi kao vikendica. Nalazi se na Fruškoj gori, na 1. 5km od centra Erdevika - kod Titovih lovišta (između dva jezera) od čega su na 9 ari posađeni....

 
 
 
  Plac, RUŠANJ, 42.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Rušanj - Beogradska 2. deo plac/građevinsko zemljište 4. 20a Retko u ponudi! Na samo 15km od mosta Gazela, na samom ulazu u naselje Rušanj sa Ibarske magistrale, prodaje se građevinska parcela površine 4. 20a. Locirana je u zoni individualne stambene izgradnje, koja je potpuno....

 
 
 
  Plac, ŠIMANOVCI, 341.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Potes Legdar plac, 155. 51 ar, front prema ulici 82 metara Prodaje se uknjiženo građevinsko zemljište od 15551m2 u industrijskoj zoni, u neposrednoj blizini već izgrađenih hala. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema ulici je 82 metara. Uknjižen na 15551m2.....

 
 
 
  Plac, RUŠANJ, 356.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica - Rušanj poljoprivredno zemljište, 88. 84a Poljoprivredno zemljište u Beogradu, na odličnoj lokaciji u blizini asfaltnog puta. Ukupna površina parcele iznosi 88. 84 ari, uz obezbeđen pristupni put širine 5 m. Postoji mogućnost priključenja na elektro-mrežu u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 163.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Batajnica - Pustara plac/građevisnko zemljište 45. 84a U ponudi plac/građevinsko zemljište u Batajnici, blizu pruge i Batajničke petlje i na 500m od Intramodularnog terminala. Uknjizen na 4584m2. Agencijska provizija 2% Agent Ana Čortan 46 a 0 0 0 .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 68.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SMEDEREVO, 65.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 78.000 €
24.04.2026 - 68.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Smederevo, okolina - Gročanska plac, 139. 56a Izuzetna prilika za vinograde! U ponudi veći broj parcela (šest parcela) u opštini Smederevo. Četiri parcele KO Smederevo spojene su u jednu, a do druge dve KO Udovice dolazi se putem koji prolazi kroz zajedničku parcelu (pravo prolaza).....

 
 
 
  Plac, VRČIN, 20.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Vrčin - Železnička plac/građevinsko zemljište, 9. 50a, front prema ulici 36m U ponudi građevinsko zemljište površine 9. 50a u Železničkoj ulici, u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika sa frontom prema ulici od 36m. Nedaleko od placa su priključci za vodu i struju. Uknjižen....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, Centar, 1.500.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo - Centar plac, 12. 05a Na prodaju plac namenjen za izgradnju stambeno-poslovnog objekta, smešten u samom centru Pančeva, u neposrednoj blizini hotela Tamiš i na ulazu u grad iz pravca Beograda. Površina placa iznosi 12. 05 ari, sa frontom širine 18m i dubinom od 67m. Na parceli....

 
 
 
  Plac, VELIKI MOKRI LUG, 130.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Veliki Mokri Lug - Ladno brdo plac, 27 ari, front prema ulici 20m Na prodaju ravan plac pored asfaltnog puta. Na placu struja, voda, kanalizacija. Dozvoljena individualna gradnja. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent Živica Bogosavljević: 065/27-58-140 (licenca br. 1310)....